Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
8. pro 2009

Ahoj,
co to tu čtu, samé depky! Já ji mám za dveřmi taky, ach jo........ChuŤ zmizet mám holky co chvíli taky. Nevím kde můžeme mít všechny problém. Já si tehdy v tom březnu myslela, že do termínu porodu nebo nejpozději na vánoce budu aspoň těhu když už mimčo nevyšlo a taky nic 😢 Třeba ještě některá najdeme //!!!!!!!!!!!!

mirax
8. pro 2009

Ahoj berušky,
taky vás jdu pozdravit.

Koukám, že tady smutenka...Nebojte, mimi si vás najde, ale chápu, jak je vám smutno. 😔

No, u nás taky ne úplně nejlépe...Od neděle mi moc tvrdlo břicho ..asii 5 x za hod., ale opravdu už silně..dne svyšel i nějaký podivný hlen s krví..celé dopoledne jsme lítala po doktorech.Převzala si mě riziková poradna..Tři dny teď musím ležet a brát tokolytika, léky proti kontrakcím, čípek drží,ale je krátký..
Věřím, že Bětulka se udrží do termínu, ale taky se trochu bojím. Pro mě je ležení dost nesplnitelná věc..

Jinak včera na utz jasná holka 🙂, váží odhadem 1650 g, týdny krásně odpovídají..hlavičku máme největší...to zase bude tlačení 🙂

Dobrou noc, jdu zalehnout, z těch léků je mi nějak podivně 😝

aja.83
9. pro 2009

Mirax, tak hlavně ať je všechno v pořádku, odpočívej a bude to dobrý! 😉

sirella
9. pro 2009

Dobré ránečko holky 🙂
Po delší době zas načuhuju...jsem dodělaná z úklidu po malování 😝 Dnes jsem se cosi ani nemohla rozhýbat.Včera u umývání podlahy jsem už měla tak otlačené kolena že jsem u toho skoro ležela....jdu si dočíst co je tady nového 😉

aja.83
9. pro 2009

Teda sirellko, ty se nějak moc přetěžuješ, pak ti ani nezbydou síly na snaženíčko! Ale zas máte krásně vymalováno na Vánoce, paráda! 😉

sirella
9. pro 2009

Ahojky aji 🙂 Jsem dodělaná ale spokojená 🙂 A snažení má ještě nějaký ten týden čas...zatím jen trénujem 😀
Ještě chci obývák...jen teda nevím do jaké barvy to ladit...bílou nechci ani vidět...my měli barák celý bílý a to už nechci ani za nic...

Jak jsem byla dočítat tak jsem tady postřehla trošku depku ze zbytečného snažení...teda nemyslím zbytečného ale spíš zatím marného...ono ti mimísci určo přijdou ale chápu že někomu je to už dlouhé.A před Vánocema to asi na každou děvčicu dolehne víc 😔 Můj osobní názor je ale ten že fakt se zadaří když se na to moc nemyslí...ale o tom se dobře mluví ale těžko se tím řídí...hlavní je se to nevzdávat...prostě nedat přírodě pokoj 😉

Tvoje mrška mě taky mrzí...já myslela že už budeš těhulka...ale jak jsi psala po kolika měs.se vám zadařilo před tím tak máš ještě čásek 😉

sirella
9. pro 2009

jinak teda se mi strašně líbí murynčiny schody...my je máme dřevěné(každý oddělený) ale kdybysme měli tak jak ty tak do koberce jdu taky 😅 Ono to vypadá strašně útulně a teplunce...
Jak jsem byla v albíčku tak jsem si všimla vaší Sofinky na sedačce...ta je náááádherná 😵 😵 Krásný bobišek

Tercinko tu sestavu do jídelny máš taky krásnou 😵Strašně se mi taky líbí...To bude krásná štědrovečerní večeřička 🙂

Aronku...pokud by to elišce nevyšlo tak klidně písni...manža je ve Zlíně každý den(maká tam) a vyzná se tam dobře(my tam dřív bydleli) 😵
Jejda...teda doufám že jsem postřehla dobře to o té vaničce...že to psala aronek a ne někdo jiný 😕
Pokud to psal někdo jiný tak pardon ale dočítání jsem měla fakt strašně moc

samsa
9. pro 2009

Ahoj holčičky, koukám, že před Vánoci depky vrcholí, bylo mi moc smutno, když jsem vás četla. Všem moc přeju, ať najdou vytoužené //, je nespravedlivé, že to někomu trvá tak dlouho, ale určitě se všechny dočkáte, když to šlo jednou, přece to musí jít zase, jen ta příroda si někdy takhhle hraje.
Paajinko, tobě speciálně moc přeju pod stromeček //, snad smuténka odezní a bude líp.
Miraxíčku, ty se opatruj, ať ještě Betušku nevyplkneš, šetři se a za takové 4 týdny už bude holčička dopečená a klidně může na svět. 🙂
Holky, posílám těhu bacílky a držte se všechny, moc na vás myslím
prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk
prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk
prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk
prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk
prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk
prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk
prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk
prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk
prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk
Zajdeme s malou do kostela a poprosíme, ať vám Ježíšek všem přinese mimísky a ať je ten rok 2010 pro vás všechny šťastný 😵
Papa, mám vás ráda.

sirella
9. pro 2009

Ahojky Samsi 🙂 jsi hodná s těma bacilkama...pár jsem si nachytala a schovala na Vánoce 😉 Měj se fajně a opatruj se

aja.83
9. pro 2009

Ahoj samso, chytám bacílky! 🙂
No jo, ty depky doléhají víc, když budou ty Vánoce. Musíme to prostě nějak přežít, navíc jsme tu spolu taková dobrá parta, co si poradí. Takže holky, depky pryč a užívat si Vánoce a pod stromečkem bude takový snaženíčko, že v lednu tu budou // jak na běžícím pásu! 😉

mirax
9. pro 2009

Ahoj holky 🙂

samsíku, za všechny díky za krásné přání...
Já věřím, že Bětulka si u mě ještě pěkně posedí. Léky teda zabraly, břicho netvrde, ale jinak jsou ty léky dost šílené..pálí mě oči, člověk má takový vnitřní třes...jsou to sympatomimetika, takž i zrychlují srdeční frekvenci..trochu..no, zajímavá zkušenost 😅

Jen nemůžu nikam ven, ještě mi chybí nějaké dárky..pro manžu bych chtěla permici do kryokomory.. 😀

paajaa
9. pro 2009

Ahoj kočky,
moc vám děkuji za oporu. Teď to potřebuji. Jinak v lednu jdu ke svému dr. a budu chtít pro manžu spermiogram a pro mě nějaké vyšetření. Už nechci na nic čekat. Smad nám to pomůže. Sice už představa, že lítám po doktorech a zkoumají mě jako mimoně co nemůže mít děti mě děsí, ale snad to zvládneme.

Kopi: doufám, že už je nálada zase o chlup lepší a taky se brzo dočkáte

Aji: je to děs to čekání a pak zklamání, když přijde MS

Mirax: opatruj se a džse ať to dotáhnete do konce 😉

samsa
9. pro 2009

Sirelko, Ajinko, ahojte. 🙂 Miraxíčku, chuděrko, drž se, snad to nebudeš muset brát až do konce. Mně docela taky tvrdne břicho, tak mám někdy strach, ale říkám si, že by snad mimíska už zachránili, no, ale snad to doklepu aspoň těch 38 tt.
Paajinko, držím moc pěsti, určitě někam zajděte a hlavně ať to brzo vyjde.
Holky, jsem ostuda, já sem nakukuju, ale moc nepíšu, vůbec to nestíhám.
Ale pořád na vás všechny moc myslím. 🙂

aja.83
9. pro 2009

Paajinko, to je dobře, že půjdete na vyšetření. My se chystáme taky, zatím jsem se nemohla do sanusu dovolat, zkusím to dnes znovu. Je to pro mě asi brzy, ale nechci čekat, přinejhorším nám udělají genetiku, když jsem měla ten potrat. V dnešní době to není nic nenormálního, polovina populace má problémy s otěhotněním, tak se ničeho neboj a pěkně si to oběhej! Pak budeš mít klid! 😉

aronek
9. pro 2009

Ahoj, všechny mám odpo, tak jsem se do osmi válela a teď nějak nestíhám ☹

Sirel, s tou vaničkou jsem to byla já, ale jsme domluvené s eeliskou, každopádně dík za nabídku 😉

paajaa
9. pro 2009

Aji: já nejdřív půjdu ke svému Dr. a snad nám dá nějaké doporučení. ¨No uvidíme co mi řekne. Jinak asi nakoupím testy a budu dělat ať mám alespoň přehled, kdy cca ovule byla. No sexu se nutit nebudu, ale chci to vědět.

kopa
autor
9. pro 2009

Ahoj holky 🙂
už je mi dneska dobře,včera přišla depka jak jsem byla sama doma-tak to na mě všecko padlo 😔 ale už je to dobrý.
Samsí díky za bacílky 😵 😵

Mirax ty se opatruj a šetři se. 🙂

flair
9. pro 2009

Ahojky kočky, jdu se nahlásit, že jsem ok 🙂 Jen teď nezapínám pořád PC, bo bych nic neudělala 😅
Šarlotko, Kopinko, od soboty jsem 14 tt, děkujiiii 😵
Miraxíčku, drž se!!!! Teď musíš být moooc opatrná!!!
Holky, ty vašedepky chápu ☹ Ale miminka mají rády veselá bříška, tak se opravdu zkuste soustředit na něco jiného. U mě to zabralo!!! Myslím na vás!!!

farmarska
9. pro 2009

ahoj holky, jak se vede? 😉
já jsem se právě zase děsně rozčílila v diskuzi v pargragech. Jsem tam ostatním nastíňovala mojí staronovou situaci.. peníze mi pořád totiž od čsszPraha nepřišly žádné, jen si s nima ted denně telefonuju a provolávám další a další prachy.Vopravdu, jakoby těch starostí už teď před vánocema nebylo málo 😠
no nic, jdu vás rychle dočíst a pak vám možná i něco napíšu, pokavad to stihnu, má přijet kamarádka a já musím předtím ještě trochu poklidit 🙂

kopa
autor
9. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 40tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 38tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 35tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 33tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 31tt....................... 3.12.KO
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 27tt...............................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 26tt.................................................................................čeká chlapečka
Mabe 25tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 22tt......................
Tercie 22tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka
Flair 14tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 12tt.......................11.12.KO
Sarlotta 6tt............................15.12.UTZ
Hanana 6tt
M.aa.b 29DC
Ikopretinka 26DC
Kopa 26DC
Markee 25DC
Katyna 25DC
Eliss.ka 24DC
Paaja 23DC
Sirella 22DC
Nicollka 19DC
Mari 19DC
Maendy 18DC
Aja.83 3DC
Zlababa 2DC
Maarrtina 2DC
If.v nehlídá si DC

farmarska
9. pro 2009

jůůů tak jsem vás dočetla, nebylo toho mnouho, ale takovejch novejch informací 😉

Samsíku moc hezky jsi to napsala 🙂

Holky i já bych vám to už tak moc přála, to čekání je fakt hrozný 😢 nevím, jak bych vám pomohla, tak jen pošlu taky pár prskanců, sice ještě nevím co prskám, jestli holčičky nebo kluky, no ale nějak si to prostě rozeberte, snad to zabere a bude hezkej vánoční dáreček v bříšku! moc moc moc moc moc vám držím palce!!! 🙂 🙂 🙂
velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,velkej prskanec, velkej prskanec,
a tady specielně pro Pájínku aŤ už tolik nemusí smutýnkovat 😔 prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,

farmarska
9. pro 2009

Miraxíčku a co je to s tebou, co to čtu 😕 Já vím, že v tvé situaci je to těžké, velmi těžké, ale zkus odpočívat co nejvíc budeš moct!! 🙂 a Bětulince domluv, ať si ještě počká, že kdo si počká, ten se dočká 😉 že jí to vzkazuje teta koníkovka 🙂
Pájí, ještě k tomu vyšetření..vůbec si to broučku tak neber. Od toho tam ti doktoři jsou,aby vyšetřovali a pomáhali 🙂 a já věřím, že jestli to nevyjde ani po těch mých bacilákách, tak že vám určitě pomůžou a věřím, že to jsou vaše poslední vánoce ve dvou 🙂 tak si je užijte, bo ty příští vám už tam bude ječet dítko 😉 😵 😵
a to platí pro všechny snažilky! 😵 😵 😵

kopa
autor
9. pro 2009

Farmíku díky za bacílky 😵 😵 😵
Hele a ty jsi po kolika cyklech při braní Duphastonu otěhu??Po dvou? 😕

aronek
9. pro 2009

Chtěla bych se zeptat. Teda pokročilejch těhulek. JAk spíte? Já už nevím jak si lehnout. Teď jsem si tak přeležela krk, že na dnešek jsem vůbec nespala. ☹ Můžu si to alespoň večer namazat koňskou mastí?

paajaa
9. pro 2009

Farmi: moc děkuji kočko, já jsem moc ráda, že tobě to konečně vyšlo a už jsi v krásném 12tt. Já vím, že se mám zaměřit na něco jiného, Docela mě to šlo, ale ta kamarádky zpráva mě dostala. Jinak to bylo v pohodě, ale te'd jsem zase pěkně dole, jak balvan na dně 😢 😢 😢

mirax
9. pro 2009

paajii: nebuď smutná, já myslím, že otěhulíš už brzy, vždyť se vám to už dvakrát povedlo..., ona asi ta psychika roli opravdu nějakou má...
Na gyndu chodíš? Tam vše v pořádku? A co nějaké bylinky a tak..Mně to hrozně pomáhalo psychicky 😀 , čajíčky a koupila jsem si ten Gynex a tenkrát jsme opravdu i dostala konečně tu MS a pak i otěhotněla...
Zkoušela jsi něco z toho?
Ovu testy jsou dobré, dá s eto načasovat, i my s Bětulí na to šli opravdu poctivě podle ovu testu a moc velká romantika to nebyla, ale vyšlo to! Vím, že je lepší, aby to bylo spontánní, ale já už taky chtěl astraašně moc otěhotnět!
Držím palečky, aby se ti tvé největší přání už brzy splnilo 🙂

aronku: já spím docela dobře, jen někdy ty praštěné sny..Dnes s těmi léky jsem dokonce ani ráno neslyšela Tobíka a manžu vstávat 😀 Spím jen na jednom či druhém boku, zt oho jsme ráno trchu přeležená a mimčo je vždycky tak parádně sklepané na jednu či druhou stranu 😀

kopííííí: prosím so IP taky to pudinkové cukroví, já už ti o něj psala dřív, ale asi jsi to nečetla, děkuju 🙂

mirax
9. pro 2009

farmí: já už náhodou odpočívám..Tobi spí, já už nepracuju..už jsem vlsatně na mateřské, takže jen ten eshop..je to před vánocem ateda ale síla, ale manž apomáhá..vozí balíky na poštu 😉

kopi: ještě ke mně do tabulky prosím:15.12.poradna, 22.12. riziková poradna

aronek
9. pro 2009

mirax, já taky spala v pohodě, ale poslední tři dny to nějak nejde. Bolí mně záda a přeležela jsem si krk. Bolí ještě teď ☹ Možná to je i tím, že se celý den hrbím nad PC, ale večer sílu na nějaké cvičení nemám 😖 Prý se má cvičit, aby byl lehčí porod, tak to fakt nezvládám. Codila jsi na nějaké ty předporodní kurzy?

handm
9. pro 2009

Ahoj holky:-
Hlásím se po delší době, věděly o mě Aja s Žlababkou 🙂

byla jsem v pondělí na kontrole u své Dr, řekla, že mě nebudeme stresovat tím, že to byl potrat nebo chemické/biochemické těhotenstvé, že tomu budeme říkat hodně opožděná MS tak tomu zkouším věřit.. !!
a říkala, že můžeme hned dál usilovat o těhotenství, tak jsme včera začali usilovat - snad do třetice všeho dobrého a zlého...
A myslím, že mi pomohlo tech par dní bez koníka, ale teď se zkusím pomalu dostavat zpatky! .-)

JInak všem těhulkam gratuluju ke kontrolám, případně k // a snažilkám přeju brzy úspěch!!

A chtěla jsem jen říct PAaje, že přesně vím, jak se cítíš.. protože mě o víkendu potvrdila mamka, co jsem tušila asi týden, totiž že švagrová je podruhé těhotná.. a to jsem bulela jak želva, nevěděla co dělat, jak to zastavit.. prišlo mi to tak strašně nefér a nespravedlivý, že jsem myslela, že mi praskne hlava a chtěla jsem zalézt pět metrů pod zem a už se neukázat...
Moc mě to mrzí Paaji, drž se holka!! Snad bude líp, i když na tyhle řeši občas taky "už nemám".. i když vím, že nakonec stejně pomůžou nejvíc!! 🙂
Držím ti palce, jako všem tady!!

venuska
9. pro 2009

Ahojky děvčátka,

Pájí: neboj, taky brzy najdeš krásné // čárečky a budeš čekat zdravé a krásné miminko 🙂 Moc ti to přeji 🙂

Tady se už zase prskají těhu balcílky....to je krásný 😀
Já už sotva funím. 😕 Malá mě dneska naštěstí nechala chvilku vyspat, tak jsem trošku fit, ale nevím na jak dlouho.
Zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak dopadneme.... 😅

Kerrie: jak se cítíš?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru