Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
29. zář 2009

Angeles,to mi povídej. Nás to nejspíš čeká-IVF,ale uvidíme no. Záleží jak se budu cítit psychicky,zda to chci absolvovat s nejistým výsledkem.
Holky mě ty prsa fakt hrozně bolej.Mám na sobě dvě podprsenky,jednu sportovní a druhou klasickou,stáhlou co to dá. Obynadlo bylo špinavé-půjčila jsem si od tchýně. Tak ho peru. Suché bude nevím kdy. Ale je to fakt hrozně moc nepříjemné ☹

sarlotta
29. zář 2009

markee z babských rad prý pomáhá tvaroh přímo na prsa a nebo plenka namočená ve slivovici a stahnout- hodně stáhnout.

markee
29. zář 2009

Sarlotta,no jsem zvědavá jak moc utažení zvládnu a co vydržím ☹

angeles
29. zář 2009

No právě, přitom to ještě ani nemusí vyjít. Mně po porodu taky stahovali prsa a dávali tabletky a řekli pokud se to nespraví,tak zajít na gyndu. A samozřejmě málo tekutin.

sarlotta
29. zář 2009

markee, kdyby to moc bolelo a tvrdlo, tak ve sprše v předklonu vytřepat a i trochu odstříkat aby nebyl zánět. Ono se to musí ztratit postupně... chjo to jsou komplikace tohle 😒

markee
29. zář 2009

Sarlott moc díky.
To jo no,to mi povídej. Jsem si říkala v nemocnici,super,prášky zabrali a nebudu mít ještě další věci k tomu,že jsme ukončovali. Hm a ono prdlajs 😖

angeles
29. zář 2009

No to je fakt. Ono nestačí, že jsme o to miminko přišly, my si to musíme ještě s prominutím vyžrat i potom. Ach jo. Markee, já bych asi tak 3 dny počkala a volala nebo zašla na gyndu, ať to nějak řeší. Dávej pozor, když to začne červenat, můžeš mít zánět.

markee
29. zář 2009

Angeles,dobře dobře. Jste opravdu hodné. Já právě ty prsa nestahovala,když se zmenšovali a světlali bradavky. Prostě jsem viděla,že to je v pohodě. Hm a ono po takové době a šup. Nojo no. Si to fakt vyžíráme,co 😠

angeles
29. zář 2009

Markee, určitě bych to taky neřešila, kdyby to bylo v poho. Taky se divím, že po tak dlouhé době se to objevilo. Já nekojila ani při tom prvním, protože se moc mlíko netvořilo, tak jsem s tím problémy ani teď neměla.

katyna6
29. zář 2009

tak vám holky musím ještě něco říct,jsem necelých 6 týdnů po revizi,původně jsem s přítelem chtěli počkat se snažením až po druhé ms,ale dnes jsme se rozhodli jinak.Zkusíme to naostro už teď.Teda už jsme dnes i zkusili 😵 .Sice se bojím,docela dost,ale zase na druhou stranu,pokud to první nevydařené těhu byla jen blbá shoda okolností,tak teď už to bude v pořádku a je jedno,kdy budu těhu a jestli je něco špatně,aspoň se s tím začne něco dělat tím dřív.Stejně si myslím,že pár měsíců to zase trvat bude,než se nám to zadaří.Co si o tom myslíte?

markee
29. zář 2009

Katyna,jen směle do toho. Určo se zadaří brzo. Fakt 😉

angeles
29. zář 2009

Jo a Kopi, pokud se dneska máš chuť vyfintit, tak mi to připomnělo jeden článek, který jsem kdysi četla. Žena, pokud se cítí sexy, tak má ovulační den a chce na sebe upoutat samečky. Tak bych si to dneska s přítelem pro jistotu dala tak aspoň 3x, u vás to, jak tak čtu, asi problém žádný nebude. Hodně štěstí. I když pro mě je to nepochopitelné, my raději málo, ale pak to stojí za to. Taky mi už není 20let.

murynka
29. zář 2009

koukám dnes je tu smutno ☹ ☹ ☹

katy nemyslím si že by to nevyšlo po revizi se říká že je jak pohnojeno 🙂 takže třeba už se vrtá 😵 😵 😵

angeles
29. zář 2009

Katyna, jsou holky, které otěhotní i v šestineděli a je to v pořádku. Ono taky hodně záleží na tom, jak se rychle děloha stáhne a je připravena na další těhu. Každý lékař doporučuje něco jiného. Já bych do toho šla.

venuska
29. zář 2009

Ahoj holčiny,

jak se máte? Nějak se nám ochladilo 😝
Vložila jsem fotečku bříška ve 26tt.

katyna6
29. zář 2009

moc díky za vaše názora holky,hned mi je zase o kapku líp a ještě víc věřím tomu,že teď už to bude všechn ov pořádku od začátku,až do konce. 😵

venuska-koukala jsem do albíčka,moooc pěkné bříško 😉 .Moc ti ho přeju i závidím,přiznávám bez mučení 😀

murynka
29. zář 2009

katy určo bude 😉 😉 😉 😵 😵 😵

murynka
29. zář 2009

my čekali déle protože jsme se bála ale pokud si psychicky o.k není nač čekat podívej na bobinku také hned po revizi a je už maminka 😉

holky dlouho tu nebyla paaja 😲 😲 😲

markee
29. zář 2009

Katyna,určo to bude v pohodě. Neboj 😉
Venus,krásné bříško a jsem na tom jak Katyna,přeju a závidím. Ale jen tak dál a za chvilku tu bude malá princezna 🙂
Tak my jsme se konečně naobědvali a jdeme si lehnout. Tak zatím papa.

murynka
29. zář 2009

asi také půjdeme spinkat 😀 😀

co v tomto počasí 😝 😝 😝

handm
29. zář 2009

Ahoj Katy!! určo to bude v pohodě!!!
My jsme to taky pak nakonec zkusili hned (občas pozor, většinou ne), ale to "riziko" jsme podstoupili..
co se má stát, stane se..

i když jak jsem dneska psala, propadla jsem se na konec tabulky, takže je to stejně jedno .) Tím nechci říct, že se ti to taky stane, jen že prostě příroda si sama poradí, jak bude chtít..
i když mě to samozřejmě taky mrzí... ☹ ale nedá se nic dělat, zas se škrábu nahoru, POMALINKU.. ale přece...

sirella
29. zář 2009

Katyna6:Jsem po revizi pár dní ale už nad tím taky dumám.Myslím si že když jsi vyrovnaná a citíš se dobře tak to určitě vyjde....moooooc držím palečky 😉

samsa
29. zář 2009

Ahoj holky,
já to snad ani neměla dočítat. Angeles 😢 , je mi to moc líto. Holky, všem miminka co nejdřív do bříška, jak psala Sarlotka, nejlíp do Vánoc. Ale oni ti andílci vám brzo pošlou náhradu a budou ji opatrovat.
Katyno: já bych do toho taky šla, jestli má být miminko v pořádku, tak se udrží stůj co stůj, takže vůbec nevadí, když začnete teď, navíc i pro tu psychiku je to lepší. Určitě teď napodruhé už to vyjde.
Holky, já jdu zítra na velký ultrazvuk, večer vám napíšu co a jak, ale strašně se bojím, od rána mám z toho průjem.

murynka
29. zář 2009

samsi neboj se bude to dobré 😉 😉 a chcete znát pohlaví????

katyna6
29. zář 2009

murynka-joo,to ani nevím?A za jak dlouho bobinka po revizi otěhu?

handm-já bych asi byla trochu klidnější,kdyby ta druhá ms byla,protože teď,ta první byla úúúúplně slaboulinká,tak nevím,co se děje se sliznicí,víš.Ale ona si ta příroda snad nějak poradí sama,to máš pravdu 😉

murynka
29. zář 2009

katy bobinka snad hned v šestinedělí nebo těsně po 😉 😉

samsa
29. zář 2009

Mury, my už víme, když mi koukneš do profilu, ale nechci to veřejně, kdyby si to přečetl známý, chceme to utajit před známými a rodinou. Pošlu ti IP.

katyna6
29. zář 2009

holky já mám teď taky krásný bříško-nacpaný sekanou s bramborem a hlávkovým salátkem,tak jdeme s miláčkem taky chvilku odpočívat 😵 😵

zatím papa

murynka
29. zář 2009

samsi jo IP 🙂 🙂

bobinka22
29. zář 2009

Ahoj holcicky,
nesmutnete.
Ja taky smutnim.
Jsem strasne unavena.Nespala jsem v noci .Maly plakal.A ted mi konecne usnul Ale zase na jak dlouho .A ja bych taaak spala.A pritel ma odpoledni.Takze dneska tu budu s vama,A chci videt usmevy.Je mi to moc lito

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru