Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
3. únor 2010

To téma jsem chtěla zavřít já,páč jsem autor.Chtěla jsem abyste začali v novém tématu,aby se tady to tohle furt neřešilo.
Mějte se všichni príma,loučím se pa.

flair
3. únor 2010

Farmi, já bych zase krůtu do pusenky fakt nedalaaaaa 😝 Jsem na ránu, už mlčím ohledně mého jezení/nejezení 😀

farmarska
3. únor 2010

falir ani nevíš jak ti závidím! já chci bejt taky frfňa a ne sežrat na co přijdu 😀 😀 😀

katyna6
3. únor 2010

holky,momentík,miláček mi to musí zmenšit. 😵

farmarska
3. únor 2010

kristo prosím tě my to tu zavřít nechceme, většina tu chce normálně dál fungovat, tak nás prosím nezavírej 🙂 a kdo tu nechce už s náma bejt, at si jde jinam 😉

tercie
3. únor 2010

Kopi jako fakt to přeháníš, sorry. Snad se jinde budeš mít líp, ahoj.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
maarrtina
3. únor 2010

Holky děkuji, že to tu bude přístupné jsme za to moc ráda. akždý den na Vám chodím mrknout. Asi budu muset častěji psát.

flair
3. únor 2010

Tak, jdu si uvařit obídek v podobě květákové polívčičky, tu teda můžu 😀

sirella
3. únor 2010

jejda..flair..teď jsem přemýšlela co si dát za polévku...květákovou už jsem neměla ani nepamatuju...taky si jdu uvařit...mňam 🙂

farmarska
3. únor 2010

stroužku píšeš přesně to, co já se tu snažila taky vysvětlit 🙂 hezky jsi to napsala. i ty kopi . Je to tu diskuze a komu se tu nelíbí at si jde, doufám, že ti jinde bude dobře.., ale ještě víc doufám, že ti zítra dojde, co se tu dělo a že se zase vrátíš. Prostě si se asi jen blbě vyspala vid 😉 😀

katyna6
3. únor 2010

tak je to tam holky,v prostředním albíčku,ale bez popisu,tak honem mrkněte,než mi to smažou 🙂

farmarska
3. únor 2010

kopi ještě něco mne napadá... nešlšhla jsi si dneska něco?? 😕 😨
jinak nechápu tu proměnu 😉

sarlotta
3. únor 2010

katyna máš nového pesáka ?🙂 krásný mazlík

sirella
3. únor 2010

jééééé...katy...ten je náááádherný 😵 😵 😵 Je úplně k sežrání(to nemyslím doslova 😀 )...ale hned bych ho pomazlila 😀 Fakt krásný 🙂

farmarska
3. únor 2010

flair květákovou polívčičku teda fakt taky moc můžu !!! 😀 😀

tercie
3. únor 2010

Katy jůůůůůů to je mimínek, to je krááááááásnýýý štěnísko 😵 😵

farmarska
3. únor 2010

katuš já ho vidím! 😵 ježíš ten je roztomilounkej 😵 jako každý mláďátko 😵 😵

katyna6
3. únor 2010

díky holky,je to fakt ještě takový mimino,má přesně dva měsíce.máme ho od soboty a taky od té doby jsme se ještě pořádně nevyspali.Je to jen voříšek,kříženec bišonka a malýho kokra,ale je fakt k sežrání,ještě ani štěkat neumí)ale bez toho bych se i obešla)

a jinak,my dnes máme k obědu kuřecí jatýrka s bramborem a salátek-to abych taky přispěla s troškou do mlýna žrádýlka 😀 😀 😀

hanana
3. únor 2010

holky ja tu zustavam, tema prosim nezavirat, zachvilku jsem zpet tak to vse doctu..... ani nevim co bych si bez vas pocala, jak pisete, komu se tu nelibi at jde, ale myslela jsem ze jsme vsichni dobra parta tak snad budeme i dal.....xxx

strouzek
3. únor 2010

kopi na ukřivděnou spravedlivou sis hrála předtím a koukám hraješ si na ní i teď. nechci tady holkám kazit diskuzi a ty bys neměla teda taky. prohlašuješ tu jak končíš odcházíš a stejně tu pořád píšeš ale si dospělá tak tvoje právo i když na druhou stranu právě proto že jsi dospělá bych řekla že bys měla mít trošku rozum. co se týče vaší nevěry tak jsem ti napsala do IP "svůj" názor ale jak si jistě četla dopsala jsem ti že je to opět vaše volba jak se k tomu postavíte. takže tím končím, a jestli mi něco chceš napiš mi do IP tak jako jsem ti napsala já. Zdar!

flair
3. únor 2010

Katynko, to je pusinečkaaaaa 😵 😅
Jo, k doplnění mého jídelníčku - játra ani další vnitřnosti taky nepapám 😝 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
3. únor 2010

Kopi nevím, proč se cítíš být nejhorší, ale promiň, tohle jsi tu rozpoutala ty, a nediv se, že se bráníme... nám se tu líbí, a vidíš sama, že je nás víc. A je jen tvoje volba jestli s námi zůstaneš nebo ne. Byla s tebou vždycky sranda, a mrzí mě, že trháš partu, myslím, že jsme ti úmyslně žádná neublížila.

farmarska
3. únor 2010

katy mnam! ani ty jsi nezklamala...taky bych si dala 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
3. únor 2010

flair, ty jsi opravdu ztracenej případ! 😀 já bych se snad zbláznila mít tě doma a muset ti vařit! 😀 😀 😀

farmarska
3. únor 2010

kopi ahoj, měj se hezky

katyna6
3. únor 2010

já se holky teď vzdálím,půjdu s prckem ven....a jen pro upřesnění,někdo mi kapánek špatně okopírovat Dc v tabulce,jsem 28,ale už to neměňte,stejně dnes,nebo zítra nahlásím 1Dc 😠 😠 😠 .Zatím pa

kerrie
3. únor 2010

Kopi, proboha, jsi to vůbec Ty? Já tě nepoznávám................ ☹ ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru