Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
25. pro 2010

@sarlotta jj řeknu mu to, přeci jen strýc se s tím setkává v nemocnici častěji než on v ordinaci, tak prsotě to musím pdat tak, že mu nechci kecat do práce nebo nějak podrážet jeho znalosti, ale že mi to doporučil jak mudr v prenatalu, tak můj strýc který mi doslova řekl at na tom trvám, že tomůže jen pomoci. doufám, že doktor bude mít pochopení a vykašle se na to, že je to drahý lék / strýc říkal že často to kvůli ceně doktoři nechtějí psát pokud to není nezbytně nutné dle krevních testů

madormi
25. pro 2010

@kopa jj zdravé to je a navíc strašně jednoduché jen to tam hodíš nastavíš minutku a za danou dobu e to samo vypne fakt super, my v tom děláme, maso, ryby, brambory, zeleninu a super!!!

kopa
autor
25. pro 2010

@sarlotta my máme všechno právě od Aventu a jsme spokojený,tak ho chci koupit.Zdá se mi to fakt šikovný.
A mám pokrok malého tak 3-4 denně přikládám 😉 když saje má tam dost mléka ,tak ho vždycky nechám sát a pak ještě odstříknu,tak se mi zas trošku mléčko zvýšilo.

sarlotta
25. pro 2010

@kopa na to mixování pro malého Ti stačí ponorný mixerek, ono toho tolik nebude, leda že bys vždycky vařila rovnou do mražáku. Určo si pak nechávej skleničky od výživ, do těch se to výborně zamražuje🙂
Já dělala hodně omáčky-ala kuře na paprice, koprovka, rajská, lečo... všechno upravené pro mimino🙂, odšupkované 🙂

tea80
25. pro 2010

@madormi a pak už jste se normálně snažili, po první menstruaci ??? Já nevím, co dělat, každý mi říká něco jinýho

sarlotta
25. pro 2010

@kopa to je nádhera🙂) já Ti říkala, že to půjde později, jak mu poroste pusina.... mám velikou radost 😉

lucadav
25. pro 2010

@kopa V parnim hrnci je to mnam mnam=)

madormi
25. pro 2010

@tea80 ne ne dávali jsme si bacha do druhé ms, po druhé ms jsem tomu nechala volný průběh, ale dostala jsem zánět močáku tak se snažení nic nebylo a ted´v prosinci jsme se snažilkovali a našla jsem dvě // 🙂

kopa
autor
25. pro 2010

@sarlotta Jojo myslela jsem,že bych něco i zamrazila 😉 a já bych to taky mohla jíst 😀 😀 mě by to neuškodilo.Včera nás fotil tchánovec a teda koukala jsem na sebe jak puk,jak jsem tlustoch 😒

sarlotta
25. pro 2010

@tea80 ve kterém týdnu tt jsi měla revizi ? je důležité aby byla dorostlá sliznice, aby se případné těhotenství udrželo.

kopa
autor
25. pro 2010

@lucadav Tak to ho musím koupit 😉

sarlotta
25. pro 2010

@kopa ty omáčky se ze začátku dělají z UM 😉 to bys nejedla... ale jako na rybičku a brambůrky v páře to joooo🙂)) ale to pro dítko až tak od ročku 😉

madormi
25. pro 2010

@tea80 před snažením zační pít kontryhelový čaj 😉 na sliznici

madormi
25. pro 2010

@kopa na hubnutí je super jíst věci jen v pářě dělané

kopa
autor
25. pro 2010

@sarlotta Pusu má obrovskou 😀 😀

kopa
autor
25. pro 2010

@sarlotta Jojo já jsem právě dneska našla dobrpu stránku,kde píší o těch příkrmech a jsou tam i recepty.
@madormi No já právě skoro vůbec nic nejím 😒 kvůli mléku a váha né a né jít dolu,tak snad to na jaře vykočárkuji 😀

lucadav
25. pro 2010

@kopa No al eja davala Anet do ručičky mrkvičky a bramburky,,,,ale mate ještě čas ,ale ja na něj nedam dopustit a ted budu po vanocich jak čuně ,,,tak ho vytahnu a dam se do gala=)=)

kopa
autor
25. pro 2010

tak mizím,tatínek hlídá a Vít pláče.Já mu před chvilkou ukazovala názorně jak lítá orel mořský a smál se 😀 😀

lucadav
25. pro 2010

@cajori17 Jojo kdo dnes nema co?????? at je lip=)

sarlotta
25. pro 2010

@kopa neboj to pujde, já už shodila 19 z 22kg🙂)) a jíst musíš, maso, ovoce, zeleninu a hodně pít 😉 ať má prcek dobré mlíčko 😉

madormi
25. pro 2010

@kopa no jíst musíš ale pravidělně, jinak ti tuk zůstane a bude se ukládat a půjde dolů svalová hmota, musíš fakt jíst 5 krát denně kopy, a v tom si uděláš rybičku a kuřecí maso, dá ti to živiny, a má to minimum kalorii, jen tam prostě nebudeš dělat věci co malého nadýmají 🙂

kopa
autor
25. pro 2010

@sarlotta
@madormi
Já v těhu přibrala 16kg,10kg mám dole a potřebuji ještě nejmíň 20kg 😅 😅 no snad to s malým vyběhám.Já právě moc nejím 😒 mám vždycky strach aby malej neměl prdíky,ale většina jídel mi ted dělá problémy 😅 bud je mi špatně a nebo mám průjem,to mám takhle od porodu.

madormi
25. pro 2010

@kopa no jíst ale fakt musíš pak malý nemá žádné živiny v mléčku nemá je z čeho brát, žádné vitamíny nic, ty musíš jíst líp než před otěhu - maso , zeleina, ovoce,ryby prostě vyvážná strava takhel si odděláš stravování a malému tím asi taky moc nepomůžeš 😉

suzamen
25. pro 2010

@tea80 jj fakt asi se nejak moc rychle uzdravuju 😀 MS jsem dostala prave dnes teda pokud to nebude zase to silny spineni...a po novym roce sup na snazenicko 🙂

suzamen
25. pro 2010

@tea80 jj fakt asi se nejak moc rychle uzdravuju 😀 MS jsem dostala prave dnes teda pokud to nebude zase to silny spineni...a po novym roce sup na snazenicko 🙂

madormi
26. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 30tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 21tt ........................KO 3.1.
cajori17......................45 DC, našla // a krásně sílí, tak držíme palečky!!!
nicollka...........................
Katyna ........................30 DC
Madormi.................. ..28 DC , 22.12 našla //
Aja............................. .28 DC
M.aa.b ...................... .28 DC
Martasek ................ . 25DC
Natalie77 ..................25 DC
lenik_25................... ..19 DC
majjka24 ......................10 DC
Ivomal.........................4 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

cajori17
26. pro 2010

ahoj holky 🙂 Kopi,Viteček je nádherný 😉
@madormi ,jů,napsala ses do tabulky....ja dneska testikovala uz fakt naposled,pac jdu zitra na gyndu,ani vam nemusim rikat ,jak se bojim.cely svatky nespim........hodim se foto posledniho testiku,citlivost 25

cajori17
26. pro 2010

ahoj holky 🙂 Kopi,Viteček je nádherný 😉
@madormi ,jů,napsala ses do tabulky....ja dneska testikovala uz fakt naposled,pac jdu zitra na gyndu,ani vam nemusim rikat ,jak se bojim.cely svatky nespim........hodim se foto posledniho testiku,citlivost 25

aronek
26. pro 2010

@cajori17 vypadá to supr 😀 držím palečky 😉 kolikátý tt jsi??

cajori17
26. pro 2010

@aronek já vůbec nevím 🙂

cajori17
26. pro 2010

poslední ms byla myslim 12.11.ovulka ,ale byva moooooc pozde,nekdy byla i kolem 20 DC

aronek
26. pro 2010

@cajori17 zkus si to zadat do koníka, on to vypočítá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru