Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
19. kvě 2010

maminky klid také nestíhám 😀 😀 a počkejte až polezou já už jí hledám pod stolem atd 😲 😎 mazec...

wergi gratulka ke 3 měs.

pajinko neboj se bude to v pořádku já také epinila a podívej 🙂 mysli pozitivně ted už se dočkáš 😉

mari tak jsi to zvládla on ten nápoj není nic moc 😝 mě to také tedy nesedělo fuuujjj ale máš to za sebou a 4D muselo být super hele ten obrázek je fakt jak vypadá miminko naše na 3D měla bradičku jako manže přesně jako ted 😀 😀 fakt když dám fotečku ze 3D a po narození úplně to samé 😉

mirax jasně že já 😎 😀 koupila jsme šatičky dneska v neděli máme vítání občánků a já si koupila halenku takže už mám vybráno 😝 😀 jak se máte??jinak každý má více jak my 😝 😀 😲 jsme si zvykla.... 🤐

farmarska
19. kvě 2010

holky slyšely jste to ve zprávách?! Mateřská bude zase zpátky vyššíí !! a budou vracet i maminkám zpětně!!! 😵 😵 😵 😵 😵
hurá maminky mám za vás takovou radost!! 😵 😵 😵 jupííí!! 😵 😵 😵 😵

murynka
19. kvě 2010

farmi jo jo slyšela mě to vrátí za 5 měs 😀 😵 😵 mám radost 😵 😵 dneska už druhou 😵 😵

farmarska
19. kvě 2010

tak a to je poslední co jsem vám dnes napsala a ted se jdu věnovat manžílkoj 😉 a jinak zítra a pozítří mám odpolední , tak až o víkendu ahoooj!!! 😵

farmarska
19. kvě 2010

mury supr 😉 😎 🙂 🙂 🙂

mari111
19. kvě 2010

maminky budou bohaté, škoda že jsem nepracovala před otěhu, no ale nevadí, hlavně že mám v bříšku Laurinku 😵 😵 😉

murynka
19. kvě 2010

mar bohaté moc ne 😉 uvidíš sama jak s epak za prcky utrácí 😎 😀 je to mazec co mě vyjde malá na jídle plínách atd 😝

kopa
autor
19. kvě 2010

Mirax ta tvoje metoda dávání na malý nočník je fakt zajímavá 😕 To bych taky mohla potom praktikovat.
Markét hezké šatičky 😵

kopa
autor
19. kvě 2010

maríku tak jsi ten cukřík zvládla,jsi holka šikovná.A to dvd vám trvá jak dlouho?určitě na to furt koukáte vid? 😀
Markét gratuluji Sofince k zoubkům 😉

madormi
20. kvě 2010

Dobré ráno ženy, tak poctivě hlásím 1 DC

sarlotta
20. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
20. kvě 2010

Elis Vás pozdravuje, zítra už bude koníkovat s náma🙂)))))))))))) mají se báječně i s malým 😎

Mad to mě mrzí... tak třeba vyjde snažilkování na Slovensku 😀 😎

szedivka
20. kvě 2010

Ahoj holky, předpokládám že jsem vlezla do správné diskuse, chtěla jsem se zeptat jestli jste byly ze začátku těhotenství více sledované z důvodu předešlého zamlklého těhotenství. Na revizi jsem byla loni v září a tuto neděli jsem objevila //, nevím jestli je potřeba se objednat na kontrolu co nejdříve. Osobně bych raději počkala do 7-8 TT aby byla šance vidět srdíčko, jsem z toho celá nervózní, nějak se po zkušeností s revizí bojím aby bylo vše OK ☹ Děkuju za rady

sarlotta
20. kvě 2010

szedivka já byla hned, dostala jsem utrogestan na podporu.. ve 4tt byla vidět černá tečka🙂 a vysoká děložní sliznice... teď je to buď a nebo- utz na tom nic nezmění 😉 Určitě to bude v pořádku. Další utz pak kolem toho 6-7tt. Pak jsem chodila kukat na mimčo co 14 dní- mám báječného doktora🙂 😎

szedivka
20. kvě 2010

Sarlotta, tak myslíš že bych Dr. měla zavolat už dnes a domluvit se s ní? Já se bojím aby si mě nepozvala na příští týden, to bude 6TT a pak až za měsíc, to bych nevydržela... a teď určitě bude vidět jen váček.

paajaa
20. kvě 2010

Krásné ráno,
gratuluji všem k úspěšným kontrolám. 😉

Szedivka: já si myslím, že to sledování záleží na tvém Dr. Ale myslím, že Dr. ti řekne, kdy tě chce vidět na kontrole. Jak píše Sarlott ve 4tt bude černá tečka, takže potrvzení těhotenství. Hlavně mysli pozitivně. 😉

sarlotta
20. kvě 2010

szedivka já bych tam ani nevolala a normal došla.. teda pokud to nemáš přesně na čas na objednání ambulanci. Určitě se můžeš domluvit, že bojíš a že bys chtěla dojít na utz dřív než za měsíc 😉 jen si to zaplatíš-150,-kč
určitě papej listovku a nejlíp femibion800 aby se mělo mimčo dobře🙂 mě doc napsal listovku 10mg- to nekoupíš bez receptu a ten utrogestan... takže sem mimíska rozmazlovala 😎

strach bude pořád, no dojdi se ukázat jak jsi dopadla, držím palušky 😉

szedivka
20. kvě 2010

děkuju za rady, asi tam ještě dopoledne zavolám, u mojí Dr. je lepší se předem objednat, jinak z toho čouhají tři hodiny v čekárně... Listovku baštím už snad od ledna.

sarlotta
20. kvě 2010

Handm to je fajn, že už je dobře🙂) tak se držte🙂

Mury malá je šikulka... nám taky rostly zoubky po dvou 😎 a šatičky nááádherné- bude koča.

Farminko.. čoveče ty se nezastavíš- tak pokladníííí joooooo.... 😀 😎 aspoň budeš mezi lidma a pokecáš.

Mari na ty fotečky jsem zvědavá 😉

sarlotta
20. kvě 2010

jooo Kopísku super 🙂 gratulka.. Holter bude v pohodě nebooooj🙂

petroska
20. kvě 2010

dobré ránečko.ELi se nám vrací,super že jsou v pořádku.Kopi tobě taky gratulka.Muri tys byla přímo na 4D?to je taky?tak šup s fotečkou 🙂 .já jinak dneska ve 12 pádím na gyndu.nechce se mi jed zítra brzo ráno tak to vezmu dnes odpoledne tak snad bude malý v pořádku,nebo spíše ja podle těch jejich kontrol 😠 .

petroska
20. kvě 2010

to 4D MARI 😉

sarlotta
20. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 37tt....................................KO 25.5........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 29tt.................. ....... ...KO 25.5, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 29tt.................. ...........utz 20.5........................................................čeká chlapečka
Wlladka 29tt..............................KO 25.5. KO 2.6.........................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 26tt.......................... ....... ..KO 10.6...18.5. cukr a 3D..........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 25tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 24tt .................. ... ..... je v nemocnici KO 24.5.................. ............čeká chlapečka
petroska 24tt.................. ..........KO ?................................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 24tt........................... .........KO 28.5. ..........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 23tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 23tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 18tt ....................... . . ......19.5. echo-v pořádku 😉 , 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 17tt................................KO ?
Maarrtina 15tt ....................... ...KO 3.6. NT 19.5.
Zlababa 15tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 11tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 9tt................................... KO 24.5.
M.aa.b 37DC ?
Cajori 29DC
Nicollka 24DC
Farmarska 23DC
Katyna 18DC
Aja 13DC
Natalie 11DC
Madormi 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

petroska
20. kvě 2010

murinka normálně vám závidím ty holčičky.já nevím do čeho budu oblákat našeho chlapečka když na kluky moc pěkných hadříku není tak jak na holčičky.krásné šatečky ste vybrali 🙂

szedivka
20. kvě 2010

Volala jsem své Dr. a objednala si mě prý až bude něco vidět - 3. června - to nevydržím... Ale budeme mít zrovna s manžou výročí svatby, tak snad je to šťastné znamení 😎

sarlotta
20. kvě 2010

szedivka vydržíš🙂 odpočívej, papej vitamínky a hlaď bříško 😉 vjyde to 😎

sarlotta
20. kvě 2010

tak jsem se objednala na velký utz na 2.6 a když to půjde tak bude i 3D foteška))

m.aa.b
20. kvě 2010

Ahojky všechny zdravím, všem gratuluji k úspěšným kontrolám, Murynce k Sofinky zoubkům 🙂 a Tercie chlapi jsou někdy prostě na zabití 😠

Jinak k otazníčku u mě - v neděli jsem si nechala píchnout agolutin, takže mrška dorazí tak do týdne odhaduji a pak jdu na tu hysteroskopii. Takže tak 😒 🙂
zatím páčko 😀 😀 😀

sarlotta
20. kvě 2010

maab tak se ozvi ještě, budem na Tebe myslet 😉

m.aa.b
20. kvě 2010

Určitě ozvu, jen mě poslední dobou nějak neba sedět u pc ☹ ale na vás sem vždycky aspon juknu abych věděla co je nového 😵
a děkuju za podporu 😵 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru