Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
26. črc 2010

@petroska já se občas takhle lehnu a začnu se drbat na bříšku a mimík se tam začne vrtět 😅 pak se mu omlouvám,že jsem ho probudila 😅 ale musím se aspon jednou denně ujistit,že je vše o.k. 🙂

petroska
26. črc 2010

@kopa jé taky sme váhali mezi touto barvou.měli ho tam celý vystavený a taky nádherný ale nakonec se zalíbila víc ta hnedá 😉 a koupite i s autosedajdou že?já mám asi lenivý dítě,protože i když ho začnu budit trepáním tak to s ním kolikrít ani nehne 😠

kopa
autor
26. črc 2010

@petroska Koupíme celý ten komplet,stojí 15956kč 😉 i když tu auosedajdu asi moc nevyužijeme 😅 ale aspon abych měla do taxíku,kdyby něco.
Tak u mě drbábí zabere a nebo když si mažu břicho studeným krémem 😀

ee.liska
26. črc 2010

ahojky 🙂 to se tak nádherně spí v tomto počasí 🙂

@ivomal to bude určitě v pořádku 🙂 🙂 😉 moc držím palce 🙂

@tercie to jsou krásné fotky, Lukýnek je tak roztomilý 😵 a garatuluji k jeho udělatinám 😀 my jsme Matýska udělali na Vánoce

@kopa tuto vaničku ani neznám , ale je hezká 🙂 ale kdybys kupovala obyč tak hlavně koukni ať se ti tam vleze podložka, já jsem dostala vaničku, ale je tak malá, že se mi tam nevejde žádná podložka 😒

@handm teda , to jste měi velkou návštěvu 😲 musíš být úplně hotová 😲

@m_artasek to je dobře, že se zotavuješ 🙂

m_artasek
26. črc 2010

@kopa snad to bolet nebude, zažila jsem ve špitále teď horší věci, tak tohle snad bude v pohodě.
@madomi pejsek je krásnej, my si pojedeme první víkend v srpnu pro štěně dlouhosrstýho jezevčíka, tak už se moc těším.
@ee.liska jo jo v tomto počasí se spí krásně a ještě když prší, snad nebude pršet celej den, když po obědě mám jet na polikliniku vytáhnout ty stehy

ee.liska
26. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Hanana 39tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 36tt.......................... ....... ..KO 9.8............................. ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 35tt...............................KO ?
ee.liska 34tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 34tt.................. ..........ozvy 28.7, KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 32tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 32tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 28tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8., kardio 8.9.
Maarrtina 24tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 25tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 20tt.................................kardio USG plodu 3.8.,KO 13.8 ,3D utz 11.8.....čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 18tt............................... KO 29.7.
Farmarska 9tt............................má srdíčko
Ivomal 9tt.....................................29.7. UTZ na potvrzení
Maendy 30DC
Nicollka 28DC
M.aa.b 25DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 24DC
Katyna 22DC
Aja 22DC
Madormi 19DC
Natalie 14DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

petroska
26. črc 2010

@kopa ty jo,to tam máte drašší jak u nas 😕 .my dali 11 a pul za sporták a korbičku + tasku sem si dokupovala.a vajíčko sem koupila jiné-protože se mi nelíbí jak vozí maminy místo v korbičce miminka ve vajíčku a krčí si zádička tak stejně bych to vajičko na kočárek nedávala a slouží mi jen do auta na převoz tak my to bylo zbytečné kupovat vajíčko od xlandra.

kopa
autor
26. črc 2010

@petroska Petros no já myslela tenhle celý set : http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/sportaky/...

kopa
autor
26. črc 2010

@ee.liska Eli no mi se tam zítra na to mrknem.A s tou podložkou máš pravdu 😉

petroska
26. črc 2010

@kopa tak to jo.já že jen sporták ,korbička a vajíčko 🙂 .tak to je levnější jak u nas 😀

ee.liska
26. črc 2010

@kopa tak pak musíš podat informace, protože jestli neseženu mini podložku, budu muset koupit větší vaničku 😝 a kočík je super 😉

kopa
autor
26. črc 2010

@petroska no já myslím,že se vyplatí ten celý set 😀 ten slunečník asi nevyužiji 😅 ale i tak se to hodí a nebudu muset pak někde něco dokupovat.
A jak jste tu řešily s Mari ty kalhotky,tak mohi teda mít svoje bavlněné a ty vložky jakýkoliv??? 😅

kopa
autor
26. črc 2010

@ee.liska a kolik ty máš délku té vaničky? 😕

petroska
26. črc 2010

@kopa myslím že i deštníček využiješ.já si ho pak chci koupit-je to dobrá věc do sportáčku.a já si teda beru obyč nohavičkové kalhotky a 2 balení nějakých vložek lepších.ale celkem mi vyhovovali i ty jejich nemocniční.byli tlusté a dlouhé 😀 ,jsou tam zadara v každé nemocnici

ee.liska
26. črc 2010

Kopi ona dlouhá je dost, ale je strašně úzká, příjde mi ža se tam sotva vleze mimi 😲 s těma kalhotkama, nám na kurzu říkala PA., že sítové jsou lepší, ale nesmí to být ty bokové, ty prý padají a neudrží vložku, a když budemem mít bavlněné tak se nic nestane, jde hlavně o to aby byly prodyšné

ee.liska
26. črc 2010

@petroska ty vložky nesmí mít zespodu igelit ani lepení, v lékárně stojí kolem 30,- balík po 25 ks
deštníček jsem si taky vybrala, ale budu ho kupovat až na sporťák 🙂

kopa
autor
26. črc 2010

@petroska No to je pravda 😀 si vzpomínám,že v Motole jsem si je taky brala po revizi 😅 já musím jít nakoupit a moc se mi teda nechce 😅 tak asi skočím koupit mimíkovi i tu kosmetiku 😅 koupím asi tu niveu,ta mi příjde taková univerzální.

ee.liska
26. črc 2010

v UH od 1.7. pan ředitel šetří, takže vložky musíme mít svoje 😀

petroska
26. črc 2010

@ee.liska ty vložky nemužu mít třeba klasické olwaisky?jsou jako blbé když mají lepení ?

ee.liska
26. črc 2010

@kopa a co všechno za kosmetiku budeš kupovat?? já mám jen na prdýlku, koupel a pak na tělíčko po koupání. bude mi to stačit? šampon koupím až bude trošku větší

paajaa
26. črc 2010

@kopa koukám, že se nám líbí stejná barva kočárku. Já jsem včera večer hledala na netu a tenhle nám padl do oka. 😉

petroska
26. črc 2010

@ee.liska teda platíme si zdravotní,ted do toho pobyt v nemosnici a vložky už nechtějí dávat?teda ti jsou ale hamouni 😀 .snad zlín bude jeste mít zadara.celkem mi vyhovovali i když sem si připadala jak s polstářem mezi nohama 😀

ee.liska
26. črc 2010

@petroska kup si ty porodnické, klasické jsou z umělotiny a nejsou prodyšné, neměla bys mít ani žádné parfemované. ty porodnické jsou přímo po porodu, operacích a tak, jsou víc savé a ke stehům, případně nějakým oděrkám proudí vzduch a lépe se všechno hojí, jsou teda šílené na pohled ale na těch pár dnů doma a v porodce se to dá snést 😀

ee.liska
26. črc 2010

@petroska přesně jako s polštářem 😀 a to po porodu se dávají ze začátku 2-4ks 😀 to teprve bude 😀

petroska
26. črc 2010

@ee.liska takže normálně v lékarně řeknu porodnické vložky\?asi si je teda pořídím jestli budou lepší 🙂 .co šarlot?prdí na nas co s info o malé? 😀

ivomal
26. črc 2010

Já si pamatuju z laparky v Hloubětíně, že tam byly vložky i podložky volně k použití a ty vložky, to byly takové ty velké tlusté nemocniční....jinak jak to bývá dál, to netuším, tak daleko jsem se nikdy nedostala...Někde jsem četla, že si holky do porodnice pořizovali nějaké jednorázovky kalhotky a že nějaké jsou hrozné (ale nevím které), že dřou a nedá se v tom ani ležet.

ee.liska
26. črc 2010

@petroska jj jmenuje se to porodnické vložky. No šarlot nevím, naposled psalal, že napíše, ale že by měli jít zítra domů, tak jí nechci rušit smskama. Asi se zotavuje z porodu a užívá si malinké 😵

petroska
26. črc 2010

@ivomal jj nemocniční sou jak polštáře 😀 tlusté,velké ale dají se používat.já se cítím líp ve svojich bavlněných bombardákách takže jednorázovky mi nějak nesedí.mám jedny doma co mi dala kámoška co ji zbyli,akorád sou větší ale teda nelíbí se mi takže si ani kupovat menší pro sebe nebudu 😀

petroska
26. črc 2010

@ee.liska teda já že podá info jak jim to jde a co malá a ona nic,nechává si to až bude doma a to si myslím že bude do malé tak zaláskovaná že sem mjoc už nepujde 🙂 .normálně se mi malý furt tlačí nožičkama pod žebra že ani sedět nemužu.mám tam takové grče velké že to je děs 😀 .asi tam má málo místa tak jen cítím jak mi tam vrtá pod žebra.

strouzek
26. črc 2010

ahoj holky občas k vám nakukuju, koukám řešíte výbavu do porodky, doporučuju síťovaný kalhotky, ty se dají i přeprat jsou hned suché a skvělé drží vložku a nikde netlačí. co se týče vložek tak já měla jak porodnický tak obyč ria prodloužené bez křídel a můžu říct ty obyč babičkovské jsou lepší, rozhodně nejhorší jsou ty erární z porodky ty jsou takové divné(teda aspoň u nás měli takové divné) měla jsem je při porodu a neumím si představit je používat i po porodu, prostě se divně nacucávali a mačkali, třeba ty z lékárny ty vložky taky neměli to lepení ale vydrželi v těch kalhotkách prostě ležet ale ty co měliv porodce ty se po "nacucání" tak divně zmačkali do roury či jak to popsat takže doporučuju sebou a pořádnou zásobu, já v porodce vypotřebovala určo tak 8-10 balíků, třeba jen den po porodu padli za vlast 3 balíky a moje spolubydlící měla ještě větší spotřebu 😀
vzít si můžete i svoje bavlněné kalhotky ale ty jsem byla schopná oblíct až tak ten 4.-5 den, dřív to fakt nešlo. ono ta krev neteče proudem ale jak dáte mimčo na prso tak se něco zapne v těle a okamžitě začnete téct jak kohoutek a to jsem pokaždý musela hned na záchod a měnit 😝

kopy kočárek máš vybranej pěknej a slunečník určo využiješ, já si ho teď šla dokupovat protože bez něho to už fakt nešlo a bude se hodit i na sporťák. jinak dodatečně gratuluju ke svatbičce máš už nějaké fotky??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru