Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
7. led 2011

@handm no tak pak už fakt jedině zmenit mlíčko 😒 hlavně ať se mu to zlepší chudáčkovi malinkému ( teda velikému 😀 )

lucadav
7. led 2011

@suzamen Jsem si řikala ,,,tak to bude každou chvili=)=) Ja ztoho moc nadšena nejsem ,dost silna menstruace=(
@kopa to je ale pěkny cvalik=) to je dobře...moc pěknej

suzamen
7. led 2011

@lucadav my máme jet právě příští týden na hory tak bych nebyla moc nadšená kdybych to tam jako na potvoru dostala 😒 určitě budou silný a hooodně bolestivý 😖

madormi
7. led 2011

@suzamen já po revizi měla menses úplně normální...nebyl horší než obvykle tak ono záleží

lenik_25
7. led 2011

@nicollka Postupně dočítám a vidím, že ti krevní testy na hcg dopadly nádherně. Strašně moc ti to přeju, zasloužíš si zdravé mimi a pořádného bojovníčka! Drž se a uvidíš, že už bude jen dobře 🙂 Mám z tebe radost 🙂

lenik_25
7. led 2011

@lucadav No jo, ty máš vlastně první MS od revize, co? Tu jsem měla právě já dost slabou, jen tři dny a konec. Zato druhá a třetí, to "stojí za to", ale zase jsem ráda, že má naprosto pravidelný cyklus. Není to 28 dní, ale 29. Luci a nepiš, že možná, ale fakt jen možná, budete těhotnět. Prostě teď v lednu na ty svoje muže vlítnem a zas budeme rodit spolu jo? Jako za starých časů 🙂 Budeme spolu chodit na jógu a vozit mimča v kočárku a budem to zas prožívat spolu jo? Mám tě moc ráda, víš to? 🙂

@suzamen Já jsem to dostala 7 týdnů po revizi. Je to fakt hodně individuální.

kytiii
7. led 2011

Ahojky,
přišla jsem se na Vás po dlouhé době mrknout a nestačím zírat. No to je báječný, skvělý, perfektní, dlouho dlouho nic a teď 4 těhulky najednou!!!! Aspoň se budete holky navzájem podporovat a probírat stejné věci, to bude miminek, moc Vám to přeju a držím palušky, aby bylo všechno dobře.
Mirax-já mám také dva sourozence a s bráškama máme stejné rozestupy jako máš ty dětičky, já jsem prostřední. Když jsem se ptala mamči, že to byl asi pěkný mazec, tak mi řekla, že asi ano, ale že to byla moc krásná léta, prý jsme si spolu moc vyhráli, měli k sobě hodně blízko a to je tak i doposavad. Takže asi ze začátku to bude náročné, ale budete krásná rodinka a později, až se všichni sejdete, jako třeba my teď na Vánoce, budete si to všichni užívat🙂))

Handm-já také kombinuju mateřské a umělé, už od začátku, co se Eliška narodila, protože se špatně přisávala a když se to naučila, mlíčko už nestačilo. Ode mě si vezme tak 50-100ml a zbytek dokrmím, papá mi teď 120-150ml. Dokrmujeme Bebou 1HA a malá s ní nemá žádný problém. Prdíky nás trošku trápily ve druhém měsíci, ale pomohly nám Sabky, takže od Vánoc kapky už nedávám a malá je ok. Myslím, že kombinováním UM a MM by ty prdíky neměly být, myslím, že je to tak, že nějaké mimčo prostě prdíky trpí a některé ne. Já se třeba skoro vůbec v jídle neomezuju, zkusila jsem i pomeranč, mandarinku a malá se neosypala. Takže je to všechno hodně individuální. Jo a ještě jsem používala hodně fenyklový olej na bříško od Atoku, vlastně jí ho dávám doteď po koupání, má ráda mazání po celém těle, hlavně miluje masáž obličeje, normálně drží ani se nehne🙂))

mirax
7. led 2011

@kytii...děkuju za podporu, krásně se to čte 🙂 🙂 🙂 a hřeje mě to u srdíčka 🙂 ...uvidíme, jestli z těch dvou čárek bude i oparvdové mimčo...však víme... 😉

mari111
7. led 2011

@kytiii ahojky, ty jo to ja jak chci Laurušce namazat obličej tak se jí to vúbec nelíbi 😒 a aby aspoň trochu vydržela tak já musím na ní dělat držky a kecat blbosti aby jsem ji apoň tochu zabavila 😀

lenik_25
7. led 2011

@mirax Bude z nich opravdové mimčo. Na 100% 🙂

@mari111 Haha, jako bych to viděla 😀

suzamen
7. led 2011

@madormi já je mívám i normálně dost bolestivý proto jsem vždycky brala HA v kuse a jen 3x nebo 4x do roka si dělala pauzu a teď co od června nic neberu je mám takový všelijaký a taky docela bolestivý ☹

mari111
7. led 2011

@lenik_25 no vidět to tak sa asi pocikáš 😀 😀 😀

lenik_25
7. led 2011

@mari111 😀 😀 😀 😀 😀

lenik_25
7. led 2011

@mari111 To by chtělo video 🙂

mari111
7. led 2011

@lenik_25 se chceš pocikať jo 😅

mari111
7. led 2011

@lenik_25 co nespíš?

lenik_25
7. led 2011

@mari111 Lemcám už počtvrté dvojku bílýho 😀

lenik_25
7. led 2011

@mari111 A co že nespíš ty?

lenik_25
7. led 2011

Ale tak jako jdu si už dát sprchu a proložím víno vodou a pak půjdu spát 🙂

mari111
7. led 2011

tak to už si ne 😉 😀 😀 😀 ja už hodinu říkam že du spát a vždy se někde zaseknu 😅

mari111
7. led 2011

no ale teď už du fakt spinkat. Pa pa

wlladka
8. led 2011

Dobré ráno 🙂
Tak jsme se včera vrátili z Plzně až večer. Jen jsem rychle mrkla na Nicol, jak jí dopadla krvička a pak jsem dál kmitala kolem těch mých chlapů 😀
Takže...
@nicollka jste oba moc šikovní, krásně se s mimískem držíte 🙂 🙂 🙂 🙂 Jsi prostě těhule a už to dospěje ke krásnému zdravému uzlíčku. Držíme vám pěsti 😵 😵 😵 😵 😵
@madormi gratuluji a přeji, ať je brzy srdíčko. Možná už dneska bliká a ty si ho ve středu krásně na UTZ užiješ 😉 😵 😵 😵 😵
@flair Šimonek je zatím po neurologické stránce v pořádku. Měl sice krvácení do mozku, podle sona má levou komoru dvakrát větší nežli pravou, ale údajně se mozek přizpůsobil tomu krvácení a na vývoj by to nemělo mít vliv.
Jinak Šimonek krásně odpovídá korigovanému věku - tj. 4 měsíců. V Plzni byl moc pochválený, jak je šikovný. Sono ledvin dopadlo také dobře. Ještě nám dojdou výsledky z odběru moči a krve. Taky byl na RTG zápěstí a to nám poví jeho "kostní věk".
Paní dr. taky říkala, že je hodně zvídavý, všechno ho zajímá, za vším se otáčí, prohlíží si celou místnost a je tak na něm poznat, že bude moc chytrý. Jiné dětičky se prý chovají jinak. Jen leží a koukají se na mámu nebo na doktorku. Tak jsem na něj zvědavá, na inteligenta našeho 😉 😀

wlladka
8. led 2011

@mirax mimčo bude a ty to zvládneš.
hele!!! Vem si mustr z "S tebou mě baví svět" - všechny děti do lodny a kropáč mna ně 😀 😀 😀 😀
Ne, fakt. Bude to dobrý. Jsi šikovná zajetá matka, to zvládneš 😉 Hlavně, že bude mímo zdravoučké,ne? 🙂

wlladka
8. led 2011

@kopa Víteček je buclíček krásnej 😵 😵 😵 😵 😵
Za chvíli Vás s váhou dohoníme. Máme 5300g 😵 😀

wlladka
8. led 2011

@handm nám na prdíky pomohla kombinace kapek Sab Simplex a Bio Gaia. Při plném kojení. Ale myslím, že ta mlíčka jsou už upravena tak, že by tyto problémy způsobovat neměla. Jenže nemám zkušenost. Všechny tři naše klacky jsem plně kojila a mlíčko jsem kupovala až, když jsem potřebovala na kaše. To už byli kluci asi dvouletí.

wlladka
8. led 2011

tak jo. Asi si jdu dát snídani. Tady všechno chrní. (myslím tady u nás doma) - ale tady na fóru taky. Tak zatím paaa

nicollka
8. led 2011

ahoj holky tak já gratuluji novým čárečkám at jsou krásné celých 9 měsíců ;)
Mě začali šileně bolet prsa , tak si řikam asi dobré znamení. 🙂 Celou dobu sem je totiž skoro necítila, jen občas.

Už aby bylo pondělí, vysoké hcg, utz, srdíčko a pádíme domů :D sice ležení ještě dlouho, ale doma je doma.

mari111
8. led 2011

Dobré ránko. Nicol to je dobré znamení 😵
wladka šimonek je kluk šikovnej 😵 😵 😵

lucadav
8. led 2011

@suzamen To je vždy jak na potvoru ,,když to člověk nejmin potřebuje vid=) tak snad to bude dobry
lenik25 ty jsi taky moje laska...
Jo jo a čas ukaže ,ale ty 3 roky spolu byly fajn vid=) strašně to uteklo.....To viš že bych mimčo brala ,ale musi mi ho tatka nejdřiv zase udělat=)=)=) koukam jak si tady ponocovala....ja včera byla do 23h to je u mě snad rekord=)

murynka
8. led 2011

ahojky 🙂
@mirax tak to jsem na tebe zvědavá!!!!!!!!!!!! 🙂 😉 😵 ale přeju aby to vyšlo tak jak si sama přeješ!! 😉
@wlladka ty jo malej už má krásnémíry 😵 😵 to hezky dohnal..my ted ve 14 měs také máme ani ne 8kg 😀 jsou to drobečci ale šikovní co!! 🙂
@nicollka 😵 😵 tobě moc moc gratuluji 😵 😵 nevím zda už jsme to nedělala 😵 ale HCG máš krásné!!a na to že ve 4tt nic neviděli je normální tak se neboj prsa jsou dobré znamení!!!držíme moc moc palečky čekala jsi dlouho ted to vyjde!!!!!děkuji za komentáře v albu fotím sama 🙂
@kopa moc mě mrzí tvůj manžel ☹ sice k Vítečkovi se chová hezky ale co ty ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru