Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
12. led 2010

A už mám upatláno, jahůdky, kys. smetanu oslazenou vanilkovým cukrem a piškůtky, nechám to uležet, ale asi jenom chvilku protože dýl to fakt nevydržím 😀 A je toho kotlík, tak mi možná zbyde i na zejtra k sníani 😀

tercie
12. led 2010

Ještě jsem to nesežrala, to jsem dobrá co? 😀

A manža se ještě na PC nevyřádil? 😉

Já že bych se teda přece jenm šla vykoupat...ale abych tě pak zas neprošvihla....

sirella
12. led 2010

tak dobrou chuťku terci 🙂

já tu hlavu taky nezvládla 😀 ...kontrolovala jsem ten net s manžou a holt mi to zbude na zítra.Nechci se ještě víc nachladit a tak si ji čváchnu až ráno...až tu bude pořádně vytopíno..až dokecám tak se sprchnu a to je dneska maximum 😀

Mne jen teda šokuje že nemám mrchupříznaky 😅 ...ale to dojde zítra...ale fakt neva...jinší holky na to čekaj dýl...prostě jaro to jistí 😀

A jinak se omlouvám že jsem došla až teď ale manža se cosi nechtěl od PC hnout...potvora

tercie
12. led 2010

V pohodě já jsem na tebe číhala, to sprchování nechám taky na dýl, tu hlavu uvidím, umejt mi jí nevadí ale to sušení pak a likvidování vlasů z celý koupelny, to je děs, to mě nebaví, jenže když to neuklidím, tak mám za chvíli vlasy v celým baráku.

sirella
12. led 2010

klidně běž terci...já asi sfouknu tu hlavu 😀 ...ať můžu zítra ráno na prochajdu...a do obchůdku na dobrůtku 😀

tak co????Tři...dva ...jedna...včííííl?????

tercie
12. led 2010

OK, tak íčko a jdem, za chvilku zas tady jo? 😉

sirella
12. led 2010

terci...to znám znám...a to máme ještě králíka(toho zakrslého) v baráku(je to prckův mazel)....ale když mu zapomene dát nažrat tak mé vlasy jsou ten nejmenší problém 😖 ...to mám normálně někde i bobek 😝 Jsem schopná to zamést ale odstranit to musí IHNED manža 😝 nebo prcek

sirella
12. led 2010

ok...takže vletím na tu hlavu a uschnu u PC...ju???Já nesnáším fén a tak si asi zaponocuju...za chvíli jdu čumnout na maj.Zemana 😀

za moment na značkách 😀 😀...u PC

tercie
12. led 2010

Hihi, bóóóbika 😀 mě naštěstí bobky nevadí, po pejskách uklízím běžně, sice teda venku ale občas to jsou pěkný nálože, kam se hrabe králíček 😀

Tak jdu do tý sprchy jo?

sirella
12. led 2010

jojo...já taky už mizím...za chvílu zas tu 🙂

sirella
12. led 2010

jsem zpět...musela jsem kvaltovat,protože mi začal Zeman 😀 ....mám to sice jen jako kulisu ...ale ráda 🙂
Jdu zatím kuk na bulvár,ale určo budu nakukovat 😉

tercie
12. led 2010

Nooooo to jsem si teda dala... šla jsem nejdřív přiložit a začoudila sem si celej barák, tak musím větrat, a ještě jsem se myla ve studený, protože jsem 2x dneska zapínala myčku a ještě se nedohřála voda, takže hlavu nechám na zejtra, abych si nezmrazila mozkový buňky, ty co mi ještě zbyly 😀

tercie
12. led 2010

Taky jsem si Mjr.Zemana zapla 😉 Když byl manža loni v lednu po operaci kýly, tak jsme postupně koukali na všech 30 dílů 🙂

sirella
12. led 2010

😀 😀 terci...téééda 😀 Ale stane se...

tak hlavinka počká na zítra 😉 Já ji mám v turbanu a půjdu sušit...jak jsem před časem psala o mé držtičce tak vlasy jsou podobné 😒 nemůžu fénovat...tak jen češu a češu a češu 😀 Dneska mi z toho manža usne 😀
Ale po včerejšku ho nechávám žít...prostě si vybral...bude jezdit na florbiš a na hospodu dlabe 🙂 i když tam teda jdem zítra všichni3(i prcek-ale on tam chodí za kamošem co bydlí nad hospou) a hlavně já si ho tam ohlídám 🙂 ...a kdyby něco zas Roman zkošel tak bude bušo 😠 🙂 ...zítra manža dojede brzo tak mne chce "vyvenčit" Jsem furt zaseklá doma tak mi snad zítra už bude good a zvládnu to

sirella
12. led 2010

Já ráda Zemana 🙂 ...hlavně Studnu...toho jsem se jako děcko hrozně bála...no prcka bych na to nenechala koukat kdyby to jelo v neděli v 11 jak za mne(když jsem byla děcko)

tercie
12. led 2010

Jasňajda, já taky špekuluju kam se zejtra půjdu vysmradit, měla bych trochu chodit, ať mám fyzičku na porod, jenže mě nebaví samotná někam pochodovat, a zas se švagrovou když jde s malou tak to je spíš o postávání u kdejakýho vajgla. Ani plavčit se mnou nikdo nechce chodit.
Přemýšlím o nějakým těhu kurzu se cvičením, ale nějak nemám furt ty zbytečný finance na to 😀 A nebo jsou to všechno jen výmluvy??? 😕

tercie
12. led 2010

Jééé o studně mi nemluv 😀 Já z toho jako dítě měla divoký sny, viděla jsem dědka jak v rukách klátí tou sekerou 😀 Kpolikátej díl to vlastně je, asi už byla, viď?

sirella
12. led 2010

VÝMLUVY!!! 😀 😀 😀 Nevím jak se to teda pohybuje teď ale my to zvládali..a měla jsem i předplacené těhuplavání(vřele doporučuju 😵 ...to byla fakt bomba)...a já do dneška vzpomínám,že jsem prcka utáhla z rohlíků(to je samo strašně přehnané) ale my se vždycky s manžou o sebe museli starat sami,ale já měla našetříno,něco nám dali naši(manža dodal dluhy,ale on nebyl nikdy vedený k tomu aby šetřil...prostě byl a je po rodičích...ti nás o prašule odrbali hned pár dní po svatbě...ale to jsem tu už psala tak se nebudu opakovat...ale teď se manža stará tak,že já jsem v klidu a pohodě a o prašule se nebojím....ideál pro mimi 😀 😀 😀 )....prostě u nás(tehdy to byl Zlín) to docela šlo...ale teda,přiznám se,že kdyby si mne tam manža nevozil tak bych se na to asi vyprdla 😒 U nás to bylo moc cesty a nepohodlí pro těhu ženskou...ale byla tam s těma holkama někdy děsná psina 😀 ...nějaký ten kurz ti fakt doporučuju...je to fakt moc dobré

sirella
12. led 2010

jojda...to netuším...ale zvrhle se těším 😀 ...právě byl hnus to jak se klátil ze strany na stranu 😝Já se toho fakt vždycky hrozně bála

kurnik...a honem pryč 🤐 ...já když s tebou,terci,ponocuju,tak vždycky zabřednu do podobných témat...všímáš????Ale ono to začlo jen tím kam jsem si zapla TV...pardon...a honem pryč
Tvůj manža má zas noční a honí darebáky???

tercie
12. led 2010

No já jsem si to hned myslela 😀
Ono úplná nouze o prachy není, ale já ze svých splácím ty dluhy co mi nadělala zpožděná nemocenská, a manža platí všechno ostatní, hypotéku, elektriku, za mě platil spoustu věcí, telefon, pojistky a tak, teď mám naobjednaný věci pro prcka...a je mi blbý si mu říkat o další peníze. Je toho prostě teď nějak hodně no. Ale láká mě to čím dál víc, hlavně bych taky na chvíli vypadla mezi lidi, a pak bych třeba měla kámošky se stejně starýma dětma a mohly jsme leccos podnikat...

tercie
12. led 2010

Mě nevadí strašidlácký témata 😉 Já se ráda bojím, ale tak decentně, nemám ráda krváky kde stříká krev v gejzírech, spíš takový to tajemno 😉
Ještě jsem jako dítě měla divoký sny díky Tarzanovi s Lambertem, na toho mě naši onehdá vzali do letňáku, a já se pak hrůzou budila 😀 Akorát už nevím co mě tam tak vyděsilo...

sirella
12. led 2010

přesně tak 🙂 ...i když teda já se hned z porodnice stěhovala do Jarošova a zas jsem tam neznala nikoho...

ale teda to těhuplavčo ti fakt doporučuju...kor už s větším bříškem...u nás to fachalo tak,že se chodilo do bazénu v nějaké škole(nevím co to bylo zač) a maminky tak pouštěli když byl bazén vyčištěný,voda vypuštěná a znovu napuštěná...takže mamče tam byly dřív než děcka ze kterých(co bysme si nalhávaly tam některé něco pustí)...ale to byla podle mne základka...ale jistá si nejsem...a nevím jak by se to zdálo tobě,ale i mě strašně ulevilo když se břůšek nadnášel 😀 ...fakt paráááááda 😵
U kurzu jsem to trošku šidila 😅 ...když jsme měli kuk na porod tak jsem se omluvila,že mám hnusný opar(já ho ale fakt měla,jen jsem nechtěla ohrožovat maminky nějakou infekcí)...ale zrovna tohoto videa se já bála...byla jsem fakt tele 😀 Teď bych už na to kuk klíďo píďo...jenže já pokud ještě někdy budu rodit tak zas jen císař...to mám jisté...a jsem ráda 😵 ...já se dřív bála toho jak bolí jizva a pod...a teď bych neměnila.To tě nechci lekat...u mne je to zdravot. důvod a to je něco jinšího...jináč se mamky oklepou brzy 😉

sirella
12. led 2010

mě tam děsilo jak jedl ty housenky...bléééé 😝 ...ale jinak teda nic moc
možná jsi se bála divokých zvířat nebo něčeho podobného
Já bych se teda spíš štítila 😝 ono to bylo dost fujky fujky

tercie
12. led 2010

Mě zatímm pupík nijak nevadí ani neomezuje, jen mě bolí hodně pánev, že se někdy v noci nemůžu ani otočt, a když se zvedám ze židle, jsem jak stará babka 😀 Ale po plavču toužím jak dlouho, i jen se prachsprostě protánout v bazénu...
Ve Varech jsem našla tohle: http://www.studioprozeny.cz/priprava-na-porod.php tak to asi zkusím. Škoda že nemám nějakou kámošku těhu abysme chodily spolu 😀
Císaři bych se chtěla vyhnout, pokud to půjde, no a když ne, tak to taky přežiju. Když máš zdravotní důvod, tak je to bez debat, jen, kdybych si mohla vybrat, tak radši přirozeně. Sice už jsem jednou rodila ale to bylo jiný než to bude teď, já se na to docela těším, vím, že bolest k tomu patří, a záleží na mě jak to budu vnímat...to mám načtený, tož jsem chytrá jak rádio, jak se má myslet pozitivně a hlavně neze strachu a tak. Uvidíme jak to bude v reálu .-D Ale už vím do čeho jdu...

sirella
12. led 2010

terci...ty jsi borka a zvládneš to všechno v pohodě 🙂 ...o tom nepochybuju.Nechcu nějak kor vzpomínat,ale po tom čím sis prošla tak na tebe teď už čeka jen to dobrý 🙂 ...o tom jsem na 1000000% přesvědčená...nechci být nějak patetická nebo tak něco ale Lukášek ti všechno co se vám stalo vynahradí...i když vím,že na nic nezapomeneš...nechci se tě nějak blbě dotknout,ale fakt nevím jak to napsat...prostě chci jen říct to,že po tom čím jste si prošli už bude jen a jen dobře 🙂 A já už se těším na fotečky 😀

sirella
12. led 2010

ale jinak teda 160 kč za lekci mne šokovalo...jenže já rodila před 9 lety a to nás stál kurz něco kolem 5 nebo 6 stovek...ale celý...a to trvalo hoooodně dlouho a b\lo to po dvou hod....min.10xspíš 15

tercie
12. led 2010

Sir borka nejsem, akorát nějak všechno přijímám tak jak to ke mě přichází, je to život, jsou lidi co si zkusí mnohem víc...viz téma který před chvilkou zamkli, jak holčině umřelo miminko... to musí bejt hrozný, ale bohužel i to je život...
Víš co je paradox, jak píšeš o tom, že nám to Lukášek vynahradí...jak chodím k tý kinezioložce, ona dělá terapii klíč k životu a i reiki, volaly jsme si o vánocích, pala se jak se mi daří a říkala, vidíš, tohle všechno je odměna... 😅

tercie
12. led 2010

No ty prachy jsou děsný, proto pořád ještě váhám... Jestli si nejít zaplavat jen tak sama a radši nekoupit něco malýmu za ty peníze... a jít fakt jen na to důležitý...aby manža věděl jak mi třeba pomoct a tak... Fakt nevím...

sirella
12. led 2010

juchůůůůůůů...to ti přejůůůůůůů...odměnůůůůů 😀 😀 😀 Lukáška zdravého jak řípu 😵 😵 😵

já vím,že si kolikrát lidi zkusí víc než si je člověk schopný představit. ☹ ..mě se koncem září fakt skoro zhroutil svět...myslela jsem že MA je šíííílený průser a bůhvíco jsem udělala a pod...jenže člověk se tu začte a zjistí že je to fakt náhoda a špátná spermijka nebo vajucho a pod a že existují i horší věci...je to hnusné,ale mě to nakoplo fakt jít dál a tak jak jsem na tom psych.jsem asi nikdy jindy nebyla...jindy bych asi ty dva ožralky vzala dom a pak bulela do polštáře ale teď už jsem zpět na svých nohách 😀

sirella
12. led 2010

jenže...já nevím jak ty...ale zaplavat si půjdeš mezi normoš lidi...a omlouvám se všem slušným,ale někteří jsou fakt hovada...to je akorát tak na to tam něco chytit...nechci tě strašit,ani nějak odlákávat ale zjisti si hygienické parametry toho bazénu...někdy je to fakt humáč 😝
My(budoucí maminy) tam vždy byly první....prostě všichni ostatní až po nás...podle mně mamka na mamku ohled bere ale donuť k tomu děcka 😖 Toto fakt hodně zvaž...ale fakt nechci strašit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru