Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

j.anulak
16. čer 2009

Ahojte holky. Minulý týden jsem se k vám přihlásila poprvé. (Ve 20 týdnu jsme přišli o mimi). První zlatíčko, které mě utěšovalo byla Farmarska a teď se tu dočítám, že má bohužel problém. Já snad ani nebudu mít odvahu jít do toho znova. To je přece nespravedlivé!!!!!!Farmi, drž se. Musí to být dobré. Já si to snad ani neumím představit, že by se to stalo znovu.
Martina76-Martinko, děkuji Ti moc za příspěvěk k těm trombofilním stavům, ale paradox je, že u mě byly trombofilní mutace zjištěny již před tímto druhým těhotenstvím.První těhotenství, které sice bylo bez problémů, ale syn měl velmi nízkou porodní váhu, jelikož byly zjištěny , až teda po porodu, tromby na placentě, byla mi doporučena vyšetření na hematologii, kde mi zjistili hereditární trombofilní stav.Otěhotněla jsem v lednu a od ledna mi na hematologii vždy jednou za měsíc brali asi 8 zkumavek krve a na posledním vyšetření i odběrech jsem byla týden před ultrazvukem(kde mi teda zjistlili že mimisku už nebije srdíčko) a vše bylo, myslím ohledně těch trombof. stavů v naprostém pořádku, nebo vlastně si uvědomuji, že paní doktorka říkala, v NORMĚ. Taky se divím, když už jsem jednou měla problém, proč mi nenasadili něco na ředění krve jak Tobě Marti, ale už s tím nemůžu nic dělat.Prostě výsledky byly v normě. Jsem si stoprocentně jistá, že ty tromby se mi na té placentě udělaly zase, ale výsledky nám ještě neposlaly. Čekáme.

venuska
16. čer 2009

secret: já mam taky narozky 18.6...a kolik ti bude? To je náhoda....
Uvidíš, že bude jenom a jenom líp.

Sarlot: ahojky (o:

venuska
16. čer 2009

j.anulak: tak to mě mrzí, že se ti přihodilo takové neštěstí. Hlavně všechno v klidu. Určitě se to co nejdříve povede znovu, a až do konce. Moc ti to přeji.

j.anulak
16. čer 2009

venuska:děkuji venusko. teď je přede mnou ještě 6 měsíců, nechci to uspěchat a musím najít nějaké odborníky kvůli těch mých trombof. stavů, s kterýma bohužel nic nejde dělat. to tělo si musí nějak samo pomoci. Někde jsem četla, že těhotenství samo o sobě,je trombofilní stav a že ženy, co mají geneticky nějaký problém, mají až 6x větší riziko k potratu, nebo že mimi se přestane vyvíjet. Hrůza. A přitom můj doktor mě uklidňoval, že to není takové riziko, že se tím nemám vůbec zneklidňovat. Ovšem, když viděl pak mimi bez srdeč. ozev, tak mi jen řekl, no, příroda to takhle chtěla a proti přírodě nic nezmůžeme ani my. Vždyť jste ještě mladá, uděláte si nové miminko. Tak to jsem fakt potřebovala slyšet.

paajaa
16. čer 2009

j.anulak: hlavně, aby ti nějaký odborník pokázal pomoci a ty jsi se dočkala zdravého miminka. 😉

Holky tak se dostavili bolesti břicha jak při MS, takže myslím, že se to do večera rozjede. Doufám 😒 😖 😉

venuska
16. čer 2009

j.anulak: pane bože, co se to v dnešní době děje. Skoro každá ženská první mimčo potratí…
Cikánům se tohle nestane, to je nespravedlivý.
Je dobré teď počkat těch 6 měsíců…aby se tělo srovnalo a vyléčilo. Já jsem si říkala, že kdyby to teď nevyšlo, tak to zkusíme až tak za rok. Už bych na to asi neměla…
Bojím se každého okamžiku, když jdu na záchod, zda nenajdu krev, před každou kontrolou, aby bylo vše v pořádku. A pak ti doktoři řeknou, aby se člověk nestresoval.
Tak hlavně, abys ses vyléčila a bylo vše v pořádku.
Jojo, příroda je příroda, ale tohle když řekne doktor, tak na něj zůstaneš koukat. Svojí manželce by tohle určitě neřekl.
Neřeknu, když se to stane do 12tt, ale ve 20tt už mi to přijde trošku nadhodnocené.
Asi bych hledala problém někde jinde a ne v přírodě. 😕

venuska
16. čer 2009

Pájí: kéž by se to rozjelo…to bude slávy.
Vždycky jsem nechtěla mrchu ani vidět, a po revizi jsem se na ní normálně těšila jak na smilování. ((o:
Tak držím palečky.

j.anulak
16. čer 2009

paajaa: no právě, nikdo mi stejně nedá tu jistotu zdravého miminka, i když já si byla stoprocentně jistá, že my budeme mít nejzdravější miminko pod sluncem a v životě by mě nenapadlo že se nám něco takového přihodí. To jsem si vůbec nepřipouštěla.Vůbec jsem se nestresovala, ale teď, v dalším případném těhotenství, to člověk bude prožívat asi hodně jinak.

paajaa
16. čer 2009

Venus: zda se rozjede, tak to opravdu bude velká sláva. Hlavně už vím, že další cyklus budu kontryhel pít poctivě do ovulky, abych neměla dlouhé cykly.
Jinak s těmi návštěvai WC to znám. Ty první 3 měsíce pro mě budou očistec, ale nic jiného mi nezbyde než to zkusit a věřit, že už to vyjde.

secretacka
16. čer 2009

j.anulak: Ahojky, dnes jsem tu poprvé a je mi smutno, když čtu příběhy jako tvůj. Jen jsem Ti chtěla popřát štěstí do příště a hlavně se drž, ikdyž to musí být hrozně těžké. Jinak u mě v 25letech proběhla plicní embolie. Po ní udělali vyšetření a zjistili, že mám vrozenou vadu srážlivosti krve. Má ji i sestra a ta 2krát porodila bez problémy. Ale má to slabší než já. Co se mě týká. Od chvíle co mi v ivf centru dali injekce na stimulaci si píchám heparinový přípravek Clexan a budu si ho píchat celé těhotenství. Takže si myslím, že tvůj doktor u tebe toto asi podcenil. Zkuz se znovu optat na hematologii. Ještě jednou. Drž se.

secretacka
16. čer 2009

Venuska: Mě bude teprve 29let. 😉 a tobě?

sarlotta
16. čer 2009

j.anulak jasně uděláte si nové miminko..to jsou kecy co 😠 😠 jako by šlo o nějakou reklamaci, či co.

Venuska zkus se nebát🙂)) kdyby tak to těhu trvalo kratší dobu, co.... u nás má jedna cikánka 4leté dítko,1leté a teď čerstvé mimino a myslím, že zdaleka nekončí 😅 😅 a pochybuju že se zabývá kyselinou listovou, femibionem nebo utrogestanem......
je to jako s porodem...bála jsem se ,ale když vidíš tolik žen kolem sebe s dětmi....tak si řekneš, hele tamta maňa to zmákla🙂 tak proč bych to nedokázala já🙂)))) Takže budem těhulkovat....všechny...je to jen otázka vhodného okamžiku. 😉

secretacka
16. čer 2009

sarlotta: Moc Ti děkuji.

kopa
autor
16. čer 2009

Už jsem tu z jeskynky 🙂
Takže Venusko,Secret,Farmi vše NEJ k narozkám!!!!!!!!!!!!! 😵
Já jsem dostala batužek od samsonite na notebook a ted už jen čekámkdy dostanu ten notebook 😀 ale mám ho slíbený.Říkala jsem,že chci k narozkám bud mimčo a nebo notebbok a vyhrál PC 😀
Musím jít zase pracovat 🙄
A jak dopadla Murynka???Dneska začíná 16tt 😵

venuska
16. čer 2009

Secret: mě bude 26let….(o: Ty roky běží, to je hrůza.

Sarlot:to ani není strach, ale takový divný pocit. Nikdy jsem si nepřipouštěla, že bych mohla potratit…člověk zdravě jí, sportuje, nekouří atd., a pak tohle.
To víš, že se cikánky takovými starostmi nezaobírají…a rodí jedno dítě za druhým. No je to normální? Vždyť jsou jak krysy.

murynka
16. čer 2009

ahojky vše oki.Uz mi nedělal byla jsem na náběrech triplů v pátek budou asi výsledky....
pak jsme byli na obídku a podívat s ena kočíky

a ted jdeme slavit ponavddž se šbagrová dostala na medicinu!!!!!! 😀 😵

venuska
16. čer 2009

Kopi: ty bydlíš v jeskyni??? (((o: Hele a pomáhá ti to?
O Murynce nic nevíme…zatím se tady neukázala…ale ona se ozve. To strašně letí…já zítra začínám 12tt….ještě týden překonat, a snad ten strach trošku opadne.
Tak přeji, abys dostala PC. ((o:

sarlotta
16. čer 2009

Venus, při prvním těhu mě to nikdy nenapadlo, byla jsem jen vyjukaná, že sem těhu 😀 a vůbec jsem nic neřešila, chodila na kilometrové procházky, plavala, vztekala se, hádala, smála, dopřála si všechno na co jsem měla chuť. Řešila jsem jen těhu oblečení a připravovala se na porod...prostě normálka. Při druhém mi bylo strašně zle, třetí jsem měla už jen strach 😒 ani nevím jak to při tom posledním bylo, když na utz nebylo ještě nic vidět-ani dutinka 😔 Musím to ještě zkusit. Závidím mamčám ty jejich pupíky 😎 A všimla jsem si, že spousta žen má mezi dětmi dost velký rozdíl...třeba i 10let...dřív jsem to tak nevnímala....a nikdy by mě nenapadlo, že to třeba nebyla jejich vlastní vůle 😒

murynka
16. čer 2009

jo amám nahoře 1 kg 😀 😀 😀

a bílého výtoku mám tak tunu 😀 😀

sarlotta
16. čer 2009

mury blahopřeju🙂 jste šikulky🙂

kopa
autor
16. čer 2009

Mury super 😵

No Venusko jeskynka je dobrá,hodně je dobrá na dýchací cesty,krásně se mi dýchá a ani snad netrpím na takové ty letní alergie 😉
Letí Vám to všem 😉

j.anulak
16. čer 2009

secretacka: děkuji moc za podporu a ty se taky drž, když jsem si četla, co ti ten první doktor řekl, tak se divím, že sis na něho nestěžovala. To ti řekl tvůj gynekolog? A jak tě napadlo jít jinde? To je strašné, co se děje. Během pár minut, co minut, vteřin , se Ti změní a obrátí život vzhůru nohama.

kopa
autor
16. čer 2009

Mury a nemáš to kilo nahoře za včerejška 😀 😀 z toho chlebíčku,dortu,kfc a zmrzky??? 😀 😅
Já včera přišla domu a zbytek chlebíčku byl snězen a dort taky 😠 😀

venuska
16. čer 2009

Murynko: tak to je fajn, že je všechno v pořádku.((o: paráda.

kopa
autor
16. čer 2009

Přítelák to všechno splácal a mě zbyla jen čokoládka od tebe a vínko 😵 tak si dneska načnu a budu u toho vařit 😎

murynka
16. čer 2009

jo a 17.7 jedme na UZ do gennetu a 22.8 na UZ na 4D 😵 😵 😵
a další kontrola je 30.6 kopinko přepiš mi to večer děkuju 😵 😵 😵

secretacka
16. čer 2009

j.anulak: Ten doktor co mi řekl, že je to zamlklé je z ivf centra. Už od prvního výsledku hcg k tomu přistupoval jako ke špatnýmu těhu. V pondělí jsem si volala na výsledky hcg a ten z pátku tak prvně ještě nebyl a pak měl údajně dovču, tak mě poslali za jiným. Ten našel mimčo se srdeční akcí.

bobinka22
16. čer 2009

AHoj holky,
ted jsme prisla z poradny.
Mimi se ma dobre,je zdrave a v poradku.Ale ja mam vysoky tlak.
Mam 140 na 90.Takze me budou vice hlidat a na poradnu budu chodit co 14 dnu.Musim jeste na krev na protilatky.A jeste dalsi dva vzorky mi tam nechal nabrat na ten tlak.TAk jdu jeste na krev 254.6 a 30.6 jdu na kontrolu.Snad to nebude nic spatneho.Cukrovka dopadla dobre.Jen ten tlak me zlobi.Snad muzu porodit i s vysokym tlakem nebo ne??Trosku se bojim. 😒

bobinka22
16. čer 2009

Oprava: na krev nejdu 254.6 ale 25.6 😀 😀

Jo a maly vazi 1,30kg.. 🙂 bude to macek asi po tatkovi..

farmarska
16. čer 2009

bobi jé ! to už je pěknej kusanec chlapa 😵 Musíš bejt šťastná 😵
s tlakem ti neporadím... 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru