Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
1. pro 2009

Tercíí, já nevím, já je cítím třeba pod prsama, a za 10 vteřin dostanu ránu do močáku, takže malá dělá zřejmě přemety 😀 😀 😀 Do stejného místa mě kopne maximálně 3x a pak zase jinde. Ale je prý důležitý, kde je placenta. Já jí mám na zadní stěně, takže cítím všechny kopance. Když jí má někdo na přední stěně, cítí je jen někde 😉

martinkal
1. pro 2009

šarlotko díky, nejraději bych tam měla už 38 😀 😀 😀 😀

sarlotta
1. pro 2009

E.lis tak to je super plán🙂) 😎

martinkal tak jsem Ti to opravila-musíš hlásit do IP🙂)) já to nějak nestíhám sledovat všechno. A Kopís to taky neopravila 😉

tercie
1. pro 2009

Murynko tak Sofi taky nebyla cestovatelka? Tak to je dobře, hned jsem klidnější 🙂

murynka
1. pro 2009

ne ne necestovala 😀 😀 😀

aronek
1. pro 2009

šarlot, taky dík 😀
terci mně kope občas jinde, ale většinou dole na levé straně 😉

tercie
1. pro 2009

Marti já jí mám na přední a kopance cítím jen na levo na straně, a šimrání napravo dole, to jsou asi pacinky a vlevo to jsou nožičky 🙂

Šarlotko prosímtě když jsi v tom tabulkování, můžeš mi přepsat ten kardio UZ na 3.12. prosím? Manžovi změnili šichty tak pojedem až ve čtvrtek 🙂

martinkal
1. pro 2009

aronku, jsem ráda, že to mám za sebou, málem jsem se tam pozvracela 😵

tercie
1. pro 2009

Aronku tak kluci teda asi kopou jenom nalevo 😀

martinkal
1. pro 2009

Vidíš Tercí tak je vše ok 😀

aja.83
1. pro 2009

Šarlotko, super, gratuluju k tečce! 😉

martinkal
1. pro 2009

Mury a jaké používáš plenky? Papírové nebo ty prací kalhotky? 🙂

murynka
1. pro 2009

marti jednorázovky pamprs 😉 látkové fakt neeeeeeee

sarlotta
1. pro 2009

Děkuju Aja... hele ale už bys mohla testnout...třeba tak ten 30DC cooooo??? 😀 😉

martinkal
1. pro 2009

Tak jsem pro jednorázovky 🙂 Díky

murynka
1. pro 2009

marti ale je to odpadu 😝 😝 to je pytel za pár dní nám nestačí popelnice 😀 😀

aronek
1. pro 2009

terci, mně se nějak všechno dělá jen na levo 😀 Bolely mně tam vazy, křeč v noze, popraskané břicho, bolest hlavy a všechno jen na levo 😀

aronek
1. pro 2009

já jdu taky do jednorázovek 😀 než se pachtit s plínama, tak to se raději mazlit s mimčem či taťkou 😀

murynka
1. pro 2009

aronku tak tak ono stačí ty pleny pod hlavičky atd to je plen 🙄 🙄

aronek
1. pro 2009

mury to určitě, ale pokakaný a počůraný se musí řešit hned, zatímco tyto klidně chvilku vydrží 😉

murynka
1. pro 2009

arnek to jo ale pračka je v pohotovosti denně 😀

slunilibu
1. pro 2009

ahoj holky. Omlouvam se, ze vam sem lezu....ale zahledla jsem, ze se bavite o plinkach.
Ja pouzivam i novy typ latkovek a jsem nadsena. Zase takova prace s nima neni. 😉

martinkal
1. pro 2009

No já jsem se už naprala plen s mýma dnes už "dospělýma" holkama 🙂 , to žádný jednorázovky nebyly, takže teď si to vychutnám se všema moderníma novinkama, co jsou 😀 , chci mít čas na miminko a manžílka 🙂

sarlotta
1. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 32tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 26tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt........................3.12.KO-cukr...............................................čeká chlapečka
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 21tt..........................3.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 11tt.......................2.12 KO
Sarlotta.............................. našla // 3.12. Krev na Hcg, 15.12.UTZ
Hanana............................... našla //
Aja 83 27DC
Maarrtina 24DC
Zlababa 24DC
M.aa.b 21DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 19DC
Kopa 18DC.................KO 2.12.
Markee 17DC..............2.12.KO
Katyna 17DC
Eliss.ka 16DC
Paaja 15DC
Sirella 14DC
Nicollka 11DC
Mari 11DC
Maendy 10DC
If.v nehlídá si DC

mirax
1. pro 2009

Ahoj holky,

jen kraťounce nakukuju..Tobík usnul až teď..hlídal dnes manžel (byla jsem v práci) a ten raubíř s enaučil vylízat z postele a nechtěl spát!..V půl třetí jsem ho šoupla do spacího pytle a ejhle ..sotva dolehnul už byl tuhoš 😉 ..no, ale kdy se teď probudí akdy půjde večer spát, to nevim.

Jinak já byla dne s vporadně..už jsme si vyzvedla papíry na mateřskou 🙂 ..práci už nechám být, mám toho všeho už dost. Dr. jen mrkla na srdíčko, čípek drží..takže zatím vše ok.
V pondělí jdu na velký utz..těším se 🙂 , doufám, že ta naše breberka pěkně roste.

martinkal
1. pro 2009

Ahoj Mirax, to je dobře, že už budeš doma. Já končím 18.12., a taky se těším 😀

aronek
1. pro 2009

jen já pořád nekončím ☹ ale zatím to jde, až to nepude, asi smrtelně ochořím 😀

mirax
1. pro 2009

martinka: to už máš taky za chviličku 🙂

aronku...radši neochořuj 😉 😀 ..sice by člověk už nejradši nic nemusel, al epenízky budou ještě dobrý 😉 a taky ti to už uteče 🙂

Mám velkou mlsnou, jdu na něco do lednice... 🙂

flair
1. pro 2009

Šarlotko, obrovská gratulace!!!!! To je parááááda 😵 😵 😵
Martinko, taky gratuluju k NEcukrovce 😉
Miraxíčku, je fajn, že čípek drží a vše je ok 🙂

aronek
1. pro 2009

mitax, já zkusím vydržet co nejdéle, ale ještě jedno nachlazení či choroba, tak to vzdávám, za to mi to zase nestojí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru