Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
15. pro 2010

@suzamen,
@tea80,
@slunicko_luca je fakt, že názory se různí, moje dr. mi tehdy po revizi řekla, že je lepší počkat 1-2MS, ale u mě 2MS, protože jsem čekala na výsledky z hematologie. POdle mě je to jedno, já bych dělala to , co cítí tělo, pokud je fyzicky i psychicky v pohodě, začala bych. Prostě podle mě si tělo řekne samo, kdy je připravené. A kdyby náhodou se nepovedlo znova, výčitky stejně nepomohou, protože nemůžete vědět jestli by nějaký měsíc navíc pomohl nebo ne. Zase na druhou stranu, taky se nemusí hned podařit, nám to trvalo přes rok, takže pak si vyberte. Jsou tu holky co se jim zadařilo hned a mají zdravé mimíše. Já už to neřeším, prostě buď to bude dobré nebo ne a stejně s tím nic neudělám. Takže přeju ať jste brzy v pohodě a najdete // 😉

farmarska
15. pro 2010

týý bláho holký já jsem fakt už nařadě!!! 😕 😅 😅 😨 🤐 😀 😵 😝 No upřimě, rozporuplné pocity z toho mám 😀

Jinak jsem tu dnes jen na skok, páč musím jít rychle obstarat kozy a pak nám přijede už návštěva a podvečer vyrážíme 🙂 Já musím ještě stihnout vanu, taky nějakou masku jsem si chtěla ještě naplácat na obličej..no uvidíme.. 😉 😎
a s tím mým focením..no dobře teda..ale je to na vaší vlastní odpovědnost-když chcete oslepnout 😀 😀 😀 tak já se zejtra zkusím blejsknout a řeknu manžoj at mě nějak nacpe do toho pc 😉 😀

farmarska
15. pro 2010

jo a moooc myslím na Pájušku a držím jí palce!!! 😵 😵 😵 😵

a ostatní dočtu zítra 😉 mějte se tu krásně a nezlobte 😉

slunicko_luca
15. pro 2010

@tea80
S praci je to blby, jedine rychle shanet neco alespon nan cas. Gynekolog mi nabidl zhruba mesicni neschopenku, takze jsem ji s dikem prijala. Do prace a celkove mezi lidi se mi chodit nechce. Doma uz jsem treti tyden a nehcce se mi ani vylezat z domu ☹ .

slunicko_luca
15. pro 2010

@ikopretinka

Nakonec jsme se pritelem domluvili na 2. ms, ale tak to chce on, ja chtela zacit hned po 1. ms. U me se jednalo o 1. tehotenstvi, uplne bezproblemove, otehotnela jsem 2. ms snazeni. Na to, ze miminku nebije srdicko jsme prisli uplne nahodou na ultrazvuku, nemela jsem zadne priznaky potratu. Z histologie nezjistili nic. Pricinu nezname, ale domnivam se, ze je to dusledek nachlazeni. Byla jsem nastydla, klasika ryma, kasel v 6. a 7. tydnu a tri tydny poctive lezela v posteli bez leku. V pondeli jsem byla na kontrole po kyretazi a vysledek je nehomogenni zbytky v deloze a nizka sliznice. Ted uz jen cekam kdy prijde ms. Pry by mohla normalne po 28 dnech, jak jsem byla zvykla .... Tak asi napisu Jeziskovi, at mi ji da pod stromecek 😅

lucadav
15. pro 2010

To jo každy tvrdi něco jineko.....u mě ještě stale v krvi HCG.....Dnes na oběrech,tak přišti tyden musim zase ....To je ta MOLA =že i po revizi mam v krvi a musi se to hlidat. Ale tady se moc nedoporučuje hned otěhotnět...Což už řešit ani nemusi, hlavně ted řešit praci a školku. No nic ,ale koukam a čtu ,jak moc ženskych potrati a je to hruza . 3vagrova ,ale otěhotněla měsic po a maji krasneho velkeho ted už kluka a dalši na cestě. Takže i po tomhle to nemusime vidět černě a všem přeju at se zadaři. Jdu dělat vlasy at mame za co nakupovat darečky...Mějte se všici

slunicko_luca
15. pro 2010

@lucadav

Me nikdy krev na HCG nebrali. Ani v tehotenstvi ani tedka po potratu. K cemu se odebira po potratu? Aby prisli na pripadne komplikace?

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca aby zjistili, zda je pryč vše a nic v děloze nezůstalo - hcg musí klesat až na nulu postupně

slunicko_luca
15. pro 2010

@madormi
Aha, gynekolog o nicem nemluvil. Ted v po jsem byla na kontrolnim utrazvuku, tak jen rikal, ze v deloze mam nehomogenni zbytky, ktere by mely odejit s prvni ms a nizkou sliznici. Byl docela strohy. Na dalsi kontrolu jdu 29.12.

mari111
15. pro 2010

@slunicko_luca mne taky nebrali krev, ne každej dr to dělá 😖

lucadav
15. pro 2010

@slunicko_luca Pak se to posila na hystologii...tak to by ti už davno něco řekli,,,neboj. A už i skoro po 2tydnech tam mam ještě furt,ale bude to pry už dobry

lucadav
15. pro 2010

A jak řikam,,,,to stou krvi až pak co mi to bylo řečeno...Pokud neni nic špatně ,,tak neni duvod....

slunicko_luca
15. pro 2010

@lucadav

Tak muzu zkusit koncem tydne tehu test, sice morbidni, ale ukaze jak na tom jsem.

lucadav
15. pro 2010

@slunicko_luca A copak tam chceš zkoušet???

lucadav
15. pro 2010

@slunicko_luca jestli to tam maš???To ani nedělej. Je to zbytečny,kdyby k tomu byl duvod ,tak by ti řekli samy. Jestli teda řešiš toto. Ja tam mam maku na gyndě,tak to mam z prvni ruky ,ale oznamila mi to až potom co přišel vysledek z hysto.... Jinak by se to absolutně ani neřešilo..Bud rada ,že tobě nikdo nezavolal a tim padem bud uplně v klidu. Dnes mam jen 40v krvia tak to snad klesa dobře.A bude to brzo v pohodě. 🙂

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca tak uvidíš toho 29. se ho pak na to zeptej ☹ a jinak je mi moc líto co tě potkalo :(

slunicko_luca
15. pro 2010

Me to mrzi moc, je to jeste hodne cerstve. Hlavne at to jde znova a neopakuje se to 🙂

slunicko_luca
15. pro 2010

@lucadav
Na histologii nic nezjistili

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca no snad ne a v kolikátém tt to bylo? já nějak nestíhám dočítat :-/ já takdy doufám, že už se mi to nebude opakova, po třetí už by mě trefilo asi :-/

slunicko_luca
15. pro 2010

Ukonceny 12 tt

slunicko_luca
15. pro 2010

@madormi
Ukonceny 12 tt

lucadav
15. pro 2010

@slunicko_luca Tak to bud rada a v klidu 🙂

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca tak to je mi líto, čím později tím horší ☹

slunicko_luca
15. pro 2010

@lucadav
Pozdejsi potrat nebo vyvolany porod musi byt neco sileneho. Tohle mi stacilo.

slunicko_luca
15. pro 2010

@madormi
Ja bych jen strasne rada, aby se to neopakovalo, ale to chceme kazda 🙂 . Tak nejak mi prijde, ze nemuzu mit v zivote nic jednoduse ... 😉

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca no taky si to neumím představit když už je to velké mimino, maminka cítí pohyby vše a pak bum, no je to drsné ten život ☹

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca no to chceme každá no 🙂 já si říkám do třetice dobrého a doufám, nic jiného mi nezbývá, ale strach je obrovský

slunicko_luca
15. pro 2010

@madormi
Ty mas nejake mimi ?

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca bohužel zatím ne ☹ rozhodli jsme se před rokem, že do toho praštímě, je to rok co jsem vysadila ha

slunicko_luca
15. pro 2010

Strach musi byt sileny. Prozatim mam nazor, ze si dalsi tehotenstvi asi nemuzes uzivat? Ja teda soudim podle sebe, jestli se nam to povede znova, tak budu permanentne sledovat snad uplne vsechno ☹ . Vzdycky jsem mela predtavu jak si tehotgenstvi nadherne uziju ...Jak rychle jsi otehotnela podruhe?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru