Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

angeles
2. říj 2009

Ach jo, zlababa, je mi to moc líto.

sirella
2. říj 2009

farmi:ahojky...ty jsi ale holka šikovná 🙂 Já zatím nic...až zítra.Zasekla jsem se na tarotu tak si věštím...a zatím mi vycházejí samé dobré věci

kopa
autor
2. říj 2009

😢 Zlababi je to moc líto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Mrzí mě to strašně moc.Nechápu proč se to furt děje 😔
Asi tě ničím nepovzbudím 😔

farmarska
2. říj 2009

panebože, žlabi!!! ☹ ☹ ☹ td jsem se to normálně dozvěděla 😔 😔 😔 to je strašný ☹ ☹
todle by se nemělo dít 😢 😢 podruhý ne 😢 😢 😢 moc mne to mrzí, normálně mám slzy v očích 😔 😔 😔

broučku žlabi, je mi to moc moc líto, všem je nám to tu líto ☹ holčičko naše, drž se, posílám moc moc moc sily! 😔 😔 😔

kopa
autor
2. říj 2009

Zlabi posílám ti moc síly aby jsi to všecko zvládla 😔 😔

murynka
2. říj 2009

holky je toho ted nějak moc ☹ ☹ ☹ samé nové tváře ☹ ☹

moc mě to mrzí 😔 😔 😔

a strašně se bojím do konce máme ještě daleko ☹ ☹

kopa
autor
2. říj 2009

Holky když to tak čtu,tak se už ani snažit nechci 😔 😔 Nikde nemáme záruku že se to nebude opakovat 😔 Nedovedu si představit,že by se mi to stalo dvakrát či třikrát 😢 😢 Já už bych to vzdala 😔

kopa
autor
2. říj 2009

Murynko přemýšlím,jestli to není fakt tím co mi řikala dr,že na podzim je toho nejvíce 😔 na jaře je prý lepší otěhu 😅

farmarska
2. říj 2009

holky tak to je zase depka jako blázen 😢 čím to je, že se to takhle opakuje? 😖 člověk fakt nemá jistotu nikdy žádnou 😔
vůbec si neumím představit, co budu dělat, jestli otěhotním a stane se mi to zase-potřetí 😔 😔 😔
ach jo 😖

murynka
2. říj 2009

leni asi na tom něco bude!!! ☹ ☹ ☹ ale proč?? 😕 😕

a vy co jste ve fázi snažení nebo před snažením!!!nevzdávejte to holky!!!!!

věřte že člověk má síly víc než si myslí 😔 😔

kopa
autor
2. říj 2009

Holky mě tenkrát doktorka říkala,že nikdo neví proč se to stává 😔 že to furt zkoumají 😔
Třeba se dočkáme nakych prášků,nebo něčeho co nám zaručí 100% že nepotratíme 😔

farmarska
2. říj 2009

jéé kopi, koukám, že myslíme obě, ve stejnou chvíli, na uplně to samé! 😖

angeles
2. říj 2009

Kopa, ale mi to přece nemůžeme vzdávat, někdy bychom toho mohli litovat.

kopa
autor
2. říj 2009

Markét už si moc nepamatuji proč 😕 přeci jenom jsem tam byla před rokem,ale říkala,že se mám každopádně vyvyrovat nachlazení a že když nebude tuhá zima a bude příjemně že máme zkoušet.Ale prý by to bylo nejlepší až v květnu 😅
Já vím to se nedá naplánovat.

No u nás má přítelák zas nakou depku ani nepřijel ožralej jak jsem čekala 😅 asi dneska nic nebude 😔

murynka
2. říj 2009

leni si myslím že prášky nepomůžou ☹ ☹
tohle je asi příroda vyřeší to takto na začátku za nás než pak v pozdějším stádiu rozhodovat jako markee 😢 😢 😢

jak píše angels nevzdávat to!!!!!

zlababa07
2. říj 2009

Kopi, podle mě to je blbost. Poprvé se mi to stalo v červnu! Takže žádnej podzim, prostě asi jen blbý geny nebo jinej šmejd ☹ Chjo, mě to tak neskutečně drtí, nejvíc to, že je to fakt jak přes kopírák. Prostě v 6-7tt na ultrazvuku srdíčka a pak za týden se to prdi prostě rozodnou zabalit. Ale proč??? Přitom jsem brala listovku, zaváděla utroš a šetřila se jak to jen šlo.

Mury, ty se proímtě tímhle vůbec netrap, máš to za pár, miminko je zdravé, uvidíš, že za pár týdnů už jí budeš chovat v náručí. Tak žádné depky, ju?

farmarska
2. říj 2009

angeles, to máš sice pravdu, ale já už to zažila dvakrát, to sklamání, bezradnost a bolest, dvakrát už jsem to oplakala 😔 a potřetí to už fakt nezvládnu 😒

kopa
autor
2. říj 2009

Angeles já vím 😔 Jenže vem si já jsem čekala rok až přítelák povolí snažení a tedka kdybyse mi to zase stalo,už bych to nedala 😔

murynka
2. říj 2009

zlab to jo ale v létě jsme nechodilo tolik nových jako na podzim ☹ ☹ to už mám vypozorované za tu dobu,,,,,

kopa
autor
2. říj 2009

Holky a nemůže to být třeba tou revizí?? 😕 to asi taky néé.

farmarska
2. říj 2009

holky přesně tak jak tady každou nakopne, když některá znás otěhotní, tak přesně tak , mě to hrozně srazí, psychicky až uplně na dno, když se něco takovýho tady některé z nás stane 😔

kopa
autor
2. říj 2009

Farmi taky to tak cítím jak ty 😔

kopa
autor
2. říj 2009

holky a kdepak se nám toulá Mirax??to je ještě na té dovče? 😕

zlababa07
2. říj 2009

Kopi, já se ted doktora ptala a povídal, že po revizi reálně hrozí spíš samovolný potrat než toto. Prý když se otěhu moc brzy, děloha a čípek to nevydrží a povolí a plod se potratí ven. Tyhle zamlkliny se stávají spíš z důvodu špatné výživy plodu, špatné genetické výbavy, infekce a tak. Ale ne vždycky se to právě zjistí 😒 ☹

angeles
2. říj 2009

Holky, já poprvé měla zamlklý potrat, potom porod zdravého chlapečka a teď porod mtvého chlapečka, který vážil už dvě kila a říkám znova nevzdám to, i kdybych si to měla proležet v nemocnici. Nechci se jednoho rána probudit s tím, že toho budu litovat, že jsem to prostě vzdala a nezkoušela dál. Potom už může být pozdě.

katyna6
2. říj 2009

zlabi-tak strašně je mi to líto ☹ .Achjo...tak dlouho jsem nebrečela,už jsem byla v pohodě,ale tohle jsem nezvládla...Je mi beruško moc líto,že to nevyšlo ☹ ☹

farmi-jo,vystihla jsi to úplně přesně!!!!

sirella
2. říj 2009

holky.Jak jsem byla v poho tak už zas depkuju ☹ Chtěla jsem počkat na první MS nebo max.druhou a jít znovu do snažení,ale teď nevím...úplně mě to přešlo.Fakt nechápu že se to stane dvakrát nebo i víckrát těm samým holkám...to je snad sen...hodně škaredý

farmarska
2. říj 2009

jo jo je nás tu novejch moc ☹

žlabi no právě, člověk ted napodruhý zkoušel a dělal všechno možný i nemožný, aby donosil 😔 a stejně nic ☹ si pamatuju, jak jsem žrala tabletky, nepila kolu, kafe, snažila se jíst zdravě, jedla prášky na udržení, ležela, nenamáhala se, nezdvihla jsem ani těžší hrnec, ... a stejně tohle všechno k prdu 😢 😢

markee
2. říj 2009

Holky s tím,kdy se otěhotní si myslím,že ty MA nemaj co dělat. Johanku jsme splodili v únoru a donosila jsem jí zdravou. Další pokus-v prosinci jsme splodili a nedopadlo. A teď jsme splodili v dubnu a sice nebylo MA,ale stejně-genetická vada. ☹

katyna6
2. říj 2009

markee-já mám na gyn moc moc hodnou sestřičku,skoro stejně stará jako já a ta i po revizi taky říkala,že víc MA bývá v zimě a na podzim,ale já otěhu v červenci a co...Ale já to prostě nevzdám a budu se snažit,doku to půjde!Přesně,jak psala angee!!!

sirelko a ty nesmutni a depky zase odežeň.Tohle si prostě nesmíš říkat!Co ti řekly karty...no...honem si to znovu přečti! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru