Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
4. únor 2010

Martinkal má dneska kontrolu🙂 i Hanana🙂 a Miru... doufám, že se mimis drží 😎

Holky snažilky co testíky ????

ee.liska
4. únor 2010

ahojky 🙂
holkyco máte kontroly, držím palečky 🙂
u nás je tak hnusná mlha, ble ani se mi nikde nechce(jako každý den teda), ještě že už je za chvilku víkend.

sarlotta
4. únor 2010

maarrti a co u Vás, bude testík ? 😉

elis u nás je tak mlža hrozná.. ale já nikam nemusím 😀

ee.liska
4. únor 2010

jé to se máš 😎 a co kryštůfek, chodíte sáňkovat?

sarlotta
4. únor 2010

jj, vedle baráku, když jdem ze školky🙂)) já stojím na kopci a malý řádí 😀

ee.liska
4. únor 2010

no počkerj až ti příští zimu budou řádit obě dětičky 😀

aronek
4. únor 2010

Ahojky, tak tu máme od rána opraváře pračky ☹ před ním napouští a pro změnu nevypouští 😝

sarlotta
4. únor 2010

ee.li doufám, že to prtě bude hezky spinkat v kočáře 😀

aron tak jen ať pěkně maká, ať můžeš prát věcičky 😎

maarrtina
4. únor 2010

sorlott: testit nebudu doprředu jedině, když se MS zpozdí. Tento měsíc snažení moc nebylo. 😉

sarlotta
4. únor 2010

jo marti stačí kapka a už capká 😉 držím paleček

farmarska
4. únor 2010

i já přeju všem k dobrým dnešním kontrolám!! 🙂 a snažilkám k vytouženejm dvěma// ! 😵
Kopretinko, Nikol, Pájo, Ivčo, atd.. udělejte mi něktrerá radost a přijdte zahlásit 😉 😵

aron tak to máš klidku, že to alspon nějakou závadu ukazuje. U nás se ta věc kuli který si pozveme opraváře většinou lekne a před ním fachá-my pak vypadáme jako blázni a opravář k nám musí někdy třeba i třikrát 😅 😀

farmarska
4. únor 2010

holky máte některá zkušenosti se sněhovejma frézama? začíná mi tato zima už líst na mozek a uvažuju o zakoupení nějaké. Nevíte jaká je dobrá a jaká ne a na co si třeba při koupi dávat pozor.. 😕

sarlotta
4. únor 2010

hehe, farmi tak to teda nevím🙂))
to sou radosti, čoveče.

a co mimišek, kopká ? já už se těším na pohyby.

zuz141
4. únor 2010

Ženy, já vůbec nestíhám číst natož psát, tak jen hlásím, že v úterý byla kontrola, svišť bydlí v bejváku o průměru 24mm a sám je dlouhej 6mm, což odpovídá 6+2tt, což je naprosto přesné🙂
Je mi blbě, ale nebliju. V práci to ještě neví a dali mě na nový projekt se spoustou práce, tak jsem se rozhodla, že to šéfce příští týden řeknu, protože hrozí, že bych musela tahat těžký věci a jezdit štreky autem, což fakt nechci, šéfka je fajn, sama má dvojčata z umělýho, takže mě pochopí.
Z Pronatalu mě už předali do péče mýmu gyndaři, ale pan docent říkal, že k němu můžu kdykoliv přijít, kdyby něco. A prej je všechno v pořádku, hormony, velikost, všecko, tak se nemám bát.
Ale já se stejně bojím.
Další kontrola za týden v pátek už u svýho gyndaře, tak jsem zase zvědavá.
Zítra jedem k našim, ti to ještě neví, to zas bude radosti 😎

sarlotta
4. únor 2010

zuz super, chceš do tabulky ? 🙂))) blahopřeju 😎

zlababa07
4. únor 2010

Ahoj holky, jukám zase na vás 😉 K tomu včerejšku - já tu zůstávám, IP jsem daši promazala - mury dík za upozornění, ale jinak jsem ráda, že tu tohle téma je a že se v něm řeší co se řeší a doufám, že to tak i zůstane.
Jinak já mám za sebou druhou kontrolní a taky doufám že poslední hysteroskopii, podle mudry je děloha krásně čistá a nachystaná, takže od další ms rozjíždíme snažení naostro a doufám, že k vám v tabulce brzy přeskočím nahoru. Tím i předjímám, že těhulka tento měsíc určitě nejsem, jednak jsem pro sichr už testovala a jednak by to během tohohle vyšetření asi bylo vidět 😉

Jo a všem moc moc gratuluju ke kontrolám 😵

ikopretinka
4. únor 2010

čau 😉
Farmi , no uvidíme co bude, ale spíš ti radost neudělám.

Přišly mě ty výsledky, vše negativní, bez patol.nálezu ale mám hraniční hodnoty autoimunity a na sperma, ale jsem z toho zmatená, tak po jedné hodině budu volat mudře , ať mi to objasní. Za dva měsíce mám kontrolní odběry a udělají mi ještě nějaký rozbor na víc ,ohledně té autoimunity. Pochopila jsem z toho že lepek bude asi negativní, pokud to tedy nesouvisí s tou autoimunitou, no odpo budu vědět víc. 😉

sarlotta
4. únor 2010

ahoj zlabi🙂 to je paráda, snažilko🙂))) super.

kopreti na tohle jsou určo léky, možná máš jen rozhozený organismus a všechno se to postupně upraví. 😉

tercie
4. únor 2010

Dobrý poledne přeju 🙂
Tak jsem myslela,co nebudu mít dočítání,aono nic 😀 Ale aspoň že je tu klídek a pohoda 🙂
Holky kdo jdete dned na KO tak držím moc palce😉

Žlababko paráda, tak teď na to vlítnete a bry bude taky mimís, těším se, až zahlásíš 😉

Kopreti to vypadá, že bys mohla dostat jen nějaký prášečky, chvilku abstinence a mohlo by to být v poho...napiš pak co ti řekla mudra, to jsem teda zvědavá...hlavně aby už se to nějak vyřešilo, viď 😉

Zuz gratuluju ke kontrole, paráda 😉 S tou prací určitě se nepřemáhej, však co ti můžou,hlavu ti neutrhnou 😉

Šarlotko co vaříš dneska? 😀 No a co u tebe pohyby? Onehdá jsi psala, že už to vypadá jakoby jo...😉

FArmi co ty,už frézuješ? 😀

nicollka
4. únor 2010

Ahoj holky moc moc gratuluji Mirax k miminku 🙂

Jinak ssem moc nestíhám doma plno problémů už mě to nebaví, do toho ta hnusná zima. Už dva dny mam schovany čipek, což by mohla byt ovulka, ale jak na potvoru už dva dny mě trápí mykoza, včera sem si zavedla Canesten, takže všechny nasbírané spermijky jsem zase zabila ... No jo mám to já ale štěstí. Takže i když bylo plno sexíku 9,10,11,13dc tak čekám mršku. Už at tu je a jedem další kolo. Dnes dokonce i cosik růžového tak uvidím co se z toho vyvrbí, ted si půjdu koupit Bio jogurt ještě na tu svou mušličku a budu se jen léčit.

paajaa
4. únor 2010

Ikopretinka: snad ti to brzo srovnají, aby jsi se konečně dočkala. 😉 Já jsem zvědavá na ty moje hormony, zda jsou v normě.

Zlabi: vítám tě opět mezi snažilky

Farmi: jak ráda bych ti udělala radost, ale asi je mi souzeno si ještě nějakou dobu počkat. Ale jsem s tím smířená a už vím, že to chce jen čas a jiný zájem. 😉

nicollka
4. únor 2010

Zuz taky velká gratulace a šetři se.

Jo a zítra ráno v 9 hod jdu na pohovor do firmy tady za rohem tak to by bylo fajn.

aronek
4. únor 2010

tak jsme úspěšně dovezli postýlku 😀 vyrazíme do poradny a cestou se stavíme na obědě 😉 odpoledne tu jsem jakna koni 😀

aronek
4. únor 2010

farmi, my frézu máme a je to supr 😀 žádná lopata nic a dvůr je hned čistý 😉 hlavně musíš mít rovnou plochu bez šutrů a klacků, což s našima pejskama moc nejde, takže už jsme dvakrát měnily nějaký šroub. Ale máme jí čtvrtou zimu a supr. Myslím, že je z maunfildu

cajori17
4. únor 2010

ahoj holky, za deset minut odchazim do prace a na zitra jsem si vzala dovcu,abych uklidila doma ten neporadek....
s pritelem jsme intenzivne snazilkovali a uzivali si spolecne chvilky a jen lenosili,tak to vypada doma jak po vybuchu 🙂

tak jsem zvedava,jestli se nam zadarilo ,uz bych konecne chtela najit ty vytouzene //

mejte se hezky pa

ikopretinka
4. únor 2010

Takže nic, neberou mi telefon, hlavně že se tam má volat ohledně konzultací po 13h 😠 😖. Takže to zkusím zítra ráno.

kvetinka7
4. únor 2010

Tercie, dekuju za napovedu..uz jsem to nasla..o 12 stranek pozadu 😝 holky, vy jedete.
to je krasa 2h ..3.ditko by porodila doma 😉
My se mame fajn, malej je moc hodnej..zatim jsme ho nerozmazlili 😉 ..place,jen kdyz mu neco je a papa a papa..
za 14 dni jsme pribrali 550g 😵 ..uz mame doma 4 kilacka 🙂

Jak jsem prolitavala stranky- Markee je tehotna? 😵 😵 Moc, moc ti preju same stastne chvilky. 😵

sarlotta
4. únor 2010

no Terci jenom to vypadalo🙂))) a houby

aronek
4. únor 2010

tak jsem zpět z poradny 😉 Vše v pohodě, vzali mi 3 zkumavky krve, dostala jsem ten box a kontrola za čtrnáct dní 😀

tercie
4. únor 2010

Holky tady se dneska bucá vostopéro 😀
My byli venčit hafany, musíme každýho zvlášť, takže dvakrát, a měla jsem toho plný brejle,v tom sněhu, a ještě mi cestou tvrdlo břicho, tak jsem musela furt zastavovat a čekat až to přejde 😀 Ale provětrala jsem se, psi se vyblbli,bylo to fajn.
Pozdě jsme snídali, takže teprve teď půjdu vařit oběd 😀 Dneska je napořadu dne čočka na kyselo s uzeným 😉

Kopreti tak držíme palce ještě i na zítra 😉

Květi Adámek je šikula, a jen ho rozmazlujte, však kdy, když ne teď, dokud je malinkej 😉

Šarlot no je fakt že je na pohyby čas, ale já už se taky nemohla dočkat 🙂

Aronku tak postýlka doma, hodíš nám fotku? 😉 Já vim že nemáš ten kablík,ale nešlo by to nějak přes bluetooth? Já měla takovej šikovnej USB, píchlo se to do PC a krásně jsem si všechno přetáhla z mobilu.
A konečně kontrola dřv jak za 5 tejdnů 😀 Já jsem zvědavá,kdy mě bude chtít vidět dřív než za měsíc 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru