Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
23. čer 2009

luca já je ještě necítím 😉 jen bublinky ale včéra jsem cítila srdíčko tukat 😵 😵
ono prvorodičky mají pohyby kolem 20tt takže je ještě čas 😅

luca112
23. čer 2009

latentní tetanie je když chybí hodně magnesko, než mi to zjistili, tak mě bývalo hodně zle, kolikrát jsem myslela, že skolabuji, nakonec mě vzali do nemocnice na kapačky a od té doby musím magnesko pravidelně užívat, jak si ho někdy nevezmu, tak už to na sobě cítím

murynka
23. čer 2009

farmi je 😀 😀 kort když je takové hnusné počasí 🙄 🙄

secre KFC záávidíímmm 😀 😀 😀 😀

já snědla plný talíř nudlí s mákem půl bombošky a pořád mám hlad 😅

secretacka
23. čer 2009

farmarska: A nemáš jen scvaknutý nerv? Stačí aby jsi se při spánku špatně zkroutila. Zkuz pořádně nadechnout a taky hooodně scvaknout k sobě lopatky. Může to být od páteře.

mirax
23. čer 2009

ahoj farmí, nemáš jen nějakej skříplej svalík? Já myslím, že to nic nebude, tak uvidíš za pár dní, pokud se to nezlepš ía bude tě to moc bolet, tak si třeba někam zajdi, ale já myslím, že to povolí 😉

mirax
23. čer 2009

Holky, dnes mám e2. výročí svatby. Jdeme na véču...a já jsem úplně k.o. a opět mám nauzeu 😝 Ani s emi nikam nechce, ale neříkám to radši nahlas 😉
Jsem zvědavá, co sidám..jogurtové mlíko s rohlíkem tam asi nevedou 😉

secretacka
23. čer 2009

Murynka: Za normálních okolností maso nejím, jen kuřecí, ale teď bych se umlátila po KFC a Mekovi. Dřív jsem milovala čokolády a brambůrky, teď to nemůžu ani vidět, ale za to bych se umlátila po rajčátkách a celkově po zelenině. Asi budem mít bio mimčo. 🙂

secretacka
23. čer 2009

Mirax: Zkuz krupičnou kašu, tu by mohli mít. 🙂 Jinak moc blahopřeji k výročí.

luca112
23. čer 2009

secre ahojky, nech si chutnat, také byh si dala říct 🙂

murynka
23. čer 2009

secre já jím i to co jsem měla ráda i to co jsme nesnášela třeba párky ty jsem nejedla a ted se po nich můžu utlouct 😀 😀 KFC a mekáče mám ráda i tak a ted v těhu ještě více 😅
jinak zeleninku a ovoce také můžu 😎 prostě vše ale hodně na to nejsem zvyklá 😨 😨

secretacka
23. čer 2009

Luca112: holky, tak dojeďtě a můžem vyrazit hromadně. Třeba je ukecáme na těhu slevu. 😀

murynka
23. čer 2009

miri jéé to je hezké 😎 2 leté my v neděli máme 1 výročí 😵 také to vidím na véču jenže já na rozdíl od tebe je tam vyžeru 😝 😀 užijte si to a zvládni to!!!!!

secretacka
23. čer 2009

murynka: Já nejsem zvyklá jen na to, že je mi po sladkým špatně. Včera jsem nevěděla co bych, tak jsem si nakrájela kupu rajičátek a bylo to ono. Mňam. O víkendu jsem si chtěla koupit teplý trdelník, před těhu mi chutnal, jak jsem se přiblížila ke stánku, tak se mi tak navalilo, že jsem jim je málem pozvracela. 😒 vadil mi "smrad" teplého cukru a skořice.

luca112
23. čer 2009

secre to by bylo super, tak já sedám do auta a jedu jo? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

murynka
23. čer 2009

také bych jela ale je to daleko ☹ 😀

secretacka
23. čer 2009

luca: Jasan. Z Olmica jsi tu za hodinku nejdýl. Tak mi čekáme. 🙂 Holky kdo se přidá.

secretacka
23. čer 2009

Murynka: Místa je dost, tak tu přespíš. 🙂

murynka
23. čer 2009

na mě byste čekali 4 hodiny 😀 🙂

secretacka
23. čer 2009

Murynka:To nevadí. V KFC mají do půlnoci. Zatím si dáme předkrm. 🙂

secretacka
23. čer 2009

Holky, nebylo by fajn se někdy slízt? Dát si někde sraz a pokecat osobně? Nějaký srazy asi nebývají, že? 😒

kelly1983
23. čer 2009

Jani a drží ti to pořád ty nehty? Mě mršky držet nechcou:(.............mňááááááááááám vy se máte jdu s Váma🙂

Mury já cítila pohyby od15tt a jsem prvorodička🙂

murynka
23. čer 2009

bývají už jsem měla pár srazů z beremka a bylo to super 🙂

luca112
23. čer 2009

secre no já myslím, že by jste na mě čekali také nejmín 3 hodky, do Olmika to mám ještě tak 30km 😒 Ale bylo by to uřčitě super, secre tak si dej něco i za nás

murynka
23. čer 2009

kely ale normání to je kolem 20tt a bublinky nejsou pohyby 😅

murynka
23. čer 2009

jenže jak jsou všichni po celé čr je to těžké to naplánovat ☹ hlavěn by to chtělo než budu mít pupek 😀 😀

kelly1983
23. čer 2009

murynka - jsou to takové začínající malé pohyby🙂

luca112
23. čer 2009

kelly ty jsi cítila pohyby tak brzo? I když je pravda, že doktor říkal, že někdo je muže cítit hodně brzy

murynka
23. čer 2009

luca nestrachuj se je to ojedinělé normálně jsou kolem toho 18-20tt 😉

kelly1983
23. čer 2009

luca - ano cítila ale opravdu velmi málo, za to teď je citím až moc🙂

luca112
23. čer 2009

Holky mějte se zatím moc hezky, pujdu si udělat něco dobrého, pa pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru