Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
18. lis 2009

tercie a jukni na střechu jak je to hnusný 😅 🙄 🙄 🙄

sarlotta
18. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

tercie
18. lis 2009

Mury právě jdu odtamtud a teda doufám, že to neudělají i tady... protože to sem přestávám teda chodit. Je to pěkně hnusný.

murynka
18. lis 2009

UDĚLAJÍ ☹ 😠

tercie
18. lis 2009

No to mám teda po náladě, jako fakt...

murynka
18. lis 2009

já také kam budu chodit ☹ ☹

sarlotta
18. lis 2009

Holky no fuj co to vykládáte, si zvyknete, kdyby náhodou🙂))
Sem to omrkla- tak to základní řazení je změněné, ale jinak diskuze přímo je dost podobná.

kerrie
18. lis 2009

Holkyyy, to mi neříkejte, že sem přestanete chodit ☹ ☹ ☹

mari111
18. lis 2009

ahoj sirelko, tak to gratuluji , konecne dorazila mrcha, to ses rada,to ti verim a uz si zdrava?

tercie
18. lis 2009

Taky nevím, domluvíme se s holkama a najdem si něco asi jinýho, když to sem přijde... založíme si stálou místnost na chatu nebo tak něco, já fakt nevim...
Teda až to sem přijde...
Třeba vychytaj mouchy a tady už to udělají jinak... jako ale ta střecha jak to je teĎ JE TO takový divný a hlavně nezvyk, a všechno se jinak jmenuje...já jsem konzerva v tomhle, jak tam v tý diskusi někdo taky psal, na začátku, každá změna mě děsí, když si na něco zvyknu.

murynka
18. lis 2009

sarlot ale změní vše 😠 dělala jsme barevné popisky atd a je to fuč ☹ ☹
hnusné 😢 😢 😢 😢

tercie
18. lis 2009

Taky jsem koukala, že chtějí změnit i koníka i beremko, že začli na střeše protože je nejnovější a není tak obsáhlá...

sirella
18. lis 2009

mám dočteno 🙂

Kopi:moc držím palůšky a vykašli se na něj...nenech se zlákat zpátky...on si pokoj nedá 😔

Ahojky MAri:Konečně dorazila mrcha...fakt su ráda 🙂 A zdravá už jsem taky díkas za optání...jsi hodná 🙂

Četla jsem jaké máš trápení se ségrou...To myslíš vážně,že se na tebe jednou vymluvila a pak se vám stalo neštěstí a ona pak tak prudí????Já nevím...ale pochopila jsem to správně že tě teď otravuje svojí návštěvou????Já nevím ale já na jejím místě bych ti asi nechtěla na oči...chápeš...zbytečně nedráždit.Já to jen proletěla,protože toho bylo moc....ale pokud otravuje klidně se vymluv na mě...klíďo...a jestli si to bude chtít třeba ověřit a nebo ty se jí budeš chtít zbavit tak ať mi klidně i brnkne...nebo písne na mail...aspoň s přítelem budete mít čas na snažení a nebo jen tak pro sebe 😉 Pro mě to není nejmenší problém...fakt cokoli budeš potřebovat tak udělám...Chtěla bych ti to celé ulehčit víš...

mari111
18. lis 2009

ja to taky nemam rada kdyz neco meni, at to nechaj jak to je

tercie
18. lis 2009

Projížděla jsem to tam ještě jednou... budem si asi muset zvyknout, no... Když to vezmu kolem a kolem, tak to mohlo bejt o moc horší...

Sirell taky gratulae k mršce 😉 tak hlavně ať už jich moc není 🙂

tercie
18. lis 2009

Murynko ale aspoň jsem ti okoukla fotky f albu, byteček jak klícka, je to super v novým viď? My zatím máme přestěhovanou komplet jen kuchyni, oblečení a zbytek je ještě u rodičů, a čekám až bude mít manža trochu volna abysme to mohli přeházet. Akorát tu nemám žádný úložný prostory, skříně se teprve vyrábějí, ale je to super, mám tu taaaaaaaaaaaaakovej klid 😀

mari111
18. lis 2009

sirel si zlata, ona za kazdou cenu chce aby sme tam sli na vanoce ja je nechci ale nikomu kazit a uz vubec ne mne a pritelakovi. vim ze bych cele vanoce probulela, a na silvestra chtej oni k nam tak uvidime jak to dopadne, no kdyby prijela s mamou tak by mi to asi tolik nevadilo to bych se venovala mamince, no sak nejak to snad dopadne, nejlepsi by bylo kdybych byla dovtedy tehu to uz by asi tolik nebolelo. 😅

sirella
18. lis 2009

terci...strašně moc děkuju 🙂 dlouho to trvalo ale po vyvolávačce už je tu...díky 🙂

sirella
18. lis 2009

mari:moc ti přeju aby to vyšlo 🙂 😉 Fakt strašně moc...a myslím že už to vyjde 😉 Já už ti před pár dny psala,že cítím v kostech // a že to asi nejspíš budou ty tvoje 😀
Se ségrou když si něco přejem tak na sebe děláme po telefonu:Tfuj tfuj tfuj...takže já na tebe po PC :TFUJ TFUJ TFUJ....u nás to skoro vždycky zabere tak snad i teď 😀 To jen tak pro jistotu 😀

A jak se jináč máš????

mari111
18. lis 2009

no dik za poplivani, na tebe taky plivu 😀 ale vazne, ja taky doufam. a co ty, od kdy se chcete teda snazit? ja vim ze uz sem se ptala ale kdyz ti ted tak zlobila mrcha ☹ jinak se mam furt stejne, vzhledem ze sem 12DC tak se mam snaženičkovane 😉

murynka
18. lis 2009

tercí moc děkuju no my nejsme dodělaný 😅 koupelna obložená je ale není tam topení zítra mi teprve přivezou pračku 😀 prádlo se tu hromadí 😒 😅 nemáme stůl takže jíme ve stoje 😀 😀 židle přivezl manžel včéra skřín je doma ale musí se složit ale nejdříve se musí vymalovat hala a položit koberec chceme ho položit i na schody pak teprve bude skřín takže hadry mám naházené v ložnici na zemi 😅 😅 mazec zásuvky nedodělané světla nemáme dveře staré 😒 no hrůza do Vánoc máme co dělat 😀 😀 😀

vám se to tedy také blíží co?? 😵 😵 těšíš se vid??

tercie
18. lis 2009

Mury my už tu bydlíme, ale je to běs frt dojíždět pro věci co potřebuju, na sebe, a čistý prádlo a tak.. co se přiveze to už tu i peru a zůstává to... taky v ložnici na podlaze, takovej děsnej hadřinec 😀 A spíme na matracích na zemi, postel je taky ještě u rodičů. Bojovka ale už je to moje a je to úplně o něčem jiným. A koupelnu taky nemám dodělanou, nemáme doobloženou vanu, jen obezděnou, tak mám na tom ručník aby to nebylo tak vidět 😀

Přijela mi návčtěva, ozvu se pozdějc jo? Pááá

murynka
18. lis 2009

terci to jsme na tom dost podobně 😎 akorát my už s mimčem takže náročnější 😅 ....ale zvládám na to že mám 6N 😀 😀 jsme v poho 😀 😀

sirella
18. lis 2009

mari:díkas 🙂
Já teda s manžou chceme počkat i na druhou porevizní a pak na to vletět 😀 Prostě 2MS a hned na to znovu.Tady tato je strašně slabá...ale na to mě dr.upozorňovala že mám nízkou sliznici a že není z čeho a co krvácet.Samsa mi poslala sarapis co jí zbyl a tak zásluhy na mojí MS přičítám tomu 🙂 Ona je strašně zlatá fakticky...a poradila mi s moc věcma.A ten sarapis asi fakt zabral 🙂
Jináč dr.mi řekla že kdybych do toho šla před uplynutím 3 měs.tak je to strašný risk tak jsem prostě na ni dala...a fakt mi to vychází přesně na Štědrý den 🙂 ...tak uvidíme jestli i ta druhá mrcha bude už pryč...snad ju 😉 Mě prostě ta doba strašně utíká...napřed se to vleklo ale teď to fakt utíká....
A mimochodem je mi líto,že tě ségra tak nerví....já byla včera u tchýně a měli tam 6 měs.miminko...až jsem se divila jak jsem to zvládla...ta malá byla samozřejmě sladká jako každé mimi,ale já jsem na tom tak ,že prostě já za nějakou dobu budu mít taky tak nedepčím.Když jsem se regla na koníka byla jsem troska teď už jsem v poho...fakt úplně 😉
A tobě děvčičko držím fakt všechny palce co mám aby ti to vyšlo 😉 ...a já tě třeba pak po novém roku budu následovat 😉
Kdybys ale náhodou někdy potřebovala se před neodbytnýma návštěvama se někde zašít a nebo se na někoho vymluvit tak se klidně nabízím a jsem kdykoli k dispozici....protože to co ti dělá ségra se fakt nedělá.

mari111
18. lis 2009

sirel ty si proste zlato, dik. no tak doufam ze az se mi to povede tak mne budes nasledovat,jinak mne rodice prej udelali na stedry den 😀

sirella
18. lis 2009

mari:kecááááš 😕 😀 Fakticky????Jejda...já bych taky u stromku vyráběla mimíska 😵 😵 😵

A jináč co máš v plánu třeba na Silvestra????

mari111
18. lis 2009

nekecam, mama rikala ze se nechala ukecat kdyz uz byli ty vanoce 😀 😀 😀 no na silvestra prave chce prijed ta segra tak jeste nevim, jak sem rikala kdyby privezla aj maminku tak to asi budu muset zvladnout,bo maminka ma jen stareho favorita a s tim se sem tak daleko nedostane a ona by ji prave segra vzala kdyby sem jela takze jeste nevim

kerrie
18. lis 2009

Holky, nevíte někdo, jak je na tom Kopinka? 😕

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
18. lis 2009

no veru dlouho se neozvala, a nemela jit dneska na kafe ? ona rano psala ze zije a odvtedy se neozvala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru