Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
7. zář 2009

murynka-radši si přečti příbal.leták,ale myslím,že s mastičkama by takový problém jako s léky být neměl.Radši teď mastičku,než za chvíli nějaký prášek od bolesti.mast působí lokálně a jedno namazání mimískovi rozhodně neublíží.

murynka
7. zář 2009

katy děkuju také si myslím 😉

kerrie
7. zář 2009

Mury..........užij si dámskou jízdu a ať záda nebolí 🙂

handm
7. zář 2009

Dobré ranko, holky,
gratuluju k svátkům a narozkám!! 🙂 Mari, jak si na tom vlastně? už zkoušíte??
Zlabi, a co u vás, všechno zatím oka?! 🙂 Doufám, že ano
Mury, taky jsem shlédla postýlku, je krásná!! Bude tam princezna jedna báseň....
A někdo se ptal na bolení břicha, tak to bude OVU jasná 🙂))

zlababa07
7. zář 2009

Ahojky handm, u mě vše ok, tedy spíš žádná změna oproti minulému týdnu 🙂 Nezvracím, blbě mi není, jen strašně brzy usínám a pořád bych jen žrala a žrala 😀

wergina
7. zář 2009

Ahoj kočandy, tak jsem si dneska štěstíčkem pobrečela. Volala jsem na výsledky trippl testů a vyšly negativně!!! je to v pořádku. Holky táááákovou radost máme, že je mimísek zdravý.

Kopi: nevzdávej to!!!!
Kerrie: vše nej k narozkám. Jo, a máš od Mudr. doporučení na ten 3D ult. nebo ne? Chci se taky objednat do Sanusu.
Bobi: ať už je Vojtíšek hezky u tebe v náručí.

farmarska
7. zář 2009

ahoj holky 😉 u mne blbá nálada pořád pokračuje 😖 nemůžu si pomoct, ale pořád musím myslet na to, že jsme to asi propásli a budu zase muset čekat další měsíc... 😒 a kdo ví co zase bude ten další měsíc, bo při naší frekvenci styků, by to musel bejt leda tak zázrak, kdybych otěhu 🙄 i když tercí se ten zázrak taky zadařil 😅
pájí manža by i spolupracoval, ale všechny ostatní okolnosti tomu nepřály 😝 on se snaží, ale na můj vkus málo
😀 manža teda nejdřív spolupracovat nechtěl bo prej je mooooc utahanej, tak jsem na něj nejdřív netlačila, pak byl utahanej i druhej den a to už bylo ne moje nervy moc, (bo já bych to ďála snad i se šimpanzem, jen abych měla splněno 😅 ), tak jsem udělala hystr. scénu (až se za ní stydím) a šla spát nagauč.. jenže tam to bylo nepohodlný, tak jsem se po 10min. zase vrátila 😅 a manža se začal snažit..jenže na sílu a povel to prostě moc nešlo..takže jsme to dělali ukrutně dlouho a stejně z toh nic nebylo, no tak jsem to potom odpískala 😅
no a pak v sobotu ráno jsem na něj hupsla, jenže jak už jsem psala, nešla tam kam měla celá dávka a hned po tom jsem musela vstát.., takže si myslím, že jsem ten trošk spermoníků co tam byli natuty sklepala dolů 😨 😢
no a od tý doby nic nebylo 😔 , bo jsme měli vejletnickej víkend(už dopředu naplánovanej se synkem) a před ním se to prostě dělat nedá 😅 😀 😀
tak když si to tak shrnu, tak těhu natuty nejsem bo minulej měsíc jsme tomu dávali daleko víc a jeli jsme jak fretky a taky dvě// nebyly, tak pochybuju, že ted jo 😝
ale já vám říkám, příští měsíc, syna odešlu k babičce 😅 naplánuju chlapoj dovolenou 😠 půjčím od terci pevný pouta 😠 a bude po unavě 😠 protože už toho mám dost 😠 😝

farmarska
7. zář 2009

jinak všechno nejlepší kerie 🙂 i mari 🙂 🙂 🙂
kopretinko ty čárky ti tam prostě musej ještě vyskočit! vsadím klidně i kalhoty 😀 jen doufám že nebudu chodit s holým zadkem, bo ted už jsou rána chladnější 😀 😀
holky těhu testy-adrenalínovej sport...to je dobrý!!!! 😀 😀 😀

kerrie
7. zář 2009

wergi........IP 😉 a gratuluju k tripplům!!!!!!!! 🙂

kerrie
7. zář 2009

Farmi.............kam se na testění hrabe banji jumping 😀 😀 😀

farmarska
7. zář 2009

wergi mooooc gratuluju!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

holky jinak bobi se zatím neozvala, tak jsem napnutá s čím přijde 😕 😕

katyna6
7. zář 2009

wergi-taky mooooc velká gratulace k ok výsledkům! 🙂

sarlotta
7. zář 2009

wergi blahopřeju k dobrým zprávičkám🙂))))))))))))))) to je skvělééééééééé 😎 😀

Farminko🙂)) já se z Tebe picnu🙂))) ale ber to i vesele... bude spoustuuuu sexíííku 😀 😀

sarlotta
7. zář 2009

Holky my se byly včera podívat na letišti na parašutisty.... noooo úplně jsem se bála za ně... to byl adrenalín 😲 😉 super, jak doskakovali 3m od nás 😎 paráda... ale neskákala bych.. to radši ty těhu testíky🙂)))
😀 😀

mari111
7. zář 2009

handm jo uz sme jednou zadelali v sobotu ale jak sem zas nachcipana a na ovu uz stejne slabnou carky tak na to asi kasleme. jinak nejsilnejsi carky jsem mela v patek a sobotu tak uvidime. Farminko to je normal, nervi proste obcas povolej , ja ted tomu taky neverim ze by to klaplo tenhle mesic, no jo budeme muset bejt trpelive 😒

ikopretinka
7. zář 2009

loučím se holky, nakouknu večer, jedu pracovat.
Farmi a Hani, začíná mě dnes bolet břicho, takže spíš jak na // já sázím na MS 😔 ☹ , testit budu (pokud teda nedoleza MS), ale nevím jestli zítra , spíš pozítří a vědět určo dám. Tak pěkné odpoledne 😉

wergina
7. zář 2009

holky děkujem.

Farmi: nesmutni ☹
Sarlot: jojo, jsou to borci, co? u nás měli nedávnou show, že skákali a měli se trefit do čtverce 2x2 m.

mari111
7. zář 2009

jinak wergi gratuluji k dobrym vysledkum 😉

handm
7. zář 2009

🙂 Wergi, velká gratulace! 🙂 tyhle zprávy se tak skvěle poslouchají!
Farmi, koukám, že to máš taky komplikovaný, ale neboj, třeba tohle zrovna vyšlo, někdy je to prostě o náhodě a tělo ví, co dělá!!
žlabi, já bych žrala taky a to nejsem těhu.. 😀 😝
Mari, tak to jsem zvědavá!! mě právě probíhá první porevizní MS, není to nic "vodopádovýho" 😀 takže snad pohoda a už se těším, až taky budu moct hlásit nějaké ovu a snažení..

Ještě bych měla dotaz, když jste tady všechny v těch DC atd tak zběhlé, odkdy přesně se to počítá. Ode dne revize nebo den poté??

farmarska
7. zář 2009

sarlotko spousta sexíku si představuju jinak 😀 a hlavně ne s mým manželem 😀 😀 😀 to nehrozí 😅 ale kéž by ho bylo alspon přiměřeně 😅 ovšem dle mého měřítka 😀 bo dle manži by přiměřeně znamenalo tak jednou do měsíce 😀 😝
a vesele to neberu, bo já už chci chovat a ne sexit 😝 😀
jinak já mám fobii z vejšek, ..ale normálně bych si i skočila, kdybych věděla, že se mi pak ty dvě na testu ukážou 😎 no ale to bych spíš měla po takovým seskoku bláto na hřišti, než dvě na testu 😀 😀 😀 😀

wergina
7. zář 2009

mari díky a taky gratuluji k dnešnímu slovenskému svátečku a k zítřejšímu českému 😀 nepopletla jsem to? a samo, že přeju ty // čárky a zdravíčko. Čoveče to je bomba to slavit jakoby na dvakrát 🙂

sarlotta
7. zář 2009

Hand to je myslím jedno kolikátý přesně den přijde porevizní ms. A potom od prvního dne menstruace, kdy už krvácíš počítáš dny cyklu. 😉

paajaa
7. zář 2009

Wergi: gratuluji k zdravému miminku 😉 😉 😉 😉

Farmi: je to pech a já vím jak člověk depkuje, když to nejde dle jeho představ. Taky jsem to dělala. Pak bylo naštvání a nakonec hádka. Ještě že tenhle měsíc to šlo jako po másle, ale to nemusí nic znamenat.

Ikopretinka: určitě dej vědět, protože já na tebe myslím a mooc držím palce, aby to vyšlo. 😎

farmarska
7. zář 2009

holky ted jsem mluvila po telefonu s kamarádkou..dnes jí pouštěj domů z porodnice 😵 já se ták klepu na to až jí navštívím a pochovám si 😅 😅 říkala, ať se pak stavíme, ale já nevím, to je asi blbé jí přepadnout doma hned dneska nebo zítra co 😅
bych jim měla dát chvilku na rozkoukání a nechat to tak na víkend co ?? 😅

handm
7. zář 2009

Aha sarlotko, takže bych si musel počkat na další MS, abych věděla jak dlouhý cykly mám, že.. no to je naprd 😀

sarlotta
7. zář 2009

farmi, jooo pro mimíska všechno cooooooo 😀 😀 já taky nemůžu ani na rozhlednu. Když jsou schody vevnitř, tak ok.. ale jak bych měla lézt někam kde vidím mezerama mezi schodama pod sebe, tak se mnou nikdo nehne.

mabe
7. zář 2009

holky, tak jsem zpet z kontroly ze stitne zlazy. vysledky v poradku, mam brat porad stejny mnozstvi prasku. takze je to ok a za 2 mesice na kontrolu. jinak kdyz jsem jela domu, tak jsem byla jak duchodce. jela jsem tramvaji a pak to mam 10 minut pesky nebo busem. ja cekala 30 minut na bus - jako duchodce. venku slunicko a me se pesky nechtelo, jak sem byla slaba. rano jsem vyzvracela snidani. kdyz specham a nemam na ni aspon 45 minut, tak zvracim. takze jsem sedela a cekala pekne.

ve ctvrtek me ceka kontrola po 4 tydnech, mam strach. 😒

sarlotta
7. zář 2009

jo, handm podle porevizní se to nedá soudit. Ale ovulku poznáš i jinak, nemusí být přesně uprostřed cyklu.

Farmi no já bych jí dala určo týden, dva.... i kvůli miminku, abys jí tam nedonesla nějakého bacíla. Takhle malé bych asi jen okoukla v kočárku🙂

sarlotta
7. zář 2009

mabe🙂)) ty se teda šetříš... to je dobře... nic se neboj, kontroly máš v pořádku, tak i gynda bude ok🙂)))) 😎

mabe
7. zář 2009

sarlotko, ja su hrozna lenora. ne, byla jsem slaba, ze sem v sobe nic nemela a bylo pekne, tak sem si posedela. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru