Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. zář 2009

no to jo AJO ja to taky nejak nemusim poslouchat takove reci, taky mi to pak pride lito ☹

sarlotta
8. zář 2009

Ahojky, holčinky nedepkujte bude líp 😉 😎

markee sluníčko, drž se.. těším se až se tu ukážeš a pak už bude jen dobře. Moc na Tebe myslím.

aronek
8. zář 2009

Hlavně, že to má markke za sebou ☹
Tak a teď ty pozitiva, honem sem. 😉 Co ta bobinka? Co nějaká pozitiva z raního čůrání? 😀

aja.83
8. zář 2009

Já myslím, že už se dnes asi žádných pozitiv nedočkáme. Se adeptkám zatím nechce čůrat 😀

aronek
8. zář 2009

já klidně něco počůrám, ale u mně to nebude ono 😀

aja.83
8. zář 2009

Aronku, to by asi nebylo ono 😀 ! Já bych taky klidně čůrala, ale bylo by to marný a bezvýsledný.

aja.83
8. zář 2009

Holky, vy se zase někde flákáte! Máte omluveno, kdo jste na obědě 😉

aronek
8. zář 2009

ajo, tak já to počůrám a pošlu to tobě 😎

aja.83
8. zář 2009

Aronku, jeee, to by bylo super. Jen aby ten výsledek na papírku odpovídal taky mímu v bříšku. Spíš mi pošli nějakej těhotenskej bacil, já ho ráda chytnu 😀 !

aronek
8. zář 2009

Tak já posílám:
bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil, bacil

Kdyby měl ještě někdo potřebu, tak zase pošlu 😎

mari111
8. zář 2009

aronku ja chci takyyyyyyyyyyyyyy 😉

handm
8. zář 2009

Ahoj, jsem po obědě,takže omluvená 🙂 A zatím bez bacilů, nemám co posílat.. a MS nikdo nechce... ☹
tak tedy nevím.. jdu nachytat neco od aronka... .-D

aronek
8. zář 2009

Tak se hezky podělte a až dojdou, tak pošlu 😀 Jedu za pejskama a pak se ozvu. 😎

aja.83
8. zář 2009

Chytám bacila, snad to pomůže 😉 !

aja.83
8. zář 2009

Holky, myslím, že teď bychom měli být všechny nakažený! Takže uvidíme jak účinný má aronek bacily 😉 ! Doufám, že to nejsou nějaký chcípáci 😀 !

sarlotta
8. zář 2009

Holčinky

Murynka jela na pohotovost a nechali si ji prozatím v nemocnici, zatím nic neví. 😒 Psala evičce do vlaštovek.
Doufám, že se brzo ozve a že bude všechno v pořádku. 😉

mari111
8. zář 2009

no teda, copak to s murynkou muze bejt??? mury myslime na tebe

aja.83
8. zář 2009

Ježiš, to je dneska den? Copak to s Mury může být? To asi jak psala o těch bolestech? Byla to ona, že jo.

mari111
8. zář 2009

jo ajo to byla ona ☹

aja.83
8. zář 2009

No pane jo. Ale aspoň že s tím něco dělala, aspoň zjistí, co to je a já doufám, že to nic není!

mari111
8. zář 2009

snad se prdolka jen obracela nebo pri nejhorsim porodi v sedmem to je prej lepsi nez v osmem mesici, sak vybavicku uz ma 😉 no doufam ze to dobre dopadne

sarlotta
8. zář 2009

No já věřím, že vydrží.... žádný porod... ve 29tt to není sranda 😒 to že je to v 7m lepší není pravda. Každý den dobrý.
Doufám, že to bude jen nějaký podrážděný nerv, nebo střevní problémek 😉

sarlotta
8. zář 2009

tak nové info o murynce:
nechali si jí v nemocnici, měla hrozné bolesti zad, tlačení na spodek a tvrdnutí břicha. Tak jí udělali monitor, tam naštěstí ždáné stahy nebyly a čípek je v pořádku, zítra jí ještě budou dělat velký UTZ.

🙂 🙂 tak to vypadá dobře 🙂

kopa
autor
8. zář 2009

Holky tak dneska je den na hovno 😔 😢 Já už se fakt ze všeho zblázním 🤐 Už na to nemám nervy.
Včera si přítelák psal maila s kámošem a tak mu říkám komu píše on že je mu.Samozřejmě mě hnedka napadlo,že pojede pryč,třeba o víkendu...A příjdu domu a on nikde.... už jako odjel jen tak. 😔 tak tu ted sedim a bulím 😔

mari111
8. zář 2009

to je dobre jen at vydrzi

handm
8. zář 2009

Jéé, šarlotko, dobré zprávy!!! Super! Ze začátku to vypadalo horší.. tak hlavně že jí mají pod kontrolou a snad už bude murynce lépe!!!! 🙂 drž se murynko a sofinko ty tam ještě buď! 🙂

Holky, nevíte co Bobinka? Ta už rodí??
A taky doufám, že má aronek nakažlivý bacily.. i když my se ještě nesnažíme, podpora je nutná .))

mari111
8. zář 2009

kopiku ty se zase trapis, sak on se vrati neboj, musis se naucit ho asi trosku ignorovat, ty asi na nem moc "vysis" nemyslim to zle jen nechci aby si se porad trapila pri kazdem jeho uletu 😉

kopa
autor
8. zář 2009

Jěžiš ted jsem to přečetla s tou Murynkou 😔 hlavně že raději jela a je v pořádku 🙂

sarlotta
8. zář 2009

Kopísku, dneska se to se.... zítra musí být líp... určitě!!!!!

katyna6
8. zář 2009

Tak jsem zase tady holky,spala jsem po noční,stejně jen chvilku a hlava mě bolí jak střep.Jinak dnes je fakt den na pytel.Včera pohoda a dnes mám depku jak vrata.Nic mě nebaví,moc přemýšlím o tom,co bylo,místo abych já koza myslela na to co bude.jenže to dnes nějak nejde.Se mi zdá,že se tady místo těhu bacilku rozlýzá nějakej depkovej ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru