Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
11. říj 2009

koipi, co to té farmi přeješ 😀 neházej flintu do žita 😠

murynka
11. říj 2009

manžel si to zaslouží 😵 😵 ...uvidíme 😕 😕

kopa
autor
11. říj 2009

Aronku neházím flintu do žita,jen přemýšlím že Farmince pošlu pěkné pletené ponožky z vlny 😀 😀

aronek
11. říj 2009

muy, máš stejné plány na večer, jaké jsme měli na ráno 😀

aronek
11. říj 2009

já mám supr zelené ponožky, tak je kdyžtak obětuji, alespoň to bude mít s přírodní barvou 😀

kopa
autor
11. říj 2009

Markét zaslouží a ty taky 😵
Tak já na večer plány mám,ale jiné 😲 udělám si kakaíčko a dám si linecké rohlíčky 😵

murynka
11. říj 2009

aronek a splinili jste plán??? 😅 😕 😕

kopa
autor
11. říj 2009

Aronku no vidiš 😀 😀 jen ted přemýšlím co si na ,mě vymyslí Farminka když najdu // 😀 😀 😀

murynka
11. říj 2009

leni také hezlý plán 😀 😀 ale vy už máte vybráno ten jen čekání zda bude miminko 😵 😵 moc ti to přeji 😵

aronek
11. říj 2009

určitě, není nad to plnit svá předsevzetí 😀

kopa
autor
11. říj 2009

Markét ano,ano ted už jen čekat,zda se stane zázrak 😅 😵

murynka
11. říj 2009

leni to bude zázrak 😵 😵

holky jdu se natáhnout jsem fakt unavená ☹ manžel je ještě na baráčku tak si zdřímnu 😀

hezký večer 🙂

kopa
autor
11. říj 2009

Markét tak se hezky na táhni.Já ted dopeču rizoto a taky zalezu do postýlky 😉

aronek
11. říj 2009

kopi, i zázraky se dějí 😀 a s vaší frekvencí to není o zázraku 😉

aronek
11. říj 2009

jdu taky na chvilku něco dělat ☹ ale zase juknu 😉

ikopretinka
11. říj 2009

😉
Tak jsem si napatlala na vlasy hennu 😵 , po superstar to musím smýt.

farmarska
11. říj 2009

jééé ted dočítám a koukám holky, že jste fakt kámošky 😉 😀 a jak přející 😝 😀 😀
když tak jedině silonky 😝 😀 😀 a to jsem ještě zvědavá, která z vás si to přijede osobně zkontrolovat, že jsem je sežrala 😀 😀 😀
navíc si stejně myslím, že máš kopi už zaděláno! 😎
a nemůžu se zbavit pocitu, že i nikolka 😅 ty příznaky .. 😉

holky jinak já zase žádný konkrétní příznaky tentokráde taky nepociťuju 😅 a to jsme se tenhle měsíc fakt snažili 😠 jen mne každej den, od včerejška občas zapíchá nalevo v podbřišku, tak si říkám..že by uhnizďování 😅 😅 no modlím se, aby to tak bylo 🙂
jo a na sex už ted chuť taky vůbec nemám.., asi mi tělo naznačuje, že ted už by to bylo stejně k ničemu 😀 teda když opomenu ten neskonalej orgasmovej zážitek 😀 😀 😀

farmarska
11. říj 2009

jo šedivko vítám tě tu mezi námi, ikdyž bych raději, kdyby se ti nic takovýho nepřihodilo a ty tu nebyla 😔
jak píšou holky, šetři se!! 😉 a hlavně drž se! uvidíš, že se nového mimi brzy dočkáte! 🙂
s těma kvasinkama ti taky neporadím, bo nevím, ale já bych určo hned žhavila telefon na mudra 😉 😉

farmarska
11. říj 2009

holčičky musím ještě odskočit, ale večer ještě najuknu, jestli tu nezlobíte 😉
už se těším na suprstáár!! 😵

sarlotta
11. říj 2009

ahojík.... no holky... minimálně 3, 4 těhulky joooooo 😎 ať se tabulka trošku pohne 🙂

taky se těším na suprstááár 😵
Farmi, tak co vybucaná, nažhavená do práce ? 🙂))) Já jsem zvědavá jaké bude zítra počásko, protože jestli bude pršet tak potěš koště teda 😒

Mury.. no byli sme nakoupit atíčkem a pak pexeso a kakajooo, učila jsem malého jak se hraje kvarteto 😎 , pohádky v telce, tancovali sme na písničky.. no a už je večer... nějak to uteklo 😲 ... jak jsme přes týden v práci, tak si malého víc užívám přes víkend... včera v bazénku to bylo skvělé🙂))

katyna6
11. říj 2009

pěkný večer holčinky,tak jsem doběhla z práce a okamžitě zasedám ke koníkovi a jdu vás dočííííst 🙂 🙂

katyna6
11. říj 2009

tak jsem dočetla a tady už beztak nikdo a všichni koukají na superstar,co 😠 😀

sedivka-taky tě tady pěkně vítám a po zotavení přeji hodně štěstíčka do dalšího miminkování 😉

kopinko já jsem taky zvědavá,jak to dopadne u nás.Už začínám být trochu nervozní 😵

katyna6
11. říj 2009

no jo,já to tušila.Všichni koukají na slečny ☹ 😀 😀 .Tak půjdu teda taky 😖

markee
11. říj 2009

ahojky,tak já byla dnes v Praze a nakonec v Galerii na Nových Butovicích. Koupila jsem si v Orsay ve slevě jeansi-sice mi nedělaj malej zadek ani užší stehna,ale nedřou mě a jsou mi příjemné,tak jsem je vzala. A pak v Jeans Clubu svetřík do véčka. Dala jsem se kafčo a dortík v KFC. No hezký den. Taky mě překvapil obchod Baťa outlet,měli tam hezké a levné botičky na zimu pro Johanku a pak v dalším obchodě CCC taky byl hezký výběr. NO jenže Johanku hlídala doma babička. NO já mám na tohle vždy štěstí 😖
Jinak jsem mrchu ještě nedostala,tak nevím kdy si uráčí přijít. V úterý to bude 5týdnů od potratu a pořád nic. Snad do konce šestinedělí se zadaří.

nicollka
11. říj 2009

ahoj tak jsem zpět z práce. uff žaludek těžký, žáha pálí...koupila jsem si kolu tak snad pomůže.

Taky sleduju superstar, já bych taky chtěla tak umět zpívat, hraju na klavír, ale zpěv hrůza a tak to miluju :D zpívám jen sama v aute

farmarska
11. říj 2009

jo jo všichni čučí na star i já 😵 ale ted je amalker tak načučuju sem, jestli se tu až příliš nedrbe-beze mne 😀
ale je to dobrý, tak můžu jít zase zpět na tv 😉 😀 a pokecám s váma ráno 😉 😉

kopa
autor
11. říj 2009

Farmíku hele ten tvůj obleček měl díry na prsa a tam dole taky dirku???přemešlím,že si ho koupím 😉 😀

kopa
autor
11. říj 2009

Markee škoda,že jsi neřekla že jedeš do Prahy,bydlím kousek od butovic 😅

katyna6
11. říj 2009

já už vám holky dnes popřeji dobrou noc.Jsem utahaná z práce a ještě se chci trošku potulit,miláček je po týdnu konečně v max.psychické pohodě,tak jsem moc ráda.Papa a dobrou 🙂

aronek
11. říj 2009

Tak já se pomalu také loučím, jdu do hajan 😉 Přeji dobrou noc a těm které to potřebují taky plodnou 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru