Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
28. říj 2009

farmi, jen buď pěkně v pelíšku a nevař, však on ti někdo něco dá, umřít hlady tě nenechají 😉

aronek
28. říj 2009

já jdu dělat nudle s tvarohem, mámna ně chuť a není to vaření 😀

aronek
28. říj 2009

tak jsem i najedená a tady nikdo 😠

farmarska
28. říj 2009

aron když jsme u toho umírání hlady..to by u mne trvalo pěkně dlouhou, než bych já vyhladověla k smrti! 😀 😀 😀
jinak nudle s tvarohem neznám 😨 jen nudle s mákem a ty zbožňuju 😵

kopi to s tím dupákem nevím..., ale snad doktorka by měla vědět co dělá 😉 v nejhorším, nechceš jí cinkdnout a třeba se jí na to pro jistotu ještě přeptat? jako že z toho máš obavy 😉 Jinak mě ho doktor právě naordinoval, až od 20DC (právě aby bylo už po ovuli) do 27DC, ale kdybych byla v tom, tak že v tom mám rovnou pokračovat, ale už ne jeden prášek, ale dva.

farmarska
28. říj 2009

tak já jsem najezená (vajec) a tady taky nikdo 😠

farmarska
28. říj 2009

kopi a co tvoje střevní chřipajzna? jsi na tom líp? 😕

aronek
28. říj 2009

farmi, já sice, ale musím jít něco tvořit. Doteď jsem čekala přítelovu mamku, taď volala, že nepřijde, ale zase je tu za chvilku přítel, takže lehnutí a válení jsem dnes nezvládla ☹

mari111
28. říj 2009

ahooooooooooj holcinky moje, konecne sem vas docetla a uz se vam snad budu kazdej den venovat 😠 vitam nove dusicky, je mi to moc lito a casem vam bude lip a snama ten cas leti. ke kontrolam taky holky gratulace a od vsech co sou choroucke odhanim bacili. moc sem tu ted nebyla ale uz budu,slibuju, koukam ze sem vam aj chybela to potesi kdyz si na mne nekdo vzpomnel. teda farmiku tebe se ta choroba pitoma drzi uz fakt moc dlouho,to je strasny, tak snad se uz brzo poradne uzdravis at si to tehu aj trosku uzijes. a jak sem na tom? no podle toho ze sem 49DC tak blbe, tehu nikde, mrcha nikde je to hruza 😠 kdyz do pondeli nepride mrcha du na gyndu,jsem zvedava co bude se mnou delat ☹

markee
28. říj 2009

Tak my jsem nakonec jeli na výlov a přijeli jsme po druhé hodině. Na výlovu bylo šíleně lidí,ale vystáli jsme si frontičku a koupili grilovanýho a i smaženýho pstruha. Jednoho jsme snědli a druhého dovezli výbalému tchánovi. Teď jsme jedli a jdu si dát kafčo. Pak vás snad dočtu.

farmarska
28. říj 2009

aron tak to je pech 😝
mari sluníčko, ráda tě tu zase vidím!😵 to mě mrzí, jak to s tebou je 😢 to je nejhorší varianta..těhu nikde, mrcha nikde 😢 😢 hele tak já se za tebe u mrchy přimlouvám, aby ti do pondělka přišla a ty jsi nikam nemusela 😉 odmrchovala si to a mohla se vrhnout na další kolo 😵

mari111
28. říj 2009

dik farminko,si zlato moje, snad do pondeli prijde ta mrcha hnusna, ja ji uz nerozumim,kdyz ji nekdo nechce tak prileze a kdyz ji nekdo moc chce tak se nekde toula 😠

sarlotta
28. říj 2009

Ahojík holky, tak jsem tu z práce🙂

mari šmarjá 49Dc.. to je teda číslo 😲

farmi jak je dneska ?

mari111
28. říj 2009

no sarlotko to je co 😕 ja taky nechapu

sarlotta
28. říj 2009

Tak zajdi na injekci na vyvolání MS a nečekej dál, nemá cenu čekat.

A co kontryhel zkoušela jsi pít ? Měl by upravit cyklus

mari111
28. říj 2009

jo jo sarlotko piju kontryhel. tento tyden delam odpoledne tak v pondeli pojedu na gyndu.

farmarska
28. říj 2009

ahoj sarlot, teda v práci i o svátku 😒 no doufám, že ti za to alspon dobře zaplatí! 🙂 Jinak ještě dodatečně upřimnou soustrast 😔 Jinak mě je dneska konečně líp. Sice ještě jsem nemocná, ale konečně bez teploty a cejtím že nemoc postupuje na ustup
😵 mari tak to jsi vystihla přesně, když jí někdo nechtěl, šup a mrchoval a kdo by si jí přál, ten čeká a čeká a čeká,... 😝 tak snad do toho pondělka 😉
markee ňamiky ňam grilovanej a smaženej stroužek 😵 😵 škoda že nejsem tvůj tchán 😀 😀

a já se přiznám že jsem to nevydržela a vytáhla maso z mrazáku a než přijel drahoušek z práce uvařila jsem narychlo čínu s rejží 😉 hold můj hlad na něco k obědu byl větší než má nemoc 😀 sice mi to dalo zabrat, ale konečně jsme se najedli zase jako lidi, dokonce jsem to zapila skleničkou piva a ted se cejtím skvěle, bo už jsem zasee zpátky v postýlce a najezená 😵

farmarska
28. říj 2009

jejda jejda, kdepak se mi všechny touláte?? 😕 😕
jediná murynka stavař má volno, ale že budete mít všechny ostatní neomluveno 😉 😀

farmarska
28. říj 2009

jůůůů vy jste mne tu normálně nechaly 😠 😠 😠 to si teda vypijete 😠 kalich hořkosti až do dna 😀 počkejte však já vám taky nenapíšu 😀 a vám se po mě bude mooooc stejskat! 😎 😎 😎

aronek
28. říj 2009

nenechali neboj 😉

farmarska
28. říj 2009

ale nechaly! 😠 😀

aronek
28. říj 2009

nenechaly 😠 😠 😠 😉

aronek
28. říj 2009

už se mi stýská,pojď si povídat ☹ 😀

farmarska
28. říj 2009

no vidíš já vás varovala! 😀 😀 😀

mari111
28. říj 2009

nenechali ja sem jen poustela krtka trubkama bo uz mi voda neodtekala z umyvadla 😅

farmarska
28. říj 2009

tak jo jdeme si povídat..
ale o čem že..??? 😅 😅 😅
ted mám v hlavě díru 😀

aronek
28. říj 2009

co třeba vánoce? Už máte nějaký nápad na dárky?

mari111
28. říj 2009

tak dem vyvolavat tu moji mrchu

farmarska
28. říj 2009

mari jééé já nejdřív myslela, že to je nějakej novej sleng..že pouštíš krtka trubkama ! 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
28. říj 2009

farmi na co ty myslis ty uchilacko jedna 😀 ale taky dobry, to by taky slo 😀 😀 😀

farmarska
28. říj 2009

holky moment na minutku odběhnu, manžel se mi asi utopil 😅
šel si dát po práci vanu a už je tam hodinu 😅 😅 on tam běžně usíná a vůbec mne neposlouchá, že to je nebezpečný a že ještě nechci bejt vdova 😠 navíc vodu musím mít už studenou 😝 ještě nastydne a pak se nakonec o něm budu muset starat já o něj, místo on o mě 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru