Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. led 2010

no teda ale ty lizatka sou mnam, hned sem musela vyskouset 😅 no uvidime, kdyz tak v pondeli az pudu z gyndy tak si je pudu koupit jestli bude vse v poradku 😔

mari111
8. led 2010

ty prasky emesin jsem mela na mysli, joj uz mam nervicky z pondelka 😔

markee
8. led 2010

Holky,tak my tento měsíc určo nepočneme ☹ Já mám plodné dny od příštího víkendu,no a Míša má v pátek výročku-hasičskou schůzi. NO takže přijde absolutně na mol a jako já pak nevim,kdy teda plodit,aby ty jeho "chlapíci"nebyli pod vlivem. Aby jsme to nemuseli odložit o další měsíc ☹

murynka
8. led 2010

mari já to pochopila 😉 neboj když je ti tak zle je to dobře něco se děje 😉

markee máš ještě sobotu a neděli ne 😨 😨 nebo pátek

mari111
8. led 2010

no tim se Murynko taky porad utesuju, ze kdyz mi je tak zlwe tak tro musi byt v poradku 😅

murynka
8. led 2010

mari určitě 😵 😵 smůlu máš vybranou 😉 😉 vím že 28 srpna nebo dřív s estaneš maminkou 😵 😵

mari111
8. led 2010

dik Murynko 🙂 pozdravuj Sofinku ta uz urcite haja,ze 🙂

markee
8. led 2010

Mury to jo,právě. Jenže on se z pátka na sobotu zpije pod obraz a já nevim zda jako je to vůbec dobré plodit ☹

mari111
8. led 2010

du kouknout do hrnce,delam tu znojemskou, kdyz sem rano nebola schopna 😠

murynka
8. led 2010

jo jo je vykoupaná napapaná a už spinká 😵 vyřídím 😀 😀 hlavně se neboj já to chápu u mě ten strach opadl ve 20tt pak jsme si to jaktaž užívala snažila jsem se nechtěla jsem mít vystreslý mimi 😀 😀

markee
8. led 2010

Nebo myslíte,že je to jedno,když bude opitý?

murynka
8. led 2010

tak v neděli 😉 😉

hanana
8. led 2010

markee ja myslim ze do toho muzes jit klidne i v patek jestli bude schopen 😵

murynka
8. led 2010

markee 😀 😀 pokud v opilosti nemá problém 😀 😀

mari111
8. led 2010

hele marke aby jeste nebyli lepsi ty spermonici kdyz budou " pod parou " 😀 vis co se rika, ze na diskotekach se splodi nejvic deti a tam nebejvaj lidi bez alkoholu 😉

tercie
8. led 2010

Téééda holky já tu chvíli nejsem a tady se nepovídá 😀

Jo a až vyzkoušíte knedle dejte mi vědět hnedle 😉

Markee bruslení závidím, já bruslila naposled minulou....................... válku 😀
A klidně ploďte, to by muusel bejt manža nějakej norek aby to mělo vliv na spermoše, takhle jednorázově to neva 😉 Však kolikrát se stalo ž lidi počali v alkoholovém opojení 😀 Jedinej problém bych viděla v tom, co psala Murynka, pokud bude akceschopen, tak máš napůl vyhráno 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
8. led 2010

leni u nás je také problém 😀 když se napije ale on moc nepije 😀 😀

jéé super gratuluji že je zdravý 😵 😵 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
8. led 2010

Jé holky to jsme se pěkně shodly na tom plození s alkoholem, co? To je vidět, že je na tom kus pravdy 😉

mari111
8. led 2010

🙂 Tercinko dik, ale radej si koupim tu silikonovu formu, si myslim ze to bude lepsi.
Kopi to je dobre ze ma srdicko "aj pindika" 😀 😀 😀 😀 v poradku, asi mu proste ty prasky nevyhovovali, hlavne at se vam uz zadari 😠 at tady nejsi cekatelka-snazilka sto let 😉

markee
8. led 2010

jé holky tak to jste mě potěšili 😀
No já si právě myslím,že jsme Johanku počali v některém z mnoha alkoholových opojení.Pže to bylo zrovna v ten samý čas(leden a únor. V únoru se podařilo. a to máme teď nejvíc oslav. Tak proto)

tercie
8. led 2010

Kdybych se náhle odpojila, tak mi přijela návštěva jo?
Manžu ta jeho banda v práci vyhecovala, kdy jako bude kolaudovat psinec, když kolaudačka baráku se tak povedla a všem se u nás líbilo, tak si to chtějí zopakovat :-P Takže jsem doteď lítala jak pošuk, byli jsme nakoupit, teď chystali pohoštění a na osmou jsou tady. Ani nevím, kolik se sejde lidí, snad moc ne. A zítra odpo nanovo, to přijedou mí rodiče se ségrou, švárou a neteřinkou, tak bude plnej barák lidí znova 😀 Ještě že mám tak ráda společnost 😀 Akorát mě moc nebaví bejt taková ta hostitelka - hospodyňka 😀

mari111
8. led 2010

no tak vidis marke, nakonec to treba fakt chce "ozrali" spermoniky 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
8. led 2010

tercinko vsechno vyloz na stul a at se kazdej obslouzi sam, ne jake pak copak, zadne litani, si prece tehulka 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
markee
8. led 2010

Kopy to je fajn,že je přítelák v pořádku 😉

tercie
8. led 2010

Kopi neboj, s vaší frekvencí to nemůže dlouho trvat, to spíš já jsem měla obavy, protože se s frekvencí 2 styky do měsíce trefit do plodných dnů, to teda byl docela rébus... 😀

Markee, no vidíš, a třeba díky tomu je Johanka zdravá 🙂 Tak jen do toho a druhý mrně se taky tak krásně povede 😉

markee
8. led 2010

No já dneska Míšu znásilním,teda doufám,že dřív neodpadnu z toho sportovního vyžití. Mě MS skončila včera,takže už bych sexík ráda 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru