Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
14. říj 2009

Nicoll: ovulku jsem nesledovala, protože jsem si řekla, že na to nebudu myslet, ale myslím, že tak v půlce cyklu byla. Trochu mě jeden den píchalo v podbříšku. No zatím to řešit nebudu a budu doufat, protože nic jiného my nezbývá. ☹ 😢

Katy: držím palce, aby čárky sílili 🙂 🙂

kopa
autor
14. říj 2009

Dobré ránko 🙂
Tak jsem to tak pročítala a koukám že Paajinka a Kopretinka dostali MS 😢 😢 😔 Je mi to tak hrozně líto 😔 Moc jsem vám to přála,ale holky nesmíme to vzdávat 😅 Jednou se opravdu zadaří a pak budeme štastní všichni 😵 akorát vydržet a čekat 😔

kopa
autor
14. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 38tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 36tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 35tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 35tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 34t ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 33tt..........27.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 33tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 26tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................15.10.KO
Wergina 23t......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 14tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 14tt......................
Flair 6tt
Mari111 35DC
Nicollka 29DC
Kopa 28DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 25DC ...................................našla //
Farmarska 24DC
Handm 16DC
Hanana 14DC
Aja 83 13DC
Sarlotta 13DC
Eeliska 8DC
Maarrtina 5DC
Ikopretinka 2DC
Paajaa 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

aja.83
14. říj 2009

Kopi, máš pravdu. Máme prostě někdo trošku smůlu a musíme se k těhotenství prokousat přes překážky. My to ale zvládnem a jednou se dočkáme!!!

venuska
14. říj 2009

Ahojky holčiny,

tak máme nějaké // čárečky? 🙂 🙂 Jsem zvědavka.

aja.83
14. říj 2009

Ahoj venusko, dlouho nic nebylo a teď Katynka - měla ducha, čekáme na zítra, snad budou dálnice 😉

murynka
14. říj 2009

kopretinko a pajinko to mě mrzí ža ta mrcha mrchovatá dorazila ☹ 😠 😠 😠

držte se!!!!!věřím že si vás to štěstíčko najde 🙂

aja.83
14. říj 2009

Holky, já si teď vzpomněla, že mi gyndař včera ještě řekl, že mám polycystické vaječníky. Já tomu nevěnovala pozornost, až teď jsem si přečetla, že to znamená, že nemám ovulaci a neuvolňuje se vajíčko. Holky, já tomu nerozumím, proč mi na to teda něco nedá a řekne to jen tak mezi řečí ani mi to nevysvětlí? Já snad změním gyndaře, už mě fakt štve. Co na ty vaječníky existuje, nevíte? Teda já jsem prolezlá vším možným skrz naskr! 😠

kopa
autor
14. říj 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 38tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 36tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 35tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 35tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 34t ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 33tt..........27.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 33tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 27tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 26tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................15.10.KO
Wergina 23t......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 14tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 14tt......................
Flair 6tt
Mari111 35DC
Nicollka 29DC
Kopa 28DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 25DC ...................................našla //
Farmarska 24DC
Handm 16DC
Hanana 14DC
Aja 83 13DC
Sarlotta 13DC
Eeliska 8DC
Maarrtina 5DC
Ikopretinka 2DC
Paajaa 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

nicollka
14. říj 2009

aji to je divný že ti nic nedal. Já teda nevím co na to bohužel :(

nicollka
14. říj 2009

Holky je možné abych si mrchu zastavila duphastonem? Jak sem včera trošilinku zašpinila a rychle snědla ten duphaston hned ráno a večer a ted ho tak budu brát, není možný že sem si jen zarazila mrchu a jak vysadím prášky tak se rozjede?

ikopretinka
14. říj 2009

Nikol, jak je to s duphastonem to nevím, ale podle mě, když jsi měla ovu tak pozdě, tak si myslím, že na // , případně mrchu máš ještě přibližně týden čas. A špinění? Že by se zahnízdilo? 😉 Já v loni zašpinila a pak nic a v den mrchy znovu a byli//

ikopretinka
14. říj 2009

Nikol jsi 7DPO tak by to tak opravdu mohlo být , držím palce 😉

aja.83
14. říj 2009

No já jsem si přečetla, že se na to dává clostilbegyt, ale to jsou hormony a musí mi to předepsat doktor. Holky, počkejte jak gyndu zjezdím, až tam půjdu příště. Ať se kouká ohánět, že chceme mimi a to brzy a ne za rok. Tak ať mi něco na to dá, nebo ho vyměním! 😠

aronek
14. říj 2009

Ahoj, tak jsem zvládla doktora, nakoupit i lékárnu. Mám antibiotika a neschopenku zatím do 27.10. je mi pěkně blbě 😝

aja.83
14. říj 2009

Aronku, tak šupky do postýlky a potit! Ať jsi brzy zase fit! 😉

beautynka
14. říj 2009

Ahojte holky,
doufám, že nevadí, že vám sem vpadávám. Já jsem taky po revizi byla jsem na ní minulý rok pro zamlké těhotenství v 10tt 😔 ☹ 😢 , bylo to hrůza než na to přišli, tak jsem nosila v sobě nejmíň 3 týdny mrtvé miminko, páč mi nic zdravotně nebylo, pak to šlo rychle abych nedostala otravu krve.No ani vám nemusím psát čím jsem si prošla.
Už dlouho vás jen tak pročítám, ale tak nějak nemám odvahu se k vám připojit.
No ale letos se zadařilo, přirozenou cestou, 8 měs. po revizi a čekáme zdravého chlapečka!
Já bych Vás chtěla tímto všechny moc moc povzbudit ať neztrácíte naději(já vím, že jí neztrácíte), moc moc vám všem držím pěstičky!!!!!!!!!!!! 🙂 😉
Já totiž mám taky velké problémy a i přesto všechno jsem otěhotněla. Trpím na ošklivé výtoky už od puberty, které se prostě už asi niikdy nevyléčí, při laparoskopii mi našli VVV dělohy, vyvinula se jen z půlky, taky se vyvinul jen jeden vejcovod, druhý není vůbec a mám hybperandrogenní syndrom, což znamená, že mám na obou vaječnících spousty malých cystiček, které děljaí okolo nich tvrdou krustu a brání průchodu vajíček, tzn. že skoro vůbec neovoluji. Asi je to něco jak píše aja83. Nevím zda se to dá nějak léčit, ale mě při té laparoskopii ty vaječníky nařezávaly, aby porušily tu vrstvu těch cystiček a vajíčka mohla ven. No a v únoru budu maminkou! A to jsme se ani nijak nesnažili, já se pokoušla to vypudit z hlavy, jen jsem papala Babyplan a kontryhelový čaj. No stal se zázrak.
Určitě se to jednou podaří i vám až to zrovna budete nejmíň čekat, jako se to stalo mě. Moc na vás myslím a tady máte pár těhu bacilků, prsky, prsky, prsk....

aja.83
14. říj 2009

beautynko, moc děkujeme za tvé povzbuzení a těhu bacilky. Dodáváš mi naději, že i u mě se to jednou povede. Já jsem teď z toho zdrblá, protože nikdy jsem žádné problémy neměla, ani na nic netrpěla a teď mám najednou cysty, polyp, nízkou sliznici, polycystické vaječníky. Snad se to brzy dá dokupy a doktor mi na to něco předepíše. Tak ať ti těhotenství pěkně utíká a ať se ti v únoru narodí zdravé mimi. 😉

tercie
14. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem tu, doufám, že všechny nejste na obědě 😀

Jsem dneska už ve čtvrtým měsíci, huráááááá 😀 😵 😵 😵

A jdu dočíst a hned jsem tu.

jitie
14. říj 2009

ahoj 🙂
Míšo moc gratuluju k super výsledkům 😵 a ke čtvrtému měsíci, pěkně to utíká 😀

beautynka
14. říj 2009

Aja83, určitě se ti to taky podaří, neboj! Na všechny na vás myslím. Už vás pročítám opravdu dlouho, tak vím jak která na tom jste. No já šla do nemocnice na tu laparoskopii aby zjsitili proč nemůžu být těhu a krom toho co jsem psala předtím, že mi našli tak mi taky ještě našli polyp na čípku a vychlípeninu v děloze a to jsem tam šla jako zdravý člověk. tak vím jaké to je já taky byla moc smutná. Na ty polycystické vaječníky se obávám, že pomůžu jen ta laparoskopie, trošku ty cysty naříznout aby vajíčka mohly ven.

beautynka
14. říj 2009

aja83 , ještě jsem chtěla napsat, aby jsi se radši na to zeptala svého dr.
Tak se mějte kočky. A pardon za chyby, já to psala rychle.

tercie
14. říj 2009

Jitu, nazdárek, jak ty se máš, co Filípek? 🙂 Na chalupu už asi epojedeteviď? Na horách už sněží, fuj, a trochu to poletuje s deštěm i tady dole. Bléééééé 😝

markee
14. říj 2009

ahojky.Tak já od rána pracovala,odvezla jsem malou do školky a žehlila,vytírala a tak. Teď si dělám oběd,pže malá obědvala ve školce. Teď kouká na TV. Já nemám o moc lepší náladu než včera večer,ale určo to přejde.

nicollka
14. říj 2009

Holky já taky věřím že do konce roku se to tu provalí. Já už se tak moc těším na vánoce tento rok nechci nic, mě stačí že bude domeček, že budeme pohromadě, bude vonět cukroví a v telce pojedou pohádky :D No ještě ten virusek do bříška a já jsem nejspokojenější :D Jen malému nějakou maličkost, stejně toho dostane od babiček hafo zase

sirella
14. říj 2009

Ahojky holky...vrátila jsem se z pohovoru tak vás jdu dočíst

markee
14. říj 2009

jo a přišel mail z jedné práce,že ve výběrovém řízení museli dát přednost jinému uchazeči ☹ Takže žádná práce. S tou brigádou to taky vypadá špatně. Né,že by mě nechtěli,ale kamarádka co tam na brigošce je(ale je na mateřský),tak říkala,že na "černo" nezaměstnávaj. A to je špatně,pže prý dávaj podepsal: Dohodu o provedení práce. Ta je omezena 150hodinama ročně,což je 12,5 hodiny měsíčně. No prostě mazec.

aronek
14. říj 2009

sirel, co pohovor? Už je ti líp?
Markee, to je mi líto, že to nevypadá, máš ještě něco v záloze?

markee
14. říj 2009

Aronek,nemám. Poslala jsem životopisy na dvě místa co jsem našla na internetu na pracovních úřadech. Od obou prací přišli,že jsem nebyla vybráno ☹ Ona tu ta práce fakt není. Krom toho mi včera teta říkala,že většinou jsou ty výběrový řízení dělaná jen,kvůli tomu,že to zákon ukládá.Ale vesměs už jsou obsazený dopředu někým známým 😠 No,ale já bych taky chtěla být něčí známá a mít dobrou práci ☹

sirella
14. říj 2009

nicollka:Díkas za podporu z rána 😉

aronek:Už je mi líp...ráno jsem vypila coldrex-ku na ex a je mi líp.Jen jsem ve městě hodně promrzla tak nevím co to udělá.Asi si svařím trošku vína na zahřátí.
Pohovor dopadl s prominutím na prd...lituju že jsem tam vůbec lezla...asi jsem moc náročná ale 9.000 hrubého se mi zdá málo...a to bych dělala prodavačku,dealerku,účetní,řidičku,závozníka a uklizečku...na to asi hážu bobek...Byla bych ráda kdyby mi už nevolali...jo a to jsou k tomu ještě soboty...Možná bych to brala kdyby nebylo zbytí ale já zas až tak nutně práci nepotřebuju.Manžel mě už skoro týden zaučuje a tak zatím budu makat pro jeho firmu.A jakpak se máš ty??

markee:To je mi líto ☹ Moc ti práci přeju...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru