Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
10. zář 2009

Moc vám holky děkuji za všechna ta slova.Pořád si říkám že musím zvládnout dnešek a zítřek a pak se musím zase postavit na ty třepající se nohy.Nemám ani pomyšlení na jídlo,snědla jsem kousek ryby a hned mi zase tekli hrachy po tváři.Protože když bylo vše ok,nemohla jsem se ryb nabažit,měla jsem na ně šílenou chut.

mabe
10. zář 2009

ahoj holky, tak kontrola ok, mame 5cm, foto v albumu - 5 minut jsme delaly fotku - mimisek sebou mrskal 🙂

ikopretinka
10. zář 2009

Maendy, bude líp, uvidíš 😉

maendy
10. zář 2009

kopretinko já to musím zvládnout,tvůj příběh je pro mne nakopnul.V první moment zjištění jsem už nikdy nechtěla být těhotná.Manžel řekl první,že to nesmíme vzdát.

ikopretinka
10. zář 2009

Maendy když jsem ležela přes víkend v nemocnici a čekala kdy mi to vůbec vyvolají, tak jsem manželovi taky říkala, že už nikdy nechci být těhu a vidíš , pustili mě domů a já se hned chtěla snažit, čekala jsem jen na první porevizní MS. Mě jen teď deptá, že to tak dlouho trvá. Ale uvidíš za týden ti bude určitě aspoň o něco líp. A tady se můžeš ze všeho vypsat.

paajaa
10. zář 2009

Nicoll: jé chudák malej, takhle plakat po mámě. To ti to trhalo srdce, když jsi odcházela, viď

Kopretinka: přesně tak, testy jsou jistě spolehlivější, ale pro zvěvca- na zkoušku nic nedáš 😎

Maendy: den ode dne to bude lepší a lepší uvidíš.

Mabe: vás už je tedy kus 😎 😎 Hlavně, že jste v pořádku

sarlotta
10. zář 2009

Maendy byla jsem v Prediku ... jde jen o braní krve. Ale genetika se dělá až po druhém potratu 😒
V nemocnici Ti udělají histologii a vezmou krev na testy na nemoci-listerioza, toxoplazmoza... atd.. to dělají standardně.

kopa
autor
10. zář 2009

holky už sjem doma nakoupila sem si dvě bodýčka 😅 nemohla jsem odolat 😅 😝

Ted vařím pro sebe svíčkovou a přítelák razí večer do hospy-má to domluveno již dlouho.Jsem docela ráda,že bude pryč aspon budu mít místo u PC :- Jinak se k němu snažím chovat hezky,ale nejde mi to.jsem ještě naštvaná z toho úterka... 😒

Meandy vítám tě v našem tématku.Nebudu se opakovat holky ti tady napsali vše jak je 😉 Uvidíš určitě bude brzy lépe.Meandy já jsem v těhu taky jedla furt ryby 😅 a k tomu tatarku 😅

maendy
10. zář 2009

Ono je to s tou genetikou asi proto,že jsme se léčili v CAr a 3 roky to samo nešlo.Otěhotněla jsem díky inseminaci,měla jsem injekce a od samého začátku brala léky,takže to nebyl ani imunitní a hormonální problém.Takže tam musela podlé lékařů být genetická chyba.
Můj bratr má vážně nemocné srdce,je mu 22 a čeká na dárce.Takže to raději podstoupíme.

Kop copak ti prosím te udelal?

farmarska
10. zář 2009

jéé i já jsem si první den po revizi říkala a říkala jsem to i manželoj, že si půjdu koupit koně a dítě už nechci, že tohle zažívat znovu už nikdy 😅
no jak píšete,,.mne to přešlo do tří dnů a už to bylo zase mímo a né kůn po čem se prahla 😀

holky co zase máte, co se vám nezdá na mé antislipové razii 😠 😀 😀

pájí tak takové tanga ještě nevyrobili aby se mi vešli na prdel 😀 : a i kdybych na sebe nějaká nasoukala, protože na soukání se do malého spodního prádla jsem já odborník 😎 (však víte 😀 ) tak myslím, že by to byl pro mého chlapa takovej hroznej vizuelní zážitek, že by mi hned letěl ještě sám kupovat normální gaťáky 😀 😀 😀

nikol o jo joj tak to nejsou pěkná ránka 😅 to člověku drásá duši co 😝 😢

ikopretinka
10. zář 2009

Holky mějte se tu, objevím se až ráno. jedu cvičit a přijedu až hooodně pozdě večer

katyna6
10. zář 2009

Ahojky,tak jsem tu zase na chvilku za váma,než pofrčím na noční.

Maendy-vítám Tě tady,i když v ne zrovna veselém témátku.Ale o to lepší je tady parta a i když sem chodím teprve chvilku,byla jsem na revizi 21.8.,tak moc mi pomáhá klábosení s holkama.Já taky pořád nechtěla věřit,že je něco špatně,dlouho jsem si říkala,že se doktoři třeba spletli....těch prvních pár dnů po revizi Ti určitě bude smutno,všem nám bylo,ale pomalinku se to bude lepšit a třeba já se už teď nemůžu dočkat porevizní MS a pak se zase opatrně chceme začít snažit.Mně asi nejvíc pomohlo,když jsem si říkala,že něco prostě muselo být špatně,mimi by nebylo v pořádku--takhle se o kapku líp snáší.Přeju Ti maendy hodně hodně sil,ale manžel Tě podrží a zas bude dobře.Co dobře,za pár týdnů bude určitě úplně nejlíp,až se objeví // 😉 😉

katyna6
10. zář 2009

A když jste holky u těch horoskopů,taky pro vás něco mám 😀

http://bajaja.net/predpoved-pohlavi-miminka-z-c...

farmarska
10. zář 2009

katy ty jsi ale pracant! práce a ještě k tomu brugáda 😝 😝 😝 hele a děje se tam u vás v práci něco zajímavýho?? 😕 😕

kopa
autor
10. zář 2009

farmi kuk 😀

zlababa07
10. zář 2009

Ahoj baby, mám bezva pracovní morálku, před chvíli jsem byla kolegům a sobě pro zmrzku a teď hraju kris kris na netu 😀

farmarska
10. zář 2009

ahoj kopísku!! konečně jsme se tu zase potkaly 🙂
však jsem na tebe ráno myslela, že už máš po školeníčku 😉

farmarska
10. zář 2009

žlabi ty jsi éro! 😀 z tebe tam musej mít radost 😀 😝

zlababa07
10. zář 2009

To víš farmi, je krize, tak musíme šetřit silami 😀

farmarska
10. zář 2009

jak je kopi?

holky mě je špatně 😝 žaludek navodě, jsem jakási nafouklá, dokonce jsem nemohla dopíct smažáka, ten přepejkanej olej mi nějak strašně smrděl 😝 sem se z toho málem poblila, tak jsem šla od toho 😅
taky ujíždím už druhej den na tlačence, kterou jsem už asi dva roky neměla 😅
holky budto se to opravdu zadařilo a ta jedna správně načasovaná kapka stačila, a nebo to jsou ty nejsilnější předmrchotěhulácký příznaky jaky jsem kdy měla 😀
já jsem taková kravka, začínám věřit že se to povedlo, já zase budu tááák sklamaná až to dostanu 😔 😖

kopa
autor
10. zář 2009

Už jsem tu přítelák už odešel.huráááá 😀
Já jsem dneska madýmu koupila taky boxerky 😀 jsou mu krásně volné a měli je v balení po třech.tak zítra ještě vyrazím pro jedny.
Už mám hotovou omáčku,čekám jen na knedlík 🙂

kopa
autor
10. zář 2009

Farmi to vypadá že se to povedlo 😵 😵 😵 😵

No mě bolí prsa a mám vylezlé ty žilky a ráno jsem cejtila v autobuse blitky, 😅 venku jsem cejtila hovna 😅 a na obědě jsem cítila jak někomu strašně smrdí nohy, 😅 ale pak jsem zjistila že kolegyně má rizoto s parmazánem 😅 😀
No ale určo mrcha doarzí,nedělám si naděje 😅

farmarska
10. zář 2009

žlabi no ty se musíš navíc šetřit dvojnásob 😀 😉

kopi já budu muset taky na nákup...těch trenek mu tam moc nezůstalo 😅 😅 😅
kopi ty zase děláš chutě!!!! 😠

farmarska
10. zář 2009

mabe abych nezapoměla mooooc gratuluju k mimískoj, je už ho ale kus!! 😵 a bříško máš pěkný ! 😵 😵

zlababa07
10. zář 2009

I vy kuchařinky, děláte mi chutě 😝 a to mi sotva slehl oběd
.
Holčiny, vy jste obě koukám horké kandidátky a chodící vzory s těhu příznaky 😀 Tak pro zajímavost, kolikátý den po oplodnění byste teď byly?

kopa
autor
10. zář 2009

Zlababi já nevím kdy mám ovulku 😒

farmarska
10. zář 2009

já taky sem jak čmuchací pes! 😀 dnes jsem musela vykoupat zbytek psů, bo se mi zdálo že smrděj, ale ostatní mne ujišťovali, že nic necejtí 😅 pak jsem cejtila, že i kozy nějak jsou víc cítit a o fretkách ani nemluvě 😀 pak jsem cejtila dědovi smradlavé ponožky, když byl na návštěvě 😅 😅 a ve finále se mi zdá, že nějak víc smrdím i já! 😀 😀 😀

farmarska
10. zář 2009

holkýýýý dnes dvě Ulice 😵 😵

farmarska
10. zář 2009

žlabi já měla ovulku teprve ted o víkendu 😀 😀
ale psychicky jsem už tak v 9 měsíci a panděro mám na třináctej 😀 😀 😀 😀

hanana
10. zář 2009

holky kdo meri BT, muzete poradit, kdyz merim ode dneska 11 dc vyhodi mi ten graf neco, nebo mam pockat na pristi cyklus?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru