Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
16. čer 2009

ahoj holky tak už jsem doma
ráno jsem byla na tý krvi a pak jsem hned jela k zubařce na korunku.
holky to byla naprosto šílená noc 😒 zdály se mi pořád strašlivvý sny, jeden za druhým 😖
hlásím, že depka pokračuje...
vždycky si říkám, že už to je dobrý, že to prostě vstřebám a za chvíli zase mám pocit, že sem uplně v prdeli 😅

trošku mne povzbudil příběh secretky! Třeba se stane takovejhle zázrak i mě 😅 😅 😅
a propo secret vítej a díky že si přišla! řekla bych, že zrovna v pravej čas, díky tobě je ve mně zase malilinkatá jiskřička naděje 😨

kopa
autor
16. čer 2009

Secret všecko bude určitě v pořádku 😵 doktoři zbytečně ztraší 😠

kopa
autor
16. čer 2009

farmíku ahoj 😵
Mě se dneska o tobě zdálo a tvých fretkách 😀 😀 😀

farmarska
16. čer 2009

kopi jo?? a co vyváděli? doufám, že samý nemravnosti 😀

venuska
16. čer 2009

secret...skvělá zprávička...GRATULUJI 🙂

kopa
autor
16. čer 2009

No to byl sen.... 😀 ty jsi přijela na tom koni a fretky a ty nevím kde se vzali 😅 a já si je hladila 😀

kopa
autor
16. čer 2009

jdu si ohřát obídek a za hodku jdu do jeskynky 😉

farmarska
16. čer 2009

holky taky jsem zase psycho nevydržela a udělala jsem si jen tak pro zajímavost zase testík-bo už jsem ted dlouho netestovala 😀 a ta druhá těhu čára mi na něm vylítla jako první a během pár vteřin jsem tam měla obě dvě velký a silný tlustice 😨 holky tak je to normální?? já chápu, že i kdyby se teda něco stalo, tak v těle ten hormon ještě nějakej čas zůstává..ale takhle silně?! 😖
Holky mně z toho fakt do toho pátku hrábne ☹
hele ale to vám říkám, když teď vidím, jak se i doktoři uměj splést, jestli mi bude chtít píchnout nějakou tu injekci, nebo mi udělat hned revizi...tak já normálně uteču! Nechci aby se něco uspěchalo..co kdyby přeci... 😔

venuska
16. čer 2009

Farmi: zdravím tě…zatím neházej flintu do žita…třeba bude všechno v pořádku.

Holčiny, nevíte co znamená bílý výtok?

farmarska
16. čer 2009

holky já jsem magor, já si tu asi zbytečně stavím vzdušný zámky a pak v pátek si to zoufalství budu prožívat od znova 😒 hergot musím to přijmout, ale nějak mně se s tím nejde smířit 😅

secret, beru zpět, ty jsi s tím svým příběhem nepřišla v tu pravou dobu 😀 😀

markee
16. čer 2009

Venus,ten já mám pořád-více méně.

venuska
16. čer 2009

Farmi: ten hormon v těle je ještě nějakou dobu, tak na testíku se můžou ukázat // čárečky.
Vydrž a zbytečně se nestresuj.

Mě to taky přijde nekonečné…byla jsem 1.6 a teď jdu 22.6. To je stašně dlouhý. A to jsem měla jít až 25.6, ale 23.6 jdu na screning, tak chci jít před tím na UTZ na gyndě.

if.v
16. čer 2009

teda holky, dva dny tu nejsem a hned takové noviny...nové téma, nové příchozí...
Farmi, nejdřív jsem chtěla napsat, jak je mi to líto, ale teď budu do pátku držet palce ať to vyjde. Drž se

venuska
16. čer 2009

Markee, a co ti na to řekl doktor?
Mě řekl, že je to normální v těhotenství. Ale víš jak…bojím se.

secretacka
16. čer 2009

Farmarska: Děkuji Ti za krásné přivítání. Bohužel nevím tvůj příběh, ale věř, že naděje je. Já např. test neměla pozitivní a když mi vyšel pozitivní, tak až po 15minutách a hrozně malinkato. Od samého začátku mi doktor říká, že to bude špatné, že mi pomalu stoupá HCG... a vidíš, jak to dopadlo včera a dnes. Každé tělo je hold jiné a zvládá všechny ty změny jinak. Ikdyž vím, že je to ostuda, tak v pátek po té hrozné zprávě jsme večer s přítelem vypili flašku vína a v pondělí mimčo bylo hnedle větší, tak nevím, na co si počkalo. 🙂 vím, že čekání je hrozně těžké, ale musíš věřit. Drž se.

kopa
autor
16. čer 2009

farmíku jen se tu vypiš 😉 aspon ti to uteče.

markee
16. čer 2009

Venus já mu to ani neříkala,v tu dobu co jsem tam byla tak to bylo v pohodě. Já ho mám jednou,že jako vůbec s prominutím to ze mě neteče,ale vím,že uvnitř je a jindy musím mít slipovou vložku,pže je toho až moc. Já bych to řešila,až při nějakém problému-jako svědění,pálení a tak 😉

venuska
16. čer 2009

Markee, tak nepálí to ani nesvědí, takže to dnad nic nebude.
Já to mam tak nějak průběžně, a někdy ze mě teče jakoby voda..pocit, jako bych se počůrala…nepříjemné. Já musím mít pořád intimku.
Budu mu to muset znovu v po. říct.

Secret: třeba mimís čekal na vínečko, aby mohl nabrat síly (((o:

farmarska
16. čer 2009

holky a to já vám tu ted budu psát pořád!!!! je to taková moj léčebná terapie 😅
ze mne do pátku zešílíte taky a pojedeme do Bohnic společně 😀

secret. poslala jsem ti IP 😉

venuska
16. čer 2009

Já jsem nikdy nepila pivo, a teď mam na něj hroznou chuť…mňam. Dala jsem si v so. Malé pivko, a normálně jsem ho s chutí vypila. A od té doby zase jenom vodu.

kopa
autor
16. čer 2009

Farmíku jen piš vejde se ti sem 10.000 příspěvků 😀 😀 😀 😀 😀 Bohnice to jistí 😉

venuska
16. čer 2009

Frami, jen piš…cítíme stebou, neboj. Alepoň se ti uleví…

maarrtina
16. čer 2009

secretacka taky gratuluji.
Holky Vy teda kecáte chvilku tady nejsem a musím toho tolik dočítat. Já jsem v práci, takže mrknu, akorát když tady není šéf a teď šel na oběd 😉

kopa
autor
16. čer 2009

Maarti já taky píši z práce a šéf sedí na druhé straně ve svý kanceláři 🙂 😀

kupina
16. čer 2009

Hlásím, že jsem s vypětím všech sil dožehlila... Hrůza, jestli něco nesnáším, tak je to žehlení 😠.

Secretacko moc gratuluji. Jupí 😵 😉.

Venusko, ten výtok je normální. Já ho mám také. Je to prý projev toho, že porodní cesty jsou připraveny... Četla jsem to ve virtuální porodnici, tam se na to ptá hodně holek. Řešit by se to mělo, kdyby tě to uvnitř pálilo či svědilo. Jinak je to ok 😉.

Farmisku, holka drž se. Naděje umírá poslední. Uvidíš, co ti řeknou v pátek.

kopa
autor
16. čer 2009

Kupinko 😵 😵 😵 😵

farmarska
16. čer 2009

venus já to taky takhle mám s tím výtokem, jako bych se počůrala 😅
ale odemne to asi není to nejlepčí teď slyšet vid 😅 😅 😅

venuska
16. čer 2009

Kupi, vítej ze žehlení zpátky…mě to taky dneska čeká…ale mam tam asi 4 pračky )o:
Udělám všechno, ale to žehlení je opravdu na palici…nejraději bych někomu za to zaplatila, aby mi to vyžehlil.

Tak to jsi mě uklidnila. Děkuji.

Normálně mi stašně svědělo bříško, a od té doby co používám ten olejíček od EUCERINU, tak je to v pohodě.

kupina
16. čer 2009

Holky, tak jsem nakoukla a jdu si ohřát obídek. A pak pofrčím pro ségru. Dneska přijede. Zítra dělá zkoušky na VOŠ zdravotní. Tak se nebudu nudit. A v sobotu jedeme na nákupy do Německa - už se těším....

venuska
16. čer 2009

Farmi, v pohodě…ještě není všem dnům konec…
Já se spíš obávám, abych neměla úbytek plodové vody….nic víc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru