Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
5. říj 2009

Už víc jak hodinu v práci 😠 . Až na tu únavu je dneska dobře, vzhledem k tomu, že jsem vstala a nezvracela, tak krásné ráno 😀 Ale pelíšek bych si dala ještě říct 😉

sirella
5. říj 2009

aronek:já nikdy těhu do práce nešla....mě by to asi zabilo...to fakt obdivuju 🙂 Já vždycky přemýšlela co na snídani...aby to šlo lehko ven 😝 Býval to děs

Do pelíšku polezu brzo...ale brzo z něj....Dneska s manžou budem po ICQ řešit jistou věc(práci) a musím být brzo online.Včera jsem se ještě odhodlala udělat si řidičák...já ho nikdy nechtěla,protože jsem zbrklina zbrklá.Pojedem na letiště zkusit co umím 😅 Týýýý jo...ještě že tam nemůžu nikomu nic udělat 😀 Pokud mi to nepůjde tak na to prdím...Já se chci hlavně teď něčím zabavit....doma to vůbec neubíhá 😒

A to jdu ještě dneska do školy na kobereček...kvůli revizi jsem nebyla na rodičáku(manža zabudl...)...A prcek trochu zlobí.Prý furt místo dávaní pozor chytá lelky.My mu už domluvili ale mám hrůzu co úča

aronek
5. říj 2009

sir, řidičáku se neboj. Já ho sice dělala v 18, ale v Praze a pořád mi to nešlo a teď bych se bez řízení nedostala ani do práce. 😉 Letím do pracovního procesu, zase nějaké porada a pak celý den návštěva, ale odpo juknu 😉

sirella
5. říj 2009

já jdu chocho(tak to říkal syn když byl malý)...taky ještě určo nakouknu...maj se...čusík

aronek
5. říj 2009

tak hezké chocho, tiše závidím a já jdu na rady porady 😎

szedivka
5. říj 2009

Dobré ráno, můžu se přidat do vaší diskuse kterou snad asi v životě nedočtu? Momentálně totiž u mě probíhá zamlklé těhotenství - minulý týden jsem byla na UTZ, miminko podle MS 9TT, ale gestační váček velikost na 7TT a miminko nikde ☹ Teď ve čtvrtek (ten čas tak strašně pomalu utíká) jdu na další UTZ a pokud se zamlklé těhu potvrdí tak v pátek revize. Holky máte některá s takovým čekáním zkušenosti? Ještě že mám doma už jednoho klučinu, jinak bych se z toho zcvokla.

aja.83
5. říj 2009

Ahoj szedivko, vítám Tě mezi námi, i když bych Ti moc přála, aby se zamlklé těhu nepotvrdilo. Já s tím bohužel zkušenost nemám, na revizi jsem jela ještě ten den, co to gynekolog zjistil, žádné čekání. Musí to být hrozné, tak přeju pevné nervy! 😉

mari111
5. říj 2009

dobre ranko holky, du docist, vcera sem tu nebyla

markee
5. říj 2009

Dobré ráno,
szedivko,já čekala tak dlouho. Jeden den jsem šla na utz a doktor říkal,že je to ještě brzo,tak ať přijdu za týden. Přijela jsem 30.1. znovu a prostě srdíčko nebylo. Poslal mě hned do nemocnice na revizi. Tam mi udělali kontrolní utz a doktorka řekla,že by to ještě neukončovala,ať přijedu v pondělí 2.2.,takže opět utz,pro jistotu nabraná krev,měla jsem přijet ve čtvrtek na utz a když ani v ten den nic,tak prý v pátek nastoupím do nemocnice na revizi. No dopadlo to špatně a já v pátek v půl sedmý byla v nemocnici ☹ Bála jsem se. Sice je narkoza 10minutová,ale já nikdy předtím v nemocnici nebyla,krom porodu Johanky. Nakonec to bylo v pohodě,prostě jsem si aspoň pak pospala.
Jinak jak už jsem ti psala v IP,doufám,že se zamlklé těhu nepotvrdí a doktor uvidí krásně prcka i srdíčko 😉

bobinka22
5. říj 2009

Ahoj holky,
docitat nebudu.Jste moc ukecane.!!!O cem drbete tolik 😵
Jo,vim,mam si to precist kdyz to chci vedet ze?Ale to se u mojeho maleho neda..
Chce byt porad u me.3noci nam probrecel,ale jaaaak??? 😀 😀
Ja uz jsem to psychicky nedavala.Nevedela jsem co mu je.A brecela jsem s nim.Porad se ve me bijou hormony.I pritel mi to rika.
Ze jsem porad nejaka citliva.
No nakonec to byly prdiky ze?Mame caj proti tomu a kapky.A nic nezabira.Bobek muj.
A co vy holky tehulky.Uz se vam blizi terminy porodu coo?Tesite se? 😀 Ja vim ze joo 😉

aja.83
5. říj 2009

Zlababko, je mi to tak líto. Teď jsem si to přečetla. Jak to, že se to zase stalo? Jak to může příroda zase dovolit? Ach jo, úplně mám strach, aby se to nestalo i u mě znovu, až budu zase těhu. To jsou teda nervy. No nic, držím ti pěstičky, aby hlavně přišli na příčinu a hlavně buď v pohodě! 😉

markee
5. říj 2009

bobinko,ahoj. Tak to jste si užili teda, tři pláče. Chudinka malá. No u nás to tenkrát taky byli nejpsíš prdíky,pže řvala a řvala a řvala a nic nepomáhalo. Cvičit s nožičkama,zahřívat bříško,dávat kapky,klubíčkovat. No prostě na to trpěla hodně. Ale neboj,přejde to,časem, jak budou větší,tak už si s tím poradí sami 😉

bobinka22
5. říj 2009

No,je mi ho lito,kdyz place.A vezmu ho k sobe.Tak se uplne ke me prituli A zvlyka.Bobek.A za chvili spusti znovu a sponuje nozicky.cvicime taky ,vyzkouseli jsme snad vse.Ale jak rikas az bude vetsi tak si s tim poradi sam. 😉

markee
5. říj 2009

Jsou to malinký šmudlíčci,bezbranný.
Strašně to letí, malýmu bude za chvilku měsíc,co?

aja.83
5. říj 2009

Ahoj bobinko, tak to si užíváte s brečounkem, ale zas to bude dobrý.

markee
5. říj 2009

Jůůů,kde jste všechny ☹ ???

bobinka22
5. říj 2009

holky,je to ale super s malym,Jsem rada ze je tu s nama.
Mela jsem tu zedniky.porad nam delali ty stoupacky a na vikend nas nechali bez vody v kuchyni.A to melo byt v patek hotove.ted jsem je servala a hned mam kuchyn hotovou.Ja jim dam.at se drzi planu.
A mam maly dite.Tak at si to uvedomi 😖

aja.83
5. říj 2009

Holky, já tu jsem, ale nikdo tady nic nepíšete, tak jsem koukala jinam. Tak co bychom dneska rozebraly?

aja.83
5. říj 2009

Jo, mohly byste mi poradit, za měsíc jsme s manžou pozvaný na svatbu kamarádce, poraďte, co jim koupit za svatební dar? Budou stavět barák, peněz mají docela dost, takže spíš něco dekorativního, nic moc asi potřebovat nebudou. A peníze - to bych jim stejně mohla dát tak max. tisícovku a tu oni ani nepotřebují!

markee
5. říj 2009

Jaký prádlo si koupit na sebe k Vánocům pod stromeček 😀 pže to dotáhla do konce jen farminka i když jí přišlo malé.

markee
5. říj 2009

Ajo,tak to teda neporadím ☹ My dáváme právě penízky,je to jednodušší a většinou si to ty dotyční přejou,pže třeba začínaj spolu bydlet,tak si za vybrané peníze koupí něco sami.
Dar jako takový jsem snad dávala před 10lety,ale to byli jen hrnečky. Jinak fakt pořád peníze 😒

aja.83
5. říj 2009

Jý teda nevím jaký prádlo bych si na sebe koupila, holky, já teď tak přibrala, nevím jestli si obaluju nervy, či co, ale musím s tím něco dělat. Pupek mám jak v 5.měsíci, zadek hrůza, plus ta celulitida, no comment. Takže na mě možná tak obří bombarďáky, co zakrejou co nejvíc 😀

bobinka22
5. říj 2009

musim delat sunar.Tak jdu na to.Myly se mi ozyva.
Bud penizky a nebo nejake talirky ci co.nebo ty hrnecky jak rika markee.A nebo sklenicky.

katyna6
5. říj 2009

Ahojky,všem dobré ránko 🙂

angeles
5. říj 2009

Ahoj holky. Ajo, máš třeba fotku kamarádky a nastávajícího? Nech ji třeba zvětšit a zarámovat. Nebo udělej třeba nějaké album z fotek. Já už jsem taky o něčem takovém uvažovala, pokud by se mi vdávala má dobrá kamarádka.

katyna6
5. říj 2009

angeles-jojo,s tou fotkou to je dobrý nápad.Já ji jednou kamarádce dala taky,ale zvětšenou a udělanou jako puzzle-ona to totiž děsně ráda skládá 😀

aja.83
5. říj 2009

No jo, vidíš, to by bylo fajn, nebo čistě jen nějaké pěkné svatební album, kam si pak dají fotečky. To je dobrý nápad, tak já okouknu obchůdky. dík za tip, angeles.

mari111
5. říj 2009

konecne sem docetla. ahoj bobiiiiii, chudacek se trapi prdikama, jo. no to ho prejde, neboj, chapu ze trpis s nim, ja bych asi taky brecela s miminkem 😀 Ajusko, ja sem segre taky nevedela co koupit na svatbu, penez maj dost, vsechno taky, teda krome pekarny, tu chtela tak sem ji rekla at ji nekupuje ze ji dostane od nas ale jeste sem chtela neco, takze sme zajeli s pritelakem do sexshopu a koupili sme tam par hopvadin, jako treba tu kostku s polohama a sexi hru a take blbosti a ono to melo takovej uspech, vsichni se pobavili a segra rikala ze nic lepsiho dostat nemohla. 😀

if.v
5. říj 2009

ahoj holky..dobré dopoledne
Aja83: my dávali kamarádům jako svatební dar třeba solničku s pepřenkou...je to drobnost, ale je hóóóóódně třeba 🙂 a nebo milou maličkost - vyrytou cedulku se společným jménem na dveře...

zlababa07
5. říj 2009

Ahoj holčinyy, já bych měla jeden dotaz - nevyznáte se některá v protilátkách v krvi? Nabírali me je po revizi a teď jsem volala na výsledky a dr mi řekla, že ten můj rozbor upřímně vůbec nechápe, že je to celý divný, ale nedokáže říct, co to tam našli Prý bějaká nespecifická protilátka nebo co, no máme přijít znova a dokonce i s manžou a udělají to znovu a oběma. Tak jsem zvědavá, co najdou. 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru