Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
30. zář 2009

holčičičky moje zlatý, mějte se tu kráňulince a já metoším alspon rychle povyndávat ten nákup z tašek 😅 😅

sirella
30. zář 2009

farmarska:Já jsem ráda že za pokladnu nemusím.Mám hodného manžela,který mi na to řekl,že to fakt nemusím...Jen nevím jestli by to teď nebylo lepší než sedět na zadku doma.Dřív jsem dělala mezi lidma a myslím,že by mi to možná pomohlo.Měla jsem tolik práce,že jsem se někdy celý den nezastavila...jenže teď už jsou u nás v okolí všechny pokladny obsazné.Je tu moc velká nezaměstnanost a tak je i o tyto místa dračka.

mabe
30. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. kontrola dopadla ok, deloha paradni, na UTZ jsme byly videt - tlouklo srdicko a pekne jsme plavaly, akorat mam min zeleza, takze jsem dostala tablety. To je z toho jidla nezdravyho, musim s tim neco delat. 😖 Jinak muzu chodit cvicit a plavat. V Cenapu, kam chodim k dr., to maji zadarmo pro sve pacienty - dotace od statu. Takze na cvico muzu podat prihlasku hned a na plavco az se uvolni misto. Dalsi kontrola za 3 tydny. 🙂

sirella
30. zář 2009

farmarska:Měj se taky krásně 🙂 čusík

farmarska
30. zář 2009

sir bude to lepší, vím t o , víme to tu všechny, přísahám!! 😉 😀 ale je to ještě moc brzy 😔
večer přijd zase mezi nás a raději místo flašky s náma pokecej 😉
tady se z tebe alkoholik nestane..., tady jen koňozávislák 😀 😀

sirella
30. zář 2009

😀 😀 😀 Jsem tu od včera a začínám být taky

sirella
30. zář 2009

mabe:Gratuluju...moc 🙂 To jsou moc pěkné zprávy.Strašně ráda to tu čtu....Vidím že to ostatním vychází tak snad časem i mě

mabe
30. zář 2009

siri, diky. jojo, cloveka to potesi, kdyz vidi, ze i pres dva nezdary se dari, tuk, tuk. ja to tak taky mela. 🙂

sirella
30. zář 2009

mabe:jejda...taky dvakrát nezdar???To už jsem slyšela u několika holek.Já zatím jen jednou a neumím si představit že bych to měla zažít znovu. ☹ Po jaké době jsi se začla snažit o miminko znovu???

mabe
30. zář 2009

vzdycky po roce

sirella
30. zář 2009

mabe:Aha...to se mi zdá strašně dlouho,ale asi je to rozumné.Já to určitě asi tak dlouho nevydržím.Uvidím co mi řekne dr. na kontrole.V nemocnici mi říkali že po 3MS,holky tady se do toho pustily i dřív tak zatím váhám...Je na to ale zatím strašně brzo.Ze začátku jsem říkala že už nikdy a teď bych nejradši hned 🙂

mabe
30. zář 2009

ja mela problemy s cykly, takze proto to tak dlouho asi trvalo. Ale stejne aspon tak pul roku jsem nechtela.

sirella
30. zář 2009

mabe:Já když jsem byla těhotná tak jsem se hodně zkoumala a šetřila tak teď si to vynahradím...A taky jsem si říkala,že by ani dovča u moře nebyla k zahození.My ji letos vzdali,protože jsem měla strašný strach že se s mimčem něco stane...no a po prázdninách se aj stalo.Ještě uvidím...Nemám se teď ale čím zaměstnat,protože nemám práci.No ale syn mi dává zabrat a to je někdy až až

maendy
30. zář 2009

Ahojky holkyyy 🙂
Tak se zase hlásím.Vypadá to že plánování miminka půjde do šuplíku.Kyvla jsem na novou práci,pokud se něco nestane tak 1,11 nastupuju na JIP do nemocnice do brna 🙂
Už se docela těším.Ale neznamená to že už mimčo nechci,chci a mooc,ale nechám to volně přírodě.
Antikoncepce nepřipadá v uvahu,prostě to necháme osudu. 😉

Teda holky vidím,že nás tu všechny válcuje chut na sex,já bych taky moc ráda,ale ještě se bojím a necítím se na to,ale chut by byla.

Jinak jsem byla dnes u známé,trochu věští z ruky a řekla mi že andílek který mi odešel byla holčička ☹
Ale že v nové práci se moc neohřeju,protože tam vidí toho chlapečka co už brzo příjde,po letech ještě jeden a zamoooc dlouho děvčátko 😵

Ale budu mít každé těhu moooc komplikované a složité.tak na 70% jí věřím 😅

maendy
30. zář 2009

sirel určitě si někam zajedte,my byli s manželem ted v beskydech na víkend a jen nám to prospělo.
Holky já už chci jít do té práce.nudím se.
ale musím se ted ponořit do knížek a zase opakovat.EKG křivky atd,trošku jsem v té ambulanci zakrněla. 😕
uvidím co mi osud přinese,vypadá to že mě čeká ještě specializace,no to mi jen zvýší plat a budu mít pak více možností.

sirella
30. zář 2009

maendy:Gratuluju k práci 🙂 Ty se máš že jsi sehnala práci na kterou se těšíš. 🙂

Já jsem přesvědčená ,že mimčo o které jsem přišla byla holčička taky.Moc jsme si ji s manželem přáli,protože máme doma kluka a ten nám dává dost zabrat.A holčičky jsou prý hodnější...

Taky bych si dala ráda věštit...strašně by mě zajímalo jestli se holčičky dočkáme a nebo jestli se mám na všechno už vykašlat.Jenom mám teda strach na koho narazím...bojím se podvodnic tak váhám

sirella
30. zář 2009

maendy:Hodně vážne o tom uvažuju...doma je to k nevydržení.Moře bych si fakt dala líbit...V červenci jsme byli v Čechách(okolí Náchoda) a bylo to moc fajn....domů jsme jeli už 4.Malá v bříšku 🙂

aronek
30. zář 2009

maendy, moc gratuluji k práci, mně to tu taky utíká, ani nevím jak. A kolik ti je ? jestli se tedy můžu zeptat. Ty plány na potomky vypadají na dvě pětiletky, když ta holčička bude až za dlouho 😀

aronek
30. zář 2009

Jinak já jsem pořád v práci, ráno jsem si sice přispala, ale zase na odpolední až do půl osmé, tak nevím co je lepší 😠

maendy
30. zář 2009

Bude mi 27,takže ta holčička by byla až tak v 40 😀 Podle toho jak mluvila ta známá 😕

Chtěla jsem být mámou v 24 nejpozději,ale má to být všechno jinak.

Myslím že v té práci nebudu mít čas na mimčo ani andílka myslet.budu dojíždět 45 km,sice ne denně,ale budu dělat noc,den.Tak jako po škole.Jak se říká nikdy neříkej už nikdy 😀

Mám se prý těšit na skvělej mladej kolektiv,doufam že nebudu nejstarší 😀

Manžel a moji rodiče jsou uplně nadšení,no já taky.

Holky možná na tom něco bude s tou holčičkou,před otěhot a po revizi se mi zdálo o holčičce,poprvé jsem jí hledala a podruhé rodila.Ten sen po té revizi mě po probuzení moc bolel.

maendy
30. zář 2009

Aronku,ale asi se tak nehlídáš a to je lepší,já byla doma a taky to nedopadlo dobře.Pokud otěhotním znovu,opravdu to budu tentokrát tajit jak dlouho to pujde a budu v práci a rodině to řeknem hooodně později,pak by se zase jen trápili.

Ale šetři se,mám strach aby se ti tam mezi těma potvorama něco nastalo.

aronek
30. zář 2009

maendy, já bych se doma zbláznila. Mám vysokou hodnotu z NT a doma bych jen myslela na to, co když to zase nedopadne. Sice už to v práci všichni ví, ale nějak mi neubírají 😠 , ale přežít se to dá, jen ta domácnost doma pláče, dnes si musí přítel sám uvařit a dojed nakrmit psi, tak jsem zvědavá co mně doma čeká 😀

aronek
30. zář 2009

jinak 27 let jde. Mně je 31 a porodím před narozeninama, tedy doufám a taky jsem myslela, že do třiceti mám rodinu a nějak se nezadařilo. Není nad to ukončit devítiletý vztah a nechat tam všechno, ještě, že ty děti nebyly. Odvezla jsem si jen ty psi 😉

tercie
30. zář 2009

Holky my montujem zrcadlo do koupelny, Pat a Mat hadr, ale sleduju 😉

martinkal
30. zář 2009

Ahoj holky,
mám prosbu, před několika měsíci jsme tady debatovaly o tom stetoskopu 🙂 , myslím, že ho má Murynka a Kupinka, nejsem si teď ale jistá.

ZAJÍMÁ mě od jakého týdne jde přes něj slyšet mimískovo srdíčko a jestli je slyšet pokaždý, když si ten stetoskop přiložíte k bříšku. Koupila bych si ho, ale nevím jestli už teď???????????

martinkal
30. zář 2009

Ahoj Aronku jak je? Jdeš zítra na tu krev?

martinkal
30. zář 2009

Terci, tak hlavně ať ho nerozbijou 🙂

tercie
30. zář 2009

Marti myslím, že už by slyšet být mohlo, ale ne každý ho najde, tak abys nebyla vystreslá, kdybys neslyšela...

martinkal
30. zář 2009

Tercí a myslíš už v 18tt, že by mohlo být slyšet?

martinkal
30. zář 2009

Jinak jsem koukala, že jsme na tom podobně, já o mimi přišla v březnu a v březnu se mi má narodit a ty to máš o měsíc obojí posunutý 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru