Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
13. led 2010

já chrněla skoro do dvou 😀 ...tak jako když jsem byla tehu 😀 Ale to je jen náhoda...v nic nedoufám

a MS mi minule přišla na den...jenže já už to cca 2 dny cítím předem a tak nechci žádný sex a manža to vždycky specifikuje tak že "nejsem schopná vydržet sama se sebou"...no teď v poho vydržím i sama se sebou...jsem schopná pustit manžu do hospy za kamošem co ho dotáhl k nám v tu sobotu...a jsem schopná se bavit i na netu...myslím,že jsem ok a žádný PMS nemám 😀 ...prostě tak psych.v poho jsem nebyla už dlouho...a to jsem včera bečala ani nevím kvůli čemu a před časem jsem ti taky psala že mám depku...ale to už je všechno fuč 🙂 prostě u mne spokojenost

a o ty testy si asi řeknu...třeba mi řekne,že by byly na prd....ale já budu klidná...k té mé bývalé už nejdu 😠

sirella
13. led 2010

nene...na TV DOMA...je tam zrovna o tom jak Monika odjíždí do Ugandy...A Olda před pár dílama přiznal Kubu

Mám to jako kulisu 🙂 ...u netu mám ráda"do ucha" něco co znám

tercie
13. led 2010

Jóóó už to tu taky mám, já nemám to DOMA v programu tak jsem to nevěděla...
Já to mám ráda při uklízení nebo vaření, něco co znám a nemusím mít k tomu obraz, stačí poslouchat. Třeba si pouštím nějaký notoricky známý filmy a tak 🙂

To je pěknej termín "nejsem schopná vydržet sama se sebou"😀 Můj manža tomu říká, že mám hormóóóóóny 😀

sirella
13. led 2010

hihihihi...ty máš teda hormóny a já teda nevydržím sama se sebou 😀 😀 😀On to proti mne vždycky použije když se hádáme a já už ale fakt pěním...ale mě nejvíc krká,že on je v poho 😀to bych ho zabila...já s nervama na huntě a on pohoda,klídek 😠

no jo chlapiska jedny...ale zas asi bych toho mého nedala 😵 ...ani za n ic...a ty určitě taky ne 😉 ...i když teda někdy zlobijou hooooodně moc...opice jedny 😀

tercie
13. led 2010

No přesnýýýýýý oni jsou fakt všichni stejný... mi řekne můžu já ti za to že máš krámy a seš na nervy...a on klííídek, pohoda a já bych ho nejradši propíchla vidlema 😀
To víš že bych ho nedala, ale občas ho pěkně zmučit, joo, takový choutky mám 😀

sirella
13. led 2010

jojda...tak to já taky...a někdy si to užiju 😀
Jsem zvrhlá až na takovou úroveň,že jak se vracel nad ránem kolem půl 4 z karet tak MUSEL v neděli vařit 😀 A ke všemu to byla ještě ryba 😝 ...no chvilkama mi ho bylo skoro líto...hm...SKORO 😀

já už toho prostě mám po krk...prostě buď hospoda(ale to mu utnu)...a nebo sport...florbal...a já mu na Ježicha koupila hokejku takže ho pouštět musím...nebo můžu z hokejky udělat ohníček

prý aj budou mít z florbalu fotky tak jsem zvědavá...znáš to...aby se mi někde netoulal 😀
ale podle toho jak bývá zničený tak to ale fakt předstírat nemůže...lazar 😀

tercie
13. led 2010

Jo, to mi připomnělo román pro ženy, jak měla Stašová schůzky s tím chlapem co doma chodila jkože na squash a u ní si pak stříkal na dres vodu se solí, aby to vypadalo věrohodně 😀
To já si u manži s vařením neškrtám, kdyby měl vařit tak pojdem hlady 😀

sirella
13. led 2010

ježííííš...teď jsi mi vzala iluze 😀 ...on vytáhne ty propocené hadry...já si taky napřed myslela,že to može být švindl(Román pro ženy jsem taky viděla 😀 😀 😀 )ale fakt to musí sušit tam kde k tomu nemám přístup 😝 ...nechci být nechutná,ale fakt mu věřím,že lítal jak šus...to fakt věřím...ono je to něco jinšího osolená voda a propocené triko...jak jsem dřív depčila s tím co se jako zprčil a PRÝ sportuje tak vím,že fakt jen sportuje...dost se mi ulevilo 🙂
Ty jsi mi už před delším časem psala že bych měla hlavinku zaměstnat něčím jinším...dala jsem na tebe 😀 Prostě už manžu nehlídám co kde a jak a proč apod...Vím,že by nám s prckem neublížil a je dost inteligentní na to aby věděl,že se nemá třeba s manželkou snažit o mimi kdyby chtěl zahýbat nebo rozvod...takže jsme OK...všichni 🙂

a manžu nauč vařit 😀 Jak jsem byla po porodu tak si manža vzal dovču a staral se o nás vč.vaření.....víš,budeš se chtít mazlíkovat s Lukáškem a taky ho budeš furt okukovat a pod...nebudeš mít na to čas...nemluvě o tom,že po porodu je fakt hodně dobré si pořádně dáchnout 🙂

tercie
13. led 2010

Máš recht, je lepší myslet na lepčejší věci než na potencionální nevěru těch našich vopičáků 😀

Já mám spíš strach aby mi malýho nesebral a nemazlil se s ním sám, a na mě nechal to vaření, víš 😀 Ale jasně že pomáhat bude muset, nedá se nic dělat. Ale když on by občas potřeboval vychovávat ještě sám, a to základní návyky, jako udržovat pořádek nebo po sobě uklízet...je hroznej bordelář a já se bojím, že se to nezmění, a já po něm budu pořád chodit jako služka... A nebo to chce svůj čas, teď jsem doma, ví že nic na práci nemám, tak na to prdí, a až budu padat na hubu až se Luký narodí, že mu to dojde samotnýmu... třeba...

sirella
13. led 2010

nechci ti brát iluze ale podle mne nedojde 😒 ...já se o to u manži snažím...ale kolikrát marně...ale zavedla jsem jednu hlášku co se u nás chytla a to je :"Z výchovných důvodů"...ono je to jakože se netepem navzájem ale že se vychováváme 😀 UNás tak navnadila kamoška...oni to tak měli a fachčilo jim to...u nás to fachá jen do té doby než mu řeknu že na výchovu se.u 😀 😀 ...no a je to 😀
Prostě chlap pokud není vychován hned na začátku tak se těžko předělává...konkrétně mně v Jarošově aj umýval okna a tady jak bydlíme mi skoro ani nevynese koš...podle mne když ví,že má někoho jistého tak toho zneužívá...krom pár vyjímek...ale tu já doma nemám

ale moc ti přeju aby se tvůj manža snažil 😵 třeba je to jedna z výjimek

tercie
13. led 2010

No...asi si iluze opravdu dělat nebudu... mělo mě starost vždycky jen chvíli a pak se zas vrátil do vyjetých kolejí, a já ho pak obskakovala v horečkách, nebo s kotníkem v sádře nebo pod analgetikama... prostě jak ukážeš, že to jde, tak jde veškerá pozornost a účast stranou a zavládne opět to jejich sobectví...
A jak to funguje, ty výchovný důvody? 😀 Že bych to taky zkusila nějak nastolit 😉

sirella
13. led 2010

u nás je to totéž...já balila manžu do mokrých hader když měl ale fakt vysoké horečky a když jsem je chytla od něj já tak jsem si musela sama doma poradit....a to se mi točila hlava takže jsem si ani pro ten obklad dojít nemohla...to jsem jen ležela na fleku a bylo mi všechno fuk...ale jak dojel to kmital,ale já byla celé hodiny bez pomoci...ale mně to bylo jedno...já jen spala...max.pila

ty výchovný důvody je spíš sranda 😀Kamoška když zabudla něco koupit manžovi tak jí řekl ať z vých .dův. do toho obchodu zajde znovu a tak...přišlo mi to spíš jako zbytečná buzerace.Já si to prostě vždycky co chci prosadím a je to 😀 ...ale nedej bože když mi manža řekne o kafe a já v obýváku zalezu pod deku...tak to na mne vytáhne výchovné důvody a jdu postavit já...já vím,že je to blbost...ale už teď se těším jak si ho vychutnám kolikrát já...je to prostě jen taková blbinka...kolikrát smlouváme že za co to veme na sebe a je asi jasné jak to končí 😵 😵 😵 Je to prostě jen hra 😀 žádná výchovná metoda

Na chlapiska žádná neexistuje 😎

tercie
13. led 2010

Tak to nemám jen já jo, to mě na jednu stranu těší, ale je to fakt smutný, zvlášť, když oni pak chcípaj na rýmičku a my lítáme jak fretky s čajíčkama, teploměrama a kapičkama.

Já jsem si říkala, výchovný důvody, co na tom asi je 😀 No co zbejvá, budem se s tim muset nějak poprat. Já měla teď přepnuto na novu, běžely starý horoskopičiny, a zrovna o blížencích, já jsem blíženec 😀 Takovej jouda na kterým se dá dříví štípat, a vždycky se podřídí...jaký si to uděláme, takový to máme, co? 😀

sirella
13. led 2010

jasnajda...jaký si to uděláme takové to bude 🙂 Ale já jsem střelec...to je oheň a není se mnou dobré pořízení 😀 Ale koupila jsem si special časák o horoskopech a podle něj mi manža(lev) absolutně vyhovuje...pokud chceš tak na tebe a manžu kuknu...ale možná sis to taky koupila...já jsem jen teda trošku ujetá a zvědavá tak já to mám 😀

tercie
13. led 2010

Ne, to doma nemám, ale můj manža je taky střelec 😀 A právě podle horoskopů kombinace blížence se střelcem není úplně šťastná...no až na pár věcí si vyhovujem, možná díky tomu, že já jsem hodně přizpůsobivá, ač mám ascendent ve lvu... občas vystrčím drápek, ale jen tak lehce 😀
Ale když se mi podíváš budu ráda, informací není nikdy dost 🙂

sirella
13. led 2010

jdu kuk...tiskovinu má zde...momentek
🙂

tercie
13. led 2010

Jo ty to máš po ruce 😀 Tak to čekám, čekám 😉

tercie
13. led 2010

A potom asi půjdem do hajan, co ty na to jako svazák? Na mě to začíná jít, zívám a slzí mi oči. Kdybych to přetáhla tak pak asi nebudu moct usnout, teď jsem tak akorát zralá 😀

sirella
13. led 2010

žena blíž...většinou inteligentní a nestálá.Velmi často hledá nové podněty a zážitky.a nejen v lásce.Její partner musí být nevšední,jinak hrozí,že ji bude zajímat jen pár týdnů.Obecně působí chladně.Vzdušný element ovlivňuje její city,které zpravidla nedokáže ovlivit.

tohle mi u tebe absolutně nesedí...není to pravda

u kolonky výběr partnerů je psané komplikace:opoziční střelci 😒

ale terci...já tomu nevěřím...znáš to jak je to v časákoch...totok je Vlasta horoskop 😒

schválně jestli máš chvilku tak kukni na který den připadají tvé letošní narozky...pokud jdeš už spinkat tak ti odpověď nechám na zítra

sirella
13. led 2010

já kdybych se měla řídit podle tohoto tak se samou láskou ukoušem 😀 Je to blud

sirella
13. led 2010

ok...beru a souhlasím...taky jdu hajííííí...už se celkem těším 😀 Manžu trošku poškádlím 😀

tercie
13. led 2010

Tak letos budu mít narozky v pondělí 🙂

Taky se mi zdá, že to na mě nesedí, ty nový podněty a nestálost v lásce...možná kdysi dávno, než jsem poznala manžu... možná je to i tím, že jsem 21.6. a to v některých horoskopech bývá ještě blíženec, v jiných už rak...

tercie
13. led 2010

Teda já bych na škádlení teď neměla ani jednu chuť, jsem fakt tak akorát, to jedině by se musel snažit on a naladit mě, jinak sama se na nic nevzmůžu 😀

Já osobně mám ráda horoskopy podle Lindy Goodmanový, znáš? Tam nacházím hodně pravdy...o sobě i o manžovi

tercie
13. led 2010
sirella
13. led 2010

ok...terci...zítra ti písnu jak to s tebou PODLE VLASTY vypadá...je to blábol...ale já se v tom ráda hrabu vííííš 😅

znáš nějakého raka???s ním budeš mít konfrontaci...úplné znění ti písnu do IP a teď tě nechám jít spinkat....goood night 🙂

sirella
13. led 2010

jdu okamžitě kuknout 🙂

tercie
13. led 2010

Raka, jo, znám, v raku je moje mamina 🙂
Tak písni, jsem zvědavá, mě tohle bere, i když vím, že úplně se tomu věřit nedá, nicméně "něco na tom je" 😀

Tak díky za příjemně strávenej večer a kus noci, jdu zalehnout a zejtra...co to keám, dneska zas tady 🙂

Dobrou noc 🙂

sirella
13. led 2010

ok...zítra tady...čusík a dobrou 🙂

tercie
13. led 2010

Pááááá 🙂

aronek
13. led 2010

Ahoj přeji pěkné ráno 😉 Dnes jdu na odpo, takže zatím z domova 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru