Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
21. zář 2009

😅 holky tabulku udělám zítra.Nák ted nestíhám tady být a dočítat 😅 věnuji se přítelákovi,páč má furt depku 😔 tak mám o něj celkem strach ☹
tak pa a dobrou noc 🙂

markee
21. zář 2009

Já to mívám čas od času,jednou do roka. Ale tento rok už jsem to měla víckrát. Si říkám,že dřív než zdravé mimčo si přivodím ještě nějakou rakovinu. Fuj,nechci. Chci tu být a dlouho,ale ne v těchto křečích.
Je fakt holky,že ty smutné dny přešli opravdu s těmi //. Dny předtím jak jsem uháněla manžu a hlavně,když jsem měla ovulku,tak jsem se bála,aby nechtěl. No a hned s // jsme byli klidnější rodinka 😀 Teď to ale musím zvládnout i bez těch //. Prostě musím.

maendy
21. zář 2009

já dnes mluvila zase k andílkovi,jak mi chybí.i když byl se mnou jen chvilku,za chvilku budu opravdu blázen 😝

maendy
21. zář 2009

no doufam kop,že už dal do pořádku ty léky,muj muž říkal že to je risk 😒

markee
21. zář 2009

Maendy,no říkala jsem jí,že už jí nechci,že zlobí a že ani žádného sourozence mít nebude,pže maminka odejde. To byl pláč a prosení,že už bude hodná a nebude zlobit. Ale hned jak jsem řekla,že dobře,že teda jí odpustím,tak hned zas neposlouchala. Je to fakt dílo. Ona taková nebyla,takhle přerostla v tom týdnu jak jsem byla pryč.
Já si dala sprchu a dala masku na vlasy,ale je potřeba si jít lehnout a snad zítra v té ZOO bude hodnější. Uvidíme. Prostě teď je chyba ve mě to vím,prostě jí nezvládám.
Míša má zas strach,abych to zítra ušla,aby mi nebylo špatně. No snad tu ZOO zvládnu. Jen nevím co budu jíst. Od té nemocnice mi nedělá nezdravé jídlo dobře ☹

katyna6
21. zář 2009

mandy-nejsi sama,já si s ním taky docela často povídám.Dala jsem si do alba fotečku,jestli chcete mrknout-ten prcek je sestřenky,je to úplně úžasný zlatíčko.On snad ani neumí plakat.Vždycky,když na něj koukám,říkam si,že se snad taky dočkáme 😉

kerrie
21. zář 2009

markee.........to nevadí, tak to nelámej přes koleno............dej si něco lehkýho, aby Ti nebylo blbě.......však uvidíš, že chuť na jídlo se zase dostaví jen co se dá dušička trochu do pořádku.........jsou to spojený nádoby. 😉

markee
21. zář 2009

Holky, s váma mě to přechází ta bolest. Fakt mám v břiše klidnějš.
Ale i tak jdu spát,ať jsem na zítra fit.
Dobrou noc vy mí držáci 😉

maendy
21. zář 2009

katy tak ten je kouzelnej 🙂
Tak to jsem ráda,manžel se o mě bojí aby mi asi nehrklo,ale co mám s tou psychikou dělat,když jsem pořád sama,ale od středy už budeme mít na sebe dost času a pak ten víkend beskydy,snad me to pomůže.
Teda jestli ještě z manželem umím komunikovat a to myslím vážně 😖

Markee ona se zase zlepší,to je asi opravdu tím že jsi byla v té nemocnici,dej jí čas a sobě taky.
A ty jsi skvělá máma.Když si vzpomenu na moji mámu,v 27 ji měla už pryč vaječník po mimoděložním a plastiku dělohy a čípku pro naštěstí nezhoubný nádor a od té doby na hormonech a my taaak zlobili.chudinka,byla jak věchýtek a zvládli jsme to 😉

maendy
21. zář 2009

dobrou markee,to jsem ráda že už jetrochu líp.drž se 😉

katyna6
21. zář 2009

markee-dobrou a klidnou noc a ať si ten zítřek všichni užijete 🙂

katyna6
21. zář 2009

maendy-myslíš,že v té komunikaci bude velký problém?Není to třeba i tím,že jste spolu tak málo?Snad se to všechno zlepší,když na sebe brzy budete mít víc času?

maendy
21. zář 2009

no právě tím to je ,vůbec se ted nevidíme.Ale už přišel,je moooc unevený tak ho jdu pohladit a jdeme hajat 🙂
Je možné aby mě bolel vaječník?Hodně mě od odpoledne bolí pravej vajuch.
Tak snad začínám fungovat 😉

My to s manžou zvládnem,už bude mít týden od služeb pokoj a bude jen můj a chlupatky,ta se vůbec nešetří,lítá jak pako i se stehama na břiše.Prostě na to prdí.

maendy
21. zář 2009

Kouknu na hause,mám ho ráda

takže holky přeju všem klidnou a plodnou noc. 😉

katyna6
21. zář 2009

já se jdu taky koukat a snad přijdu na jiný myšlenky....tak všem dobrou noc

mari111
21. zář 2009

dobrou noc holky, ja vas jen docitam a furt premejslim ale nejak sem nic nevymyslela, strasne mne mrzi co se deje a kolik se nas tady trapi. ach jo ☹

aronek
22. zář 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 🙂 , opět z práce 😝
Včera jsem sice dočetla, ale nereagovala, jsem pořád mrtvá, asi budu šípková Růženka a chybí mi sto let spánku. O půl deváté jsem už byla zalezlá v pelíšku a chrupala a přesto mně v pět ráno budík překvapil ☹. Jestli bude únava pokračovat celé těhotenství, tak prcek spí v koši na prádlo 😀

aronek
22. zář 2009

Vlastně kecám, ani v koši na prádlo, ten je taky plnej nevyžehlenýho prádla 😉

aja.83
22. zář 2009

Ahoj holčiny, přeji také krásné ráno z práce.

aronek
22. zář 2009

Ahoj Aji, koukám, že jako jedinné pracujeme a ostatní asi ještě spinkají. Já bych taky spinkala ☹ , ještě, že zítra mám odpolední, tak si trochu přispím.

aja.83
22. zář 2009

No jo, my jsme to pracanti. A kde děláš, jo vlastně ty jsi ta bachařka myslím, nebo ne?Já už si to pletu, je nás tu najednou tolik...Fakt každý týden přibyde další smutná dušička. Je to tak nespravedlivý!

aronek
22. zář 2009

Jo jsem, ale už mně to tu zmáhá. Včera se s jednou bavím a pak zjistím, že má čerstvě léčený sifilis. Prostě samé veselosti 😠

aronek
22. zář 2009

letím na poradu a na pohovory a pak zase juknu 😉

aja.83
22. zář 2009

No aronku, já být tebou, tak už v práci skončím. Ve věznici můžeš chytnou cokoliv, takže bych to nepokoušela a zůstala si pěkně doma. Já tě obdivuju, já až otěhotním, zůstanu hned doma. Mám ale práci, která mě nebaví, nemám co dělat a nudím se, takže to pro mě bude vysvobození. Kdybych měla zábavnou práci, klidně bych tu zůstala až do mateřské.

markee
22. zář 2009

Dobré ráno,
tak u nás je taková děsná mlha ☹ No pojedeme krokem. Jen budu muset Johance vzít dvoje oblečení,pže teď tam bude chladno a až mlha vyleze nahoru,tak zas teplo. No,hlavně,že včera tu svítilo slunce od rána.
Tak se tu mějte a myslete na nás ať dojedeme tam i domů v pořádku. Máme to 90km jen tam. Cesta do Prahy půjde,ještě kousek magistrály,ale přes ty dva mosty za sebou,aby jsme správně trefili cestu. Myslím,že je to tam značený na ZOO,ale víte jak 😅
Tak večer papa. Snad mě chmury trošku přejdou.

aja.83
22. zář 2009

Ahoj markee, tak cestu dobře zvládněte a užij si to s Johankou. Má být zase krásně, takže žádné chmury! 😉

katyna6
22. zář 2009

Dobré ráno

aja-a co máš aji za práci,že se tam celý den nudíš?U nás je nuda většinou jen na nočních,ale zase tam nemáme net,ten bych využila 100% 😀

sarlotta
22. zář 2009

Dobré ránko holčinky🙂))

Eelisko držím palečky na narkozu... pak se určo ovzi 😉

Radus to je dobře, že Ti venku bylo líp. Ještě musíme nabrat sluníčko aby jsme zvládli zimu. Dotazům se člověk nevyhne teď ani za měsíc... vždycky bude někdo kdo nebude vědět co se stalo 😒 Ale jsou lidi a lidi... s některými si o tom člověk promluví rád a pomůže mu to a některé by radši nepotkal... je to prostě moc osobní a moc smutné.

aja.83
22. zář 2009

Ahoj Katy, dělám v jedné firmě v obchodním oddělení, celý den u počítače a celý den klapat objednávky a tak. Jenže od té doby co byla krize, nějak ubylo práce a pořád mi ji nepřibývá. Takže mám každý den asi 1-2hoďky co dělat, jinak to stojí za houby. Přemýšlela jsem o změně práce, ale asi by to nebyl dobrý nápad, pokud bych brzy otěhotněla. Dali by mi smlouvu na dobu určitou třeba na 1rok a když bych do té doby otěhotněla, tak mi ji neprodlouží a já budu pak bez práce. Nezbyde mi, než to tu vydržet, snad se nebudu muset trápit už tak dlouho. ☹

sarlotta
22. zář 2009

Markee tak ať se mlha zvedne a výlet se vydaří🙂

Malý jel dneska poprvé se školkou na výlet autobusem .... holky mám žaludek v krku 😠 ale co se dá dělat - už má 4roky musí být i bez maminky 😉

Já jsem byla po revizi hrozně úzkostlivá, pořád jsem ho chodila v noci kontrolovat do pokojíčku jestli dýchá ... prostě to se mnou takhle zamávalo .... je šílené přijít o dítko. i když se snažím ty potraty brát jako přírodní zákon, jako menší zlo .... stejně to v hlavě zůstane. Tak jen abyste věděli, že ty pocity smutku a úzkosti jsou normální... musíme si tím projít, bohužel.
Ale věřím, že zas bude dobře. 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru