Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
25. lis 2009

tak mladej už si počítá příklady a já si ještě chvilku polenoším 😅 před tím než začnu uklízet a chystat na oběd

ak to je dobrý kopi, nakonec na ní budete nadávat spolu 😀 😀

aron já to mám s tou zeleninou taky! je mi po ní zle, nebo i dokonce se mi na ní stačí kouknout a už je mi zle 😀 😀 zato takovej hamburgr! 😀 a je divný, že tam v něm mi ta zelenina nevadí 😀 no tak co bych neudělala pro mimi, se objetuju a budu se cpát hamburgy, jak to půjde, aby mimís měl alspon trochu tý zeleniny v sobě 😀 😀 já už mu domlouvala, že já si nechám ten hambáč a on ať papká tu zeleninu, že je to zdravé 😵 😀 😀 😀

farmarska
25. lis 2009

jo katy a bodová dietka je fakt supr! 😀 jsem ani nevěděla, že dietuju...bo takhle já už dietuju pěkkně dlouho 😀 😀 😀

handm
25. lis 2009

Ahoj holky!! jsem tu jen na skok, budu odpo, za chvíli mažu na masáž, co jsem dostala poukaázku od manžela k narozkám.. jupíííí, povolí mi krk 🙂 🙂 🙂

Děkuju moc všem včera za uklidnění.. Už je líp a snažím se zas myslet pozitivně! 🙂 někdy se holt vystresnu... sama 🙂 magor, no....

jo a myslíte, že mam brát taky utroš?? mám doma nějaký zbytek a k dr jdu až 7/12...

handm
25. lis 2009

A... k váze já se nevyjadřuju.. radši... :( ☹ ☹ ☹ 😠 😠

katyna6
25. lis 2009

kopi-já beru ten Utroš,ale až od 16DC,aby už bylo po ovuli,pač jinak ji prý blokuje.Před prvním otěhu jsem ho taky tak brala a zadařilo se,tak snad to klapne i teď.Ale ten Duph.asi není úplně stejnej,tak nevím,jak nejlíp ho brát.

handm-jééé,já ti tak závidím,taky bych hned šla. 😵 😵 😵 Pěkně si to užij,porelaxuj a ať máš v hlavě samý pozitivní myšlenky! 😉 😉

handm
25. lis 2009

Katy!! 🙂 Děkuju!! Já se s nima musim domluvit, co se může případně.. kdyby mi pak chtěli dělat celý záda nebo nevim, jestli to nějak nevadí... 🙂

katyna6
25. lis 2009

handm-takhle ze začátku by neměly vadit ani záda,na bříšku ležet můžeš,tak jít by to mělo.Ale za zeptání nedáš nic,to je fakt.A co dnes nálada,už lepší? 🙂

katyna6
25. lis 2009

handm-a podle mě tím Utrogestanem nic nepokazíš.I mně dr.říkal,ať přijdu hned,jak budu těhu,že mi ho stejně nasadí,jako pojistku. 😉

markee
25. lis 2009

Handm,pěkně si masáž užij. Hned bych šla taky,ale nemám penízky. Chtěla bych zkusit s těmi lávovými kameny.

aronek
25. lis 2009

tak masáž bych si taky dala říct. Záda někdy už dost bolí 😉 , ale musím si nechat zajít chuť ☹ Na břichu to fakt nepůjde a asi ještě dost dlouho 😖

markee
25. lis 2009

Aronek,já v těhu uvažovala nad thajskou pro těhulky.Prý je to hodně příjemný,jen mě odradila ta cena. Myslím,že byla kolem 1500Kč za jednu masáž ☹

aronek
25. lis 2009

markee, tak to je dost, ale zase budou vánoce, tak bych jí mohle dostat pod stromeček 😉 Otázka je, kde jí dělají? Abych tam ještě půl dne nejela 😉

markee
25. lis 2009

no já na to narazila,jak Míša dostal ty UNIŠEK +,tak jsem sháněla kde je utratit a tam u nich je reklama na thajské masáže,tak jsem najela na jejich stránky. Pochopila jsem to,že to dělaj ve městě od nás vzdáleném 35km,tak to nebylo tak daleko. Třeba tam u vás je taky něco.

tercie
25. lis 2009

AAAAAAAAAAA tady se obědvá 🙂 TAk přeju dobrou chuť a jdu zatím dočíst 😉 Kecalky 🙂

mari111
25. lis 2009

ahoj holky, moc nestiham tak aspon pozdravim a gratulace Farmince a Flair ke kontrolam. a du pokracovat v docitani 😅

aronek
25. lis 2009

terci, tady jsme již po obědě 😉 A jsme krásně přepapaní 😀 A kupodivu nám to zůstalo v bříšku ani to nechce ven 😝

aronek
25. lis 2009

markee, nemáš ještě odkaz na ty stránky?

handm
25. lis 2009

Holky, tak jsem tady..............a jsem tak kráááásněěě vláááčnááá 🙂 😵 😵 😵
úúúplně jsem se pomalu blahem roztekla 😀 😀 😀

Katy, ptala jsem se pani, těhulenský - když už je pupík - dělaj na boku, ale takhle když to je a můžu ležet na bříšku, tak to nevadí, jen tolik netlačila oblast beder atd.. jinak ale hrozná úleva!! 🙂
MArkee, kameny nevím, mě dělala nějaký olejíčky, aromatický trochu a nahřívání takovým bahnitým polštářkem...🙂 A s těmi poukázkami bys to měla super!!! Já to naštěstí neplatila...

tercie
25. lis 2009

Kuk, dočteno 🙂

Flair mooooc gratuluju ke kontrole, jen tak dál 😉

Holky taky bych si dala líbit nějakou masáž, jééééé ....

Aronku to se máš, já teprv oběd páchám. Teda on se páchá sám, polívka se vaří a zapečený brambory se pečou, samy takže u toho nemusím stát 🙂

katyna6
25. lis 2009

handm-to je dobře,že jsi v takové príííma náladičce.Prcek si takhle určitě vrní blahem! 😉 😀 😀

katyna6
25. lis 2009

tercie-já jsem sama doma,tak se to taky teprve vaří.Přítel si přál pečený jelítka,tak už se dělají.No a pak mám hudnout...? 😀 😀

aronek
25. lis 2009

terci, já začala chodit v práci na obědy, takže to mám bez práce 😀

tercie
25. lis 2009

Katy hmmm, jelítko pěkně s brambůrkem a kyselým zelím, to bych si taky dala 🙂 My budem mít jen pečený brambory s česnekem 🙂

Aronku zlaaaatý závodky, co já bych teď za to dala 😀

aronek
25. lis 2009

terci, vzhledem k tomu, že mám jídelnu naproti kanceláře, tak je to supr. Vybíráme ze třech jídel, takže se většinou dá 😉

farmarska
25. lis 2009

holky nutně potřebuju pomoct se cvičením dvě v českým jazyku..

zadaní : Utvořte věty se slovy příbuznými ke slovu "být" . Věty napište.

holk napadá vás něco, já už mám v hlavě docela vygumováno 😅 😅

farmarska
25. lis 2009

tak kde jste? mě nenapadá snad ani jedna 😅 jen snad já být čech jak poleno 😀 😀 😀 ale to by se úče asi nelíbylo 😀

handm
25. lis 2009

Farmi jak příbuzné?! ke slovu být?
Jakože byla jsem mimo?! 🙂 anebo jakože být bydlet obyvatel byt..
?? 🙂

farmarska
25. lis 2009

no mě to právě taky ty jejich debilní dotazy nejsou jasný... učej se vyjmenovaná slova po B a ve cvičení dvě má právě utvořit věty se slovy přbuznýmmi ke slovu být. Tak nevím jaký jsou k tomu být slova příbuzná..
mě napadá jen jediná věta doma musím být hodný 😅 asi si musím dát pohov už mám v hlavě šlichtu 😀
hele a co slovo bylo-nebylo..to je snad taky příbuzný k tomu být ne?? 😅

tercie
25. lis 2009

Farmi přesně, slova příbuzná ke slovu být...

Dnes jsem byl ve škole.
Zítra budu spát u babičky.
K obědu byly špagety.
Počasí bylo teplé.
😉

sirella
25. lis 2009

ahojky holky...jen jsem nakoukla a vidím že má farminka podobné problémy jako já 😀 Zkusila jsem do googlu dát : slova příbuzná ke slovu být a vyhledalo to hafec odkazů...zkus to taky tak.Narazila jsem např. na toto:
http://www.cestina.com/test1.php a nebo si zkus prolézt google...Mě kolikrát přijde že učitelky zkouší rodiče...děcka jsou jen vykulené a rodiče přemýšlí....Nemám moc času tak víc nepomůžu...jen občas nakouknu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru