Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
22. črc 2010

Jo Sorelko to je dobře že ste taky s malou v pořádku a koukej se už vyprdnout na to rozčilování bo porodíš dřív než já a víš že předbíhat se nemá 😠 😀 😀 😀 Jinak se vede jak tak, někdy si myslím že už pudu rodit ale za chvíli to zas přestane a je chvíli klid, Dneska se taťka tulil s bříškem a Laurinka ho pěkně nakopala do držky, ta zas řádila, manža čuměl jak péro z gauče 😅 😅 😅 Jo chutě sme si dělali a nikdo se žampiónu a květáku stejně nedočkal 😖
já se těším až tu budu mít maminku, to se zas nažeru, když od ní je to stejně všechno nějak chutnější 😅

sirella
22. črc 2010

@kopa Téééda Kopi...Byla jsi krásná nevěstinka 🙂 A ta fotka s čumáčkama u sebe je fakt milunká...Ách jo...klíďo bych se vdávala zas 🙂 A ty šatky ti fakt moc slušely.Udělala jsi dobře,že jsi do nich šla...fakt to stálo za to...moc hezké 🙂
@mari111 Mari...předbíhala bych nerada...já jsem pro to,aby se šlo hezky popořádku 😀 Já se nikam neženu.Nejsem taková vzorňanda jako vy všechny tady,ale už se na tom pracuje 🙂 Už chystáme...Cosi mi furt nedocházelo,jak už moc se to všechno blíží.A máš se,že za tebou dojede mamka...to si dáš 🙂 Taky bych si nechala navařit nějakou dobrůtku...Ale já aj mám.Manža včera navařil výborné dušené masinko,ale cosi v tom horku mi nejede nic.Ale ten gulášek já můžu vždycky a na ty žampíky bych měla vyloženě chuť.A je fakt,že od maminky je všechno lepšejší 🙂

mari111
22. črc 2010

no maminka dojde až se Lauruš narodí, byla u ségry tak chce aj ke mne, no vadit mi tu teda fakt nebude, aspoň pomúže v začátcích a až odjede tak si manža veme dovču aspoň tejden aby sme tu s malinkou neboli samé 🙂 a aby si ji taky pořádně užil

sirella
22. črc 2010

@mari111 Krásné plány máte 😵 Manža bude taky po porodu s nama doma a ještě moja mamka si chce vzít syna k sobě.Jen na první dny,protože možná budu mít císaře a to budu mít záhul i bez běžného lítání kolem něj.Ale mě se to moc nelíbí.On je má sice moc rád a rád tam jezdí,ale nechci aby na malou začal kvůli tomu nějak žárlit a necítil se odstrčený.Má už skoro 10 let a je vyloženě soběstačný.Myslím,že to zvládnem v pohodě všichni spolu.Jen teda kamarády už u nás trpět nebudu.To je šílený kravál po celém baráku...to je jediné z čeho mám strach.

paajaa
23. črc 2010

Krásné ráno,
tak koukám, že další miminko je na cestě. Takže Šarlot přeji co nejhladší porod. 😉

Wladi: samé dobré zprávy. Jsem moc ráda, že je Šimonek táák šikovný. Snad opravdu půjdete brzo domů. 😉

Jinak já hlásím, že na mě včera skočil nějaký bacil. Hrozně mě bolelo v krku při polknutí. Jelikož mám každé léto angínu a ta začíná úplně stejně, tak jsem jela k obvodnímu. Naštěstí to angína není. Na rýmu jsem si koupila mořskou vodu a cucám Propolki. Včera jsem myslela, že umřu- to teplo mě prostě nedělá dobře. Tak snad ndesk to bude lepší. A na žehlení se taky chystám.

katyna6
23. črc 2010

Dobré ránko holky
V rachlosti vás jdu pozdravit,než mi zase klekne comp 😠
Kopinko-byla jsi krásná nevěsta! 😵 Ještě jednou moc blahopřeji s manžílkování
Farmi-výborně kočko!!!velikanánská gratulka k srdíčku a jen tak dál!!! 😵 😵 😵
sarlotce a malinké držím palce,ať to mají obě dvě brzo za sebou! 🙂
veve.b-moc blahopřeji k výsledkům 🙂
wladěnka-Šimonek je úžasnej a velkej bojovník!!!Už aby vás brzo pustili domů,nemáte to lehký,tak posílám hodně dalších sil!
Snad jsem nezapomněla na nikoho a pokud jo,tak se omlouvám.Jestli to půjde,budu na vás nakukovat,při nejhorším se zkusím zastavit večer,jak budu v práci! 😉

farmarska
23. črc 2010

ahoj kuřátka moje, jsem se ted sem kuli tý práci debilní nedostala a musím říct, že jste mi všechny moooc chyběly!!
Ale od příštího týdne, by to mělo být už lepší. Celodenní šichty mám za sebou, už mne čeká jen jedna poslední v sobotu a pak mám příští týden za odměnu tři dny volna 😵 a zbytek týdne jen ranní. 🙂 a dnes mne čeká jen odpolední.,,takže pohodička..jedna osmi až desetihodinová směna se dá vydržet 🙂 😉 A pak už mi zbejvají jen tři týdny a jdu na PN 😵 😎
No já se jdu pokusit vás dočíst a zjistit co tu nového 🙂

farmarska
23. črc 2010

jůůů takže prvně všem moc děkuju za gratulace k našemu srdíčku 😵
potom chci složit velkou poklonu wladěnce, je neuvěřitelně šikovná a statečná a její Šíma je teda fakt už vééélikej chlap!! 😨 😕 😵 😵 Přeju at jste brzyčko už všichni společně doma 😵 😵
veve gratuluju k dobrým výsledkům!! 😵 😵 😵
pájínce přeju at se brzy uzdraví 🙂
elišce, hadm, petroskce a mari aby krásně a v klídku donosily svá mimineška 🙂
všem snažilkám aby se jim už konečně zadařilo 😉
murince upřimnou soustrast 😔
kopi musím pochválit, moc jí to na svatbě slušelo 🙂
terculíkoj, ségře gratuluju k malýmu akrobatoj 🙂
natálka má IP
markee broučkoj moc držím palce, aby se jim pro začátek vyřešilo alespon nějak dobře to bydlení
a sarlooootceee mooooooc držííím palceeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupííí a už se těšíííím na její princezničku a až přijde povykládat!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
jo a všem přeju, aby jim někdo uvařil dobré obědy, aby byl smaženej květák, žampiony i gulášek 😀 😀

kopa
autor
23. črc 2010

Ahoj holky 🙂
Konečně normální počasí 😀 včera bylo hrozně a já v tom vařila svíčkovou 😝
@sirella ,@katyna6 ,@farmarska holky děkuji za pochvalu 😵 😵
@katyna6 a jak to vypadá u vás doma?? 😕
@paajaa brzy se uzdrav,mě propolki vždycky pomohli 😉
@farmarska no vidíš,jak ti to krásně utíká,za chvíli jsi na PN 😎

ee.liska
23. črc 2010

ahojky 🙂
@paajaa to se brzo uzdrav 😉
@farmarska teda to snad uteče a konečně budeš doma 😎
jinak šarlotka se dneska ještě neozvala, tak jí odpoledne písnu 😵 jestli se něco děje nebo dokonce jestli UŽ

m_artasek
23. črc 2010

Ahoj holky, no u nás je zatím pořád 30 stupňů a v bytě máme 29, fakt hrůza, doufám, že se na víkend ochladí, jak slibují. Teda kopi, ty tak vyvařuješ v týdnu svíčkovou. Já mám navařeno od včera od manžela, tak dnes si jen obídek ohřeju a dnes jsem doma celý den sama. Šel vyjímečně dnes na raní směnu a po práci pojede malovat pokoje na domeček, abysme se příští sobotu mohli přestěhovat. No to bude hrůza.

katyna6
23. črc 2010

@kopa -doma dobrý,klídek a pohoda.Akorát tady byl teď pár dní přítelův malej,já byla zrovna kolem ovu,bylo to teda skara náročný,pač malej se od taťky skoro nehne 😢 😢 😢 .Se máš,že je u vás už je dobře,u nás pořád peklo,chtěla jsem žehlit,ale kašlu na to,jsem i tak zpocená až někde 😅

katyna6
23. črc 2010

@ee.liska -jsi hodná,že nám dáváš info o Sarlotkách 😉 😉 😀 .Taky jsem celé nedočkavá,jestli už? 😵

ee.liska
23. črc 2010

@katyna6 taky jsem jako na trní 😀 teda to je na prd, že jste se takto "strefili" do ovu
tady u nás je zatím dobře, ale hlásí horko tak uvidíme

ee.liska
23. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 38tt.................. ....... .... je v nemocnici, čeká na porod .....čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 38tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 35tt.......................... ....... ..KO 9.8............................. ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 34tt...............................KO ?
ee.liska 33tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 33tt.................. ..........ozvy 28.7, KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 32tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 32tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 28tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 24tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 24tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 20tt.................................kardio USG plodu 3.8....KO 13.8 ........3D utz 11.8.
Paajaa 18tt............................... KO 29.7.
Farmarska 8tt............................má srdíčko 😵
Maendy 27DC
Nicollka 25DC
M.aa.b 22DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 21DC
Katyna 19DC
Aja 19DC
Madormi 16DC
Natalie 11DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

sirella
23. črc 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem nakouknout,jestli je něco nového se Šarlotkama.Vidím,že zatím nic,tak budu nakukovat...kdyby náhodou.Moc držím palůšky 🙂

farmarska
23. črc 2010

holky fičím do práce, nové zprávy o šarlotce jsem se koukám nedočkala, ale jen co večer po desáté přijdu, tak se jí doufám dohledám 😉 dnes budu celej den napnutá jak kšandy 😀 😀 😀

handm
23. črc 2010

Ahoj holky! Tak u nas prsí a venku je 21 stupnu.. prijemna zmena, akorat jsme tu potrebovalineco bagrovat a dost to klouze 😀😀😀 tak snad si s tim bagrista poradi 😀 k zehleni jsem se jeste nedostalaa, protoze cely rano resim bagr a pracovniky.. ted jeli na obed, tak mam chvilku- piju caj (zmokla jsem trikrat) a nakukuju, co Šarlotky!🙂 Tak držím palce, ať to maj brzy za sebou...🙂
na víkend v nedeli má nám prijet do domecku první velká parta navstevy, jsem z toho cela nakrivo.. ale manzel rikal, ze se o vsechno postara, tak jsem zvedav 🙂
a zitra se snad pojedu podivat na tu nasi novou malinkou neterinkou🙂 jsem ji jeste nevidel a ato je ji pres tyden ☹ uz se moooc tesim!🙂

mari111
23. črc 2010

Ahojík holky,
Farmi jak si to hezky zhrnula, šetři se v práci a za chvíli vegáček doma. 😉
Šarlotka koukam že ješt ěasi nic, no taky jsem napnutá 😅
U nás pršánkuje a je fain, žehlit se mi ještě nechce ale du něco dělat ať se nenudím, budu nakukovat, tak zatím 🙂

paajaa
23. črc 2010

@farmarska: držím palce, aby ti ty 3 týdny utekli a pak hurááá doma. 😉

@ee.liska: teď jsem vyžehlila hromadu prádla a pro dnešek to bude asi vše. Snad se bacil brzo vystěhuje.

@kopa: propolki snad opravdu zaberou.

m_artasek
23. črc 2010

Holky, nechcete přijít vyžehlit i k nám? Nesmím žehlit a nic dělat ☹ Déšť bych už taky brala, ale venku už na teploměru 34 stupňů a doma 29,5, tady asi chcípnu.

mari111
23. črc 2010

Holky sem se trochen nadechla smradu z odpadu (občas to zasmrdí když prší) a zeblila jsem se jak amina ☹ ☹ ☹ fúúúj

ivomal
23. črc 2010

Ahojky holky. Myslíe, že bych se mohla přidat k Vám? Loni v červenci jsem měla 1. MA v 9tt, tvalo půl roku, než přišla první porevizní mrcha. A teď jsem taky v 8-9tt a vypadá to na druhý MA. Ve středu jsem byla na utz a srdíčko nikde. Včera jsem měla jít na revizi, ale hcg ještě trochu stouplo od minulého týdne a tak mi dala dr ještě týden.......Všichni kolem věří, že mimi žije, ale hcg je nízké na 7tt+5 - 5826. O týden stouplo jen o 2000 jednotek.

ee.liska
23. črc 2010

@ivomal ahojky, vítám tě tu 🙂 je mi líto co se ti stalo ☹ ale třeba to tentokrát dopadne dobře a mimi si jen hraje na schovku. každopádně jsme tu pro tebe 😉
@mari111 ble odpad 😝
@farmarska
@sirella večer snad budou o šarlot další zprávy 😉
@handm pošli i k nám déšť

ee.liska
23. črc 2010

@ivomal ještě mě napadlo že jsi měla později ovu a tak je těhotenství mladší a tím pádem i nižší hcg 🙂

ivomal
23. črc 2010

Děkuji za přivítání. To si dr. myslí taky, že by to mohlio být mladší a že ještě žije. I když na utz se nehýbalo a srdíčko nebylo vidět, ale od minula bylo větší. Do toho se začla montovat moje tchýně, která tvrdí, že její léčitelka ví, že mimi žije a že mu mám dát šanci. tak jsem ji dala a můžu říct, že když jsem včera rušila nástup na revizi 25 minut před, tak se mi pak hrozně moc ulevilo. Celou noc před tím jsem spala špatně a měla jsem příšerný sny. Úplně mě děsí, že loni jsem byla na revizi 20.7 a letos je to skoro jako přes kopírák. Já tam prostě už nechci...., ale vím, že pokud to má být, tak to neovlivním.........

ee.liska
23. črc 2010

tak vidíš, naděje pořád je 🙂 moc moc držím palečky 🙂 kdybyste byli mladší, tak na srdíčko je ještě čas. a kdy máš nějakou další KO?

ivomal
23. črc 2010

@ee.liska jdu ve čt. 29.7.odpolko.

petroska
23. črc 2010

ahoj holky.tož co ta šarlotka?už je malá venku nebo ještě leží na sále 😀 .
@ivomal držím palečky at další kontrola ukáže mimiška ze srdíčkem 😉

aja.83
23. črc 2010

Ahoj holčinky, jen vás chci pozdravit a popřát vám všem, ať se vám dobře daří - jedu teď na týden na dovču, tak nebudu nakukovat.
Taky mám špatnou zprávičku, co mi moc na psychice nepřidala, dnes mi oznámila moje starší sestra, že ji zjistili zamlklý potrat a jde na revizi...Ani mi zatím neřekla, že je těhotná, bála se, aby mi to nebylo líto ☹ !A místo toho tohle! ☹ Tak je mi z toho docela smutno, já už rok po revizi a nic z toho a do toho ještě ségra potratí...Všechno je naprd! 😠 😠 😠
Mějte se tu hezky! 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru