Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
8. črc 2009

terci byla jsem ve čtvrtém měsíci a trošku jsem zašpinila, šla jsem na gyndu a srdíčko nebilo ☹ , takže hned revize ☹ Nic nebolelo a přízneky těhu do poslední chvíle 😢

kelly1983
8. črc 2009

tercie a kolikátý DC jsi??

aronek to je smutný:(

tercie
8. črc 2009

kelly dnes 28DC...

aronku takže taky už ve vyšším stadiu... to mě mrzí... zas se ale nemusíš bát postižení a pod. Tohle byla jen ošklivá náhoda. To bylo první těhu?

hanana
8. črc 2009

ja uz jsem taky byla 23tt .... a taky nasli vyvojove vady.... ☹ proste smula.... ach jo holky snad se zadari znovu

kelly1983
8. črc 2009

terci to je ještě brzy pokud to máš teda pravidelné, já to mývala tak 33-35DC ale pokud bude teplotka stoupat, tak by to mohlo být těhu,na čípek se tě ani ptát nebudu protože to je pro mě španělská vesnice....ten já jsem zkoumala, ale bez šance 😀 😀

tercie
8. črc 2009

Hani ☹ 😢 Holky to jsem nevěděla že je vás tu tolik na tom podobně jako já...
Hani a ty jsi jak dlouho ..po...?
Taky bych chtěla aby to vyšlo co nejdřív, abych mohla zapomenout...no to asi nezapomenu, ale prostě jít dál a aby to už nebolelo...

Já jsem dneska u dr šmírovala v kartě, a našla jsem tam zprávu z laborky jak dělali asi test na AFP, a mě ty hodnoty nikdo neříkal, ale vyčetla jsem tam, že výsledek byl pozitivní a riziko 1:37 ...

aronek
8. črc 2009

terci první, nečekala jsem žádný problém, možná proto mně to položilo ☹ , ale protože jsem silná holka, tak jsem hned druhý den šupajdila do práce. Doma bych se zbláznila 😖

tercie
8. črc 2009

kelly s čípkem já se taky nechytám, to taky nepoznám, já ještě tak max rozeznám plodnej hlen, to je všechno 😀. No vzhledem k ovu až 18dc asi cyklus bude kolem těch 30-33 dní, tak ještě uvidím co bude. Byla jsem dneska v pokušení koupit si test, ale odolala jsem, jsem dobrá co? 😀

hanana
8. črc 2009

tercie, revize byla 21.3 uz jsem mela 3 ms od.... ted o vikendu bude snazeni naplno... ty jsi dosla do ktereho tydne a jak dlouh jsi po? 😒

aronek
8. črc 2009

terci dobrá , já na to odolávání moc nejsem 😀

jitie
8. črc 2009

ahoj holky 🙂

tercie
8. črc 2009

aronku to tě teda obdivuju, hned druhej den... Já měla zas tendenci nikam nevylézt, co kdyby mě někdo potkal a vyptával se... já neměla sílu to někomu oznamovat...
Ale při prvním MA jsem šla do práce asi po týdnu...

hanana
8. črc 2009

tercie jsi dobra, ja jsem prdla... mam suplik plnej ovu testu, a tehu testu ted jsem si objednala pres net 10 tehu na 10 mIu nebo jak se to pise ... jsem pripad 😝 😝

aronek
8. črc 2009

terci, vždyť jsem taky první den plakala na spisovce jak prdlá 😖 , ale ustála jsem to. Teda ty okolo si asi myslí, že jsem se zbláznila 😀

kelly1983
8. črc 2009

tercie no to jsi, já jsem teda testovala rok pořád a pak jsem si říkala a dost neměřím, netestuju.....prostě na to kašlu a povedlo se....no já teda nepoznala ani ten ovu hlen 😀

tercie
8. črc 2009

hani 20tt a teď to budou 13.týho 3 měsíce. třetí mrcha je v očekávání, pak ještě ty výsledky aby byly ok a taky jdu do toho. Chodíš do práce?
Holky jak to je s tím nárokem na mateřskou když jsem na pracáku? Já se neorientuju...

Jituuuul ahojík 🙂 Tak co, kdy zas pojedete na chalupu? 😉

jitie
8. črc 2009

koukám, že máte smutné téma 😔

hanana
8. črc 2009

jj chodim ale jen na 12 hodin tydne, jinak s tou materskou ti neporadim nebylim v cr... ja jsem tu takovy cizinecky vetrelec.... 😵 😵 😵

jitie
8. črc 2009

Míšo, ještě nevim 😀 ale příště za tebou pojedu už jedině s mapou, na navigaci kašlu 😠 😀

hanana
8. črc 2009

tericie neboj treba se te treti nedockas.... 😵
jitie musis nas nejak rozveselit.... 😉 😉

tercie
8. črc 2009

hani anojo, to jsem si nevšimla 😀

Jti my už končíme, to spíš jsme si sdělovaly mezníky a jak se teď od toho dna odrážíme a jaký jsou vyhlídky 😉

jitie
8. črc 2009

Míšo, tady jsem něco našla..
Od ledna 2008 nemají nárok na PPM ženy, které byly před nástupem na MD vedené v evidenci Úřadu práce. Ihned po porodu dostanou Rodičovský příspěvek (viz článek Rodičovská dovolená ) - pomalou čtyřletou variantu, tzn. 7600,- do 21 měsíců věku dítěte a poté 3800,- do jeho 4 let.

tercie
8. črc 2009

no jo, navigaci hoď z okna, ta ti teda byla na dvě věci 😀
Holky nechte si vyprávět, jakou měla Jitka k nám cestu 😀

Hani já si spíš myslím, že se jí ještě dočkám, asi bych byla radši, teď s těma kvasinkama, abych se toho zbavila a pak neměla starost...

jitie
8. črc 2009

rozveselit?? 😀
zrovna sem si rozbalila veliký lízátko, jenže nejde lízat, mě se nevejde do pusy 😀

hanana
8. črc 2009

tak jo ale to bude ta posledni 😉 😉 😉
Jitko mas pro nas veselou prihodu?? 😵

hanana
8. črc 2009

jitie 😀 😀 😀 😀

jitie
8. črc 2009

Míšo a nebo necháš napsat mateřskou na manžu:
Nově má nárok na PPM i otec dítěte, a to od 7. týdne po narození dítěte. Otec může o PPM žádat na základě písemné dohody s matkou, ve které se ona sama vzdává nároku na pobírání PPM.

tercie
8. črc 2009

Aha, takže nebudu na mateřský, ale hned na rodičovský 😀 Já právě myslela, mže bych neměla nárok vůbec na nic...
To jen přemýšlím, co by bylo, kdyby se mi nepodařilo sehnat práci... a nebo bych otěhu než ji seženu... prostě celkový vyhlídky do finanční budoiucnosti 😀
Jiti díky 🙂

tercie
8. črc 2009

Já mám holky taky něco vtipnýho, dneska mi měli dovézt to skvělý úžasný oranžový WC prkýnko, ale zase ho nedovezli tak musíme na wc bez prkna 😀

tercie
8. črc 2009

jo to taky jde, aby prachy bral chlap aniž by byl s prckem doma??? Jit kde jsi to našla, půjdu si počíst asi 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru