Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
9. lis 2009

ahoj tercinko 🙂 Už si připisuju další věci...co máš vyzkoušené ty.Co bys mi radila na to abych co nejdřív dostala první poreviz.MS???Už se mi to zdá dlouhé 😒 ...kontryhel piju a zobu co mi radila dr.(ale to jsou spíš vitamínky)

a co je to ten estrozin???To taky slyším prvně 😅

sirella
9. lis 2009

ahojky markee...já o tom uvažuju taky.Mám strach jestli není něco blbě.A po první revizi jsem na tom byla podobně...fakt 5-6 měs nic,pak vyvolávačka a do týdne MS
Myslíš že když jsem byla na ko před 14 dny a dělala mi ultrazvuk a říkala že je všechno ok že se mohlo něco ještě pos..t????

markee
9. lis 2009

Sir,to si myslím,že se nic nepos...o. Je ta zavolej a zeptej se,za to přece nic nedáš. Hlavně,když to mimčo fakt chcete,tak proč čekat dalších x dní či měsíců na MS.

markee
9. lis 2009

Holky,nevíte jak to chodí u policie,když jako by jste prošli testama a vzali vás,tak na jak dlouho je to školení a vlastně co mě po přijetí čeká? Já si je tak obhlížím terén a teprve pak se rozhodnu,zda to zkusím. Našla jsem si diskusi,kde radí ty co přijímací řízení dělali nebo co už u policie jsou,co a jak udělat a jak se na to připravit a tak.ale nenašla jsem co se děje pak a tak no.

aronek
9. lis 2009

markee, nevím jak u policie, ale vím jak ve věznici, kdyby tě to zajímalo, dám vědět 😀

aronek
9. lis 2009

u nás jsou taky uniformy a i civilisti procházejí příjmacím řízením 😉 Jdu chvilku uklízet a pak jsem tu jak na koni 😀

sirella
9. lis 2009

markee:Já tam radši cinkla teď hned.Mám zítra přijít na vyvolávačku.Prý je to vyloženě běžné a nemám se lekat.Že je určitě všechno v pořádku...a nemusím se ani objednávat,což teda dost hledím.Ona mi říkala že to vyřídíme během chvilky a že MS dorazí do 10 dnů...pokud nedorazí do 3 týdnů tak se mám pak ozvat znovu.Při jakýchkoliv problémech dřív....díkas 🙂 Jsem už klidnější

Víš mám totiž v plánu v listopadu první MS,v prosinci druhou a pak šup šup do snažení 😉 Snad to vyjde...

A co ty???Jakpak se máš???Co Johanka ve školce???Bobenečka malá...není jí smutno?

markee
9. lis 2009

Aronek a myslíš,že je to stejné to školení a tak. Právě,že jsem někdy viděla napsáno,že je to na 3 měsíce,ale to je dlouho,kdybych měla být 3 měsíce v týdnu pryč od Johanky. Kdyby to bylo kratší,tak se to zvládne,ale tohle je čtvrt roku. Neříkám,že mě vezmou,ale prostě nechci se do něčeho vrhnout bez rozmýšlení. A taky nejsem pořádně rozmyšlená kam tam jako jít pracovat,zda k dopravce,či k pořádkové. Nejradši do kanclu,ale to asi maj plno.

katyna6
9. lis 2009

tak už konečně dočteno,jste toho zase napovídaly fůru a nejlepší byl sobotní promazávací večer 😀 😀 😀

sir-dobře jsi udělala,žes volala mudrovi,já bych taky zbytečně neztrácela ani den 🙂

aja-se máš,že jsi byla na svatbě!Taky bych si nějakou dala říct a možná,že už i tu svoji 😀 😀

markee
9. lis 2009

Sir,to jsem ráda,že jsi v pořádku a zítra půjde na injekci. No fakt není na co čekat,sama víš,že mladší nikdy nebudeme a zbytečně čekat měsíce na menses.
Já právě čumím kam jít do práce a co prostě dělat. Z té policie mám strach,pže jsem strašpytel,ale zas tam nejsou tak špatné peníze a výhody. No uvidíme,zatím jsem netrénovaný tlusťoch,takže nejdřív trénink a pak můžu se hlásit k nim.
Johanka je ve školce moc ráda. Vždy jí svlíknu,dám jí nebo ona sama bačkůrky a dáme si pusinku a odchází k dětem.Pozdravý: doblý den. a jde dál 😀

sirella
9. lis 2009

přesně tak katy 😀 Nechci ztrácet ani den 🙂 prostě 2MS a šup na to u stromečku 😀

jéééjda...ty by ses ráda vdávala??? 🙂 Jste už s přítelem zasnoubení nebo je to zatím jen v rovině tvého přání???No...ať tak a nebo tak držím ti palůše 🙂 svatba je vždycky krásná...já bych se vdávala klidně zas 😀

sirella
9. lis 2009

🙂 bobenečka malinká....úplně ji vidím

tercie
9. lis 2009

Markee kdyby se ti podařilo udělat fyzický a psych. testy a přijali tě, tak tě čeká rok akademie a pak by tě teoreticky mohli šoupnout na ten obvod, kde by měli volný místo. Tím, jak je teď policajtů málo, bych to k nim asi neriskovala, jsou to šichty, vypětí, stres, a často akce mimo domov, soustředění v Domažlicích, v Holešově apod. Manža, když jsem mu navrhla, co kdybych se stala jeho kolegyní mi řekl, ať mě to ani nenapadne...
Možná tak zkusit strážníky, ale tam zas nevím, jak přesně to chodí...
Jo, a taky, jakej máš vztah ke zbraním a tak?
Já třeba jsem si párkrát vystřelila, ale jen do terče na střelnici, pak v ostrý akci je to asi o něčem jiným, hlavně pořd na to myslet, všechny ty úkony, bezpečnost, při manpulaci a tak... na to bych neměla nervy... Policajt musí myslet na strašně věcí najednou, než něco udělá, a někdy rozhodujou vteřny...není to prdel.

Sirell určitě na tu vyvolávačku jdi, pak bych zusila měřit tu BT, je to nejlevnější způsob, jak zjistit, kdy je ovu 😉. Estrozin je bioinformační preparát od firmy Diochi, a jestli jsi slyšela o Gynexu od Energy, tak tohle je úplně stejný, jen se to jinak jmenuje.

Holčinky jdu se nachystat, v 11 mám bejt u dr. Pak dám vědět!!!

markee
9. lis 2009

Tercie,já bych brala dopravdu nebo tak něco prostě obyč. policajta. Já nechci akademii,jako na kriminálku a tak,neměla bych na to žaludek. To prostě časem. Právě,že jedna paní ze vsi tam k nim šla-na dopravku. Když jí potkám,tak se jí zeptám jak to chodí,ale nechci jít k nim domů,zvonit a vyloženě otravovat. Jinak zbraně mi nevadí a když bych měla možnost kanclu,tak půjdu tam. Jen chci prostě zjišťovat. Díky za rady.
Určo holky mi piště,co která o tom víte,ať toho mám hodně 😉

markee
9. lis 2009

Tercie,tak ať kontrole je OK 😉

katyna6
9. lis 2009

sir-nene,ještě nejsme zasnoubení.Párkrát jsme se o tom už bavili,ale teď by na svatbu stejně nebyly penízky.Chceme mít svatbu velikou,jsme super rodina a je nás moc,víš.Takže radši chvilku počkáme a pak si to pořádně vychutnáme.Ale miminko je pro nás teď důležitější,než svatba.

terci-tak ti držíme,ať je kontrola v pořádku!! 😉

sirella
9. lis 2009

tercinko...taky držím palečky 🙂

markee
9. lis 2009

Holky jdu vařit. Tak kdybyste některá měla více info k té policii,tak budu ráda,když mi napíšete,klidně do IP,ať to pak nemusím hledat 😉

sirella
9. lis 2009

katy...to máš podobné jako já...my se napřed dohodli že se vezmem(to bylo na Štědrý den 1999) a na Silvestra jsme se dohodli že budem vyrábět mimíska.V dubnu 2000 jsme se vzali a to už jsem byla ve 2.měs...docela jsem měla vítr z toho abych se vlezla do šatů 😀 to byly časy...kráááásné...svatbu jsem chtěla malinkou(jsem strašně stydlivá)a měla jsem šílené divadlo jaké nikdo nepamatoval do té doby a ani po ní...měli jsme dvě hudby...hrůzu lidí a bylo to strašně fajn...takže velkou svatbu ti chválím 🙂 Já bych jinou nechtěla...a to miminečko taky...je důležitější.

sirella
9. lis 2009

taky mizím...musím zkulturnit domeček 🙂 ale budu nakukovat...mějte se ...ahojky

markee
9. lis 2009

Týjo,všichni jste někde pryč???
Já načuhuju a ono tu není nic dopsáno 😅

sirella
9. lis 2009

markee:Taky jsem nakoukla a ono se tu nic neděje 😕

markee
9. lis 2009

Hm,všechny nejsou v práci,ale zalehli manželi a dělaj děti 😀

sirella
9. lis 2009

😀 😀 😀 Taky bych si dala říct...Místo toho uklízím a vařím.A to mě ještě čeká moc práce na PC pro manž.firmu...ach jo...doufám že vyvolávačka zabere a brzo se k holkám přidám 🙂

Cos navařila dobrého???? 🙂 Že bych se inspirovala...Zatím mám jen zelňačku(na polévky jsem ujetá 😀) a zbytek netuším.Musím vymýšlet každý den tak nápady došly 😒

markee
9. lis 2009

Sir,dělám svíčkovou,ještě není hotová. Odpoledne k tomu udělám knedlíky(je to pro manžu do práce). Ale jinak na oběd máme guláš s těstovinama. 😉 Já polévky nerada,teda jen pár,takže je moc nedělám.

aronek
9. lis 2009

markee, kdykoliv jdeš pracovat do uniformy, tak tě mohou někam kde chybí lidi navelet a máš smůlu. Jinak u nás se dělají fyzické a psychické testy. Pokud projdeš, ta se jezdí na školení do Stráže pod Ralskem. Civilisti to mají na 8 týdnů a mezitím jsi týden v půlce v práci. Uniformy jezdí ne dýl a bývá to měsíc tam a měsíc v práci. Myslím, že to bývají v souhrnu tak ty tři měsíce tam. Na civilistu musíš mít čistý RT a VŠ, na uniformu stačí matura a čistý RT. Kdyby tě něco zajímalo, tak se zeptej, ale je to tak ve věznici, policie tam bude mít odchylky 😉

aronek
9. lis 2009

Jinak z polévek jím většinou jen kulajdu a dnes nevařím nic. Já si udělám nudle s tvarohem a přítel dojí zbytky z víkendu 😉 Na zítra chystám asi maso v mrkvi 😀

sirella
9. lis 2009

markee...mňááááám...svíčkaňu mám mooooc ráda 🙂

sirella
9. lis 2009

já dneska dojídám ptáčka z víkendu a jinak zatím nemám tucha co bude manža s prckem....a po pravdě se mi dneska vařit vůbec nechce 😅
Uvažuju ale nad tím že pokud manža sežene pěkné masko tak by nebyla špatná ta svíčkaňa jak psala Markee...tím bych se zavděčila určitě 🙂 No...ještě uvidím

aronek:Ty děláš dozorkyni ve věznici???Nebo v kanclu???Jsem strašně zvědavá...

aronek
9. lis 2009

sirel, jsem civil, uniformou vyhrožují až teď. Jsem speciální pedagog, takže pořád mezi odsouzenými. Kancl mám, ale tam jen papíruji to co jsem zjistila na patře u odsouzených 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru