Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
29. zář 2009

markét každý chlap mě něco 😅 bud ráda že se postaral alespon přes den 😉 budme rádi že nepijí nemlátí nás atd,,,,,,, 🙄 🙄 🙄

murynka
29. zář 2009

no nic holky 🙂

jdu do hajan!!!!!!

tak hezké popíjení snažení a kdo nedělá z toho nic jen hezkou dobrou noc 😵 😵 😵 😵 😵

sirella
29. zář 2009

mury:dík za odpověď...se sexíkem 6 týdnů nevydržím..to vím jistě.Mě bylo pořád zle a byla jsem pořád unavená,takže dlouho nic nebylo.Manželovi to hodně chybělo,ale nedělal z toho žádný problém.Co nejdřív bych mu to chtěla vynahradit 😉 Vidíš jaké to tu je 🙂 Včera a dnes dopolčo slzy...a hoooodně... a večer už myslím na "nemravnosti".v nemocnici mi dr.říkal že každý dr.říká něco jiného...v rozmezí 2-6 měs.Podle něj je prý nejlepší střed...4 měsíce.Jenže já nevím.Nejsem už nejmladší (skoro 35) tak nevím nevím....ale na to je ještě moc brzo.

markee
29. zář 2009

Murynko,právě. To si právě říkám. On je opravdu jinak fajn. On určo na mě vidí také to co by nechtěl abych dělala a tak. Jen prostě člověk občas čeká víc zájmu.
Holky jdu do té sprchy a pak spát. Dobrou noc. Tak zítra.

sirella
29. zář 2009

markee:Měj se...Dobrou noc

murynka
29. zář 2009

sir dej na to až ti psychika řekne jdeme do toho 😎 😎 jako u mě já jsme se bála i když některé na to hupli hned já měla strach a čekala jsem 😅 😅
no tak my sex měli naposled 9.3 pa asi ve12tt a v 16tt a jinak nic 😅 😅 😅

markee
29. zář 2009

Sirella,tak to zkuste po první MS. My to fakt zkusili po druhé MS a třetí už nepřišla. Prostě podle toho jak se budeš cítit. Já kdybych nemusela hledat práci,tak začnu od ledna,ale uvidíme co bude a co ne. Od ledna proto,že už mám letoška plný zuby a nevěřím tomu,že by to bylo fajn 😉

murynka
29. zář 2009

holky dobro noc 😵 😵

mě už bolí záda a tvrdne bříško ☹ tak papapa

sirella
29. zář 2009

mury:Já jsem byla napřed rozhodnutá že mimčo vzdám,že nemám na to abych šla zas na další revizi.Fakt se strašně bojím toho,že se to bude opakovat.Jenže tento názor mi vydržel necelé 2 dny po zákroku 🙂 Manžel dnes čučel že nechcu prášky,protože ještě v sobotu jsem tvrdila že ju.Říkal mi,že se mu to nezdálo...že je to zbytečnost,ale že mě nechtěl deptat zbytečnýma diskuzema.
Teda jste dobří,že jste to tak vydrželi....i když já teď celkem taky.Na poslední sex se skoro ani nepamatuju.Říkám si,že jsem se asi šetřila až moc...ve všem...a moc se zkoumala

sirella
29. zář 2009

mury:Dobrou noc...mějte se hezky holky...obě.A hezké sny 🙂

katyna6
29. zář 2009

tak jsem za váma holky zase nakoukla a musím se pochlubit...jsme se do toho teeeeeeď asi skoro trefili 😀 😀 😀 ,ale už půjdu do spršky a taky spát,asi... 😀 😀 😀 .jsem dnes nějak moc při chuti,nevím čím to je.Bývala jsem taková před otěhu,pak moc ne a dnes mi přítel říkal,že konečně jsem se mu zase vrátila 😀 😀 😀 .Tak dobrou noc,střízlivé i ty ostatní 😀 😀

sirella
29. zář 2009

markee:No uvidíme co bude...Já práci nehledám,protože je u nás místo tak max.někde na pokladně v supermarketu a na to mi manža řekl,že tohle fakt nemusím.Jsem doma už leta tak teď je to horší,že se nemám čím zaměstnat...myslím hlavně psychiku

sirella
29. zář 2009

katy:Dobrou noc...určitě se zadařilo 🙂

sirella
29. zář 2009

markee:Ten letošek pro mě taky nic moc...s tím lednem je to dobrý nápad...no...ještě uvidím.Já se znám...asi mě to přejde a budu chtít brzo...Já jsem fakt tydýt...asi nevím co chci...asi hormony

tercie
29. zář 2009

Ahoj holky, zas jsem se sem dneska dřív nedostala, a teď jsem ještě 2 hoďky dočítala, zas jsem čekala až dopere pračka, ještě to rozházím po sušáku a jdu chrnět.

Je mi líto že nám přibyly další členky, holky vše na útěchu už bylo napsáno, jen bych se opakovala, ale mooooc vám všem přeju úspěch a nový broučky do pupíků. Já když přišla o malou v dubnu ve 20tt, taky jsem myslela, že končí svět, ale po 3ms jsem se dočkala, v dubnu se mi narodí další mimi 🙂 a vy jste teď na řadě.

Jinak jsem se tu pěkně chlámala, vy zpitky, to jste si tu teda pěkně dávaly do frňáčků 😀
Já o víkendu taky popíjela, ale jen pivko a jen sem tam lok, abych neopila mímo 😀

Zlatíčka, zítra myslím 😀 se sem dostanu ještě během dne, ale teď už fakt mažu.
Dobroooooooou 🙂

aja.83
30. zář 2009

Ahoj holky, nejdřív hlásím, že na testíku opět jen jedna čárka, ale ještě jsem to nedostala, tak malá naděje tu ještě je, ale moc v to už nedoufám. Včera mě přepadla nějaká střevní viróza, lítala jsem na záchod jak zběsilá, měla jsem naštěstí dovču. Dnes už jsem v práci, je to lepší, tak snad to tu přežiju. Jdu vás dočíst, mám 4-denní absenci...

murynka
30. zář 2009

aja ach joo ☹ ☹ ale dokud není MS naděje je 😉 😵

sir také jsme říkala že další nezdar bych nezvládla ale člověk vydrží hoodně.....tak vzůru do dalšího snažení bez smutku a trápení 😉 😉 😉

copak lenička ta má asi kocovinu co 😝 😀 😀

vše přeji krásné uplakané ráno....

dlouho tu nebyla paaja nevíte někdo něco??? 😕 😕 😕 😕

kerrie
30. zář 2009

Krásné ráno 🙂

Tak kdepak se nám toulaj včerejší pařmeni? 😀 Já myslela, že jim pošlu virtuální česnečku na kocovinu a oni nikde 😀 😀

Aji........to mě mrzí 😔 Ale nevěš hlavu, příště to klapne. 🙂

Mury.......neříkala paajinka, že se někam s manžou chystají na dovču nebo prodloužený víkend? 😕

murynka
30. zář 2009

ker nevím právě 😕 😕

kopa
autor
30. zář 2009

Hlásí se KOCOVINKA 😀
Tak přítel se včera taky opil,takže nic nebylo 🤐 byli jsem rádi,že jsme vůbec zalehli do postele 😀 ale nevadí dneska je taky den 😉

kerrie
30. zář 2009

😀 Kopiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 Těžká jsou rána opilcova? 😀

murynka
30. zář 2009

paju jsme našla v jiné diskuzi 😉 😉 😉 snad je v pořádku 😵 😵

a první kocovina přišla 😀 😀 😀 dobré ráno 😀 😀 😀 takže jste se nestrefili co 😅 😅 😅

mabe
30. zář 2009

dobre ranko devcata, jdu se na vas juknout. 🙂 dneska mam zase dalsi kontrolu u dr., uz se tesim na mimiska. Jsem nervozni min nez obvykle, asi po tom NT screeningu z minulyho tydne. Snad bude vse ok. Dneska v noci se me zdal sen, ze sem si sahla na brisko a nahmatla jsem mimiskovo chodidlo. Uplne vycuhovalo ven z briska. Pak jsem teda po nekom strilela a plno krve z tech lidi splichalo - to mam z toho vecerniho asi jezeni. 😀

tehu bacily: tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,

kerrie
30. zář 2009

Mury.....tak to je dobře, že je paaja ok 🙂

kopa
autor
30. zář 2009

Mabe držím moc palečky na kontrolku,věřím že všecko bude v pořádku 😵
a chytáááááááám bacílky 😀

mabe
30. zář 2009

kopi, diky 🙂 chytej, chytej

aja.83
30. zář 2009

Mabe, také držím pěsti na kontrolu a bacilky taky chytám! Kopi, si nemysli, že ti je všechny nechám. 😉

mabe
30. zář 2009

tak jeste dalsi: tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,

🙂

murynka
30. zář 2009

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk 😎 😎 😎 😎 😎 😎

tady něco ode mě!!!!!ale pozor prskám holčičky 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
30. zář 2009

holčičku chci 😵 😵 😵 😵
chytám

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru