Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
27. led 2010

můj manža žehlí 😎 ale že by to šel udělat sám🙂)))))))))))))))))))))) to těžko🙂)))))))))))

Ale žehlí teď co jsem těhu 😉

martinkal
27. led 2010

to můj manžel by to tak možná rozšmudlal 🙂 , ale je to nejlepší chlap na světě, tím si jsem jistá, i se svýma chybama, protože to jsou minichyby, a má je každý 🙂

murynka
27. led 2010

aronek jemu je 4Ovid 😕 to už má rozum 😎 a má tě rád 😵 😵

můj se změnil v oblékání a v tom že není tak rozmazlený jako byl bylo to šílený 😝 😝

miru.j
27. led 2010

....ja som mojho nemenila...uz som ho takeho objavila 😀 aronku je do teba uplny blazon preto tie zmeny Ja toho mojho zboznujem,citim ako nas lubi a robi vsetko preto aby bol kazdy spokojny...proste moja prava laska

aronek
27. led 2010

mury, 40 přesně 😀 v květnu mu bude 41 😉

martinkal
27. led 2010

nejdůležitější je, že vím, že nás má všechny moc rád, a že když není doma, není to ono, je tu smutno, on je totiž vtipálek a srandista a hlavně kliďas 🙂

miru.j
27. led 2010

...ale nezehli 😀

sarlotta
27. led 2010

holky takže ve 40ti bude servis jooo ? 😀

murynka
27. led 2010

aronku kolik je tobě 😕 to je jeho orvní miminko 😨

martinkal
27. led 2010

holky ještě, že je v práci, kdyby četl, co tu píšu, chodil by tu jak páv 😀 😀 😀

martinkal
27. led 2010

můj taky nežehlí, ale pomáhá jinak se vším 😉

venuska
27. led 2010

Holky, já jsem se na to dneska ptala doktora, a prý je to nejlepší v půl roce píchnout náušničky, po očkování. Tak já vám nevím. Ale prý je nechávají píchat po šestinedělí, že je to jenom na mě. Tak teď babo raď.

miru.j
27. led 2010

Marti aj moj ked je doma tak mi velakrat postava za chrbtom,ze ci nepisem daco o nom 😀

tercie
27. led 2010

Holky vy máte doma úplný ideály... ten můj nedělá nic, teda vyloženě pro mě nebo v domácnosti. Uklízím sama,nákupy dřu sama,a to i teď.
On je furt v práci, a nebo dělá venku. Takže jako ne že by byl línej nebo tak, ale kolem baráku je práce prostě pořád. No a psy si dělá teď taky sám.

murynka
27. led 2010

vendul v 6měs.je pozdě to bych neudělala ☹ volila bych 3měs 😉

martinkal
27. led 2010

miru, můj to taky dělá, čte si vedle mě sport, nebo kouká na TV, ale očko mu občas zabrousí sem 🙂

miru.j
27. led 2010

...kedysi prepichovali uska hned v porodnici..sa pytali ci chceme a bolo

flair
27. led 2010

Aronku, se tu válím smíchy nad kontrolami od maminky 😀 a taky koukám, že máš to pravé povolání, když dokážeš změnit "napravit" chlapa, tak ty ježikůže vězenkyně musíš zvládat levou zadní 😀 😀 😀
Miruško, je krásné, jak jste s manžílkem zaláskovaní 😵 Miminko musí vydržet, takže fakt vůůůbec nic nedělej!!!

martinkal
27. led 2010

tercie můj manža mě nikdy nic nenechá tahat, ale co dělá teď, po tom, co se nám stalo, je někdy na zasmání, pomalu nesmím zvednout ani sáček s 10 rohlíkama 😀 😀 😀

venuska
27. led 2010

Markét, zrovna jsem o tom přemýšlela, nechala bych to na ty 3 měsíce...každý dr. říká něco jiného, hrůza.

Dneska jsem byli v poradně a Natynka váž 4250g, dr. nás moc pochválil. Stále kojím a k tomu přikrmuji. Dneska jsem s koupila od Hippu kojící čaj a je moc dobrý, byl mi doporučen, že je lepší pro tvorbu mléka, tak jsem na to zvědavá.

venuska
27. led 2010

Tercie...krásně jsi vyzdobila postýlku 🙂

Nám dnes přišel kolotoč. Koupila jsem ho Natynce k 1. měsíci 🙂 a ona pod ním ležela, otevřenou pusu a pak se smála...krásný. Byla jsem úplně dojatá 🙂

murynka
27. led 2010

vendu si zvykneš co dr.jiný názor 😠 ☹ 😝

aronek
27. led 2010

mury, mně je 32, tedy teď v březnu bude a je to jeho i moje první 😉 Jinak takové detaily, jako že luxuje, myje nádobí, vytírá a chodí s košem jsem ani nepsala 😉

venuska
27. led 2010

Markét, vždyť to není normální??? Nejsi na icq? Potřebovala bych poradit s tím picasem. Děkuji

miru.j
27. led 2010

...terci u nas doma som sa tiez musela najskor rozplakat ze je vsade bordel a hned mali vysavac aj mop v ruke. Manzel sa moc snazi,nakupy robi len on vzdy pred pracou alebo po,a v spalni uprace aby som sa nicoho nechytala,vybera pracku a vyvesi pradlo,umyva riad a tak...okrem zehlenia 😀 ,to som naucila Mimku 😉 ,len matko nic nerobi ani len smeti nevinesie ked mu ich nestrcim do ruky 😠 cely tato 😀

murynka
27. led 2010

aronek to můj dělá také 😀 😀 a ještě přebaluje a krmí v noci za mě 😵 😵

vendul připojím se mmt

tercie
27. led 2010

Mě teď manža po třech měsících po stěhování přivezl věci ještě z bytu, co jsem naházela do pytlů, a ujel, pro změnu do práce 😀 Takže mám pytle na chodbě,teď to musím probrat, rozmyslet co kam dám, a uklidit. Fuj ale se mě teda chce...

miru.j
27. led 2010

....terci nezavidim,ale keby som mohla pomozem 😉 Zvlastne ze ked som cakala Matka 3dni pred porodom sme malovali a ja dokazala robit vsetko,drhnout podlahu,umyt okna.... Pri mimke v tehu tiez,a celkom sama,nasekala som drevo,prala bez pracky a to vsetko s malim Matkom za sebou. Teraz nemozem nic ☹

miru.j
27. led 2010

Idem ja babulky zase sa ozvem 😉 ...trosku zapnem TV

kopa
autor
27. led 2010

Ahoj holky,moc nedočítám 😅
Hani moc gratuluji,to je skvělá zprávička 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Jinak já dneska konečně vyrazila na nákupy 😀 koupila jsem si dvoje džíny a tričko a ted se tady furt doma promenáduji.
A zítra ještě asi něco pokoupím 😅 😀

Jinak jsem se dneska rozhodla,že počkáme do března,jestli neotěhu a pak se natvrdo objednám do Gennetu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru