Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
27. led 2010

Mirax,téda takový sen. 😀

kopa
autor
27. led 2010

holky hlasujte je to jen o kousek :http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100122.html

katyna6
27. led 2010

mirax-ty máš tedy sny,chuďátko 🙂 .To já měla moc hezký,během 5ti dnů se mi dvakrát zdálo o // na testu.už mi z toho mi mi asi fakt brzo hrábne 😅

ahoj markee-receptík na zapečený kuřecí prsa a bramborama http://www.ok-recepty.cz/view.php?cisloclanku=2...
vypadá do krásně,jdu do toho

farmarska
27. led 2010

Jůůů tak to už se asi kadeříš co 😀 Sem byla venku, obstarat zvířata.
no prostě..naše kočky k nám můžou jen na chodbu a schody, tam mají i svoje pelíšky, tam dostávají žrát a když chtěj, tak si volně a odcházej a přicházej ven, jak se jim líbí, takovejma těma dvířkama pro psy. Všechny to nějak chápou, jen jedna kočka je magor a furt nám leze do kuchyně a někdy bestie dokonce i na stůl! Tak jí vždycky vyženeme a ženeme jí zrovna tím co máme po ruce, jenže ta koza tam stejně furt leze, tak jí manža, začal vyhazovat z baráku uplně, jako když se neumí chovat, tak at si je na půdě. Já bych proti tomu za normálních okolností nic neměla, ale včera zrovna tak mrzlo, i v telce ukazovali, že se maj udělat opatření i na zvířátka, tak mne to uplně vytočilo, jak může bejt bezcitnej a vyrazit jí ven na ten mráz ☹ tak jsme se kuli tomu chytli..kuli kočce 😅 On si pořád trvá na svým, že když se neumí chovat.., ale já pořád zas, že prostě vyhodit zvíře do mrazu může jenom debil 😠 no a kočka se za celou noc neukázala doma a já v noci nemohla ani pořádně spát, on si v klidu chrupe a já lozla každý tři hodky ven a volám čičííí 😝 Nepřišla zatím ani na snídani, prolezla jsem už kde co kde by mohla bejt. Možná jsem ted přecitlivělá z hormonů, ale prostě je mi uplně ouzko, kde ta chudinka může bejt 😢 Manža dnes nejel do práce a on si je uplně v klidu, že si prej někde zalezla, ale mě tydle jeho řeči uplně přiváděj k nepříčetnosti 😠 nechápu, jak to, že může bejt tak lhostejnej!Mi přijde, že ty zvířata nemá fakt vůbec rád a že je to sobec-bezohlednej! 😠 😠 😠

markee
27. led 2010

Katy moc díky.Vy padá to opravdu nááádherně. Určo to někdy taky udělám,až budu mít všechny ingredience 😉 Uložila jsem si to,tak vím,kde čerpat 😉

farmarska
27. led 2010

jůůů mirax ty máš ale hnusný sny! 😀 😀 a že by jsi přizabila manžu.. 😅 to já taky 😠 jenže já mám narozdíl od tebe důvod 😎

katyna6
27. led 2010

merkee-pak podám reference,jaký to bylo,ju?

farmi-manža je teda kruťák.Já včera po zprávách,kde jsem viděla,jak má být,taky volala mamce,jestli dala králíčkům dost sena,aby nezmrzli 😀

murynka
27. led 2010

ahojky 🙂
leni ty tvé sny 😀 😀 a je fajn že tulemí zahnalo špatnou náladu 😵 😵

katy recept vypadá skvěle 😎

farmi naprosto tě chápu ☹ my psa měli v kotelně jakej byl mráz 😠 v těhu jsem zachranovala i ptáky a vozila je na stanici 😀 no hormony no snad se kočička objeví...chudinka malá ☹

farmarska
27. led 2010

kopi co to čtu..tvý sny nejsou o moc lepčí 😅 😅 😅 tak bacha na traktory dneska 😉 😀

katynko, že jo! Jenže on si myslí, že jsem spíš nenormální já 😠 😝 No na zabití, co vám mám povídat 😝 a nevysvětlím mu to ani po dobrým ani po zlým 😠

markee
27. led 2010

Katy,určo pak podej reference 😉
Farmy,téda,no určo si někam zalezla a přijde jen jak to povolí-ten mráz. To my dali psa do garáže taky. Manža se slitoval a sám ho tam zavřel. Já bych jinak taky z toho nespala,jak píšeš. Prostě bych buď pro něj šla nebo bych ho pořád volala,jenže on by byl v boudě zalezlej,ale tam si to fakt nezadejchal.

markee
27. led 2010

Přidala jsem fotky do alba. Náš počítačový maniak https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😀

farmarska
27. led 2010

no a já ted budu celej den jak trubka, chodit venku v tom mrazu a shánět kočku 😒 ještě se nastydnu 🙄 a to všechno kuli němu 🙄 má mne na svědomí 😠
mury no my taky měli ostatní kočky i psy v baráku a zbytek zvířat zabezpečenejch proti mrazu..ještě mi večer pomáhal nasazovat druhý dveře k těm mejm kozám.., ale tadle prostě, že se neuměla chovat, tak letěla. Jenže vůbec přitom nemyslí a nedomejšlí! Copak nevidí jaká je venku zima 😠 fakt jsem vytočená! Kočka trest zaslouží, ale odsaď pocať !!! 😠 😠 😠
tý jo a on si tu ted klíďo vedle mne ještě spokojeně chrupe-dospává 😠
Kdybych měla tu moc, tak bych ho taky vyhodila ven na mráz! alspon na deset minut..aby si to uvědomil 😠

farmarska
27. led 2010

ach jo, no prosím, vaši manžílci vám zvířátka sami zavíraj do tepla.. 😒 ... a ten můj prostě nepřemejšlí 😢

farmarska
27. led 2010

markee moc hezká fotka 😵 co ty víš, co z ní jednou vyroste 😉 třeba poč. expert 😉 😀

katyna6
27. led 2010

farmi neboj,ona to přežije.jestli má kam si zalézt do sena na půdu,nebo tak,tak to zvládne.Ale bála bych se o ni taky,to zase jo.

markee-super fotečka,malá je moc pěkná holčička!!

květi-až teď jsem koukla na vašeho "malého prince".Krásný klučík,ty vlásky jsou úžasný!! 🙂 🙂

holky,hoďte sem někdo odkaz na Natálku,ať to nemusím hledat,zase jí tam šupnu hlásek

kopa
autor
27. led 2010

Katy odkaz máš na této stránce nahoře.

katyna6
27. led 2010

jéé,díky kopi,jsem slepá.No,už ho tam má,vede jen o pár hlasů

tercie
27. led 2010

Dobrý ránko holky 🙂

Teeeda vy máte ale sny 😀

Nevím jak bylo ráno, ale v noci tu bylo taky -17. Pejsky mají zateplený boudy, vystlaný slámou, tak snad jim bylo teplíčko,ale i tak jsem měla starost... Je to divnej pocit. Oni to přece nemůžou říct, hej,je mi zima... Ale doma je mít nemůžem,kor oba dohromady, by se požrali. A taky do moc velkýho tepla je dát to taky není obře, radili jsme se s doktorem, pak kdyby šli zpátky ven,tak by akorát nastydli. No tak snad jim bylo dobře.

Farmi úplně tě chápu, taky bych zuřila, to se nedělá. A navíc když to ta číča dělá furt, tak jí mohl potrestat kdykoliv jindy. Snad přijde, určitě teď trucuje 😉

Markee Johanka je princezna 😉

Taky už hlasuju pro Naty. Musíme to do toho pátku udržet 😉

markee
27. led 2010

Týjo holky my tu teď máme -18,7stupně 😨 No hrůza.
Holky díky za pochvalu Johanky. Povedla se i přes veškeré překážky,které byli,ale nevěděli o nich. Je to opravdu malý-velký zázrak.

aja.83
27. led 2010

Markee, Johanka je moc krásná a roztomilá! 😉

martinkal
27. led 2010

Ahoj holky 🙂

mirax já mám taky divný sny, jednou se mi zdá, že se Lucinka narodila tak malá, že se vešla do krabičky od sirek (takové té velké - asi 10cm), no ale stejně 🙂 , včera se mi zdálo, jak se narodila a měla asi 70 cm, já se nad ní naklonila a říkám jí: Ahoj miláčku. A ona mi odpověděla Ahoj mami 😀 😀 😀

farmí, ber to tak, že je to jen chlap, oni fakt někdy přemýšlí .... víš čím 🙂

markee Johanka je hezká holčička, a v tomhle věku jsou to takoví rozumbradové viď? 🙂

KOPI kdybys dělala tabulku tak jsem 35tt, to to letí 😉

pro Natalku hlasuju každý den tak 3x 😉

venuska
27. led 2010

Ahoj holky,

děkujeme za hlasování 🙂 Je to jen o kousek, tak když si vzpomenete, tak přidejte hlásek. Natynka moc děkuje 🙂 Hlasování je do soboty do 12h.

Tedy to počasí mě štve, mrzne tam jak blázen. Ve 14hod jdeme k doktoru, tak se mi ven ani nechce, když tam tak mrzne ☹

Markee...Johanka je krásná princezna 🙂

venuska
27. led 2010

Kvetinko, Adámek je naprosto úžasný a má hezkou barvičku...krásný 🙂 ještě jednou gratuluji.
A neboj, těch pár týdnů uteče jak voda a bude sehraný. Já jsem se toho strašně bála, a teď už přesně vím co Naty potřebuje...už jsme se sehráli a je to skvělý, i když občas vychytáváme mouchy, ale to bude asi pořád 🙂
Jak píše Murynka...jen úsměv je to nejkrásnější co nás maminky může potkat.
Když se malá usměje, a dělá to teď dost často, tak bych normálně brečela dojetím 😀 😀 😀

Dneska je nám 1. měsíc 😅 strašně to utíká, a malá je větší a větší.

Holky, kdy se píchají náušničky?

aronek
27. led 2010

Farmi, tak mám novou hlavu a můžu ti říct, že jsi na manžu měkká. Já bych ho vyštvala ji hledat

sarlotta
27. led 2010

Ahojík holčinky🙂 tak jsme zpět z kontroly ouška a je to v pořádku🙂)) doc mě potěšila, druhénouško má taky dobré. zkoušela i jak slyší, takže ok 😉

Akorát jsem trochu naštvaná- jsem se byla mrknout v obchodě s kočárky a ta nová kolekce x-landeru teda nic moc... barvy jsou uplně jiné než na netu. Bílá je spíš krémová žlutá, tmavě šedá je černá... no a prý to nejde na xt2005 nasadit... tak nevím.

kopa
autor
27. led 2010

Farmi chudák kočka 🤐 Snad se vrátí 😅
Hela babička s dědou měli jednou v takových zimách psa venku v boudě a umrznul 😔 Kočky jsou chytrý,doufám že se k vám vrátí.

markee
27. led 2010

Venusko s těmi náušničkami je to jak kde. Někde i v porodnici,ale náš doktor je píchá až po prvním očkování a to myslím je kolem 3měsíce. Některé kamarádky holčičky nenechali a teď chodí na nastřelování,prý to není tak stresový. Ale netvrďte mi,že když jí nastřelí jedno ucho,že to druhý bude držet v klidu. No nevim. Já Johanku nechala v 5měsících nebo v 6,pže nás i očkoval dýl,tak kvůli tomu to bylo poposunutý. Brečela šíleně,ale dojelo se dom a o ničem nevěděla.

martinkal
27. led 2010

Šarlotko, my taky původně chtěli koupit kolekci 2010, ale barva se nám nelíbila, a prodavačka nám i řekla, že kolekce 2009 je lepší a praktičtější, a tak máme 2009, mám ho v albíčku, a všem se líbí 🙂

Venuško mám už 2 holčičky a oběma píchali ouška na naušničky při odchodu z porodnice, a bylo to bez pláče. Takže to nejspíš takhle udělám i teď. Příští týden je jdeme s maminkou koupit 🙂

sarlotta
27. led 2010

Jo marti jsme z toho zklamaná... design krásný, ale barvy mdlé. akorát že asi ani ta kol 2009 na to nepůjde nejspíš. No máme čas🙂

aronek
27. led 2010

mně tedy ouška píchala teta, je zdravotní sestra, když jsem přišla z porodnice 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru