Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
25. zář 2009

nikol držím palce, aby to vyšlo přesně jak má a manžel byl doma a sexilo se o stopéro 😉 🙂

a já jdu koukat na filmeček a asi při něm i usnu, jak se znám, takže dobrou noc, aŤ vás blechy štípou celou noc 😉

farmarska
26. zář 2009

jééé sem tu prvnííí, sem tu prrrvnííí , prrrvnííí hééé ééč !!! 😀 😀 😀 😀

to už se mi dlouho nepoštěstilo 😉 🙂

holky hezký ránko 🙂 🙂

farmarska
26. zář 2009

haloooo halooo budííííček vstááááááááááááváááááme !!!!!
ranní ptáče dál doskáče 😉 😵

bobinka22
26. zář 2009

Ahoj holciny,
nebudu se snazit docitat to bych nedala.A s malym uz vubec. 😒
Tak se vsem moc omlouvam.Jestli prisly nove dusicky tak foukam na bolave mistecka,Neveste hlavu po druhe to vyjde.Ti co nasly dve carky,moc a moc gratuluju.
A tem co na dve carky cekaji preji rychle nalezeni!!!!!!! 😉

A co jaa?Ja Mam ted maleho narukach a asi dela hovinko,bo tlaci 😀
Borak,vcera kakal 3 krat ale rano,pak do ted nic.Jinak je hodny,az na to ze do dvou do rana spi u nas v posteli a pak az v postylce.Musi mit porad mamku u sebe.Jinak ,kdyby byl v postylce do tech dvou tak to probreci.Tak ho dam k nam a spinka.Ze zacatku jsem byla s nim vzhuru nez jsem prisla na to,jak ho dat do te postele ze.A tak se krasne vyspinkam i ja a tatka taky.
Kocarkujem kazdy den,je to super.vyjdem rano a vecer se vracim,nebo odpoledne ve ctyri.Taky jsme dostaly potnicky.Snad to brzo prejde!!
Mamka uz ma dole 16kg.Fakt to jde dolu rychle holky.
Od pondeli nam delaji stoupacky,jsem na nervy.Bude tu bordel.tak tyden budu u segry ale vecer budu chodit domu.Je to jak naschval!!
A co vy??Jak se mate?Ja konecne super 😀

Holky,i kdyz byl porod hrozny,jsem tak moc rada,ze mam ted maleho v naruci.Je to opravdu zazrak,jak se to vsechno v tom brisku vyvine.Nejde ten pocit ani popsat.Poradne jsem na ten porod jeste nemyslela.Ale reknu to slovo porod,tak mi jdou slzy do oci.Jak jsem citila hlavicku uz dole a nemohla jsem tlacit,bo mi to sestra zakazala.No bylo to opravdu hrozne ☹ .Ale vysledek je doufam a urcite stoprocentni.Cely tatka 😀

ale tem,co maji termin za chvilicku preji,at to mate rychle za sebou a dlouho vas nenechaji trapit.Da se to vydrzet!!Co nam zbyva ze?
Ja jsem to mela mozna proto tezke,bo jsem mela rizikovy porod-davali mi kapacku za kapackou.A epiduar,ktery mi nepomohl od bolesti,ale na to abych se otevrela,byla jsem dva dny otevrena na 4cm.A jak mi ho pichli ta jsem se do dvou hodin otevrela na 10cm.A pak jen 3krat zatlacila a Vojtisek byl venku.
A misto toho abych si ho 2hodiny uzivala po porodu.TAK me ty svine 2 hodiny sesivaly a pry jsem si poranila cipek jak jsem tlacila.Tak mi spravovali i cipek.A to bylo horsi nez to tlaceni.A to je vsev.Vic si necham prosebe.Ti,co jdou rodit.Hlavne se nebojte,musite se tesit.
tak,ja se ted zase odmlcim.
maly mi zatim co jsem vam psala usnul v naruci.Tak ja jdu udelat neco na obed.Mam vas moc rada a mejte se hezky.Za 14 dnu,tu budu chodit casteji.Tak se drzte.Papa

Bobina - Janina 😉 😀

farmarska
26. zář 2009

bobíííí!!!!!! maminečko!!! 😵 vítej ! 😵 😵 😵

jůůů to je dlouhý 😀 tak já si jdu číst 😉 🙂

farmarska
26. zář 2009

ještě mi napiš, jak se má malej prďolka? 🙂 teda vlastně velkej prďolka 😉 😀

bobinka22
26. zář 2009

ahoj farmi,malej se ma moc dobre zt vazi 4,250je to macek ale dlouhy,ne ze by byl tlusty 😀
A co ty.Probiha u vad snazenicko?
Ja byla 2krat na pohotovosti,kvuli krecim v podbrisku v utery jdu na krev a pak hned odpoledne na gyndu,jestli ten kus ze me neodesel,tak jdu ve stredu na vyskrab.Tak jsem trosku nervozni.Snad odesel 😠
Ale udelaji mi to kdyz tak ambulantne.A rekla jsem jestli ne .tak jdu domu na reverz!!
Uz tam nebudu ani minutu ani den lezet.Pristup tam byl hrozny.Uz ani nekojim-Nemam dobre mliko a kdyz bylo bylo slabe,takze vse na co jsem se tesila je v prd.....
ale i sunar je dobry.sice se to prodrazo,ale co nadelam!!
a co ty?? 😉 🙂

farmarska
26. zář 2009

bobineško je to nááádhera jak jsi to napsala 😵 uplně mi z toho tečou slzy po tváři, 😵 asi dojetím 😅
tak si to s malým pěkně užívejte, hodně se tulte a a ž bude větší pověs mu o tetách koníkovkách, který ho tu netrpělivě vyhlížely, stejně jako ty, když byl ještě v bříšku 😵 😵 Broučku gratuluju taky k těm kilům a přeju ti, tobě a malýmu aby se vám spolu pěkně vegetilo 😵 😵
a nám ostatním, včetně sebe, přeju taky brzy takové malé Vojtíšky u sebe 😵 😵 😵

farmarska
26. zář 2009

bobi tak hlavně aby jsi byla tam dole v pořádku 😕 určitě budeš, tělo je většinou chytrý a ví co dělá 😅 ale i kdyby s náhodou musela na tu revizi, tak myslím, že by ti to ambulantně mohli udělat..i já to měla ambulantně, jela jsem k doktoroj a za 3 a půl hodky už jsem zase byla na cestě domů 🙂
s tím kojením si nic nedělej, tak si to vyplníš u druhýho dítka, hlavně, že je malej v pořádku a tulit se k sobě můžete i bez prsa 😉 😵 jen těch penízek za mlíko je opravdu škoda, ale snad ho Vojta nebude pít po litrech a do dvaceti 😀 😀
bobinko hlavně hezky odpočívejte a užívejte si jeden druhýho 😵 😵 😵 a zase se nám ozvi, moc hezky se ty tvý zprávičky čtou 😵 😵 😵

bobinka22
26. zář 2009

jo,a pipinka uz me konecne neboli.Prestala jsem uz spinit.Tak jsem pripravena,ze me to cisteni nemine.A stehy uz jsou taky pryc.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Konecne.Hlavne ty,co jdou rodit.kupte si masticku dubovou kuru.stoji do 50 kc,a mazte si po porodu pipinku.Ta masticka vam to rychle zahojiiii.Me pomohla moc.Je fakt dobra.Uz mam i chut na sexik po 5 mesicich.Ale jeste se bojim.
Dneska si dame vinecko s pritelem vecer.Ale nic nebude.Jen se budeme pry k sobe tulinkovat.Jestli nam to maly dovoli.A pustime si filmecky.Uz se na tu atmosferu moc tesim. 😉 🙂

farmarska
26. zář 2009

jo my se momentálně nesnažíme, bo mi teprve ted končí mrcha 😅 ale za tejden to zase rozjedeme 😀 😀
už chci takýýý miminko v náručíííí !!! 😵 😵 😵

a já ted musím jít chystat něco ke snídani, bo moje přerostlé desetileté miminko už má asi pěknej hlad 😉 😀

farmarska
26. zář 2009

dupbová kůra stahuje ne? není to na hemeroidy? 😕 😨 no ale když to říkáš, myslím, že všechny jak tu jsme půjdeme do ní 😀
hezky si užijte večer, snad se to povede 😉 , ahoj a dej za mně malýmu pusinku až se vzbudí 😵

bobinka22
26. zář 2009

Farmi,moc dekuji.Taky jsem rikala,no co tak kojit nebudu.Nebudu prvni ani posledni.
Bohuzel.I to se stava.Urcite se vsechny co tu jste dckate m\lych 4 kilovych ditek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A budete stastne.Ja to vidim,ze vsechny,co na to cekate,budete mit aspon dve carky do konce roku.Uvidite.
Vim to.A musi to vyjit vsem!!!
Ani se mi uz varit nechce.Asi to necham dneska na tatkovi.Vcera jsem vztala rano s tatkou,jak sel do prace a uklidila v pet cely byt.A v sedm uz jsem mela i vysate.Ale mam tu konecene poradek.maly spal.tak jsem to stihla a reklla jsem si ze to tak budu delat kazdy tyden.jednou si vzdy privztanu. 😀

markee
26. zář 2009

Dobré ráno,
tam my měli překvapující 😠 večer.
Přijeli pražáci-Míši brácha s rodinkou. Netěšila jsem se na ně,byla jsem nervní a prostě jsem chtěla jít spát. Nebavili jsme se o "tom",pak mi švára dal černé pivo,pže jsem říkala,že mi ho Míša koupil na jeho svátek,abych si dala něco co mi chutná. No jak jsem dlouuuuho nepila,tak mi nejdřív nechutnalo a pak jsem ho celé vypila. to víte,že jsem jí měla jak z praku. No kluci odešli nevim kam a švagrová se začla ptát a já neměla zábrany vyprávět a hlavně vyprávět bez breku. Kluci se ale nějak rychle vrátili a Míša si sedl na gauč a nepovídal nic,jen koukal.Když už v podstatě jsem říkala humorné historky ze sálu, s tím jak mi odtrhávali náplasti a já tak kňourala a sestřičky si dělali srandu,že v salonu bych nebulela,ale ještě za to platila. Tak najednou se Míša zvednul a začal před nima na mě křičet: "že mi tu 3 týdny dělá debila,který snáší můj pláč a mé zoufalství a najednou u toho vyprávění se směju"(ale fakt jen u té pasáže s tou náplastí.jinak jsem měla slzy na krajíčku i tak,ale nepustila jsem je). "Že to bere jako výsměch a nechápe,proč najednou takový obrat o 180stupňů.Že celou dobu se snaží dělat silného a nedát nic najevo. A že ho tohle dost urazilo"
Holky já jsem neřekla už ani slovo,počkala jsem až odešli pražáci a šla jsem bez pusy a přání dobré noci spát. Já byla na něj tak naštvaná a ještě jsem. Chtěla jsem,opravdu chtěla aby brečel se mnou,prostě vybulet se v náručí. Copak by ho někdo odsoudil?! Nikdo. Na tohle čekám já zas 3týdny. Nejde se mnou stejně do postele,nedrží mě za ruku,nevzbouzí se se mnou. Prostě mě to moc a moc mrzí.
Dnes už nemám v sobě pivo a je mi i tak dobře. Je to špatně holky???

markee
26. zář 2009

Bobi,já taky nekojila. Jen v porodce a malá nepřibývala jen se nám ztrácela,takže hned šla na nutrilon a jak byla krásně kulatá 😉 Od 5 týdnů byla plně na umělé výživě a je zdravá a čilá 😀

bobinka22
26. zář 2009

je na hemeroidy ,na trhliny,poraneni,spaleniny.A ja s ni hlavne mazala ty mista,kde jsem mela stehy.A jsou pryc a nebolelo me to tak moc,jak jsem se s nim namazala.Prijemne me to chladilo.A hlavne se to rychle zahojilo.I v porodnici to doporucovali.Tak bez delat snidani.I to desetilete ditko,je takove miminko.Pekne jsi to napsala 🙂
Malymu uz jsem pusinku dala,Protoze tu kouka a dela ksichtiky a spuli pusinu.Segra mu rika ze vypada,jak ta miska ratatuille.Porad se mu smeje jak tu je, 😀 😀 😀 😀 😀
Ale aspon je sranda.Ja si jdu taky neco udelat na jidlo dokat je klidecek.Pak nestiham na jidlo myslet. 🙂

bobinka22
26. zář 2009

marke ,mi jsme taky ubirali.Nas pousteli domu s vahou 3,95.
A to mel maly jak se narodil 4,17kg.
Pak jsme sly za 3 dny k doktorce a porad stal na vaze.A za tyden jsme sli na prevazeni a pribral na 4,250.Tak jsem rada.
Nesmis si to tak brat,toho pritele.Oni,to berou jinak.A jinak si to v sobe rozkladaji.A nebud smutnaaa.To prejde. ☹

nicollka
26. zář 2009

ahoj hoky tak ráno teplota krásně klesla, chvilema mě píchá napravo, no jsem zvědavá. Už se těším na testění ovu samozřejmě :D Tak a my frčíme na víkend, tak papa

katyna6
26. zář 2009

Dobré ráno holky 🙂

Tak oslava včera super,i když se nám tam vůůbec nechtělo.Přišli jsme domů asi ve 4,trošku mně dnes bolí hlava 😀 a ty písmenka kapku poskakují před očima,ale i tak vás zkusím dočíst

katyna6
26. zář 2009

tak,hotovo,dočteno,už jsem zase v obraze.

bobinka-koukala jsem na fotky,malej je náááádhernej! 🙂

markee-není vůbec špatný,že se cítíš dobře!A manžela ber s rezervou,jak psala bobinka,oni to mají v hlavě asi srovnaný trochu jinak.Tak snad se vám to doma brzo uklidní a bude zas dobře! 😉

kelly1983
26. zář 2009

Dobré ráno

bobi Vojtíšek je krásnej a jakej byl porod...povídej...jsem zvědavá pač mě to taky už brzy čeká 😕

farmarska
26. zář 2009

jo jo tady se do noci chlastá a pak tu ráno straším sama 😀 😀
já taky chlastala, ale lipovej čaj s medem 😉 nachlazení už snad trochu postupně ustupuje 🙄
holky ale vidíte to, jednou za tejden si přivstanu a narazím tu zrovna na bobinku a tokové hezké zprávičky po ránu, to je hned celej den růžovější 😵 kdežto vás jen bolí hlava 😝 😀
jo kdo si přivstane, ..komu se nelení tomu se zelení 😀 😀

farmarska
26. zář 2009

bobi a ty foť foť foť ať máme na co koukat! a t tu je móóóc takovejch hezkejch fotek Vojtíška 😵 😵

sarlotta
26. zář 2009

Ahojík holčinky🙂 zdravím z hodů🙂 máme řízky a koláčky.

Bobinko jsem ráda, že jsi se ukázala🙂 Na ty potničky je dobrá koupel v odvaru z dubové kůry- uvaříš a naleješ do vaničky , malý na to taky dost trpěl- přes léto, tak mu do kočárku ani nedávej čepičku, jen ho tam zababůlej aby mu nefoukalo🙂)))
jo stojí to za to, porod je těžká věc, ale stojí to za to 😉

sarlotta
26. zář 2009

markee.. tak to bylo teda dost husté vystoupení od manži 😲 ale tak aspoň je to venku a nebude se tím trápit... chlapi se s tím prostě vyrovnávají jinak... co naděláš 😒 Možná by jsi mu mohla říct, že potřebuješ obejmout, že to držení za ruku je úplně obyčejná věc, ale strašně pomůže, aby člověk neměl pocit, že je na všechno sám.
Oni to chlapi potřebují někdy naservírovat úplně přímo a na plnou hubu.
Já jsem začala zase po letech vítat manžu polibkem.. pravidelně když dojde domů, tak si dáme pusu..a musím říct, že je to fajn a že nejsem hned naštvaná, že doma není něco přesně tak jak bych chtěla.. prostě mě to pomáhá od stresu.. sem tam se obejmout a chytnout za ruku, jen tak si lehnout spolu a povykládat.. tak už jsem na to za ty roky lehce rezignovala ...ale teď se víc snažím a mám pocit, že se mi to taky začíná vracet. 😉

bobinka22
26. zář 2009

holky dekuji,ja cetla ze na to pomaha hermankovy caj.Tak ho tim potru az vztane.At to mame brzo pryc.
Je mi ho lito.Snad ho to nesvedi.
Holky to onejmuti potrebujem kazda.
Ja se kazdy den tulim ve stoje k milackovy.Dame si nekolik pusinek za den.Ja jsem dost mazliva a on taky.Tak to doporucuji vsem.A hned je ten vztak krasnejsi,
Ale ted se mazlim hodne i s vojtiskem 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bobinka22
26. zář 2009

holky milacek dneska varimame kung-pao s ryzi.Uz se tesiiiim 😀 😀 😀

farmarska
26. zář 2009

mňíám to je taky dobrůtka 😵 ten můj udělal langoše 😵 umí je jedna báseň! 😵 lepší jsem zatím nikde nikdy nejedla 😵 jen tak kuchyn zase vypadá a to už asi zbude na mne 😀
jo jo já se taky hlásím ke spolku mazlílků 😉 tulení se to je moje 😵

marke co dodat, jak píšou holky, chlapi to maj všechno trochu jinak 🙄

sarlotko to vítání s tou musinkou, na tom něco bude 😉 od příštího týdne začnu povinně praktikovat 😉 😀

farmarska
26. zář 2009

jako jako co to je, todleto? 😨 vám jako všem napíšu hned ted neomluveno 😠 😀 se takdy jako každej courá jak chce a nikdo si tu se mnou neeepooovííídáááá 😢 😝

venuska
26. zář 2009

Ahojky,

Bobinko, Vojtíšek je opravdu krásný (o: A nevadí, že nemáš mléko, dneska už jsem výborné sunary, po kterých malý bude hezky růst 🙂 Četla jsem ten tvůj porod, a začínám se hrozit 😝
Hlavně, ať jste oba v pořádku a Vojtíšek hezky roste.

🙂 🙂 Dneska jsem byla nakupovat. Dala jsem věcičky do alba. Zakoupená vanička s integr. lehátkem a zimní fusak a dudánek 🙂 chtěla jsem ještě to lehátko, ale to neměli, tak ho jdu objednat na internetu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru