Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
3. říj 2009

koukáte na superstar???

kerrie
3. říj 2009

mury........mě neeee 😀 😀 😀

sarlotta
3. říj 2009

holky já jen vím, jak tohle prožívala blízká kamarádka a je mi z toho moc smutno - protože to hrozně bolí ☹

kvetinka7
3. říj 2009

Tercie, to je opravdu husty...
proc sel do dalsiho pokusu o mimi ,kdyz vedel,ze ten vztah neni to pravz orechovy?!!!
Tohle ja u chlapu nikdy nepochopim..tohle oni zasadne delaji.. nac neco menit? nac si komplikovat zivot.. barak se dostavi..budem delat mrtvyho brouka.. nejak se to vyresi samo !!
Uskrtit!
V zadnym pripade neopoustet barak! zvlast ,pokud je nejak spojeny s jeho rodici... pokud tam nebydlis, tak mas podstatne mensi prava ..a rodice jsou vzdy na starne sveho ditete.. at se deje cokoliv.
Snazim se pro nej vymyslet nejakou omluvu... rikat mi devko je dost silny!
Hlavne na nej chladne,s rozumem.. zadny zarlivy sceny,doprosovani .. at si i on treba zacne zarlit..

kvetinka7
3. říj 2009

myslim si,ze vztah je naruseny... stoji ale za nej bojovat .. hlavne kvuli diteti.. podil na baraku muzes prodat ... a dluhy pak zbydou na nej .

kerrie
3. říj 2009

Květi.......jenže ono to pro něj asi je to pravý ořechový.........to je na tom to nejhorší.........Má doma hodnou, krásnou ženu, která ho miluje, stará se o něj.........pere, uklízí, navaří mu......prostě veškerý komfort a on si občas odskočí, aby si dokázal, jakej je samec.........sakra práce, já mám na něj normálně vztek!! 😠

aronek
3. říj 2009

Rodiče nejsou vždy na straně svých dětí. Já se s maninkou od bývalého scházím do teď. Vždy byla na mé straně a viděla chyby svého synáčka 😉

murynka
3. říj 2009

no právě pro chlapi je to pravý ořechový a vyhovuje jim to mít dvě ☹ 😠 či tři 😠 😠
neříkám každému 😉 😉

ten baráček jak budou kolaudovat už není rodičů ne??já t pochopila tak že etd bydlí u jeho rodičů 😕 😕 ale nevím????

murynka
3. říj 2009

jo a to s rodiči to mi tchýně také řekla až bude zlý at přijdu 😀 😀 a zatím to dodržela a vždy je při mě 😅 😅 😅

murynka
3. říj 2009

kam zmizel tercík??????????? 😕 😕 😕 😕 😕

kerrie
3. říj 2009

Tercík možná reviduje mobil..........v 9 měl jít Casanova krmit psy, ne? 😕

aronek
3. říj 2009

taky myslím, že juká s kým tak urputně SMSkoval. 😎

murynka
3. říj 2009

no jo ale není tu už skoro hodinu ☹

aronek
3. říj 2009

třeba šel krmit dřív a zase se někam zdekoval 😠 , já bych ho fakt kopla 😠 , já bych nevydržela čekat na chladnou hlavu, tu já nemám nikdy

murynka
3. říj 2009

to já také ne ☹ ☹ čel by za psi a já bych asi zamkla 😠 😠 😠

ty vade já nevím co bych dělala ☹ ☹ barák jsme dostali od JEHO rodičů vyhodit bych ho nemohla ☹ ☹
také bych byaĺa docela v pasti 😒 ☹ ☹

kerrie
3. říj 2009

Já taky ne......to bych nerozdýchala ☹

murynka
3. říj 2009

fuj nechci na to ani myslet ☹ ☹ ☹

kerrie
3. říj 2009

Mury........ani na to nemyslí!!! Všichni chlapi nejsou stejní........ 😉

murynka
3. říj 2009

já to vím mému v tomto hoodně věřím nevím ani proč 😅 😅 ale prostě to nějak podvědomě bych poznala jako u bývalého.... ☹

kerrie
3. říj 2009

Mury......já to mám stejně........věřím svýmu vnitřnímu pocitu........před manžou jsem měla 2 vztahy a v obou případech jsem nevěru vycítila..........manžovi taky věřím na 100% 🙂

sirella
3. říj 2009

než by sekal latinu a těšil se na mimčo tak toto...měl by být rád že mu tercie odpustila dřívější neplechy a snažit se...a ty "hvězdy" by potřebovaly s prominutím po čuni 😠

murynka
3. říj 2009

jsem zvědavá zda se tercík ozve 😲

potřebuji vědět zda mám dobré to číslo 😀 😀 😀

murynka
3. říj 2009

abych někomu večer nepsala sms 😀 😀 😀

sirella
3. říj 2009

já tomu mému věřím taky...teď nevím jestli dělám dobře.Ale byl by u nás šrumec...jen kdyby se mi něco nezdálo..

sirella
3. říj 2009

mury:já jí taky písnu...ale pozděj aby nebylo nápadné že jí to pípá teď furt a pak nic

maendy
3. říj 2009

Ahojky,tak jsem dočetla všechno a ze sesterského hlediska mi běhá mráz po zádech čím vším může ten zmetek ohrozit tercie a miminko.On si jich vubec neváží,hučení v klacku mu zatemnilo mozek.

Kdyby mi to udělal ,uj muž nevím,jsem na něm fin závislá,mohla bych jít pod most ☹

Ale ty sms jsou dobrej nápad 😉

Aronku před manželem jsem měla taky partnera co nešel daleko pro ránu když se napil,ale po noci kdy jsem málem přišla o zuby a měla naraženou ruku jsem ho opustila.Bylo to dost těžké,musela jsem chodit všude s doprovem bratra,byl všude.Bydlel sice 20km daleko ale pořád jezdil do mého bydliště z různýma kurvama a muchloval se přede mnou,pak mi vyznával lásku a pak po mě házel sklenice v hospodě,no už je to 5 let a nikdy více.

mari111
3. říj 2009

ach jo holky, to je situace, sakra, 😠 snad to dobre dopadne. tercinko s cimkoliv rada pomuzu. holky myslite ze by jsem mohla na obstřik kdyby se to nahodou povedlo a byla by sem tehu, mne strasne zas zlobej zada ☹

sirella
3. říj 2009

maendy:Ahojky...tak to je teda taky síla...jsem ráda že mám toho co mám.Já ani nevěděla jaká je to klika.Věčně mám něco...ách jo...už ať je zas doma

murynka
3. říj 2009

maendy no právě mi zdravotní sestry co 😖 😖 ...myslíme na nejhorší ☹

víte jak jsme se bálá testů na Aids ☹ ☹ ..když mi je ted brali....ne kvůli manželovi ale právě kvůli tomu bývalému a spadl mi fakt kámen ze srdce 🙄 🙄

aronek
3. říj 2009

maendy, tak ten můj se po rozchodo vždycky opil a brečel mi do telefonu, nebo přijel a přemloval, trvalo to skoro rok, ale t´d má novou slečnu, tak dal pokoj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru