Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
21. lis 2009

to věřím...mě už z toho doma tak trochu hrabe 😒 Už se těším až v pondělí začnu makat...musela jsem teď dát manžu a syna trochu do latě tak jsem dnes nemusela ani vařit, ani umývat nádobí tak jsem měla trošku relax...mě fakt už lezlo na mozek věčné uklízení,praní,vaření a pod...a jinak ze života mám vyloženě prd

tercie
21. lis 2009

Už jsem tu, jsem instalovala antivirák a trvalo to jak tejden před vejplatou 😝

tercie
21. lis 2009

Sirell četla jsem tu co máš za trápení, a myslím, že jsi udělala moc dobře, jen je taky zapoj,ať si nemyslí že péče o ně a o domácnost je nějaká sranda a že si to užíváš. Ať taky mají povinnosti a ty nějakej čas pro sebe, na relax, nebo nějakej koníček, na vínko s kámoškou a tak 😉

Holky já se tak těším na sněženky 🙂 Doufám, že mě to nezklame, většinou jak filmu udělají velkou reklamu tak to pak nesplní očekávání...

tercie
21. lis 2009

Tak jdu dát sprchu a nakouknu zejtra, papa a hezkej večer 😉

nicollka
21. lis 2009

aHOJ holky, tak mě včera začali bolet prsa ale ukrutně, dnes je mam nafouklý a šilená bolest, jsem 1DC. Většinou začali bolet 3-4dny před mrchou a s mrchou bolest odcházela, ted došla bolest a velikost s mrchou tak snad to brzy přejde je to šílený.

Handm opožděně moc moc gratuluji...

No já mám mrchu ted, takže i přes vánoce, protože zase za měsíc, takže můj plán že na vánoce bysme to mohli znovu zase zvládnout jako každé vánoce, manža bude pěkně doma a já budu mrchovat, to snad ani není pravda .. my snad spolu nebudem už nikdy ve správný čas :(

aronek
21. lis 2009

Ahoj, koukám, že se dnes ani moc nepovídá. Užíváte všichni polsedních hezkých dnů? Já jsem u mamky v Praze a pečem a pečem 😀

sirella
21. lis 2009

terci:Díky 🙂 ono už to tak fakt dál nešlo...už musel být trochu doma křik...ale teď je to OK 😉
Od těch sněženek si ale moc neslibuju...i když jsem se těšila taky.Dvojka nebývá většinou nic moc 😒 A známí mi to dost pomlouvali tak nevím...necháme se překvapit 😉

nicollko je mi líto že ti to na ty Vánoce vychází tak blbě ☹ Já mám teď 1.poreviz.tak možná skončím podobně 😠 A to jsem chtěla počkat na 2 mrchu a jít plodit...no uvidíme

Aronku co pečeš????? 😕 Už na Vánoce nebo jen tak na mňamku????

aronek
21. lis 2009

sirel, na Vánoce a nesmím ani uzobávat ☹ Mamka to má spočítané 😖

sirella
21. lis 2009

😀 😀 😀 ...aronku...to já ale letos musím skoro taky 😅 Loni jsem pekla na 3x...všechno mi sež... teda spapali 🙂
A co pečeš už teď???Já vždycky až na zač.prosince...jen teda na perníčky myslím už teď aby změkly

sirella
21. lis 2009

a třeba ti trošku pustí...každá kuchařka(a pekařka) má ochutnat 😀 Třeba ukecáš...na pár kousků.Já když byla těhu tak jsem byla děsně na sladké...před tím a ani teď už nee

aronek
21. lis 2009

já tedy sladké můžu taky, ale je nezlomná, má to napočítané 😖 Kdyby se jí alespoň něco připeklo, ale zatím ani kousek 😉

sirella
21. lis 2009

😀 😀 😀 to mi připomíná mě za mlada...a kor když jsem např.obalovala v cukru rohlíčky, tak nám mamka řekla, že se ségrou můžem sníst jen co se nám zlomí...hm ...a my něco fakt nalámaly schválně 🙂 Ona by taky jináč snad nedala nic 😒

Mizím si udělat "údržbu"- Manikúru,pedikúru,masku a pod...Mám na to konečně klídek 🙂

Manžu jsem pustila na karty,protože mi dal dnes "volno" a vařil...luxusní obídek i s polévkou na které jsem zatížená a umyl i nádobí...já už fakt byla na nervy 😒 ...tak to vzal aspoň dnes trochu za mě ,tak jsem mu dopřála kamoše.Snad nebudu litovat...

ještě pozděj nakouknu jestli tu někdo ještě bude a zatím se tu mějte...ahojky...a pokud vám zas minu tak dobrou noc všem 🙂

sarlotta
21. lis 2009

Ahojík holky, no teda🙂)) až se sem dostanu, tak tady nikdo 😎 😀

Nicollka to mě mrzí ta mrcha--- chjoooo.... chtělo by to vylepšit tabulečku dalšíma čárkama.

sarlotta
21. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 40tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 19tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Maendy 34DC
Katyna6 34DC
Sarlotta 22DC
Hanana 21DC
Aja 83 17DC
Mari111 15DC
Maarrtina 14DC
Zlababa 14DC
M.aa.b 11DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 9DC
Markee 6DC..............2.12.KO
Eliss 6DC
Paaja 5DC
Sirella 4DC
Nicollka 1DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko 😉 DC ?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
21. lis 2009

kopísku máš to teda těžké rozhodování, mozek bojuje se srdcem..to ti nezávidím 😔 tak se dobře rozhodni! 🙂

sarlotko, tabulička krásná, díky za ní 😵

sir aby tě pak manža, až přijde domů vůbec poznal 😎 si pomyslí co to má za cizí kočku v posteli 😉 😀

aron tý jo ty máš ale přísnou mamču, když jí ani vlastní dcera těhulinka neobměkčí 😀

holky tak vám povím, že jsem z filmu pěkně zklamaná 😢 😝

tak já půjdu asi dohajan, jsem zase totálně kapůt, 😔 tak dobrou 🙂

sirella
21. lis 2009

přišla jsem kuk 🙂

Ahojky kopi...měla jsem strach jestli jsi v richtiku...ono chápu že je to těžké ale měla by sis to hodně rozmyslet...fakt moc...protože jsi mladá děvčička a toto všechno nemáš zapotřebí...fakt ne.To jak se ON chová není normální...na mě si manža (kdysi dávno) taky dovolil jenže já se nedala a ohnala se po něm...Měla jsem pak (o něj) naraženou ruku jinak mi nic nebylo...on se za to do dneška stydí a omluvá.Ale to je podle mě výjimka...jinak znám spíš opačné případy.
Podle mě když si chlap dovolí na ženu tak konec...šmitec...ale vím že ho miluješ ,hodně jste toho zažili a on toho prostě zneužívá....

šarlotko jak bylo v práci???

Nebo už všechny spinkáte????

sirella
21. lis 2009

😀 😀 farmi....on mě na tuty nepozná...po sejšnu s kamošama....dobrou 🙂

a jinak z filmu jsem zklamaná taky...a souhlasím se známýma co na tom byli v kině...škoda peněz 😠

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
21. lis 2009

kopi:to jsi chytrá holka...prašulky si ohlídej taky 😉 A až budeš mít náladičku tak zas určo dojdi...tabulku za tebe zatím vzala svědomitě šarlotka 😉 A měj se moc hezky a dávej na sebe moc pozor

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
21. lis 2009

kopi:to ti schvaluju...i když vím,že sis mimi moc přála...vím jaké to je když to mezi "rodičema" není dobré...já s manžou taky občas dost bojuju 😠 .Není to nic moc...jenže u mě je to jiné...my máme v dubnu příštího roku 10 let výročí svatby tak to už svádím trošku na ponorku...ale i on se nezdá a občas překvapí 😵 😵 😵 .A ty jsi fakt ještě hodně mladá a máš hafo času...klidně počkej na toho pravého.Pokud si teď s tímto přítelákem(Pavlem???) nejsi jistá tak to neuspěchej.Neříkám abys ho hned vykopla(pokud váháš a srdíčko říká že ho stejně nevykopneš) ale říkám jen to abys s miminkem zbytečně nespěchala...já na tvém místě bych počkala jak se bude chovat dál...jenže u mě osobně už by asi fakt nebyl...kdyby mě zbil tak by fakt táhnul z domu 😠 V tomto jsem neoblomná....

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirella
21. lis 2009

kopísku...je mi to moc líto 😔 musí to strašně bolet,ale můj osobní názor je ten že bez něj ti bude líp.Fakticky...jsi mladá kočena tak se neohlížej dozadu...co bylo...a jdi za tím co bude... 😉
Já jak jsem ti psala tak jsem si fakt na internet.seznamce našla manžu...na mne se lepili před tím jen deb....é a kret...i a tak si vážím toho že mám doma chytrého chlapa.Až na ten jeden úlet...myslím tím že mě jen žduchnul..blbě...a já to vyrýpala...není to pro něj omluva ale omlouvá se za to do dneška fakt.A já mu to vrátilla na místě...a skoro si přerazila o něj ruku...znovu si to nedovolí 😠
Já na něj hodně nadávám ale je to fakt hodný chlap....jo a to jsem ještě chtěla...to balení po netu...to je kurnik ale že super 😵 kdybych nebyla stará a vdaná tak bych balila taky

sirella
21. lis 2009

kopi:teď mě napadlo...jak to myslíš???Když to nebylo tou krávou???Jak se změnil???

mari111
22. lis 2009

no teda holky, to se mi jueste nestalo abych sem prisla v deset a byla prvni, co se to s vama deje??? 😕 Vas uz to tady nebavi? ☹
!!!!! Jinak hlasim Sarlotko 2DC, vam rikam holky ze to je mrcha jak vysita 😒 , zadne krvaceni v plodnych dnech ☹ , akorat ted nevim, jak s tim closebelgytem nebo jak se to pise, to ho mam jako brat ted znova, nebo jak ☹ . vim mela bych zitra skocit na gyndu, ale ja fakt nevim jak to stihnu, musim na pracak, tak se dlouho ceka, a na gynde je taky cekacka jak v sobotu na maso 😠 a ja musum odpoledne do prace 🙄

sirella
22. lis 2009

ahojky holky 🙂

Ahoj mari...teda já ti povím máš to ale trápení s tou mrchou mrchovatou 😠 Abych ti pravdu řekla tak jsem z ní zmatená...já ji měla vždycky jako podle hodinek takže nejsem schopná žádné rady ☹

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru