Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
18. bře 2011

@lenik_25 Včera mi Anetka řekla ,že jsem krásná a že mám krásný prsa.....pak se poblinkala=))))
Další známa mi ted píše ,že jsou v nemocnici na kapačkach=(((

suzamen
18. bře 2011

Ahojky jak se máme? Dlouho jsem tu nebyla. Gratuluji kasiopea k těhu ☹ My se taky možná přidáme sice mám ms dostat až za týden ale mám takový divný tušení tak sem si ráno udělala test a asi sem tam viděla hodně slabýho ducha...ale zatím si nedělám falešný naděje třeba ms dorazí i když by nemusela 😀

farmarska
18. bře 2011

ahoj holky , tak jsme dnes byli u doktorky a malej kráásně přibírá 😵 😵 😵
jen máme prozměnu od včerejšího odpoledne problém s prsem 😖 mi nějak zatuhlo mléko (a to při kojení prsa střídám a ještě i odsávám odsavačkou) a ted mám ten jeden prs zatvrdlej dvorec a takovej hrudkovatej a červenej jakoby 😒 docela to i bolí. Včera večer jsem furt dávala teplé obklady a ve vaně i jakštakš rozmasírovala a snažím se ho dál osávat, ale malej mi z toho prsu nece ´pít 😢 se nějak neumí na něm pořádně přisát 😢 a tak kojíme atím jen z jednoho, ale moc nám to nestačí 😒 dnes jsem to ukazovala doktoroj, tak mi napsal nějaký kapičky na lepší uvolnění toho mléka a taky mi napsal antb. že kdybych dostala teploty, tak bych musela začít brát ☹ Teploty ale zatím nemám, tak snad se mi koza zase brzy spraví..páč nám to zrovna už ták hezky šlo 😔 😔
neměla jste nějaká stejnéj problém?? potřebuju povzbudit , že to dobře dopadlo 😅 😅

farmarska
18. bře 2011

jinak holky všem děkuju moooc za pochvalu Mišáka 😵 😵 jsem ráda, že se vám vaše koníkovské mimičo líbí 😉 😎

holky těhulky, ty vaše týdny jsou už ale pěkně pokročilé 😨 strašně vám to letí!! 😵 😵 😵

kopisku snad se ruka brzy dá dopořádku 🙂

a všem co máte dětičky nemocné,přeju brzké uzdravení a průjmíky rychle pryč od nich!!! 😉

farmarska
18. bře 2011

jo a snažilkám držím mooc palečky, aby se už dočkaly!!! 🙂

petroska
18. bře 2011

@kopa jejej brzo se uzdrav 😉
@ee.liska gratulka k druhýmu zoubku.
hele jak poznám že se mu tlačí zubík.našla sem mu v dásničce ale uplne v pusině na spodu stěny dásně cosi špičatýho ale nejde mu tam kuknout brání se.muže to být zub?nebo roste z vrchu dásně?cosi nevím jak rostou zuby 😀

petroska
18. bře 2011

@farmarska juu ted sem kukala na prďoška 😵 😵 .hned bych si to malušké miminko zopakovala místo našeho obříka zlobivého

ee.liska
18. bře 2011

@petroska no my jsme to nepoznali , nic nebylo vidět 😀 až jednou ráno tam byl po proplakané noci a dneska z ničeho nic tam bal druhej 😀 a přijde mi že to není úplně z vrchu spáš kusek jakoby doleji 😕 ale prd tomu rozumím

@farmarska jejda, to je nemilé 😒 kdesi jsem se dočetla, že ve sprše pouštět horkou vodu a zrovna to promasírovat a odstříkávat v té horké vodě, pak nám radili v porodce, že dávat na to tvarohový zábal, jogurt nebo cibuli. jo a kamarádka měla zánět taky hned z kraje a pak kojila ještě dlouuho 😉

lucadav
18. bře 2011

@farmarska Já tenkrá taky dostala kapky ...... chce to hodně teply obklady...dávala jsem si i horkou žinku ohřatou na chvili v mikrovlnce před kojením ,,,ale to už je dávno=)))) to bude v poho

lucadav
18. bře 2011

@ee.liska ale otom tvarohu jsem taky slyšela....

lucadav
18. bře 2011

@suzamen Držím palečky 🙂

ee.liska
18. bře 2011

@suzamen to určitě vyjde 😵 😵 😵

@lucadav to potěší 😀 teda ne, že se poblinkala, ale že jsi krásná 😎

mari111
18. bře 2011

@madormi no asi jo, to myslím bude stačit, no uvidíš jak bude mimi male-veliké, ja toho měla aj od kámošky hafo tak sme aj něco nevynosili. to pak uvidíš jaké bude léto a podzim, pak se podle toho zařídiš a zavinka kráááásnááááá 😵 😵 😵 ale jestli bude hezky tak by to chtělo aj nějakou slabší , flís hodně 😉 hřeje

mari111
18. bře 2011

@farmarska Farmísku já to měla už v porodce a pomohlo masírovat a masírovat a dobře to dopadlo 😉 🙂 🙂

mari111
18. bře 2011

@lucadav ježiši co to je za hnusného baciláka ve vzduchu, sakra

mari111
18. bře 2011

@lenik_25 jééé hump a cocourek, to je roztomilé 😵

madormi
18. bře 2011

@mari111 jj to já koupím i slabší, ale tuhle miluju je úžasná a ono koncem září pak už asi hic nebude tak se šikne nebo tak jen nesmím mm ukázat cenu 🙂

majjka24
18. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 33tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................17 tt, KO 17.3. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 17 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 16tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................16tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................14 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................31 DC
Katyna ........................ ..........29 DC
nikissek28............................24 DC
Ivomal......................... ..........21 DC
maendy................ ..................11 DC
Martasek ................ . .............11 DC
lenik_25................... ...............7 DC

majjka24
18. bře 2011

Už třetí den je mi po ránu zle, děs běs 😝 mám strach si udělat test.Ani nevím kdy jsem teď měla ovulku, zda by to nebylo třeba brzo. Břuško pobopívá, jak jsem psala 2x jsem hnědě zašpinila a včera a dneska nic.Tak nějak mám smíšené pocity, byla bych moc štastná kdyby to vyšlo a na druhou stranu mám strach , aby to nedopadlo zase špatně ☹

ee.liska
18. bře 2011

@majjka24 a jak dlouho mešká MS? Já byhc to asi riskla a testík udělala, 😅 a strach budeš mít po zkušenosti, co tu máme, pořád

madormi
18. bře 2011

@majjka24 já bych asi po všech těch duších tady co pak zmizeli, ještě s testováním počkala ☹ tak aspon 4 dny, já testovala brzo, ale hlavně kvůli mémutaci a tam jde o dny, kdy začít píchat heparin, čím dřív tím líp, ale asi bych ještě počkala, po tom všem tu bych se fakt bála zklamání, na to je asi času dost, ale každý to vidí jinak, musíš vědět ty 🙂 a dík za tabulku, tak bereš si jí zpět?, jestli ano tak další ko mám 12.4. děkuji 😵

nicollka
18. bře 2011

hezky vikend přeji
Tu dokonce padl sníh
koupila sem si kytičku pro lepší náladu a zítra jedeme na Kabáty tak se uz mooooc těším

sarlotta
18. bře 2011

@madormi u nás se blindilo dost🙂 nakup všechno 3x určitě -overálky s dlouhým rukávem, bodynka s dlouhým, polodupačky jsou fajn........máš termín 1.září už bych s krátkým rukávem nic nekupovala 😉 mikinky, svetříky, bundičky, kabátky určo 62, to ohrneš rukávky 😉 😉

@lenik_25 to je super... já nezapomenu nikdy jam mě objala řekl mi mám Tě jád 😵 😵 😵

@ee.liska díky, jsi hodná, ale ne celého jooo, kousek masina 😉

sarlotta
18. bře 2011

@nicollka krásná kytka... aj já cuuu 😉

sarlotta
18. bře 2011

@ee.liska no to nemyslíš vážně už 2 zuby joooooo 😀 😀 😀 ale malý to měl taky tak do 14 dnů měl spodní 2 a horní 2... tak bych ještě čekala na další překvápka 😀 😀 😀

sarlotta
18. bře 2011

@majjka24 držím palušek... 😎 😉 já bych to viděla na mímo 😵
@farmarska musíš to masírovat, odstříkávat a musíš z toho prsa kojit 😝 jinak to nejde, před kojčem nahřívat a po kojču chladit mraženou zeleninou. Když z toho nebudeš kojit tak tam bude zánět jak vyšitý...
je blbé že malý je ještě malý
zkus polohu fotbalisty - malého z boku pod rukou, aby Ti odpil prso z druhé strany

a přestaň poletovat venku.. ses někde nachladila darebáááku.. na Mišánkovo papáníčko musíš dávat bacha jakoooo 😉 😀 😀 😀

taky jsou na to homeopatika nějaká, kamošce pomohli ale nevím jaká... tvaroh a cibule taky pomůže...ale hlavně kojit i přes bolest 😉

sarlotta
18. bře 2011

@suzamen držím palečky🙂

lucadav
18. bře 2011

@ee.liska To jo člověk se musí smát....
@mari111 Jako nevím ,,,ale čtvrta kamaradka tento tyden ,,co mi píše ,že jsou v nemocnici na kapačkách=(()))( je toho nějak moc ve vzduchu=(
@nicollka Pěkná kytička....=)))

madormi
18. bře 2011

@sarlotta joo to já všeho nakoupím určo víc než míň, ale děkuji, budu asi otravovat čím dál víc, co jak koupit 🙂 takže krátký rukáv body nemá asi cenu moc co? než vylezem ven tak je skoro polovina září( pokud se nenarodí dřív) a to už žádné hice nejsou,

sarlotta
18. bře 2011

@madormi kdyžtak krátký dokoupíš, ale body určo jen s dlouhým a overálků si nakup, ty jsou nejlepší na spinkání i přes den... to je těžko říct, můžeš převlékat po každém kojču a může mít 2 na den 😉 můžeš si nakoupit třeba jen trička s krátkým a oblékat na bodynko ještě jako na frajera/ frajerku🙂)) ponožky teplé si kup - froté
mrkni na MMB - http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=563135 mají pěkné věci a kvalitní🙂 na miminka 😉 a opravdu super čepičky na ouška, moc příjemný materiál 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru