Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
29. pro 2009

A prcek se mi podezřele ochomejtá kolem močáku, jestli se trefí, tak jsem potentovaná 😀

tercie
29. pro 2009

No jestli může furt, tak to zas abych vás neomezovala 😀 prostě se v těch dnech zařiďte jak vám to vyjde nebo bude vyhovovat 😀

sirella
29. pro 2009

😀 😀 😀 tercinko...běž se vyspinkat....já cca za 2 hod půjdu svádět manžu(u nás měl Ježíšek hoňku...sehnal mi oblíbené filmy 🙂 a jeden i dabing český..pápá...goood night

a Lukáška pozdravuj 🙂 Já mám synovce Lukáše 😎 🙂

sirella
29. pro 2009

holky..je moc hodin....já už taky musím 😉

sirella
29. pro 2009

jede tu někdo dál???

tercie
29. pro 2009

Já jsem byla na tom wc, pro sichr .-D A ještě přiložit, protože mi to skoro vyhořelo už, a to manža machroval že je naloženo do rána, jooo, povídali 😀¨
A jak mě bolí palice od rýmy tak jsem se do ní ještě majzla o římsu, když jsem se tam ohejbala, jau, taková rána, až se mi rozsvítilo 😀
To budeš koukat na filmy a pak jdeš hned svádět jo? To bych asi padla na držku 😀 jsi frajerka 😉

Tak my jdem, užij si plodnou noc, pozdrav vyřídím a synovce Lukáška zdravíme taky 😀 Papááááá

tercie
29. pro 2009

Sirelko myslím, že jsme na celým koníku ponocovaly jenom my dvě 😀

sirella
29. pro 2009

tercinko papá 🙂¨

ono se to změnilo....teď hned následuje sprcha a vyrábění 😀 ...ale já to něčekala 😎

sirella
29. pro 2009

terci...to je klasika.....ty a já 🙂

tercie
29. pro 2009

Tak mazej ať si to manža nerozmyslí a radši neusne 😀
Dobrou noc 🙂

sirella
29. pro 2009

good night 🙂

byla jsem ještě kuk na bulvár 😀

farmarska
29. pro 2009

ahoj holky, teda vy jste zase ponocovaly 😕 Já nemůžu spát 😔 tak vás zkusím alspon trošku dočíst.

farmarska
29. pro 2009

dodatečně moc moc gratuluju venusce!!! a taky všem novým těhulkám! jste holky šikovný! 😵

a taky děkuju všem co mi přály upřimnou soustrast a co na mne myslely. Je mi hned líp, když vím, že ani na tohle nejsem sama 😔

farmarska
29. pro 2009

teda holky, terci a sir, jste to tady zase rozjely 😀 Sem vás dočítala a musela se chvílema uchechtávat, alspon jsem přišla na jiný myšlenky.
Sir doufám že se páření bude brzy uspěšné a že se zadaří, ať už ve vaně, nebo v posteli 😉 Jinak to hypnotizování dveří, to taky z domu moc dobře znám 😅
Tercíku, doufám, že rána do hlavy nezanechá nějaký následky a že se tu dnes zase ukážeš ..a budeš normální 😀
carol moc držím palečky na dnešní testík!!! 😵

aronek
29. pro 2009

Ahoj, přeji dobré ráno z práce 😀
Tedy než váás dočtu, tak mám půl hodina z pracovní doby fuč 😀
farmi, jak se cítíš? Co maminka?

aja.83
29. pro 2009

Ahoj holky, zdravím Vás. Teda vy jste kecalky! Až teď jsem se prokousala těmi romány a objevila tam, že Mari je těhu!!!Moc a moc gratuluju a držím pěstičky, aby bylo všechno v pořádku! 😉

farmarska
29. pro 2009

aron cejtím se hrozně. všude kam se kouknu vidím taťku. Je to bez něj těžký, my jsme se viděli s našima skoro denně, často u nás s mamkou byli. On dělal často u nás na zahradě-ho to bavilo, takže stačí, že jdu krmit, projdu zahradou, tak ho všude vidím. Dokonce stojí na stejným místě ještě i to kolečko, do kterého napodzim shraboval listí, venku je popelník,... No ať dělám co dělám, nedá se na to přestat myslet. Ať koukám na televizi, nebo uklízím, nebo hraju s mladým nějakou hru. Jediný kdy na to nemyslím je když spím. Už se děsně těším až zase usnu 😅 Ted jsem si ráno dávala na chleba suchej salám a hned jsem si vzpoměla, že to byl jeho nejoblíbenější.. no prostě je to těžký..do toho nějaký výčitky, co jsem měla...ale snad to alspon brzy poleví.
Mamka se drží, sem tam pláče, ale jinak se snaží, všechno zařídit a nějak přežít. My se jí snažíme co nejvíc pomoct, dnes zkusíme, že byla a spala u nás, aby nebyla sama. Musí to bejt vůbec strašně smutný, sedět v tom jejich bytě, kde spolu odjakživa bydleli, mezi jeho věcma 😔
ale dost smutků, nebudu tu kazit náladu!
aron a jak to, že jsi ty v práci, takhle mezi svátkama, těhule 😝

aronek
29. pro 2009

farmi, já jsem v práci čtvrtka, pak nějak v kuse v lednu a na konci si vyberu dovolenou, kterou mi teď nedali ☹ a hurá na mateřskou 😀 Ale ráno se mi tak nechce vstávat. V noci mi tvrdna břicho tak moc nespím, ale ráno to by se to hajalo 😉

sarlotta
29. pro 2009

Ahojík holčinky🙂

Mari 🙂))))))))))))))))))))) jupííííí další těhulinka 😀 😀 😀 😀 blahopřejuuuuuuuuuuuuu 😉

aronek
29. pro 2009

jestli pak cojori už testovala 😀 , že se nepřijde podělit o zprávičky ☹

handm
29. pro 2009

Ahoj holky, zrdravím z práce!

Nejdřív ... Farmi, upřímnou soustrast, je mi to moc líto!!!! Bylo to hodně rychlý, nespravedlivě rychlý, myslím na tebe a celou rodinku, ať se brzy dáte dohromady a ten uzlík co máš v bříšku ti přinese jen radost v tom všem smutku !!!!

MAriiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPERR!!!!! Gratuluju moc moc moc!!! i když třeba potichounku!!!! Drž se, ať je všechno ok!!!!

markee
29. pro 2009

ahojky holky.Téda Mari,moc a moc gratuluju,to byl opravdu nejkrásnější dárek pod stromeček. Moc ti to přeju.
Vy jste zas v noci kecali 😅 ale dočítat nebudu. Za chvilku půjdu dělat bramboráky,musím něco bezmasého.
Co budete dělat na Silvestra? Já nevim zda zůstat doma či být u mojí mamky. Míša má službu,takže zas spolu nebudeme. Ale tak mi to nějak neprožíváme,většinou je on na PC a já čumim na TV,jako každý den. V půlnoci si připijeme a jdeme spát.

sarlotta
29. pro 2009

Ahojík markee.. já dělala včera zelňáky🙂 a byly super🙂 😎

handm
29. pro 2009

Jéé, šarlotko, zelňáky, ty já miluju!! Nejlepší dělal vždycky můj děda, mňam... 🙂

markee
29. pro 2009

Sarlott,jak ti je? 🙂

markee
29. pro 2009

Holky a zelňáky to jsou u vás taky bramboráky ? Já vím,že spousta věcí se všude řekne jinak a přitom je to to samé.

handm
29. pro 2009

MArkee, u nás (pocházím z Jč) jsou zelňáky z kyselého zelí, mouky a škvarků, trochu soli, zahňácat dohromady, vyválet na plech a rádýlkem udělat čtverečky a péct.. ježiš teď jsem si na ně udělala tedy chuť 🙂

markee
29. pro 2009

Handm,aha,tak to neznám 😅 ale zní to dobře.

handm
29. pro 2009

🙂 Markee, my to děláme vždycky na každou rodinou oslavu! K pití čehokoliv je to prostě super!! 🙂

markee
29. pro 2009

Hm,to fakt musí být dobré. A množství kolik čeho najdu na netu,viď?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru