Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
19. dub 2010

natál jo jo, máš mě na svědomí, sedím tu od soboty, vyhladovělá, žíznivá, ospalá... 😀 😀 😀 😀

natalie77
19. dub 2010

Ne, to jsem měla chuť ho fláknout a zakopat...
on se se mnou zase přestal bavit, jsem si vzpomněla na pana Terculáka.......takže u nás bylo dusno a ticho celé dopoledne i v i v neděli...po obědě, když malý usnul, tak jsem odjela na nákup, on si šel lehnout, prototže je přece mooooc unavený...holky on pořád spí!!!!
Tam jsem si koupila topík do kostýmu, protože zítra jdu na ten pracovní oběd, budeme se dohadovat kdy a kam nastoupím do práce 😝 , tak jsem chtěla mít něco nového, ať se cítím fajn, když budu zase depkovat a budu nervní...
Farmi, mrcha nemusí dorazit...přece jsi měla ovu pozdějí, ještě se to zahnizďuje...neházej flintu do žita...

farmarska
19. dub 2010

já jsem jasnovidkyně senzibilka atd.. já už ho cejtíla v kostech tak měsíc předem 😀 ovšem boužel jsem ho cejtila za nás oba 😝 manža je nějakej imunní 😝 😝

cajori17
19. dub 2010

ahoj..... 😀 😀

tak jdu poreferovat co se delo dneska na gyndě.........čekla jsem tam od 7 h a na radu jsem sla az v deset-hrůza

no a pak jsme delali utz a mudr.ze me mel obrovskou radost,protoze cysta uz tam neni.zustala tam je nejaka volna tekutinka po te cyste ,ale ta se pry vstreba.....a na zacatku cervna jsem objednana na tu folikulometrii........a jinak mam dal pokracovat s utrogestanem......mam ze vseho dobry pocit a jsem rada ,ze ta cysta zmizla........
ani jsem vas poradne nedocitala,ale rychle jsem to projela a videla jsem Lukaska-je nadherny 🙂

farmarska
19. dub 2010

holky musím odskočit k vratům, kamarádka mi doveze granule pro kozy a za 5minut je tu

madormi
19. dub 2010

cajori tak supeeer!

aronek
19. dub 2010

flair, těhotný fakt není, já jsem tak zvyklá psát dvě tt, že mi to chybí 😀

natalie77
19. dub 2010

Farmi, jsem koukala, že na fotce vypadáš tak pohuble a bledě... 😉

cajori17
19. dub 2010

jsem tak stastna,nic nam nebrani ve snazilkovani.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 depka je pryc......

akorat zitra do prace,no...ale aspon budou nejake penizky

mirax
19. dub 2010

armíku..nanynku ti klidně prodám, dám ti ji levně...jak budeš chtít 🙂
U prvního mimča je dobrá, já jsem s ehrozně bála..teď už se nebojím. Ale u prvního to člověku dá pocit jistoty. 😉

Tak kdybys ji chtěla, já ji tady budu pro tebe doma sušit 😀

Děti s emi budí, jdu je chystat na procházku 🙂

cajori gratuluji ke kontrole! 🙂

teda ajo 😀 ty nymfo 😀 ..za chvíli ti budeme všechny závidět 😀 ..takové poklony 🙂

cajori17
19. dub 2010

mirax--tak si uzijte si prochazku.....

u nas bylo do ted nadherne,svitilo slunicko,ale ted nejak zalezlo a vypada to na dest.......

natalie77
19. dub 2010

Jééé, Farminka se o mě bála 😵 , neboj, já bych se nedala...a neměl by mě kam zakopat, protože jak je furt unavenej, tak by neměl sílu kopat díru 😀

cajori17
19. dub 2010

holky,za chvilku prijde pritel z prace,tak mu jdu vykouzlit neco k jidlu...zatim pa.......

natalie77
19. dub 2010

Cajori, mooooooc blahopřeji k výsledkům kontroly....je super, že ta cysta je fuč.. 😵 , skvělé zprávy, jen tak dál.

cajori17
19. dub 2010

natalie, diky 🙂

ee.liska
19. dub 2010

cajori to jsou dobré zprávy 🙂 😵 super

natalie77
19. dub 2010

Tak malej už je zase vzhůru, moc toho nenaspal....
Ahoj večer 😉 .

sirella
19. dub 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem vás jen po delší době pozdravit.Byla jsem pořád nemocná(jen nachlazení) a strašně se mě natrápily opary(měla jsem 3) a tak jsem jen vždycky udělala to nejnutnější a spala a spala.

No a všimla jsem si,že jsem prošvihla Lukáška...Tercinko...mooc gratuluju k Lukáškovi.Je krásňoučký 🙂Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka celé rodince.Při dočítání jsem si všimla,že už se chystáte domů 🙂Moc držím palůšky ať jde všechno tak krásně dál 😉

Kopi...velikáááánská gratulka k negativ.NT 🙂
Cajori...moc gratuluju ke zmizlé cystě 🙂
To jsou krásné zprávičky 🙂

Jinak u mě na kontrole bylo všechno OK.Odpovídali jsme přesně 17+1 jako podle MS PAn dr.byl moc spokojený.Výsledky triplů budu mít ve čtvrtek,tak mám hoooodně velké nervy.DAlší kontrolu mám 17.5 Tak mi to,šarlotko,prosím písni do tabulky,až budeš upravovat...díky.

A už zas padám do postele...chytla mě zas senná rýma,tak jen smrkám a "tečou mi oči" a tak ležím s mokrým kapesníkem přes ksichtík.
Mějte se tu všechny moc krásně a já zas nakouknu.
Zatím ahojky

mosquito
19. dub 2010

sarlotta, farmarska: tak jsem se rozhodla poslechnout doktora, vse vysvetlil a verim jeho duvodum. Jinak krevni testy mi dopadly uplne nadherne a v urcitych oblastech jsem dokonce vzacny pripad - samozrejme pozitivne. Neco jsem tam mela pozitivniho, ale to je po potratu taky dobre, preslo to bez priznaku, mam protilatky a tak jen zobnout druhou piluli postinoru a cekat do zari 🙂

PS: Dlouho jsem tu nebyla a uplne jsem zapomnela vsem poprat. Takze vsem novym miminkum a jejich maminkam preju jen to nej a at se jen dari. A vsem novym tehulkam preji uslyset ten nadherny krik na konci tehotenstvi a vsem snazilkam at se snazi z lasky a at se brzy zadari!!! 🤐

sarlotta
19. dub 2010

sirell no že se ukážeš🙂))) blahopřeju ke kontrole, sem moc ráda🙂

handm
19. dub 2010

Ahooj, tak jsem tu z debilní schůzky 😝
někdy si říkám, že snad už si vezmu dovolenou, ale pak zas, že penízky se hodí 🙂 jsou to dilemata...

Každopádně:
Cajori, moooooooc gratuluju k NE_cystě!!! Super zprávy!!!!!
Farmikovi posílám těhubacil a všem ostatním snažilkám, ať zaženete ty mrchobacily!! PRSK PRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSKPRSK

A já chci taky nějaký koníkové rande, jako mívají šarlotka s eli.. 🙂😀😀😀
Volala jsem k dr na výsledky stěrů, tak mi sestřička říkala, že tam něco je (nevim co) a až budu mít cestu kolem, že se mám zastavit, že mi tam paní dr nechala receptík na globulky...😝 no aspoň se to zaléčí, ale nadšená nejsem.. ale tušila jsem to...

flair
19. dub 2010

Aji, téééda, sexuální orgie 😀 Ale u nás byly taky, jsme oba pořád nějací nadržení 😉
Cajori, super, že cysta je fuč a vy se můžete krááásně snažilkovat 😉
Sirelko, ta senná rýma musí být hnuuuus 😠
Mosqui, mě furt ten Postinor strašííí 😝 Moc ti přeju, aby vše bylo ok 😉

handm
19. dub 2010

Flair, ty jo... já tedy nic...😀😀😀😀 a tudíž manžel taky nic...
hrozně se bojím o toho našeho bobistu, a manžel taky, takže to nepokoušíme...
až je mi ho někdy líto.. tedy skoro pořád... 😠 ☹

katyna6
19. dub 2010

tak jsem zpět od doktora a dopadlo to myslím dobře.
farmi-neměla jsem žádnej problémek,kromě toho,že mimi je pořád někde na houbách 😅 😅 .Dr udělal zrovna i roční prohlídku,napsal mi Clostil a jak budu 1 Dc se mám obj.na folikulometrii a přítel se zrovna obj.na orientační spermio.Dělají ho přímo u mýho gyn.dr,platí se za to 200,tak tam vzorek hodíme ve čtvrtek,ať víme,na čem jsme.Docela mně potěšil,že tam chtěl jít hned,je to miláček 🙂 🙂 Akorát od zítra do čtvrtka nesmí být žádný sexík,tak snad to zvládne 😀 😀
Aji-tyy joo,ty sis pěkně užívala!Tak snad to přinese své ovoce 😉 😉

farmarska
19. dub 2010

natál prdel si dělej z někoho jinýho 😀 😀 bledě vypadám páč mi ta vebka zkresluje barvy 😠 a pohuble, no po tom prožraným víkendu pochybuju, že bych zhubla tak 40kilo co potřebuju dostat dolů 😀 😀 😀 😀

farmarska
19. dub 2010

Jinak teda holky za jak dlouho si myslíte, že by se mohl ukázat duch na testu.. páč já to mám ted momentálně z dnešního rána bílo 😝 jsem asi 7den od předpokládaný ovu, (co jsem tak pociťovala že by mohla bejt) ..to už by tam alspon náznak nějakýho malýho dušíku měl bejt ne? 😕 Já už jsem v tom tak zamotaná, že už za chvíli nebudu vědět ani čí sem 😀 😀 😀

farmarska
19. dub 2010

No nic, jdu pověsit ven prádlo a každou chvilku tu mám manžu, tak nakouknu buď až usne (páč Natál ten můj je taky pořád DÉSNÉ utahanej 😀 😀 ) nebo k večeru.

handm
19. dub 2010

Katynko, super, že se to někam pohne!!! Už se zadaří brzy!!🙂🙂🙂🙂

Farmi, to já nevím... s těma duchama já mám špatný zkušenosti, takže už netestuju...

farmarska
19. dub 2010

jen ještě cajor pofratuluju k supr kontrole!!!!! 😵 😵 😵 To jsem ještě stihla zbliknout 😉

katyna6
19. dub 2010

ach jo,já zas musím jít,já si s váma snad v životě pořádně nepokecám 😠 .Tak zatím pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru