Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
12. kvě 2011

@suzamen tak to na manžela musíš skočit za každou cenu 🙂

madormi
12. kvě 2011

@cajori17 sloníku já se cítím stejně, taky sloník 🙂

suzamen
12. kvě 2011

@madormi pokusím se...je nějak bez nálady, musím sním hodit vážnou řeč 🙂

suzamen
12. kvě 2011

@madormi jinak moc krásnej pupík 😉

madormi
12. kvě 2011

@suzamen nebo ho mírně opít, to u nás funguje zaručeně jako afrodiziakum 🙂

suzamen
12. kvě 2011

@madormi u nás taky ale já mám trochu pochybnosti jestli to dítě vůbec chce 😒

mari111
12. kvě 2011

@suzamen no nedoporučuji házet vážnou řeč, to pak oni začnou až moc "přemejšlet" a je zle 😉

madormi
12. kvě 2011

@suzamen třeba ho jen drtí to snažení na povel, víš jak je ovulka jdeme na to. to někteří chlapy špatně nesou :-/

suzamen
12. kvě 2011

@madormi on to určitě špatně nenese on je sexem posedlej takže je velice rád když to má každej den 😀 byli jsme teď oba podráždění a náladoví a docela jsme se hádali tak chci vědět jestli má snažení nějakou cenu

suzamen
12. kvě 2011

@mari111 tak se ho jen zeptám na jeho názor 🙂

cajori17
12. kvě 2011

@mari111
@suzamen dekuju holky 🙂
@suzamen drzim palecky 🙂
@lenik_25 to je hrozny ☹

madormi
12. kvě 2011

@suzamen no ale opatrně na něj 🙂 je to jen chlap 🙂

cajori17
12. kvě 2011

@madormi tobe to slusi 🙂 krasny brisenko 😵

madormi
12. kvě 2011

@cajori17 no to tobě taky 😵

cajori17
12. kvě 2011

@madormi dekuju,ale jsem nejak smutna,pac mam 6 kg nahore 😅
dneska jsem mrnousovi nakoupila overalky na spani, lahvicku,hrebinek a krasne hebouckou decku 🙂

madormi
12. kvě 2011

@cajori17 no tak nemusí, pže já mám 11 to je o pět kilo smutnější 🙂 já už pro malou v 56 a v 62 mám vše / možná toho íc než je třeba 🙂 jen teď nechám uháčkovat kabátek a čepičku na parádu jinak už nic na sebenepotřebuje, teď začnu nakupovat věci do kočárku / emitex 🙂

suzamen
12. kvě 2011

@madormi neboj budu opatrná 😀

cajori17
12. kvě 2011

@madormi ja vecicky uz taky mam,ted budu nakupovat zavinovacky,povleceni,nejakou drogerii atd.a uz okukuju kocarky.kde jsi rikala ze maji ten camarelo?v Hodonine a kde presne?

cajori17
12. kvě 2011

@madormi ty mas o 11 kg navic,ale pred tim jsi byla stihlounka a ja byla slonice uz pred tehu☹

madormi
12. kvě 2011

@cajori17 na té hlavní ulici /Velkomorovská, pojedeš kolem pošty a soudu, vedle soudu zaparkuješ na placeným parkovišti a z něj se dáš do leva a tam je obchod kočárky inna a tam ho mají. no už před otěhu jsem nabrala, takže jsem ani na své váze nazačínala takže vlasntě o proto své normal váze mám nahoře tak 15 kg 😒

cajori17
12. kvě 2011

@madormi dekuju za info ☹ ale kdyz tak nad tim premyslim,budme radi za zdrava miminka,ne? 🙂

madormi
12. kvě 2011

@cajori17 to je jasný na kila s..u, nějak se s tím pak poperu, hlavně ať je malinká zdravá, nevadí, že maminka bude slonice pár měsíců 🙂

cajori17
12. kvě 2011

@madormi jasne,stejne pujdou¨nejaky kilca dolu po porodu a pak az deticky zacnou chodit,a my za nima budem litat,tak pujde i ten zbytek 🙂 😉 uz se nemuzu dockat,az budu mit maleho u sebe

madormi
12. kvě 2011

@cajori17 no to já s tím hodlám zatočit dřív než začně chodit 🙂 od října začínám cvičit zase - power plate, vacushape případně zumba, tatínek bude dvě až tři hodky v týdnu hlídat a maminka cvičit 🙂

cajori17
12. kvě 2011

@madormi na zumbu bych taky rada chodila

madormi
12. kvě 2011

@cajori17 to je super věc, zábavnou formou spaluješ a hubneš, před rokem jsem chodila 4 krát týdně do toho fitbox a fitball a byla jsem jak lunt a jak jsem přestala, pak ta revize pak hormony tak to začlo pěkně lézt nahoru :-/

cajori17
12. kvě 2011

@madormi ja chodila na aerobic,ale to me pak prestalo bavit,pak jsem uvidela zumbu a byla jsem unesena,le jeste jsem ji nezkousela

majjka24
13. kvě 2011

@suzamen držím palečky 🙂
@cajori17 Krásné břuško 🙂 a kde máš prstýnek novomanželko? 😀 😀
@madormi Taky chválím břušenko 🙂
@lenik_25 držím palečky aby jsi to nějak vyřešila s Danečkem, super doktor že tě tak posílá, mě sice taky poslal na genetiku, ale chtěla jsem i imuno, a řekl že je to skoro to samé 😠 A i tak ti držíím palečky 🙂
Jinak u nás bylo včera ještě krásně, večer krásně sprchlo a ted tu máme tak polojasno, ale teplo 🙂 Jsme mě li včera večer vzrůšu, furt někdo zvonil na sousedy a dobýval se do baráku, pak i na nás a ejhle exekutoři, Tak jsem mu řekla, že se odstěhovali....tak on, že ho mám nějak sehnat, volam sousedce, naštěstí mi to vzala, lae že budou chtít vidět i náš byt, pak jsem nemohla najít nájemní smlouvu, o nechtěla jsem aby tam byli naše rodné čísla, si to tu všecko fotil....dp bytu , ale pak nechtěl, bych ho ani nepustila. Mě vám byla tak špatně, až se mi chtělo zvracet, naštěstí míň jak ráno.no děs a proto jsem snědla dvě housky a bylo mi fajn 😀

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................25 tt,............ KO 12.5........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 25tt,.............. KO 16.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 24 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................24 tt,............. KO ,??. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................22 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........16 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................8 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................26DC
maendy................ ................30 DC
Martasek ................ . ...........30 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

mari111
13. kvě 2011

ahojík holky
@majjka24 jojky jojky to jsi mela vzrúšo 😨 no ještě že tě ty housky zachránili 😀

cajori17
13. kvě 2011

@majjka24 dekuju ,prstynek mam na levem prsteníčku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru