Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
30. zář 2009

já jsem čekala týden,doktorka čekala jestli to srdíčko na nás nevykoukne 😔 a pak jsem šla do nemocnice se objednat a čekala jsem dva dny. 😔

tercie
30. zář 2009

KOpís tak to brzy půjde vajucho 😉 Jistit jistit !!!! 😀

sirell ono se to řekne já vím, a někdy prostě eoce převládnou, to se nedá nic dělat, holt to prckovi vysvětli, že ses třeba bouchla, ale to je asi kravina co 😅

sirella
30. zář 2009

tercie: 😀 Tak to by mi neuvěřil....že jsem se bouchla o tlačítka na noťasu a nebo o myš 😀 Toto mě fakt pobavilo 😀 Hned je trošku líp

tercie
30. zář 2009

Kopi na testík jsem koukala, ale já to nikdy nepoužívala, takže se neorientuju, ale vzhledem ke 30ti denním cyklům bych se přikláněla k tomu, že bude, teď takových 4-5 dní bych to jistila 😉

Sirel no jo, já dneska vůbec srším vtipem 😀

sirella
30. zář 2009

kopa:To musely být ale nervy ☹ Obdivuju tvůj optimismus.Ale třeba budu taky taková 😉 Počkám prostě až se ta bolest trochu otupí a půjdu do toho znovu 😵

tercie
30. zář 2009

Já když jsem musela na přerušení teď v dubnu, tak jsem musela taky čekat asi 5 dní než by měli volno ve Varech v nemocnici, a to jsem nedávala, 5 dní chodit v břiše s dítětem, který mě kope a já se ho chystám zbavit... strašná představa, tak jsem radši jela do Plzně, ale vyvolávání stejně trvalo 4 dny, a na velikonoční pondělí byl konec. Nejhorší dny mýho života.

sirella
30. zář 2009

tercie:To věřím 😔 Ale už jsi těhulka a tak držím palečky aby to bylo všechno OK 😉 Strašně mi tu pomáhá když vidím tolik holek co si prošly tím samým jak si už znovu těhotní

tercie
30. zář 2009

Sirell já taky nejdř chtěla úplně hned po 1ms, pak jsem se ale začala trochu bát, přece jen, abych to nespěchala a třeba čípek mimi pak udržel, no a po 3ms to přišlo 😉 Říkala jsem si, že když to bude mít se udržet, tak se to udrží, příroda sama rozhodne 😉

venuska
30. zář 2009

Markét, poslala jsem ti IP.
Ta kuchyň je moc hezká. Máme taky kuchyň od Oresi, a jsem maximálně spokojená. A sedačku máme hodně podobnou, akorát v oranžové barvě 🙂
Takže se těš na tu kuchyň, mají hezké kuchyně, opravdu. 🙂

tercie
30. zář 2009

sirell jojo, mě to hodně pomohlo taky 🙂 je to jak motor, jak ostatním přibývají týdny 🙂

venuska
30. zář 2009

Markét, díky za tu adresu, juknu na to.

Kopi, docela hezky se ti ta čárka vyjasňuje. Já měla ze začátku taky hodně slabou čárku a vidíš, Natálka je v bříšku 🙂

Tak jsme složili to lehátko, vypadá moc hezky. Nafotím a dám do albíčka.

Vy jste tedy rošťandy 🙂 🙂 ale je to fajn.

markee
30. zář 2009

týjo holky,tak já jsem si sundala obvaz a je mi líp.Sice prsa bolej,ale můžu dýchat.

sirella
30. zář 2009

tercie:Já počkám co mi řekne příští týden dr.Jak jsem dnes prolezla ten kopec stránek tak jsem narazila na strašně moc dotazů(a odpovědí) na otázku kdy na mimčo znovu.Dost mě to uklidnilo.Jenže se znám...teď jsem ještě hrdinka ale po 1MS budu chtít asi zas čekat...budu určitě trochu srabík,ale uvidíme...Mám prostě strach z toho,že se mi to stane zas.Uvidím i jak na tom budu psychicky...pokud nebudu v poho tak do mimča nepůjdu.Fyzicky jsem OK tak ještě tu hlavu dát do richtiku.Mám taky strach abych nečekala dlouho,protože už nejsem nejmladší...tak aby to ještě vůbec potom šlo

sirella
30. zář 2009

tercie:A taky si říkám že jsem pokaždé otěhotněla do 3 měsíců...a to jsme tomu nechávali úplně volný průběh...tak to třeba vyjde zas na ty 3 měsíce

markee
30. zář 2009

Tercie a pila jsi normálně nebo o hodně méně? Já piju tak tři hrnečky denně od včera a fakt umírám žízní ☹ Řekli málo pít,ale já nevím kolik je málo,tak piju radši hodně málo ☹

maendy
30. zář 2009

tak to na mě ted nejak dolehlo,asi tím seriálem na prime,je to sice sranda,ale ten porod mě rozbrečel.
Pomyslela jsem na 18 duben,to datum asi nepřežiju až příjde.
V topstar bude mluvit bartoška o svem potratu.

sirella
30. zář 2009

maendy:Taky jsem koukala...Já měla termín na 13 dubna tak to vidím podobně.Nevím jak mi bude v ten den.Třeba si už budu těhotnit a bude to všechno lehčí

markee
30. zář 2009

Maendy a sirella,já byla na své TP propuštěna z nemocnice po potratu ☹ V lednu mě čeká další TP a to si myslím,že bude horší ☹ prostě se nedá čekat,že budeme chladné,to bude v nás pořád ☹

sirella
30. zář 2009

markee:tak to je fakt.Já na to myslím pořád.Vím,že je ještě strašně brzo ale jak to tu od včerejška sleduju tak už věřím že bude líp.Jsem strašný nervák tak mám strach samozřejmě z toho,že se to bude opakovat a taky že se budu vztekat...jenže já si prostě nemůžu pomoct.Syn mě začal dost zlobit a nervuju se.Manža říkal že bych potřebovala jít do práce....to bych na takové věci neměla čas.Jenže se mi zdá,že snad na Filipa jde předčasná puberta nebo co....v 8 letech by to bylo hoooodně brzo.

maendy
30. zář 2009

Ale věříte že už o tom nemluvím o tom s nikým,jen s váma tady?
Nechci aby lidi viděli jak pláču,nechci aby se semnou trápil manžel a rodina.Proto se snažím být silná alespon na venek.Proto jdu i do jiné práce daleko od domova.Řeknu jim to když se budou ptát,ale nechci se v tom před někým patlat,už to beru jen jako mou bolest,jen mou.stejně to nepochopí.jen vy tady.
Věřte že po mimču moc toužím ale nesmírně se bojím další bolesti.
Doted mám srdíčko nakřáplé a někdy dost bolí.Dnes je to 3 týdny co nám andílek odešel,proto pláču,manžel příjde za pul hodiny domu,měla bych s tím přestat,ale nejde to.
Tak mi chybí srdíčko moje maličké,proč ho pořád holky vidím blikat na tom UZV,proč?
vždyt to bylo všechno ok,sakra,byla jsem tak šťastná....

markee
30. zář 2009

Maendy,jen si poplač dokud jsi doma sama. ☹ Dostaň to ze sebe.

maendy
30. zář 2009

sirel já jsem děsnej nervák a stresař,pořád si říkám že to nebudu všechno tak řešit,ale neumím to.Ale když jsem byla těhu nic jsem neřešila,všechno mi bylo fuk,byla jsem spokojená,vše šlo kolem mě,usmívala jsem se jak pako,prostě já a moje srdíčko 😔

Ted už se zase nervuju,po 3/4 roce zase kouřím,stydím se za to,ale nemůžu jinak,jsem steklá,moje kámoška má dvě děti a cig neodložila ani v těhu.Doprdele a já papala vitamínky a ovoce a kefírky........

omlouvám se zato holky,já je zase odložím,já jsem takovej sváteční,nebo takový kuřák ve stresu.Když byl manžel na operaci,když muj bratr skončil se srdcem na koronarní jednotce v brne.Jak to povolí tak už jsem zas nekuřák. 😵

maendy
30. zář 2009

markee co ty manžel,už to povolilo?

markee
30. zář 2009

Maendy,to nás tu štve nejvíc všechny,že my jsme takové poctivky,papáme zdravě,neděláme nic špatně a stejně to nedopadlo. Pak se čílíme na celý svět a prostě se to pořád vrací,proč my,proč zrovna my.
Dostaň to ze sebe, vyplač se,co jiného nám má pomoct? Neboj časem to miminko bude,určitě přijde 😉

markee
30. zář 2009

Maendy,nejspíš to povolilo,pže se mi stalo to s těma prsama.Takže omotává,stahuje a pomáhá mi. Je mu líto,že zas mám tohle,takže mě neprudí a nechává. Je klidnější i já,ale nějak to samo přešlo. Chjo. Je mi to tak líto,že máš to trápení pořád takové. Ale opravdu se vyplakej. Myslím,že za pár dnů mě to zas dostane,tak mě zas budete dávat dohromady 😉

sirella
30. zář 2009

Holky...já se držela a snažila nebrečet aspoň před synem.Dnes to nešlo udržet...a taky to nešlo zastavit.Ale je to bobek...i když fakt nevím co se s ním děje.Někdy je na mě strašně hodňulinký a někdy s prominutím klackovitý...odmlouvá,zlobí,ve škole se zhoršil a už mi několikrát řekl že jsem teda ale fakt děsná...a to po něm chci např.aby si vyčistil zuby...Kdyby měl o pár let víc tak bych to sváděla že je fakt v pubertě,ale takto nevím...Díval se na Harryho Potterra a jak se tam pořád čaruje tak si vzal ze své kouzelnické sady kouzelnickou hůlku a načapala jsem ho jak mi tajně udělal pár koleček ve směru kde jsem měla zadek a zašeptal: Ocásek!!! 😀 No to by ještě chybělo...

maendy
30. zář 2009

kdo jiný by si to zasloužil než my tady,že?
Je to moc nespravedlivé,my tady po tom prckovi tak toužíme,tak moc až z toho zblbnem,a v bejbyboxu přibylo 12 mimčo. 😠
Ale raději tam než do popelnice.
Já ted nenávidím spoustu lidí,hlavně šéfa 😠 😠 😠
Ale má to tak být,manžel řekl,že bych tu změnu nikdy neudělala.
Jen mě mrzí že se z manželem méně uvidíme,oba budeme mít zase služby,takže si nějaké snažení ani nedovedu představit.
Mám stochutí zakřičet,že na mimčo už kašlu,když mi ho příroda či bůh či co nechce dopřát.já se vždy chovala k lidem pěkně,ale svině to mají holt v životě lepší. ☹

Tak budeme holky taky,no ne a budeme tu hlásit // za druhou

maendy
30. zář 2009

já mám pár dní klid a pak to příjde,prostě středa. ☹

tercie
30. zář 2009

Holky omlouvám se, byla jsem krmit psa a pak jsem ještě půl hodiny loupala pomelo tak se konečně cpu, už jsem měla laso až na podlahu - jako ze slin 😀

Sirel 13.dubna já přišla o malou, vyšlo to na velikonoční pondělí...

Holky ale paradoxně mě TP kterej jsem měla 8.9. ani nerozhodil, a ještě chodím sledovat kámošky, co měly termín taky v září. Asi proto, že jsem znovu těhu, je to lepší. Kéž vám to vyjde taky tak!!! Je to pak o hodně lehčí...

kopa
autor
30. zář 2009

Dobrou noc děvčátka 🙂
já jdu ještě pojištovat 🙂 jsem nasadila sexy pohled na příteláka a hnedka je nahořeee 😀 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru