Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
15. lis 2009

Murynko s kojením je mi to líto,ale i kdyby ti to nešlo,tak si to prosím tě nevyčítej. Já si to vyčítala a není to dobře. Já musela kojit přes kloboučky(ploché bradavky),malá neuměla pořádně tahat a já nejspíš měla málo mlíka. Krmila jsem jí po 3hodinách a malá nepřibýrala a jen plakala. Odstříkávat mi nešlo a odsávat taky ne-vytáhla jsem z obou prsou 20ml a víc ani ťuka. Malá byla kojená plně jen 14dní,ale to spíš umírala hlady.Jak jsem dala nutrilon,tak byla spokojená.

sirella
15. lis 2009

markee...je mi to moc líto 😔 😔 😔 Snad už se na vás (ve všem ) štěstíčko trošku usměje 😉 moc vám to přeju ...všem

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
markee
15. lis 2009

Sir,je to hrozné. Fakt,že jo.
Mamka mi má zítra hlídat Johanku,já jdu na kosmetiku.Tak prý spolu dojedou do útulku a vyberou nového pejska. Přijde mi to brzo,ale asi nechce být sama,asi chce nějaké rozveselení. Trápí jí pořád to,co se stalo mě a teď ten pejsek. No je to fakt hrozný.
Aspoň,že ta MS přišla,to je jediný pozitivum dnešního dne.

markee
15. lis 2009

Kopi nedivím se ti,že se bojíš. Já bych se snažila být silná,ale zároveň bych nevěděla co bude a jak se bude chovat. Ale jsi chytrá holka,určo to ustojíš a vyřešíte to v pohodě,hlavně k obrazu tvému 😉

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
markee
15. lis 2009

Kopi,třeba myslí,ale nemůže to dostat. Ublížil ti jak na srdíčku,tak na tělíčku. Nezaslouží si tě.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
15. lis 2009

Markee...........to me mrzí s tím pejsánkem 😔 Je to smutný, oni jsou to členové rodiny. Tchýně přišla o pejska loni a hned jsme taky pořídili novýho...........a radost se k nim domů zase vrátila 🙂

Kopi, hlavně se od něj zítra nenech ukecat! A s kým na kávičku? Povídej, přeháněj.........chceme s holkama vědět všechnooooo 😀

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
15. lis 2009

Kopi...............dobře děláš............však nemusí být hned nějaký vztah.......stačí vyrazit mezi lidi a je dobře, že uvidíš, že chlapů je dost a můžeš si vybírat! 😉

murynka
15. lis 2009

holky děkuju moc 🙂

do ted jsme chovali nějak plakala ale ted usnula 🙂

já se jdu věnovat manžovi pa a hezký večer 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
15. lis 2009

Mury...............ahojda a užijte si hezký večer 🙂

markee
15. lis 2009

Kopi jen tak dál,užívej si to.Ten pravý na tebe někde čeká 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
15. lis 2009

Kopi, to je dobře..........máš na to nárok 😉

sirella
15. lis 2009

kopi...já byla z chlapů otrávená a skončilo to manželstvím..fakt v dubnu to bude 10 let 😀
Na všechno máš času dost...Jen to neuspěchej...s klukama zaflirtuj a jinak si dej fakt bacha.Užij si klidu a toho pejsánka 🙂 Až si budeš jistá tak jdi znovu do toho 😉

sarlotta
15. lis 2009

Kopinko jsem ráda, že se nenudíš, to je moc dobře.

markee to je mi líto s pejskem... život je krutý chjooo 😒

markee
15. lis 2009

Holky,tak já jsem jak pako. Jsem si najela na výpočet data porodu a zadávám si podle www.menstruacni-kalendar.cz svou menstruaci v průběhu roka do tabulky a počítám si data,kdy bych jako mohla rodit. 😀 No pakouš,hlavně,že nic nechci plánovat. 😀 Ale na mě nezáleží,nechám rozhodnutí na Míšovi.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarlotta
15. lis 2009

markee ale klidně plánuj, o nic nejde, přece .... to druhé dítko zkusit musíte ...a jestli za měsíc nebo za dva-na tom tolik nesejde .... přála bych Ti abys našla dobře placenou práci a pak mohla hezky těhulit🙂)

markee
15. lis 2009

Sarlott,moc díky 😉
Holky jdu spát,jsem utahaná. Dobrou noc.

kerrie
15. lis 2009

Kopi, Ty ses nám rozjela 😀 Já mám z Tebe radost, ani nevíš jakou..............Jen tak dál, užívej svobody 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
15. lis 2009

Jo tak bacha, Kopi................to oni nejdřív vypadaj všichni. 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru