Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
5. říj 2009

a jiným známým - o kterých víme, že jsou dost na erotiku - jsme koupili krásně udělanou knihu Kámasútra...tady spokojenost

mari111
5. říj 2009

ale ten album aj to foto puzzle je taky dobrej napad, mne se nedavno vdavala "skoro" tchyne a taky dostala svatebni fotoalbum a moc se ji to libilo 😉

mari111
5. říj 2009

ahoj zlabko, mne taky nasli v krvi neco zvlastniho ale to bolo tim ze asi dali krev pozde do laborky nebo popletli skumavky jak mi to pak vysvetlila dr, takze jen at vam to udelaj znova a oradne, mne tam jinak dr nasla akorat protilatky, ze jsem byla chora pred tehu nebo pocas tehu ale jinak to bylo vse v poradku. tak snad vam to poradne skontrolujou at vite na cem ste, a dobre to dopadne

angeles
5. říj 2009

Já mám hodně fotek mé dlouholeté kamarádky, tak chci udělat album a ke každé fotce něco napsat. No prostě, " Jak to všechno začalo".

sirella
5. říj 2009

ahojky holky...jen jsem chtěla ještě k tomu bříšku u miminek..My dávali special čajík z lékárny a strašně dobře zabralo i masírování bříška kolem pupíku 😉

Ahojky Katy,jsem ráda že je líp...hned jdu na IP 😉

maendy
5. říj 2009

holky já se s váma na nějaký čas rozloučím,je toho na mě moc.
jak už jsem jednou psala,že nám naše manželství po potratu ochladlo a já bláhová si myslela že ten víkend v beskydech nám pomohl. ☹ ,manžel neví co chce.A já tu někomu radím,kráva.
Jedno hloupé těhotenství a co všechno to změnilo.
práce,psychika a manželství v prdeli.
Omlouvám se ale nemám na to.Přeji vám všem brzo //,pevné nervy a hlavně milující manžele.
A děkuji za všechno holky,nebýt vás nezvládla bych to.

aja.83
5. říj 2009

Mendynko, to je mi líto, že máte takové problémy, tak ať se brzy vyřeší. Zase za námi někdy přijď!

angeles
5. říj 2009

Maendy,nás právě tato tragedie s manželem ještě více sblížila a doufáme v lepší zítřky.

mari111
5. říj 2009

mendynko tak vam preji at se to co nejdriv srovna a brzo se vrat mezi nas

sirella
5. říj 2009

maendy:Měj se hezky a drž se...určitě se to spraví...U nás je to jako u angeles fakt to bude jen lepší

if.v
5. říj 2009

Maendy, tak hodně sil a pevné nervíky. Vím, že to teď bude asi těžké, ale pokud má vaše manželství dobré a pevné základy, ustojíte to. Jen to chce čas a moc trpělivosti - oboustranně. Držím palečky, oni i ti chlapi to nepodařené těhu dost těžko nesou...promluvte si v klidu a bez vytáček a uvidíš, co z něj "vyleze". Každopádně tady je pro smutky a splíny vždy místa dost a spřízněné duše tu najdeš pořád...

zlababa07
5. říj 2009

Maendy, to mě moc mrzí! Až budeš mít zase chuť, přijď za námi. Uvidíš, že se brzy vše obrátí k lepšímu. Myslím na tebe a posílám obejmutí.

kopa
autor
5. říj 2009

Ahoj holky 🙂
normálně jsem dneska měla sen,že jsem těhu 😅 😅 😀 a ráno jsem se probudila a bylo mi zle 😅 😀

if.v
5. říj 2009

já musím říct, že my máme svoji krizi za sebou - bylo to dost nepříjemné o tom vůbec začít spolu mluvit. Je to už víc než rok a "zajímavé" bylo, že jsem to vnímala pouze já. Manžel měl pocit, že je vše v pořádku....takže teď už je to snad opravdu dobré a lednová událost nás přesvědčila o tom, že opravdu spolu další mimi chceme a těšíme se na to oba dva (teda tři, i s malou. ta se nemůže dočkat, až bude "velká" ségra 🙂)

kopa
autor
5. říj 2009

Meandy 😔 to je mi líto.Tak at je u vás zase všecko v pořádku 😵 A zase za námi přijd 🙂

if.v
5. říj 2009

Kopi, já měla sen, že jsem sama se 4 chlapama 🙂. neznám ani jednoho z nich, ale bylo to moc příjemné...zrovna o tom povídám manželovi...

kopa
autor
5. říj 2009

ach my měli krizi cca.před třemi týdny 😔 něco se stalo 😔 ale od té doby je snad vše v pohodě.

if.v
5. říj 2009

třeba Kopi opravdu jsi....ani nevím, kolik jsi DC

kopa
autor
5. říj 2009

jéé 4 chlapi 😀 😀

if.v
5. říj 2009

To bylo Kopi tehdy, jak jsi se na pár dní odmlčela?

if.v
5. říj 2009

jo jo, bazén, teplo, spousta voňavé pěny, přítmí...hmmm 😎

kopa
autor
5. říj 2009

jsem 19dc-20dc.Protože já nevím já vždycky den před MS jen lehounce špiním.Tak to počítám,až od pořádného krvácení.
No chtěla bych být moc těhu 😵 ale nechci být zklamaná.Píchá mě furt v podbříšku,až mám někdy pocit že to dostanu...
tak uvidíme,až budu testit příští týden. 😉

kopa
autor
5. říj 2009

Ivčo ano 😨

angeles
5. říj 2009

Holky, je mi to moc líto, čím vším procházíte. Jak tak čtu, tak Terci to taky nemá moc snadné s tím manželem. Meandy, chce to opravdu čas. Musíte věřit, že k sobě patříte, a že vás tato těžká situace nesmí rozdělit.

katyna6
5. říj 2009

sirella-těší mě 😀 .A díky za IP 😉

mandy-to je mi líto,že vaše problémy ještě nepřestaly ☹ ,drž se holka a jestli to půjde,promulvte si o tom s manželem.Jenže s těmi chlapy je to někdy hodně těžký.Málokterý je povídavý typ,raději to všechno dusí v sobě a pak to tak dopadá 😖 .A kdykoliv budeš mít náladu,nebo potřebu si popovídat o čemkoliv,tak se za námi přijď,ju?Myslím,že všechny tě tady rády uvidíme!!Tak moc štěstíčka,kočko! 😉

kopinko-nooo,to nevypadá vůbec špatně,podle toho,co píšeš 😉

kerrie
5. říj 2009

Krásný den všem 🙂

Maendy.........holčinko, copak se děje? ☹ Moc držím pěsti, ať se to brzo urovná a doma to opět klape. Jinak od nás nemusíš odcházet.......jsme tu jedna parta, ať jsme veselé a nebo smutné........vždycky nás tu najdeš!

A taky u nás vítám další smutnou dušičku...........ach jo......ten podzim je opravdu nějakej prokletej, či co ☹

kerrie
5. říj 2009

Kopi.......tak to ti teda musím říct, že když jsem teď podruhý otěhotněla a ještě jsem o tom nevěděla, tak se mï o tom taky zdálo.........dokonce i to, že jsem čekala holčičku 🙂

kopa
autor
5. říj 2009

kerrie 😵 😵 jé že by se mi ten sen vyplnil??? 😵 😵 To by byla nádhera 😵

kopa
autor
5. říj 2009

nechci si nic namlouvat,páč pak by byla depka jako s...

kopa
autor
5. říj 2009

holky tabulku udělám za chvilku 😉 mám ted polední pauzu,tak u ní poobědvám.
Jinak máme zítra v práci mejdlo 😀 😀 budeme tu mít ochutnávku vína 😀 tak to bude mazec 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru