Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
6. bře 2010

ale ne že bych ti to nepřála 😀 😀 😀

sirella
6. bře 2010

šarlotko dobrou 🙂

sirella
6. bře 2010

ách jo...taky už pakuju do peřin...koupila jsem si časáky tak jdu chvilku číst a pak spat...mějte se tu krásně...pokud neusnu tak nakouknu jestli tu ještě jste...zatím pa 🙂

sarlotta
6. bře 2010

sirell na mě se vykašli... dělej podle sebe🙂 u malého jsem dělala všechno možné a ok... teď jsem plašan a vidět krev na toaleťáku tak mi tlak vystřelí na 200... a to fáákt nechci. Takže si počkám. Vždyť jo, manža zas tak netrpí🙂))

markee
6. bře 2010

Ona to vždy svede na to,že chce,aby si holky pohráli,že děti chtěj děti. No já to chápu,ale ne každý den. Prostě teď jsou tu třetí týden za měsíc a myslím,že za tu dobu,kdyby se viděli 3x,tak to úplně stačí. Ale ono ne. To zas bude léto 😢 Zas a pořád tu budou. Prostě mě s prominutím sere vše. My sem pořizujeme věci,staráme se,ale je nám to prd platný. Ke všemu se chovaj jako by bylo jejich,nezeptaj se,jestli si něco můžou půjčit,vše je pro ně automatika.
Já mám zas náladu holky ☹
Akorát mě z toho bolí podbřišek ☹

sirella
6. bře 2010

sarlot 😀 😀 Když netrpí tak je to v klidu

Já ještě uvidím...dneska jsem ještě hrdinka ale možná jak dojde na věc tak možná bude všechno jinak 😒
už mizím

markee
6. bře 2010

Holky já taky vypnu PC.Už mě bolí z něho oči.Tak dobrou noc.

sirella
6. bře 2010

ježííííš...markee...to nedělej...vykašli se na ně...mysli na mimíska...a jestli tě začíná bolet podbřišek tak si takové myšlenky zakaž...kde máš manžu???Co takhle nějaký pěkný večer a jen tak malé tuleníčko???Prostě abys měla jinší myšlenky...když budeš sama u PC tak na to budeš furt myslet a zbytečně se deptat
Ona je tvá situace fakt bez nějakého slušného řešení...prostě když se někdo chová jak hovado,tak tím slušní lidi jen trpí...oni jsou v pohodě a spokojení a ty se deptáš...vys.r se na ně...na bl..e

sirella
6. bře 2010

markee...dobrou... a drž se

markee
6. bře 2010

Míša teď přijel ze sauny a slyším zvonek. To zas budou od nich kecy,že jim budí děti,ale myslím,že bude v ráži a seřve je. Pže věděli,že jede pryč a zamknou a nechaj mu klíče v zámku. HOVADA na entou. A dělaj to pořád a pořád a pořád. Nepoučej se. Já mu to sama říkala,že když to udělaj,tak ať zvoní na jejich zvonek,že si za to můžou sami.
Dobrou.

natalie77
6. bře 2010

Ahoj babulky,
dneska nemám úplně dobrej večer....nějak mě přepadla depka...tak si s tím jdu poradit...
Jinak k tomu přístroji....od kdy se to srdíčko dá poslouchat? Myslím od jakého týdne...ale to určo chápete 😉

sirella
6. bře 2010

ještě jsem nakoukla

natali...já dneska narazila na aukru na ten přístroj za 900 a je tam psané,že od 12tt...podle mě to je zhrubiozní odhad...počítej plus minus něco...Dost mě to překvapilo,protože jsem ve 12 tt tak jsem váhala 🙂

natalie77
6. bře 2010

Markee, je mi to líto.
Nějak jsem nechytila začátek...to je švagr...a nesnesete se se švagrovou, máte společný dům?....
Musí to být hrůza být s někým, koho úplně nemusíš... 😝

markee
6. bře 2010

Nat,oni bydlí v Praze a jezdí sem,pže maj malé děti a co by v Praze dělali a takové henzy.Jenže ze začátku to bylo pořád Praha skvělá,nejlepší a sem nepáchneme a tak. Hm, je to úplně jinak.
A jdu fakt holky,přišel Míša.

natalie77
6. bře 2010

SIrr, díky moc....to musí být fajn...takový ukliňující 🙂 . Já měla moc ráda ty monitory před porodem...to srdíčko bušilo, jako by běželi koníci 🙂 .

natalie77
6. bře 2010

Markee, tak to musí být hrozný...no ještě poslouchat ty přechytralé řeči....nechápu, my máme rádi takový ten náš domácí klídeček...nedokážu si představit se k někomu sáčkovat....

sirella
6. bře 2010

jojo...taky pamatuju 🙂
Kdesi jsem teď četla,že prý na to poslouchání srdíčka stačí i fonendoskop...ale to se mi zdá,že tlukot mimi musí rušit tlukot matky...no nevím...zatím pročítám kde co...holky mě dost navnadily.Vím,že kdybych si jedno nebo druhé koupila tak bych furt poslouchala ale doufám,že by to přešlo a já byla rozumná a poslouchala jen občas...strašně mě láká to uklidnění...a odstrašuje to,že bych to třeba nechtěla sundat z uší a hlavně,že bych třeba někdy nemohla to srdíčko najít...a to podle mě stačí aby byl mimísek nějak natočený a pokaždé laik srdíčko nenajde

natalie77
6. bře 2010

A na co k Vám jezdí, když pak smrdí stejně v baráku, to můžou smdět v Praze....
No co už naděláš, asi ignorovat...a hlavně se nestresuj, ať máš spavé miminko bez nočních děsů, podívej na našeho malýho, jsem se stresovala a pak nespal ...

mari111
6. bře 2010

ježišky marke ted se tak potřebuješ trapit kuli rodině, prď na ně, nejak si něco vymysli nejaku zeď aby si si je tolik nebrala k srdci,teď to fakt nepotřebuješ, anebo buď prostě držkata,ja nevím co by u nich fungovalo,to bych je musela znát,ja jsem hold huba nevymáchana, a aj když si s tchyni aj švagrovkou jak tak dobře rozumíma, taky si dávaj bacha na mně,bo vědí ,že když se mi něco nelíby tak to řeknu narovinu a třeba je aj pošlu do prdelky, a to ne že bych byla nevychovaná nebo drzá ale prostě když toho je moc tak si nic nenechám 😠

natalie77
6. bře 2010

SIrell, to je pravda....ale já bych se nejraději napojila na ultrazvuk....takový strach už budu mít...ale co všechny jste si tím prošli...

Jen jsem Vám chtěla říct, že je mi tu moc fajn.....že díky Vám vím, že to zvládnu, i když třeba dneska je mi nějak mizerně, pořád myslím na toho sněhuláka... 😔. Takže díky moc, jsem se tady už nasmála...a vím, že vy víte, jak člověku je, že se tu tak držíte nad vodou..Jste moc fajn 🙂.

Dneska na učení kašlu, v noci jsme zase špatně spali, tak si jdu odpočinout...jdu do sprchy...a pak čučet na tv, třeba usnu...

mari111
6. bře 2010

Holky ten monitor srdíčka jsem taky nejdřív nechtěla, bo jsem se bála že když neusliším mimi tak budu šílet ale že to segra používala a aj když jsem byla u ní tak taky sme srdíčko neslišeli a tak sme skusili za 10 nebo 20 minut a už to bylo slišet, nebo segra říkala že třeba celej den nic a večer ho našla a poslouchala, ona síce nebyla tak vyplašena jak my,že holky ale stejně jsem neodolala a když řekla že mi to pučí tak sem řekla že teda jo,no tak uvídím,ale kdyby jsem vyděla že blbnu tak to prostě zabalím a pošlu ji to spátky 😅

natalie77
6. bře 2010

Mari, jak se ten přístroj jmenuje?

mari111
6. bře 2010

tak si pěkně odpočiň nati a nemáš za co děkovat,nad vodou se tu držíme všechny navzájem 😉

sirella
6. bře 2010

natali...mě to tady taky pomohlo 🙂 Napřed jsem byla furt taková uřvaná a pod. a myslela si že do mimi asi už nepůjdu...to mi tady vydrželo cca dva dny a holky mě tak nakoply že už zase těhulím...uvidíš,že až se zbrcháš fyzicky a psychicky a budeš ok tak se zas zadaří 😉 Když jsem semka přišla tak tu byly dvě miminka a teď už myslím 16 🙂 A to jsem se registrovala na konci září...uvidíš jak ti to uteče

mari...přesně tak...chce to zdravý rozum a pak je to super věcička 🙂 Taky nad tím uvažuju 😉

a už fakt padám do těch peřin...čaute zítra

mari111
6. bře 2010

no ja nevim myslim že Sweetheard a ještě nejak Angelsound nebo proste ruční ultrazvuk

mari111
6. bře 2010

čau Sirelko

natalie77
6. bře 2010

Tak mažu spát 😉 .
Dobrou noc.

farmarska
6. bře 2010

tak minulou reklamu jsem dala svejm potřebám, wc čajda, atd.. ale tudle už jsem zase věnovala vám 😀

sarlot jo jo M.R. já ten film zbožňuju, samo za to může i ten pohledný hlevní hrdina 😎 a ty píšničký 😵 😵 😵

mari111
6. bře 2010

dobrou holky, ja du ještě na chvili čumět na tv a pak hají,nejak mne furt bolí ta gebule, du skusit přítelaka ukecat na masáž 😝

mari111
6. bře 2010

no to si hodna farmi ale zase si prisla když my už skoro všechny odcházime 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru