Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
28. zář 2009

holky může se po porodu hned nějaká antiko??jako prášky 😕 😕
já ničemu nevěřím jen tomu že bych byla zase v tom 😅 😅 😅

farmarska
28. zář 2009

kerie no jen abych byla i já mezi nima ! 😀 😀 😀
sarlot, no u nás to s tím chlapem právě tak není 😅 😅 😅

sarlotta
28. zář 2009

Mury po porodu doporučuju cerazette - je vhodná při kojení. Určitě ne depoproveru-injekční.. ta šíleně rozhazuje cyklus.

farmarska
28. zář 2009

mury nějaá antikoncepce se může, jsou nějaký prášky pro kojící, ale ted nevím jaký..

murynka
28. zář 2009

sarlot ne injekci právě neeee 😒 neci nejlépe mi vyhovovaly prášky...děkuji myslíš že mi je dr.ddá 😕

sarlotta
28. zář 2009

Farmi no myslela jsem jako delší sex... takže kvalita a romantika....s kavantitou ala 3x za večer jako ve 20ti je to horší... to už je jen sem tam 😲 😀

sarlotta
28. zář 2009

mury a myslím, že je ještě i nějaká jiná tabletková s malým množstvím hormonů vhodná po porodu při kojení- zapátrej na netu 🙂

farmarska
28. zář 2009

sarlot 3x za večer!! 😕 😕sem tam 😨 no holky já z vás snad začnu mít mindráky 😅 nejdřív kopi s tou svojí megasexománií a ted i ty sarlot!! 😨 😨

farmarska
28. zář 2009

tak máme finalistýý suprstar 😵
holky a ted se koukejte na Víkend, bude to tam mj. o prasátkách 😵 😵 a to co v ukázkách lezlo do auta, to bylo přesně jak moje větnamečka Lučinka 😵 😵

markee
28. zář 2009

Murynko,kamarádky brali tuhle antikoncepci po porodu a při kojení: cerazette.
Všechny si jí chválili. Tu injekcovou si nedávej. Kamarádka jí měla a když už jí nechtěla,tak teprva z doktorky vypadlo,že ale další otěhu je u někoho po 3 až 36 měsících. Takže jí to dost překvapilo. A prostě přestala kojit v září 2008, v listopadu měla poslední pigáro a mense se jí dostavila až letos v červenci.
Jinak já jsem po dnešku fakt KO. Nebo ono je to spíš po celém prodlouženém víkendu. Naštěstí všem chutnalo a já vypila 4 sklenky bílého vína tramín 😉

markee
28. zář 2009

Farmy,ohledně dotazu na sex. určo je to jiné než ve dvaceti to jo.Ale občas by to bylo ještě jinší s jiným chlapem než s tím co máme 😅 Ale to jen ve snu. V reálu bych se bála,i když nepopírám občas se mi nějaký chlap i líbil(naposledy doktor v nemocnici. Jsem ostuda 😔 )Ale to bych nebyla normální ženská,kdyby se mi nelíbili mužský pořád,že.

tercie
28. zář 2009

Holky jsem tu ještě na chvilkuk, manža už spí jako kotě a já čekám, až mi dopere pračka a ještě to pověsím, celej den se topilo v krbu tak snad mi to do rána i uschne.
Jdu dočítat, a budu nakukovat, jestli tu jste 🙂

tercie
28. zář 2009

Tak mám dočteno... tak jen zběžně, co jsem si zapamatovala...

Kopi nadpičník ROZHODNĚ mám 😀 akorát jsem to šikovně vyfoila, že není vidět. Totiž fikaně bez gatěk, páč s nima se mě přes gumu přelejvá špek a to teda těhulácky vůůůůbec nevypadá 😀

Holky my teda sexíme, ne nějak moc často, a když, tak hodně opatrně, a ještě manža sám začal stříkat na nadpičník, prej aby tam nedělal mimču bordel 😀
No a když jsem hodně to... no... sexuchtivá 😀 a manža zrovna není po ruce, tak si pomůžu i sama, protože, nevím, jakou máte zkušenost vy, ale orgasmus v těhu se nedá s tím předtím srovnávat 🤐 😅 😀
A sex s někým jiným, než s manžou si už nedovedu představit. V mládí jsem toho vyzkoušela hodně, a myslím, že jsem v manžovi našla, co jsem hledala a naprosto si vyhovujeme a za ty léta už jsme dokonale sehraný, a vím na tuty, že s jiným by to nebylo vončo.
Tak no, to jsem toho na sebe zas vykecala, doufám, že to později nebude použito proti mě 😀
Jdu zlikvidovat to prádélko a špajdím do hajan za manžou.
Dobrou noc 🙂

sirella
28. zář 2009

Ahoj holky...je mi jasné že v tuto hodinu tu žádná z vás nebude.Ve čtvrtek jsem byla na revizi pro missed abort.Je mi hodně zle...psychicky.Fyzicky pohoda,až se divím.Potřebovala bych pár rad jak se s tím vším vyrovnat.Jsem dost v...háji.Mám ale doma dva kluky...moje zlatíčka...manžel a syn(8 let) tak snad to bude lepší.Je mi jasné že se to všechno stává,ale není mi jasné jak je možné že mi ve st.v 16.00 dr. řekla že mimčo odpovídá pravděpodob.stáří a ve čtvrtek v 7.30 mi jiný dr.řekl že žádné mimčo nevidí...to nechápu.Prý tam žádný plůdek není.Jsem z toho dost špatná..no asi jako vy všechny dřív.Všem těhulkám přeju zdar,snažilkám úspěch a kdo budete mít náladu na holku v depce tak písnětě.Mějte se fajně.Ahojky

aronek
29. zář 2009

Ahoj holčiny, opět z práce 😝
Ahoj sirello, je mi líto, že tě potkalo to samé co nás všechny zde 😖 , ale věř, že bode líp, máš doma jednoho kloučka, který ti určitě pomůže, je nás tu víc, co doma nemáme ani to. Jak daleko jsi byla? Musela jsi na revizi? Drž se a kdyby něco, tak písni,když budeme vědět, tak pomůžeme 😉

kerrie
29. zář 2009

Dobré ranko 🙂

Vítám u nás další smutnou dušičku 😔 Sirello........mrzí mě, čím sis musela projít, ale je dobře, že jsi přišla mezi nás. Všechny tady víme, jak se asi teď cítíš. Určitě Ti pomůže popovídat si o tom........a dalším velkým pomocníkem je čas. A Ty máš navíc doma už jednoho kloučka, který Ti určitě pomůže tohle smutný období překonat. Posílám hodně sil do začátku!

farmarska
29. zář 2009

ahoj holký! dnes jsem si nějak přivstala 😀
markee ostuda nejsí!! 😀 to že koukáš i po jinejch chlapech je přeci uplně normální 😉 chlapi koukaj zas po jinejch ženskejch 😉 a když je to jen u toho koukání a snění.... 😀 😀
tercí to já si lépe užívám masturbaci když nejsem těhotná, bo jak jsem, tak se bojím, že něco vyvedu mimču 😅 někdo tu jednou myslím psal, že když máš orgasmus, tak jsou stahy dělohy a že by to mohlo mimískoj ublížit 😅 možná je to kravina, ale víš jak, po těch dvouch zkušenostech se už prostě bojím i hlasitě kejchnout 😀
A co se toho sexu týče, to já si to s jiným umím představit 🤐 aj to občas dělám 🤐 😀 ale je fakt, že s manžou jsme už sehraný nejcvíc 😎 a jak píšeš ty, i já toho zažila už dost, ale v manželoj jsem našla toho "nejlepčího". 😵 ... i když zase vzrušení z neznámého a nového... to má taky něco dosebe 😀 😀
i já doufám, že to nebude použito proti mě 😀 😀 😀

kopa
autor
29. zář 2009

Dobré ránko 🙂
dneska se už hlásím z pracovního procesu.

markee
29. zář 2009

Dobré ráno,
vítám novou dušičku Sirellu. Je mi moc líto,co se ti stalo,ale věř,že bude lépe a budete se brzo snažit znovu o miminko.
Jdu si uvařit kafe a posnídat ty mé broskvové řezy,vše jsem rozdala až na 4 kousky 😀
Jinak nadpičník mám šílený. Břicho se stáhlo krásně,ale ty špeky jsou fakt famóoooooozní. Nojo,mám zas co schazovat ☹
Jo jinak se chci zeptat,holky které jste měli ten "potrat"co já,dostali jste taky prášky na zástavu laktace? Já jo a v pátek jsem je dobrala. NO jenže včera mě začali prsa bolet v noci jsem si už na ně nemohla lehnout a teď to taky není příjemné. Nevím co se děje a hlavně,když to nepřejde,tak kam s tím zajít?

farmarska
29. zář 2009

sirelo, to co se ti stalo je moc moc smutné, ale boužel se to stává ☹ Ted ti nejlépe pomůže čas, díky němu se člověk může zase po nějaké době zhluboka nadechnout 😔 Tady jsme si tím prošly všechny, boužel některá i dvakrát 😢 život je v tomdle strašně krutej a nespravedlivej 😔 😔 boužel s tímdle nic nenaděláme, krom toho, že si tu na něj můžeme pěkně ponadávat 😅 což se člověku taky alspon trošku uleví 😅 😅
Doufám, že ti tu bude mezi náma dobře. Já věřím, že bude, páč tady se každá chápe. Chlapi to mají trošku jinak a tak je většinou dost těžké po nějakém čase s nima o tomdle mluvit..myslí si, že už je truchlící období za váma, a nebo se prostě o tom bavit odmítají tak vůbec.. S náma to tu můžeš probírat do zblbnutí 😉 a uvidíš, jednou bude zase líp 😵 😵
Já mám doma skoro stejně starýho kluka 😉 Je fajn, že už máme alspoň "něco" 😅 na druhou stranu můžu odpřísáhnout, že když se něco takového stane a ženská přijde o mimi (byť mělo třeba jen 1cm) bolí to ukrutně ☹ ☹ stejně - ať už na tebe doma jedno jiný dítko čeká či ne ☹ ☹
Ale znova se opakuju 😀 PŘEJDE TO 😉 nikdy nezapomenš, ale naučíš se s tím žít 🙂 A neboj brzy se budete snažit o nové 😉
sirel a v kolikátém tt jsi o to přišla? Tuším , že to byl spontální potrat?

farmarska
29. zář 2009

ahoj kopi 🙂 teda včera ti tu nabízím grupáč a ty jsi se mi normálně lekla a utekla mi 😀 😀 😀
jak se vede v pracovním procesu ? 😉

Tercí ještě k tobě,ty opravdu žádnej nadpičník ani pneumošky nemáš 😠 😠 bo kdyby jsi měla, tak by jsi to měla s gaťákama i bez 😠 zklamala jsi mne holka, zklamala 😀 😀 😝

murynka
29. zář 2009

ahojky holky 🙂

vítám novou dušičku ☹ 😔 😔 cche to čas ono to přebolí ted to bude těžké ale spraví se to mysli na syna kterého máš doma a brzo se Vám povede miminko 😉

kopa
autor
29. zář 2009

Farmi mi ještě večer zase sexily 😀 😀 ale grůpáč klído 😀 😀

kopa
autor
29. zář 2009

jo a dneska jsem vstala s nakou náladičkou a normálně si dneska přeipadám sexy 😅 😀 je to vůbec možnéé 😀 jsem se namalovala,dala si lesk na rty.Vzala nové triko a nový svetřík 😀

farmarska
29. zář 2009

markee já když potratila prvně v tom 13tt, tak se mi už mlíko žačlo taky tvořit, tak mi tehdy kundolog napsal nějaký práška na zástavu, brala jsem vždycky nějak půlku na noc a myslím, že mi to tehndy pomohlo a po pár dnech braní se to zlepšilo a pak to po nějakém čase postupně zmizelo uplně. Tak ty jsi měla už, ale vysokej stupeň těhu 😔 takže ti neporadím, ale bejt tebou, tak si určo alspon zavolám k mudroj.

kopa
autor
29. zář 2009

Markee ahojky 🙂
moje známá jak porodila a dítě dala k adopoci.Tak dostala taky nake prášky na zástavu laktace a potom si musel prsa svazovat,obepínat prostěradlem,nebo něčím takovým.Ale raději bych si poradila s lékařem.

markee
29. zář 2009

No právě,oni mi ty prášky začli dávat hned ten večer po potratu. A brala jsem je ráno a večer až do tohodle pátku. Myslela jsem,že to bude stačit. Neříkali nic o tom,že mám mít víc balení nebo co dělat když. No budu tam muset cinknout,ke svýmu doktorovi a zeptat se. Pže to je fakt nepříjemný.

farmarska
29. zář 2009

teda kopi, tenb denodenní sex dělá divy! 😕 😀
to se mě stát nemůže 😠 ani ten sex 😝 ani, že bych si připadla sexi 😀

holky já budu muset jít zase na tu svou zvěř... ,pak musím vykydat auto od bordelu, dát ho trošku dokupy a pak se vrhnout na prádlo, mám ho tu 3koše 😅
ale vůbec se mi nic nechce 😝
navíc venku zima, tma, pod mrakem, nejradši bych zůstala celej den v posteli 😅 k tomu nějakýho samečka 😎 😀 bych si ten den uměla zpříjemnit 😀 😀 😀 😀

lendaw
29. zář 2009

Sirella: opravdu to chce jen a jen čas. Já jsem po druhém missed ab., 11. den po revizi. První v lednu tohoto roku. Obojí v 9tt. Už 2 roky se snažíme o miminko a nějak to nevychází. Ale naděje umírá poslední. Za pár měsíců se začnete snažit znovu a musíš věřit, že to vyjde. Nevím jak ty, ale já momentálně nějak moc dobře nezvládám poheld na těhotné a na miminka. Okamžitě začínám brečet. Člověk se ale vybrečet musí. Po prvním potratu jsem si myslela, že kdyby se to stalo znovu, tak už to asi psychicky ne nevydržím. Ale stalo se. A nějak se to vydržet musí. Doktorka mě teď vyšetřuje na všelijaké nemoci, odpoledne jedu vyzvednou výsledky z histologie a v říjnu nás čeká genetika. Každopádně ti držím palečky, abys už brzy viděla svět v jasnějších barvách.

farmarska
29. zář 2009

markee to věřím , že je. Navíc je to taková hnusná připomínka toho... 😔 ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru