Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
1. zář 2009

Hani a co ty máš v plánu dneska?
Přítelák se už taky těší 😀 hnedka mě poslal abych synovci koupila nakou dobrůtku 😀

aja.83
1. zář 2009

Stroužku, moc gratuluju a držím pěsti!Tentokrát to vyjde, neboj! 😉

hanana
1. zář 2009

ja byla s mrnousem v parku a ted se falkam nevim co budu delat, ale mozna taky vyrazim nekam na nakup....

majka12
1. zář 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj holky, mám trošku blbej dotaz. Když jste prodělali zamklé těhotenství rostlo vám pořád bříško i když už se plod nevyvíjel?

strouzek
1. zář 2009

díky holky jste hodné, už jsem se to rozhodla říct veřejně i když většina to věděla už přes IP. teď už snad nic nehrozí a tak snad už nic nezakřiknu

majka12
1. zář 2009

ten začátek tam samo nemá být 😅

aronek
1. zář 2009

Ahoj strouži, gratuluji 😎 . Koukám, že máme stejný termín porodu 😀

hanana
1. zář 2009

strouzi aronku vase mimca maji termin na moje narozky 😀 😀 😀

kopa
autor
1. zář 2009

Majko psala jsem ti do snž téma zaml.těhotenství 😉
U mě všechny těhu příznaky byli i když mímo bylo 3 týdny mrtvé 😔

kopa
autor
1. zář 2009

Hani a jaké máte počasíčko?Tady je horko 😒

hanana
1. zář 2009

kopi nic moc tak 19 stupnu ale ma tady odpoledne prset, a zustane to asi 2 dny to prseni , no jako obvykle.... 😝

kopa
autor
1. zář 2009

Hani je tak to máš dobré počasíčko 🙂 u nás se to má zhoršit od zítřka,tak snad zítra vyjedeme na výlet 😀

hanana
1. zář 2009

jak dlouho mas dovolenou? cely tyden?? 🙂

kopa
autor
1. zář 2009

Hani jojo celý týden mám 😉 Ještě mi zbyde 10dní 😉 Nejdřív jsem si chtěla dovču šetřit kdybych třeba otěhu a tak...Ale zase mám dobrý to,že jakmile si třeba naděláš naké hodiny navíc můžeš si to pak vzít jako dovču.Navíc před vánoci jdeme naposled do práce kolem 20.12. a vracíme se až po novém roce a máme to placené 😵

nicollka
1. zář 2009

sarlott děkuji moc, no já mám rodičák na 3 roky a od října už mi končí tak to teda bude moct i na celý den, tak uvidíme.
Došla sem tam pro něj o půl 1, půlka třidy seděla a plakala, Daneček mezi nima, skočil mi kolem krku a plakal jééé to bylo slziček chudátko moje, a pořád říkal "máma utekla, máma nebyla tady" no a prý plakal teda tak 2 hodiny :( Ale doma říkal že zase půjde do školky, že si tam hráli, no tak snad příští týden to bude lepší, teď bude mít takovou pauzičku. Sem mu vysvětlovala že tam maminky nemůžou že je to jen pro děti, tak uvidíme...

luca112
1. zář 2009

Ahoj holky moc vás všechny zdravím, dlouho jsem tu nebyla

markee
1. zář 2009

Hanana.Tak jsem po půl dvanácté volala na genetiku a výsledky ještě neměli.Prý budou volat do Prahy. Měla jsem si zavolat kolem půl jedný.Tak tam volám a prý ještě nemaj výsledky z krve manžela.Takže když do 10minut nezavolají,máme tam na třetí hodinu přijet a už budou výsledky.
Nezavolali,takže tam na tu třetí hodinu jedeme,ale fakt jsem totál v háji,pže nevím pro jaké výsledky si jedeme.

kopa
autor
1. zář 2009

Luci ahoj,jsi tu byla naposled tak v dubnu néé? 😀
A jak se ti daří?co miminko?

kopa
autor
1. zář 2009

Markee to je mi líto 😔 takhle vám to furt zdržují 😔
Tak budu na vás moc myslet a držím moc palečky.

sarlotta
1. zář 2009

Nicol a jéééé... u Vás máte rozdělené dětičky podle věku ? U nás jsou smíšené třídy a je to lepší, že i když jsou nováčci, tak jich tam tolik nebrečí 🙂))
myslím, že bys klidně mohla tam s ním chvilku zůstat a hrát si a pak mu říct kdy pro něho příjdeš ... hlavně jde o ten pocit, aby měl jistotu, že jsi ho tam nenechala napořád... oni to hrozně prožívají🙂)

Já jdu pro malého až za hodinku ... už jsem úplně unuděná, mám uklizeno, opráno, byla jsem v obchodě... kakra co já budu dělat zítra ?? 😲 😀

sarlotta
1. zář 2009

markee... sakriš... držíííííííííííííííííííííííím palečky.... nebooooooj, bude to dobrééééééééééééé 😉

markee
1. zář 2009

Holky jdu se připravit na cestu a jsem na to zvědavá.Zatím pa.

nicollka
1. zář 2009

no taky sem měla plno času a to ticho a klid, takový nezvyk, už mi tu chyběl :D no půjde zase až v pondělí.

Strouži moc moc gratuluji a těch testíků ;)

Markee moc moc držím palečky abyste si dovezli jen a jen dobré zprávy. Teda ale natahují to.

luca112
1. zář 2009

Ahoj Kopi už ani nevím, kdy naposledy jsem tu byla 🙂 Daří se mi celkem dobře,mimi roste, už mám tak 8 kg nahoru. Zítra jdu na nějaké vyšetření ohledně cukrovky. Co ty?

aja.83
1. zář 2009

Markee, taky držím pěsti, aby bylo vše ok! 😉

kerrie
1. zář 2009

Markee...........Ty vás teda napínaj...........takovýhle nervíky prostě MUSÍ být vykoupený tou nejlepší zprávičkou. Bude to v pořádku, uvidíš..............držím všechny palce, co mám. 😉

bobinka22
1. zář 2009

Ahoj holky,
tak jsem doma z poradny.
Ke svemu doktorovi jdu az po sestinedeli.Takze pokud mi nepraskne voda.Pristi tyden uz jdu na kontrolu do porodnice.
Ale doktor rikal ze si mysli ze voda uz nevydzi a praskne.Ze vse je krasne pripravene.Tak uvidime a necham se prekvapit.

Markee:Vysledky budou v poradku neboj.A drzim vsechny palecky.

aja.83
1. zář 2009

Bobinko, tak super, že je vše krásně připravené. Tak šup šup, ať už tu máme Vojtíška 😉 !

mari111
1. zář 2009

ahoj bobi,teda ten tvuj Vojtisek na sebe ale necha cekat 😕 no jo uz to brzo bude. tak se drz a uz se tesim az napises ze uz si doma s miminkem

murynka
1. zář 2009

ahojky 🙂

máme po poradně 🙂 tak vše v pořádku CS 0 děl.hrdlo uzavřené 😉 poslouchali jsme srdíčko 😵 😵
já přibrala zatím 5 kg mám 51,5 kg 😀 😀 prý mi narostli prsa 😎 😀
za 3tt velký UZ ve 30tt s manželem 😎

jinak vše dobrý byla jsem v práci zjistit dovču tak mám nárok na 22 dní ale je dobré si to vybrat až po 28 měsících mateřské 😉 co platí zaměstnavatel či úřad práce protože tak mi přijde i mateřská i dovča 😀 takže budu v balíku 😅
ted to doklepu s marodní už jen 7tt 😉 😉

pak jsme byli s maminkou na obídku 😵na zahrádce jsme si pochutnala 🙂a ted jsem k.o 😝 😝 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru