Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
31. srp 2009

mabe🙂 u NT není tolik falešně pozitivních výsledků jako u tripplů, je to to nejlepší vyšetření jaké můžeš mít. Určitě na to jdi. všechno bude v pořádku, už budeš jenom fotit kulatící se bříško 😀 😎

mabe
31. srp 2009

sarlotko, videla jsi album? uz fotim. 😉

mabe
31. srp 2009

holky, ja s tou rymou nevim. zase me vratila. krk me neboli ani hlava, ale jsem zase zahlenena. sakra. cetla jsem na netu, ze to nekdo ma i cele tehu nebo na zacatku ma rymu porad.

sarlotta
31. srp 2009

na zahlenění Vincentku a vynech mléčné výrobky na pár dní, taky mrkvička pomáhá 😉 třeba dušená nebo salátek.

Album je super a teprve bude... na konci bude bříško pak dlouho nic a pak teprve Mabe 😀 😀 😀 😎

farmarska
31. srp 2009

ahoj kočky 😉 jdu vás dočíst 🙂
jinak pohovor dopadl snad dobře, mají se mi do konce týdne ozvat a je ted možný, že nastoupím do práce ze dne na den 😝 no to bude nezvyk po tom skoro půl roku nedělání 😅 😅
jinak jsem si dnes zkusila před chvílí ten první ovu test a čárkečka na něm je, ale dost slabá, tak nevím jestli má cenu dnes něco pojišťovat 😅 jsem nějaká ucukaná, asi to nechám až na zítřek 😅 😝 jen doufám, že ty testy nekecají a já si neprošvihnu ovuli 😠 🙄

samsa
31. srp 2009

Kuk holky, jdu vás pozdravit. Mabuško, určitě na testy běž, nebývají tak často falešně pozitivní narozdíl od triple testů.
Holky, co Markee, pořád na ni myslím, ať je vše v pořádku 😔
Farmi, tak ať práce vyjde a ovu testům veřit můžeš 😉 Jestli je slabá čárka, tak nemá cenu sexovat, leda pro radost.
Kopi, můžeš mi do tabulky dopsat kontrolu 17.9., pohlaví stále nevíme.

mabe
31. srp 2009

ok, holky, tak ja se zitra objednam. 😉

mabe
31. srp 2009

farmi, jestli si tam byla s tou parukou,tak te urco vezmou 😉

aronek
31. srp 2009

mabe, já tam jdu příští týden v úterý, teď mně zase vystresla sestra z gyndy a netuším o co jde. Volat mám až zítra ☹

mabe
31. srp 2009

jak vystrasila? to ti nemuze rict o co jde? sakra

aronek
31. srp 2009

ona volala dvakrát, jenže v práci nesmím mít telefon, tak mi nechala vzkaz, kterýmu nerozumím. Jako že jsem byla někam objednaná, oni tam nejsou a mám se přeobjednat. Jenže já se nikam neobjednávala, leda, že by oni, ale to mi zase nežekli. Fakt nechápu 😠

mabe
31. srp 2009

no, tak to teda je. budu drzet palecky na zitra, at to neni nic zavaznyho.

aronek
31. srp 2009

hlavně je to nepochopitelné, tvrdila, že jsem objednaná na zítra a já fakt nikam neměla jít 😖 a jméno toho doktora, které mi říkala vůbec neznám, ani jsem ho nenašla v tomhle kraji ☹ Doufám, že je to nějaká mýlka a ne průšvich 😔

mabe
31. srp 2009

tak si te asi spletla, kdyz o tom nevis. uvidis, zitra.

kopa
autor
31. srp 2009

Ahoj holky,
tak už jsem doma od kadeřničky,byla jsem tam přes 3 hodinky 🙂 pak jsem šla ještě nakoupit,udělala si řízeček,hodily jsme doma sexík 😀 a ted mám trošku volna.
Jinak jsem si vzala celý tento týden dovču. 🙂 tak snad zítra někam vyrazíme na výlet 😅
Skouknu co jste dens napsali a hodím tabulku 😉

murynka
31. srp 2009

ahojky tak jsem odpolko prospala 😀 😀
vrací s emi ta začáteční únava či co 😝 😕 😕

jéé koukám že je zpátky sarlotka vítej zase tu 😵 😵 😵 co fotečky budou 😎 ??

nicol gratuluji k baráčku vypadá na fotkách moc krásně 😵 😵 akorát nezávidím co vás čeká 😅 protože to ted dělám 😀 😝 😝 ale to zvládnete 🙂 kdy byste jako chtěli bydlet???

kopa
autor
31. srp 2009

Ajo super že ti mrcha došla a ted hurá snažení Zdar!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

Markee na tebe taky moc myslím 🙂

Farmíku tak vidíš,třeba ještě budeš chodit pracovat 😀 😀 ale pak jak to budeš stíhat se zvěří?? 😕

murynka
31. srp 2009

mabe NT nevychází falešně pozitivní 😅 😕 😕 😕 co vychází falešně pozitivní je triple test dělaný v 16tt....
rozhodně bych na NT šla a 1000 kč obětovala 😉 je to hezký zažitek a řeknou ti zda je mimi zdravé 🙂

murynka
31. srp 2009

ajo gratuluji k mrše 😉 😵 a hurá snažení 😎

murynka
31. srp 2009

jéé lenička bude mít dovču ta se má 😵 😵 😵 užijte si výletování mě se to včera tam moc líbilo 😀 😀

kopa
autor
31. srp 2009

Vroninka 41tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 40tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 30tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 29tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 28t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 28tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 26tt....................KO 1.9...............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 26tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 24tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 23tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 21tt......................22.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 20tt.........................,22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 19tt...................
Mirax 18tt.............................................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 17tt........................17.9.KO
Wergina 16tt.....................
Martinkal 13tt....................3.9.KO
Aronek 12tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 8tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 8tt.....................
Zlababa07 5tt..................
Skritkova DC?
Eeliska 41DC
If.v 33DC
Flair 26DC
Maarrtina 23DC
Ikopretinka 22DC
Sarlotta 21DC
Paajaa 16DC
Kopa 14DC
Nicollka 14DC
Farmarska 12DC
Aja 83 2DC
Hanana 1DC
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

zlababa07
31. srp 2009

Ahoj, tak já bych dneska jen a jen žrala. Už sjem měla po obědě 2 svačinky a mám nějak pořád hlad. Tak jestli to takhle půjde dál, budu brzy jako soudek 😀 To mě asi MAri navnadila těma dobortama... 😝
Kopi, neukážeš nám foto nové hlavy? jsem zvědavá 😵

kopa
autor
31. srp 2009

😉 Murynko a my se sejdem příští týden ju?a nebo kdyby někdy ted výletil přítelák sám tak se ozvu ju?? 😀

Hani je mi líto že mrcha došla 😒 ale příští měsíc můžeme jít do boje spolu 😉

murynka
31. srp 2009

zlab ahojky no 5tt to ej krása 😎 😵 😵 jak je??hele také jsme pořád jedla a žeru do ted a nahoře jen 5 kg ☹

kopa
autor
31. srp 2009

Zlababi nemá mě kdo vyfotit 😅 mám asymetrické mikádo 😀 celkem krátký s šikmou ofinkou a patku mám o dost delší než druhou stranu a v té patce mám dost výrazný červeno růžový melírek 😉 no super,taky jsem tam nechala 2 tisíce 😅 😕

mabe
31. srp 2009

holky, tak to je konec. ja se nevlezu do zadnych gati. mam jit za 15 minut na basketbal. musim si vzit pod kolena gate, ale pupek me vyliza jak svina. musim co nejdriv do nejakyho obchodu.

zlababa07
31. srp 2009

Mury, je mi báječně, akorát nějak blbě spím. Od té doby, co jse našla // se v noci nebo strašně brzy ráno vzbudím a pak už nemůžu zabrat... že by nervíky 😒 ? Asi se taky trošku bojím, co mi řekne dr, až se dozví, že druhá mrcha už nedorazila 😖 Jinak se cítím úplně normálně, jen mám takovou pozitivní a veselou náladu 😵

murynka
31. srp 2009

zlab také jsme nemohla dospávat 😉 asi ty nervy jak říkáš 😒 ono se to spraví a ta únava teprve přijde a to je teprve mazec 😝 😝

leni ty jsi nová kočka ju?? 😵 😵 ale 2 tis. 😕 😕

jinak se omlouvám že zanedbávám ale nějak nestíhám ☹ tak s enezlobte ale stále na všechny myslím 😵 😵

zlababa07
31. srp 2009

Kopí fííííha, tak to musí být paráda, dobří holiči jsou holt drahota. Ale schvaluju, já taky radši zaplatím víc, než abyhc pak musela chodit kanálem 😀
Mabe, ty ještě hraješ basket? 😲 tak můžše soupeře tím pupkem šťouchat a rozhodčí to nebude brát jako faul 😀 😀

wergina
31. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na odběru na trippl testy a mám si za týden zavolat. (Kopi) další KO - již velký ult. máme 5.10. Dr. nám ukázal srdíčko, tak se mi ulevilo. Doufám, že bude vše v pořádku.
Mabe, určo běž na ten NT, mě to dokonce teď dr. napsal na pojišťovnu.
Mury, prosím tě jak ty se stravuješ, hubeňoure jeden? 🙂 Já mám 5 kg nahoře už teď 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru