Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
3. říj 2009

Já bych mu to taky nenechala číst..........až najde zakódovaný telefon, tak bude nas....., že se do něj nemůže podívat 😀 😎 😝

murynka
3. říj 2009

nevím celý den mě bolí bříško ale jako žaludek.. ☹ ☹ a ted se to zvrhlo tak že je mi prostě na blití 😝 😝 pardon !!
ale je mi fakt zle možná je to i Míšiným manželem 😀 😅 ☹ 😠 😠

sirella
3. říj 2009

kerrie:to je fakt...uslyší několikrát pípání a nebude vědět kdo to je... 😀 Ten si užije 😀

tercie
3. říj 2009

Mury ani se edivím, já celej den nervama taky nemohla jíst, je mi z toho na blití ze všeho...navíc že se mnou spí a strká mi ho vymáchanej v jiný k dítěti... naštěstí vždy po koupeli ale stejně 😖

murynka
3. říj 2009

míšo fuj ☹ ☹ ☹ já bych s ním prostě nespala 🙄 🙄 🤐 🤐 🤐

zlababa07
3. říj 2009

Holky jdu na superstar, tak se tu mějte. Hezký večer

murynka
3. říj 2009

jako jsme zdr.sestra a umím si představit ty věci ..........to se nebojíš o mimi???

murynka
3. říj 2009

já jdu asi blinkat ☹ ☹ ☹

tercie
3. říj 2009

Já důkaz jako takovej, že s ní chrápe nemám, ve zprávách to taky nebylo, jen že na sebe myslej, miláčku Ťu ťu ťu, to mě nenapsal ani nepamatuju, a jestli přijede a tak, ale ruku do ohně bych za to nedala, určitě se spolu po nocích nemodlej 😝

tercie
3. říj 2009

však má utrum...

markee
3. říj 2009

Murynko,tak ať je pak lépe.
Tercie,mě je to opravdu moc líto ☹

murynka
3. říj 2009

ty jooo chápu jako kdyby můj manžel mi zahnul fakt spolu nespíme...ale ty s ním spíš a asi často a stějně ☹ 😠 😠 😠

tercie
3. říj 2009

Aronku mám to, díky 🙂

kerrie
3. říj 2009

Mury ☹ Kočko, ať je Ti brzo zas dobře!!! 😉

murynka
3. říj 2009

děkuju já to přežiju 🙂 doufám že sofinku nevyblinkám 😀 😀 😝 😝

kerrie
3. říj 2009

Terci.............to je fakt nechutnej blb (s prominutím)............copak neví, co doma má, že si dovolí takhle blbě riskovat, že o vás přijde? ☹ 😠

aronek
3. říj 2009

terci nemáš zač, dej nějaké hezké vyzvánění 😉 a pak dej vědět, kdy dorazil a začnem 😎

sirella
3. říj 2009

tercie:mizím dát spát malého...beru si půlnoc...ok???Nebo i pozděj???Musím si dát budíka abych nezabudla 🙂 Budu kuk na TV

tercie
3. říj 2009

Holky poslala jsem jí sns, mám ještě jedno číslo díky mobilnímu připojení, žejestli má odvahu rozbíjet někomu rodinu, jestli je taky připravená nést následky... snad jsem neudělala špatně...

Aronku on t sedí už celou dobu 🙂

kerrie
3. říj 2009

Terci a fakt můžu psát mezi tou 3-4? Abych tím nezavařila Tobě, když budeš chtít třeba spinkat..... 😕

murynka
3. říj 2009

holky tak malé nesedla ta gulášovka od tchýně ☹ už jsme jí nemusela před těhu vždy mi po ní bylo zle..ale ted jsme si tak pochutnala..a stejně malá to nezkousla 🙄 🙄 tak to šlo ven 😖 😖

aronek
3. říj 2009

terci, jesli ti ona bude mít odvahu odpovědět, tak by mně zajímalo co napíše. Dobře, tak já sem tam napíšu, aby to nebylo nápadný. Má to mít obsah, nebo stačí jen ty písmenka?

sirella
3. říj 2009

mury:To je mi líto...ale když je venku tak bude líp 😉

sarlotta
3. říj 2009

Ahojky, tercinko ouvej 😒 Právě jsem Ti chtěla navrhnout abys kontaktovala rovnou tu mrchu - nejspíš vůbec netuší co dělá a s kým.

druhá věc ..... upřímně... jediné co si Tvůj drahý zaslouží je abys mu zbalila kufry.

kerrie
3. říj 2009

Mury.....to je možný........gulášovka je taková těžší do žaludku a i dost kořeněná.......tak třeba Ti nesedla......A ulevilo se ti aspoň, je Ti líp aspoň trošku? 😉

sarlotta
3. říj 2009

mury... no totok... tak se natáhni.... už bude určo dobře.

tercie
3. říj 2009

Stačí klidnějen ahoj nebo tak, no já se stejně bojím,že to napíše jemu, co jí přišlo, ale on tohle moje druhý číslo asi nemá...

Mury promiň že je ti kvůli mě špatně... snad se ti uleví když to půjde ven..¨

Hoky sedí tu a furt si s někým píše... v devět jde ke psům, když tu tel. nechá tak s juknu

murynka
3. říj 2009

jo jo bříško už netlačí...měla jsme strach o malou ale ta kope...ale jak kopala tak to bylo ještě horší no fuj...
to byla zase zvracení po dlouhé době 🙄 🙄
a zítra jí tu gulášovku vrátím 😀 😀 😀 babce jedný 😀 😀

tercíku jsem zvědavá zda odepíše?????

murynka
3. říj 2009

sarlot já ležím 😉 a děkuju jaký jsi měla den???

martinkal
3. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Zlababi je mi líto co se ti stalo, ale bereš to celkem dobře a z toho mám radost, žč nejsi na dně 😉

Flair gratuluju ke // už jsme na ně dlouho tady čekaly 🙂

TERCÍÍÍ promiň, ale tohle je moc!!!!! Vůbec si neumím představit jak bych se k němu po tomhle měla chovat, já manželovi 100% věřím, a ani jsem nikdy neměla důvod nevěřit, mobil si nechává normálně na stole, i když jde pryč, a kdybych byla ještě k tomu těhu a tohle mi udělat. Přísahám musel by odejít, a mimi bych mu nikdy neukázala.
😠 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru