Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
27. led 2010

murynko dik, tercie fotecku mam ale muzu to vyfotit jedine fotakem tak nevim nevim......
miru to je opravdu hrozny pristup .... drz se

miru.j
27. led 2010

odpocivam 😔 ,len uz ma to nebavi,somteraz baba na nic 😒 ,manzel mi nedovoli an pradlo zvesit a dcera miesto mna luxuje. Ale lezim...ked to ma pomoct anic ine nemozem urobit 😒 . Ked bola moja Miriamka mala nevedela som od nej oko odtrhnut vkuse som na nu pozerala ...mala len 2,50kg a 47cm,hrozne som sa o nu bala.Teraz chodi domou od frajera o desiatej vecer a ja pozeram vkuse na hodiny ci nemeska 😉

tercie
27. led 2010

Hani to nevadí, já je mám taky focený mobilem,protože to pak jen stáhnu do pc přes bluetooth, je to nejrychlejší 😀

miru.j
27. led 2010

Syn mi uz len oznami kedy pride a ani sa nespyta...vobec mu nevadi ze nezaspim pokial nieje doma

miru.j
27. led 2010

Babulky ked niekedy pride dcerka skorej domov,poprosim ju tiez o fotky aby mi pomohla daky album vytvorit

murynka
27. led 2010

miru to měla krásné míry 😉 naše měla jen 2220g 😒 a 44cm..ale ted už má 4,5kg 😀 😀

neboj určo nebudeš muset ležet pořád jen na začátku bud hodně opatrná než se mimís zavrtá 😉

tercie
27. led 2010

Miru jak píše Murynka,tohle brzo přejde a budeš moct zas všechno normálně, teď to holt vydrž.

Já vždycky nadávala na naše, když jsem se po příchodu z diskotéky musela hlásit,a musela jsem chodit načas, a když se mi to nepovedlo, tak jakej byl cirkus 😀 Ale teď už vím, že budu úplně stejná 😀 A to žádný dýzy zdaleka ještě nehrozí 😀

miru.j
27. led 2010

...no teda sikulka,chrobatko malinke 🙂 ...moja svagrina porodila 4,6dievcatko a 4,8chlapeska

aronek
27. led 2010

tedy já pořád trčím v práci 😠 Netušíte, jestli se trochu oteplilo, nebo pořád tak mrzne?

kvetinka7
27. led 2010

Ahoj holky,
dekuju moc za to,ze se vam Adamek libi 😵 Pro nas je to to nejkrasnejsi miminko na svete.. jako pro kazdou maminku 😵
Porod jsem mela asi jeden z lehcich..kdyz to srovnavam s Venuskou,Mirax apod.
Ve 2 v noci mi odtekla plodovka, ve 4 jsme dorazili do porodky ..dopoledne zacala bolest jako na menses, ve dve hodiny odpol. bych rekla,ze pomalu nastupovaly kontrakce..v 17h mi PA rikala,ze to jeste kontrakce nejsou,ze ty jsou v celym brise a ne jak ja popisuju..ja jsem ale vedela,ze uz to je ono..bylo to pravidelne..
v 19h se vymenila smena, dr.me zkontrolovala a rekla,ze jsem otevrena na 5 cm..a ve 21:40 se maly narodil 🙂
Pak jsem si to jeste ale vybrala,placenta se neodloucila,tak me museli uspat a vybavovali mi ji rucne.. ja jsem se na to uspani taaaak tesila 😀 predstava,ze mi ji budou vybavovat rucne bez uspani a pak jeste sit byla desiva 😕

miru.j
27. led 2010

...ja som mala 16 a rodicia ma nepustili nikam...a trucovala som velmi... V 17som sa vydala ale hrozne zle a mala dve deticky s tym clovekom,bolo to dost zlejch 10rokou od kedy som si snim zacala,ani nevzal deti na prechadzku ani nevimenil plienku nikdy...nafukany egocentricky despota. V r2000som sa s nim rozviedla chvala bohu. Moj terajsi manzel je skveli stara sa o moje deti ako o vlastne od malicka,velmi tuzime mat spolu spolocny treti pokladik. Nechcem aby moja Mimka dopadla ako ja,stale ju kontrolujem a tak,ale ona vie,ze jej chcem len dobre.Aj to,ze som mala moju mamu pocuvat ked mi vravela,ze si sa nemam vidat za prveho chlapa.Ani neviem preco to pisem,....asi ze chcem povedat,ze sa neviem prestat o nich bat i ked su uz velky 😉

miru.j
27. led 2010

...kveti tak to si si uzila 😉 ...ale je to zazitok vsak?...najkrajsi v zivote,vidiet to stvorenicko a dzat v naruci,nikdy na to nezabudnes ani detajl. Ja mam oba porody v hlave,hlavne sa mi vybavuje ako vsetka bolest a strach pominuli ked som ich uvidela

martinkal
27. led 2010

miru, mě obě holky studují daleko od domova, ale každý den o nich musím vědět, jestli jsou v pořádku. Martinka jezdí každý pátek domů, Lenka občas, ne pravidelně, má v Praze ke studiu i práci, takže jí to vždy nevyjde, ale voláme si pořád. Myslím, že strach o ně budu mít pořád, navíc jsou to holky, tak, aby nenarazily na nějakého debila 😠

aronek
27. led 2010

miru, já když si našla přítele, tak se mnou otec přestal mluvit a vydrželo mu to doteď a to je to užskoro čtrnáct let. S přítelem jsem vydržela devět, děti jsme nezvládli, protože jsem pořád chodila do školy a když jsem už nechodila, tak pro změnu začal pít, což byl taky důvod rozchodu 😉 Současný přítel je moc hodný, někdy až moc a trochu ho vždy semelu, zatím se ani nebrání 😀

sarlotta
27. led 2010

hanana super NT, já měla 1,2mm.. teda mimís🙂) Norma je do 2,5mm.. takže perfektní hodnoty 😎 😀 😀 😀

tercie
27. led 2010

Květi krásný, závidím 😀

Miru to je fakt,čím jsou větší, tím je i víc strachu co by se mohlo stát, viď... Prvotní je asi v nich pěstovat samostatnost a zodpovědnost, jenže jeden fakt nikdy neví, co se může stát... Radši nemyslet.

sarlotta
27. led 2010

kveti, pěkný porod, docela dlouhý, ale asi ne příliš bolestivý a to je moc fajn 😉 jste šikulky. Adámek je nádherný.

aronek
27. led 2010

K té kontrole. Já doteď prozváním ráno mamku, jestli jsem nezaspala a vstávám, pak jí píšu z práce email, že jsem dojela. Během pracovní doby mi tak pětkrát zavolá a já jí zase prozváním, že jsem dojela domů. Pak někdy volá ještě odpoledne, pokud něco důležitého zapoměla v těch pěti půlhodinových rozhovorech v práci 😀 Ale jinak vlastně kontrolovaná nejsem 😀 Tedy musím se ještě hlásit příteli 😀

miru.j
27. led 2010

aronku tak toho se drz,tak by to povedala moja maminka 😉 ...moj muzik si tiez chudatko za vsetkych vadsinou odnese ...ked tresnem dverami co nerobim moc casto 😀 tak je prvy v pozore 😉 ...velmi ho lubim

miru.j
27. led 2010

...mne dcerka povedala,ze ci mi nieje trapne stale vyvolavat
😒

miru.j
27. led 2010

...a syn preistotu vela krat ani nedvihne,ale teraz musi dostal to prikazom od MM,ze sa nesmiem rozstulovat...a dcerka zavola aj sama ci som ok

sarlotta
27. led 2010

miru drž se, máš nějaké hormony ? utrogestan nebo duphaston ? Tak jsem v začátku těhu lehce špinila. Odpočívej a nic nezvedej, nic nenos, nanatahuj se.

aronek
27. led 2010

miru on je fakt zlatý udělá i to co po něm nechci 😉 jen to co zvládnul za první rok - nechal se ostříhat, pořídil nové brýle, přestal kouřit, začal si dodělávat maturitu, vyměnily se všechny okna a vymalovalo se, nový koberec v obýváku a lednice s mrazákem, přišel o práci a našel si jinou, přestal se bát mých psů a teď jezdí i sám je nakrmit, přestal chodit na pravidelné dýchánky do hospody a začal občas hrát nohejbal. To jsem určitě ještě na něco zapomněla

tercie
27. led 2010

Aronku 😀 ať žijou kontroly 😀 Já jsem naštěstí daleko,takže už se nehlásím, ani manžovi, někdy mi přijde, že ho to vůbec nezajímá kde jsem, někdy to dělám i úmyslně, že se zdejchnu a nedám vědět,a nic... ani zpráva, kde jsem, kdy přijdu domů... Jenže já jsem naopak radši když mám přehled, je mi jasný že si v sms může vymyslet co chce, ale jsem klidnější, když vím, kde je.
S našima si přes týden vyměníme pár sms a o víkendu jim volám, to jsou hodinový hovory v sobotu i v neděli 😀

sarlotta
27. led 2010

Aronek Ty jsi úplný kouzelník🙂)) Ale nenech se mást, kdyby sám nechtěl tak s chlapem nepohne nikdo🙂))) Máš milujícího muže 😀 😀

miru.j
27. led 2010

aronku 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

martinkal
27. led 2010

aronku ty jsi z něj udělala úplně jinýho člověka 😉

aronek
27. led 2010

Říkám, je až moc hodný. Tuhle jsem řešila, že mám bláto na kalhotech až k zadku, že potřebuji nějaký kartáč a on mi je ráno vyčistil a to jezdí před půl šestou. Ani mi to neřek a já pak tu špínu marně hledala 😀

miru.j
27. led 2010

marti to mas ale sikulky dve 😉 a o chvilu budu tri 🙂

aronek
27. led 2010

martinkal, však ho taky lidi nepoznávají 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru